Opinie o AgroComplex w Żółwin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy AgroComplex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie AgroComplex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AgroComplex w Żółwin

Luidzi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Moni

Odradzam. Miło wspominam tylko załogę.

Agata

@Były pracownik, @Karamba czy możecie uzasadnić swoje opinie? Nie polecacie, a wręcz odradzacie zatrudnienie się w firmie AgroComplex, dlatego dobrze byłoby gdybyście to uargumentowali. Wtedy taki komentarz mógłby komuś pomóc.

Karamba

Nie polecam najgorsza firma z jaką sie spotkalem w mojej dotychczasowej karierze zawodowej.Omijać szerokim łukiem.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AgroComplex na stanowisko Asystent działu obsługi klienta - Doradca klienta? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Omijać szerokim łukiem

Omijać szerokim łukiem.

Agata

@Julita masz rację powinny wypowiadać się osoby, które pracowały w AgroComplex, by na forum pojawiały się komenatrze prawdziwe i rzetelne. Zatem czy jakiś pracownik może opowiedzieć o pracy w tej firmie i czy warto?

Julita

Nie rozumiem jak można doradzać innym jeśli nie jesteś juz pracownikiem AgroComplex-u? To nieuczciwe takie zachowanie. Dajmy szansę ludziom, którzy chcą tu pracować

Monik

AgroComplex stawia na ludzi. Kierując się tym przekonaniem, inwestują w pracowników. Dbają o dobrych dostawców wszystko po to żeby produkt końcowy miał wysoką jakość i był bezkonkurencyjne na rynku. Kto pracuje w tej firmie wie jak to wyglada wewnatrz.

Kojko
@Monik

Hahaha albo bardzo dużo tam się zmieniło od czasu jak tam nie pracuję albo ktoś tu się mocno mija z prawdą. Zdecydowanie odradzam to miejsce. (usunięte przez administratora)

Agata

zigi, czy odbyłeś już rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać jak poszło! :)

Agata

Firma posiada aktualna ofertę pracy na stanowisko Spedytora Międzynarodowego. Umowę o pracę dostaje się od razu czy po jakimś okresie próbnym?

to fakt..ale wiaodmo ze taki przedstawiciel handlowy to sporo moze zarobic

nk

AgroComplex zajmuje się profesjonalnym wyposażeniem obór, oferuje też szeroki wybór naturalnych i sprawdzonych środków do pielęgnacji bydła; oferta jest stale poszerzana i na bieżąco dostosowywana do potrzeb klientów. Firmę prowadzą osoby doświadczone, od lat działające w branży.

blacku

co do możliwości podjęcia pracy w AgroComplex to taka możliwość obecnie oczywiście istnieje. W te chwili firma szuka ludzi do pracy na stanowiska przedstawiciela handlowego oraz doradcy technicznego. W swojej ofercie mają oczywiście samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy , a także atrakcyjne podobno wynagrodzenie

anno

nadal pracuja tam ukraińcy?

junak

Na stronie AgroComplex są dwie oferty pracy, ale nie wiem jak aktualne. Poszukują na stanowisko przedstawiciel handlowy (DWA WAKATY: centralna Polska i północno - wschodnia Polska), a także na stanowisko Doradcy Technicznego. Oferta wygląda dobrze, na każdym stanowisku oferują auto służbowe, piszą tez o umowach o pracę.

johnybrawo

pracowałem tam, odradzam wszystkim, omijajcie z daleka

pavlo

Ja byłem na rozmowie i zaczynam od nastepnego tygodnia..

za

A tak całkiem prosto, czy watro składać tam cv?

mikołaj

Na forum transportowym AgroComplex nie ma zbyt dobrych komentarzy, ale nie wiem na ile można im wierzyć, napisze ktoś tu jak jest, jakos bardziej ufam goworkowi.

Zostaw merytoryczną opinię o AgroComplex - Żółwin

• Jak się pracuje w AgroComplex?

Zobacz opinie na temat firmy AgroComplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AgroComplex?

AgroComplex
1.8/5 Na podstawie 70 ocen.

AgroComplex