Opinie o Martom Classic Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Martom Classic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Martom Classic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martom Classic Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zaneta Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Może mi ktoś wyjaśnić z administorow strony dlaczego nie odpowiadacie na zapytania i uwagi dotyczące firmy martom classic pani marii s? Chodzi o nieprawidłowości w adresie. Firmy w tym miejscu dawno nie ma. Właścicielka maria uciekła z Bydgoszczy. Strona cały czas wprowadza ludzi w błąd. Wszystkim którym zalega zapłatę za pracę szukają jej właśnie pod podanym adresem. Jeśli komuś się przyda to podaje numer viber do mari 38 095 535 0640

Jakie narzędzia pracy zapewnia Martom Classic Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Aleksandra Nowy wpis

Oni nawet mają błędny adres. Na podanej ulicy już nie ma biura. Ludzie nie wiedzą gdzie szukać ich aby odzyskać pieniądze. Dobrze się ukrywa

Czy ktoś wie dlaczego ona nie płaci? Byłem po pieniądze u niej w domu. Otworzyło drzwi dziecko które udawało że nie potrafi mówić po polsku. Dobra z niej ściemniara.. Jest na rozmowie kwalifikacyjnej przemiła, kawka ciastko dobra gadka to tylko przykrywka. Bardzo dobrze mówi po polsku więc jej dzieci też potrafią. Ale takie czasy że ukrainiec przyjeżdża do naszego kraju i sobie legalnie (usunięte przez administratora)ludzi. Martom classic i martom work na swoich stronach pousuwala komentarze

Pani mariia snigur nie płaci pieniędzy swoim podwykonawcom ani pracownikom. Jest mi winna 15 tysięcy. Pousuwała strony swoje na fb. W Łodzi opowiadała że ma partnera Tomasza ktory daje jej na hotele aby mogła pracować. To już śmierdziało szwindlem. Jest poprostu nie wypłacalna.

Nieopłacony podwykonawca

Maria Snigur nie zapłaciła mi za wykonaną pracę jako jej podwykonawca ponad 20 000 zł. Czy ktoś wie jak znaleść tą oszustkę?

Firma Martom Classic Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Dam prace. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kamil

Pani Mariia Snigur nie zatrudnia na umowę o pracę. Bez umowy wiadomo nie mamy dowodu i nie możemy odzyskać pieniędzy. (usunięte przez administratora) ludzie są z Łodzi i Bydgoszczy. Dużo osób z Ukrainy które nie znają polskiego prawa i tych pieniędzy nie odzyskają. Pani Maria jest na tyle sprytna że usuwa kazdy negatywny komentarz na swojej stronie fb martom work. Szkoda ze jest bezkarna. Ludzie czekają na pieniądze.

Kamil

Witam. Ostrzegam przed mariią snigur. Jestem pracownikiem który pracował dla pani Marii w Łodzi, w firmie która zajmowała się sprzątnie po remoncie. Od listopada nie mam zapalconych 2000zl i kilka osób również. (usunięte przez administratora) tak że Ukraińców swoich rodakow. Na portalu fb można znaleźć osoby oszukane. Nie dajcie się nabrać

Zostaw merytoryczną opinię o Martom Classic Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Martom Classic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Martom Classic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martom Classic Sp. z o.o.?

Martom Classic Sp. z o.o.
  • Gajowa 33
    85-087 Bydgoszcz

Martom Classic Sp. z o.o.