Opinie o ADECCO w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ADECCO. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ADECCO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADECCO w Kwidzyn

NOWA1

Witam nie wiem co tam się dzieje miałam szkolenie 26-27 czerwca dali umowy na 1/8 etatu czyli 1godz w tygodniu i kazali czekać na telefon dziś mamy 09.07 a ja nadal czekam jeszcze ani jednego dnia nie byłam w pracy i siedzę uwięziona ich umową za którą nawet nie dostanę grosza bo za siedzenie w domu z ich winy nie zapłacą więc nie wiem po co te szkolenia robią i dają takie beznadziejne umowy

mambo

Obiecują umowę na miesiąc a po szkoleniu dają ci umowę na 1/8 etatu i czekasz kiedy i czy zadzwoniła takiej umowy jeszcze nu przerabialam kpiną z ludzi

brus1979

chodzi mi o e-maile do biura lub też do którejś z niby miłych pań z tego biura

nati66
@brus1979

(usunięte przez administratora) kwidzyn@adecco.com mozena wysłać swoje podanie i znależć pracę taj jak ja :)

brus1979

podajcie mi adresy do kogoś z adecco

krótki
@brus1979

no ale pracuje a Ty widać się nudzisz jak musisz na forum swoje żale wywalać

NAWA1
@brus1979

ja też miałam szkolenie 26-27 czerwiec i do dziś siedzę czekając na telefon a jak tam dzwonie to mówią ze nie wiedza kiedy będzie praca i mam dalej czekać beznadzieja

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy pracownik ochrony- Kwidzyn-obiekt przemysłowy
Kwidzyn
Seris Konsalnet Holding S.A.
frank

Ja siebie szanuję. Osoba która znam bardzo chce pracować.Wyjaśnij mi dlaczego miała szkolenie w kwietniu przed świętami wielkanocnymi a do pracy poszła w maju,dwa tygodnie siedziała w domu i czekała na telefon,żeby mieć umowę i siedzieć w domu? to jest chore.

Oferty Pracy

Pracownik produkcji Adecco Poland Sp z.o.o 2014-06-04 Żródło: Gowork.pl Niepołomice (małopolskie) Wymiar zatrudnienia: Pełny etat       Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2011 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób.

dlugi386@wp.pl
@Oferty Pracy

proszę o kontakt w sprawie pracy (usunięte przez administratora)

frank

firma adecco zwalnia ludzi po upływie 6 tygodniach.Znam osobę która przez rok chodziła do adecco pytać się o pracę a jak się dostała,pracowała 7 tygodni.W jabilu są wredne kobiety,które wykorzystują ludzi.

frank

Firma adecco nie szanuje w ogóle ludzi.

fela
@frank

jak nie szanuje, chyba sam siebie nie szanujesz, w pracy jak sie chce pracowac jest wszystko na miejscu i na czas pracowąłam przez work sevis i nie mogłam nawet zaświadczenia dostac od ręki a tu mam wszystko , a najwazniejsze mam pracę

magazyn

I tu i tu lotnicza i miłosna

iza
@magazyn

fajne dziewczyny w adeco i fajnie sie pracuje nie widze róznicy czy jabil czy agencja a wy?

ZONG

NA STAŁE NAWET JABIL NIE DAJE A CO DOPIERO AGENCJA

mirasz

adecco kwidzyn lotnicza czy miłosna?

Patryk

mógłby ktoś podać numer do tego Adecco? Dzwonili dzisiaj do mnie, ale byłem zaspany i zaprosili mnie na rozmowę kwalifikacyjną do Jabila chyba górnego a nie mam kontaktu do nich a nie wszystko zapamiętałem co mówili :( z góry dziękuje

dzabilowiec

Byłem dwa testy i rozmowa z milą panią

krakers

sie ma ....................ADECCO PEŁNĄ PARĄ ROBI REKRUTACJE NA JABIL GÓRNY I DOLNY!- BYŁA MOJA SZWAGIERKA PODOBNO NIEŹLE TRZEPIĄ PODCZAS REKRUTACJI , TRZEBA SIĘ WYKAZAĆ

ola

ADECCO KWIDZYN - polecam , firma godna zaufaniu, płaca i praca zapewniona

ewa

ma ktoś aktualny numer do tego biura?

marco

ja również najwazniejsze że jest praca a adecco nie jest tu od wczoraj w gdańsku jest juz x lat

sun6

ja tam zadowolona jestem adeco jest i jest praca najważniejsze

ŁYSZ

.......................no ja pracuje i uważam że nie ma różnicy adeco czy Jabil nawet podwyżkę dostałem

procent
@ŁYSZ

i ja też dostałam procent %

Zostaw merytoryczną opinię o ADECCO - Kwidzyn

• Jak się pracuje w ADECCO?

Zobacz opinie na temat firmy ADECCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADECCO?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADECCO?

Kandydaci do pracy w ADECCO napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADECCO