ALFAPARF Milano

Toruń

Opinie o ALFAPARF Milano

bbb

Czy ktoś coś wie na temat tej firmy? Interesuje mnie marka Dibi Milano? Ktoś pracował, słyszał? Jaka umowa, atmosfera, zarobki, premie? Jakie bonusy, auta, telefony? Pozdrawiam

Nicki
@bbb 17.04.2016 10:54

Jak to bywa w wielu firmach :) Obietnica złotych gór i świetlanej przyszłości. Nacisk na wynik, kasa przeciętna, atmosfera drętwa. Jeśli masz możliwość - szukaj innych firm.

xxxx

Ogólnie beznadziejna firma , brak umowy o prace,żadnych narzędzi do pomocy w pracy. produkty w sprzedaży z firmy droższe niż w hurtowni.

Zostaw opinię o ALFAPARF Milano - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALFAPARF Milano