Opinie o Biuro Nieruchomości Anma Magdalena Staniszewska w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Nieruchomości Anma Magdalena Staniszewska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Nieruchomości Anma Magdalena Staniszewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Nieruchomości Anma Magdalena Staniszewska w Lublin

Tereska i Marek

Współpracujemy z Biurem ANMA ponad 11 lat, co też już sporo mówi o Firmie. Zawsze byliśmy profesjonalnie obsługiwani czy to przez Właścicielkę.. czy pracownika. Pomagali nam we wszystkich kwestiach i nigdy nie zostawili bez informacji. Reagowali szybko na pojawiające się bolączki. Do tego zawsze mile nas traktowali. Pełny profesjonalizm! :-) I oby jak najdłużej tak zostało! Dziękujemy Pani Magdo! :-)

Sylwia
@Tereska i Marek

Czyli firma ma tylko jednego pracownika, przez ten cały czas waszej wspólpracy ?

Asti
@Sylwia

Też jestem ciekawa ile osób pracuje w firmie?

Hanna Nowy wpis
@Asti

Pewnie nie za dużo skoro nikt się nie udziela zbytnio? Ciekawe ile miejsc jednocześnie na praktyki tutaj mają, bo widziałam jak ktoś kiedyś o swoich już pisał

Biuro Nieruchomości ANMA Nowy wpis
@Tereska i Marek

Witamy serdecznie naszych ulubionych klientów :-)))) Odczytaliśmy po czasie Państwa opinię i jest nam niezmiernie miło. Dziękujemy za tak ciepłą ocenę naszej pracy. Pozdrawiamy całym składem i oczywiście polecamy kontynuację naszej wieloletniej współpracy. W związku z tym, że już weszliśmy w Nowy Rok - wszystkiego dobrego życzymy w 2023. Biuro Nieruchomości ANMA- Lipowa 10

Hanna

Ok, jeden z komentarzy sprzed prawie 10 lat zrobił mi dzień "Przychodzę na rozmowę a ta mówi: już nieaktualne. znaleźliśmy lepszego pracownika." XD To nic, że z typem nie pogadała, przecież już mają LEPSZEGO. Mam nadzieję, że teraz zachowują się bardziej profesjonalnie w takich sytuacjach. Każdy z kandydatów dostaje aktualnie stałe info od nich o etapach rekrutacji itp czy dalej ciemnogród?

Sylwia N-ka Nowy wpis
@Hanna

Jak bardzo trzeba się nudzić,żeby chcieć analizować jakieś stare nieaktualne opinie. Ta akurat firma jest mi znana i z tego co wiem to nie ma tamn dużej rotacji. Aplikowalam do pracy w tym biurze i niestety poległam po próbnym okresie bo trzeba było ogarniać kilka tematów na raz a ja myślałam,ze będzie bardziej lajtowo. Ale atmosfera spoko była.

Hanna Nowy wpis
@Sylwia N-ka

Hej, a tak z ciekawości to jakie te zadania dali, że tak trudno było sobie poradzić? Zabrakło wyjaśnienia od ich strony czy po prostu trzeba jakiś specjalnych predyspozycji do tego? Jakich?

Elżbieta

Nie widziałam co prawa ogłoszeń o pracę, ale zastanawiam się, czy zatrudnione osoby mogą w obecnym czasie pracować zdalnie. Chciałabym też wiedzieć, czy firma oferuje samochód służbowy albo pokrywa koszty paliwa. Są jakieś targety do wyrobienia, czy raczej ile się uda, tyle się zarobi?

Michał K.

Bardzo miło wspominam moja ubiegłoroczną praktykę studencką w firmie p.(usunięte przez administratora).Świetna atmosfera pracy i bardzo pomocny wyznaczony przez właścicielkę opiekun.Jako student Wydziału Ekonomicznego specjalność Zarządzanie zapoznałem się z mega przydatną dla mnie wiedzą.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Biuro Nieruchomości Anma Magdalena Staniszewska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Helena

Jestem spoza Lublina ale znajomy mieszkający w centrum miasta polecił mi biuro ANMA na ul.Lipowej. Kupiliśmy z mężem córce -świeżo upieczonej mężatce małe mieszkanko na nowy start w życiu. Miejmy nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży. Nie znam sie kompletnie na tym ale pracownicy biura pomogli nam w zakupie od A do Z. Pozdrawiam

VXD

właścicielka biura umówiła się ze mna na rozmowę kwalifikacyjną. Przychodzę na rozmowę a ta mówi: już nieaktualne. znaleźliśmy lepszego pracownika. nawet nie zadzwoniła nie powiadomiła żeby nie przychodzić. porażka. brak szacunku

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Nieruchomości Anma Magdalena Staniszewska - Lublin

Biuro Nieruchomości Anma Magdalena Staniszewska
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Lipowa 10 lok. U-1
    20-024 Lublin