Opinie o ADECCO w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ADECCO. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ADECCO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADECCO w Kwidzyn

Nowy pracownik Nowy wpis

Dzień dobry, ja osobiście polecam ADECCO Pracuje tam taka młoda dziewczyna już dość długo jest bardzo sympatyczna i zawsze pomocna Jedyna siedzi tam uśmiechnięta Wynagrodzenie mam na czas i zawsze ok Także osobiście jako pracownik który pracuje 7 miesięcy mogę polecić

Artur Nowy wpis
@Nowy pracownik

Ha, nie ma to jak poznać fajną dziewczynę w pracy. Na jakiej umowie pracujesz? Masz na czas określony?

Nowy pracownik Nowy wpis
@Artur

Mam na rok pierwszą to chyba całkiem spoko jak przez agencje ;P

raf Nowy wpis
@Nowy pracownik

ja też polecam i dodam że wszyscy są tam mili tak samo jak na aksis

dardzo dobra firma 10/10

dardzo dobra firma 10/10

joga
@dardzo dobra firma 10/10

prawda

Były Pracownik

Moja opinia jest negatywna. Niestety nie polecam tejże AGencji POśredniczącej PRacy w Kwidzynie. Od czasu gdy zaczeli otwierać wspólny rynek pracowników z bodajże Lacroix Electronix wiele się zmieniło. Nie rozumiem jak można w ten sposób dzaiałać gdyż obie firmy reprezentują branże elektroniczną. Co prawda Jabil Kwidzyn bardziej kamerki i podzespoły elektroniczne plus terminale płatnicze a Lacroix Electronix bardziej branża automotive to sam fakt tej samej branży według mnie wyklucza działanie na wspólnym rynku. Tak po prostu jest. Za taki swobodny i nieodpowiedzialny przepływ pracowników niestety minus. Tam powinna być inna agencja do lacroix i tyle. Co do incydentu z moją osobą na obszarze miura wystawiam negatyw 3 paniom które były moimi przełożonymi. Wasza absurdalna i bezczelna postawa świadczy o waszej głupocie i niedojrzałości. Wy wiecie o co chodzi. Pamiętajcie tylko o jednym pracownika w takich firmach przemysłowych rozlicza się z produktywności jak i dbania o swoje stanowisko pracy. W moim przypadku wszystko było zachowanie ale to jak wy się zachowywałyście podczas szkolenia i te gówniarskie pyskówki powinnyście mniej palić a więcej się do roboty wziąć. Ewentualnie na pole was wysłać za granicę to może zmądrzejecie i nauczycie się szanować pracownika bo jest prawo pracownicze. Poczytajcie sobie konstytucje i prawa pracownicze. Następnym razem to sprawa pójdzie wyżej. SZlachta nie robi szlachcie się należy. Oby was to nie zgubiło. Tymczasem weżcie się za robotę, zmęczcie się troche i pogadamy jak tam.

@Były Pracownik

Czy nie lepiej skoro taka sytuacja miała miejsce chociaż raz to zgłosić, żeby inne osoby nie miały tak negatywnych przeżyć jak ty?

Były Pracownik
@Marta

Chyba patrzysz na świat przez różowe okulary. Niestety życie takie nie jest ani ludzie którzy się pojawiają na twojej drodze. Ja się sparzyłem bo tych ludzi nie znałem a okazali się marginesem społecznym bo te zachowania nie są akceptowalne w żadnej firmie która kieruje się etyką pracy. Po drugie ja nie pracowałem w tej firmie miesiąc czy dwa miesiące tylko kilka lat i tych ludzi w ogóle nie znam. Bardzo ładnie się maskowali. Każdy pracownik pracujacy w danej firmie jest zobowiazany dbac o dobry wizerunek firmie bo jak wiemy tylko takie firmy przyciągają klientów i są wiarygodne. Nie zapominaj o tym że prawem pracownika jest zakaz dyskryminacji. Buczenie pod nosem jest zachowaniem dziecka w piaskownicy i wtedy jest akceptowalne a w pracy niestety nie. Ocenianie pracownika który przepracował kilka lat firmie i cieszył się dobrą opinią, pracowitością i traktowanie go jakby był duchem jest nieakceptowalne. Wiem ze zrodla że trwaja rekrutacje do Jabila i jakimś dziwnym trafem był problem z podniesieniem telefonu i zadzwonienie z informacja o pracy. Jakieś lewe kobitki nie będą mi psuły renomy ani naruszały mojej godności. Mowa tutaj o 3 przełożonych pracowniczkach. Z tego co wiem nikt ich nie lubi. :(

Zofia
@Były Pracownik

Co masz na myśli pisząc tak na temat postawy? Możesz rozwinąć, bo nie do końca wiem do czego nawiązujesz?

@Zofia

Postawa to inaczej szacunek do innej osoby. Jeśli się ma z tym problemy to się szuka pracy samotniczki/ka. Nie wiem na przykład gdzieś w kanałach. Nieprzyjemna praca ale cóż ????

Jakie godziny pracy obowiązują w ADECCO?

Miki

Praca na 3 i 4 zmiany głównie

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Sprzedawca CCC Kwidzyn
CCC S.A.

Czy pracownicy w ADECCO dogadują się między sobą?

Beata

No to przecież oczywiste że Tak

Czy w firmie często są robione inwentaryzacje ?

Dzień dobry. Chciałam zapytać jakie sa obecnie zarobki w Jabilu. I jaki jest tam tryb pracy czy same tygodniówki czy w systemie też można tak pracować (jeśli tak, to który dział pracuje w systemie 4 brygadowym?) Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Witam, czy są jakieś benefity w tej firmie ? System premiowania?

mila

ka-mi
@mila

ja zarabiam 3 tys na rękę na ACP

Zadowolony

ADECCO to świetna firma, jeszcze jak się trafi na dobra prace to już jest super.

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie umowa na początek? Może wiecie coś o zarobkach?

Pracownik biura Adecco Kwidzyn
@Igor

Witam Adecco w Kwidzynie prowadzi obecnie rekrutacje na stanowisko: monter, kontroler jakości, dystrybutor , magazynier , diagnosta. Biuro mieści się w Kwidzynie, ul. Miłosna 32 i jest czynne przez 5 dni w tygodniu, w godz.6:00-16:00.

Pilala97
@Pracownik biura Adecco Kwidzyn

Witam. Czy mogę prosić o numer telefonu do Państwa?

TOM- ASZ

Miła obsługa, efektywne dzualania

Damian

Czy ktoś w ostatnim czasie rozpoczął pracę dzięki ADECCO? Możecie opowiedzieć, jak aktualnie wygląda proces rekrutacyjny? Czy przebiega on dość szybko i okres zatrudnienie rozpoczyna się dość szybko, czy trzeba uzbroić się w cierpliwość? Czasami szybkość rozpoczęcia pracy (a tym samym zmniejszenie okresu bezrobocia) jest również dużym atutem dla tych, którzy są w trudniej sytuacji i poszukują pracy od zaraz.

Mati92
@Damian

Jest ok chociaż testy mnie zestresowaly to praca jest dobra czysty zakład i akurat mam fajna ekipę na zmianie

oliwka

W jakich godzinach otwarte jest ADDECO obok Jabila?

Natan
@oliwka

6:00 -16:00

Stella

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Natan
@Stella

tak, szukają pracowników można wysłać CV kwidzyn@adecco.com

Damian

@Anastasiia Jaką ofertą pracy jesteś zainteresowana? Czy masz na myśli pracę w siedzibie Adecco, czy może planujesz współpracować z firmą Adecco i znaleźć pracę u innego pracodawcy? Na takie pytania odpowiedzą Ci pracownicy firmy Adecco. Czy próbowałaś się zwrócić do nich z pytaniem?

Anastasiia

dzień dobry, ja z Ukrainy .Czy mogę pracować u was na zakładzie po bezwizu i po 8 godzin?

Damian

@Modliszka Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Dlaczego twierdzisz, że nadchodzą trudne czasy. Najważniejsze, żeby pracownik lojalnie wykonywał swoje obowiązki, a pracodawca zapewniał mu konkurencyjne wynagrodzenie. Czy na takie można liczyć współpracując z firmą ADECCO? @Adam @Romek Wasze wpisy są bardzo oszczędne i zawierają same hasła. Czy moglibyście uzasadnić swoją negatywną opinię? Może jest w tej pracy coś, co mimo wszystko doceniacie i co Wam się podoba?

Tonik

To, że zatrudniają innych to nic nam do tego. Ważne żeby utrzymać się w firmie!

Romek
@Tonik

Tonik ty (usunięte przez administratora)

Modliszka
@Tonik

Trudne czasy nadchodza jak Zatrudniaja obco Krajowców

Praca przez agencje Adecco do dupy.W tej firmie nie szanują pracowników i tp.No chyba że ktoś lubi pchać palca w (usunięte przez administratora)

lawa
@Adam

zwalniają dobrych pracowników a zatrudniają Ukrainę chory system

@lawa

Potwierdzam. To jest chore co tam się dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ADECCO - Kwidzyn

• Jak się pracuje w ADECCO?

Zobacz opinie na temat firmy ADECCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADECCO?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADECCO?

Kandydaci do pracy w ADECCO napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADECCO