logo AgroComplex

AgroComplex

Żółwin

Opinie o AgroComplex

Mat 2013-06-17 09:27
Ja polecam. Jak chcesz pracować, a nie kombinować to to jest dobre miejsce.
anonim 2013-09-19 18:40
a czym się zajmujesz w AgroComplexie? jakies stanowisko, albo zakres obowiązków? dostałeś umowę jakąś?
2013-09-21 17:30
zarobki przeciętne , szału nie ma
anonim 2013-09-22 08:03
a jakie to są dla Ciebie przeciętne zarobki? 1600 netto??? brutto???? napisz więcej konkretów, przyda się
kindybał 2013-09-23 19:29
kolego daj proszę więcej info na temat tej firmy, ponieważ mam zamiar tam składać papiery.
mikołaj 2014-05-31 03:31
Na forum transportowym AgroComplex nie ma zbyt dobrych komentarzy, ale nie wiem na ile można im wierzyć, napisze ktoś tu jak jest, jakos bardziej ufam goworkowi.
mikołaj 2014-06-21 00:05
Napisałeś w czasie przeszłym, czyli takie sytuacje juz opuściły AgroComplex, czy nadal sie cos takiego zdarzy?
za 2014-06-23 07:59
A tak całkiem prosto, czy watro składać tam cv?
pavlo 2014-06-24 20:04
Ja byłem na rozmowie i zaczynam od nastepnego tygodnia..
johnybrawo 2014-08-12 12:16
pracowałem tam, odradzam wszystkim, omijajcie z daleka
junak 2014-09-09 21:02
Na stronie AgroComplex są dwie oferty pracy, ale nie wiem jak aktualne. Poszukują na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (DWA WAKATY: centralna Polska i północno - wschodnia Polska), a także na stanowisko Doradcy Technicznego. Oferta wygląda dobrze, na każdym stanowisku oferują auto służbowe, piszą tez o umowach o pracę.
anno 2014-10-21 13:28
nadal pracuja tam ukraińcy?
blacku 2014-11-21 19:04
co do możliwości podjęcia pracy w AgroComplex to taka możliwość obecnie oczywiście istnieje. W te chwili firma szuka ludzi do pracy na stanowiska przedstawiciela handlowego oraz doradcy technicznego. W swojej ofercie mają oczywiście samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy , a także atrakcyjne podobno wynagrodzenie
nk 2014-12-08 21:29
AgroComplex zajmuje się profesjonalnym wyposażeniem obór, oferuje też szeroki wybór naturalnych i sprawdzonych środków do pielęgnacji bydła; oferta jest stale poszerzana i na bieżąco dostosowywana do potrzeb klientów. Firmę prowadzą osoby doświadczone, od lat działające w branży.
nk 2015-09-28 11:11
jak zwykle w tej firmie bez zmian. Praca jest ale najlepiej za darmo i wymagania nie z tej ziemi.
TIGER 2016-01-27 09:44
Nie polecam tej firmy 100%. Zamysły na wielką korporację 5cio osobową. Wymagania z nie z tej ziemi a co do kasy bida z nędzą trochę więcej niż najniższa krajowa. Szefowi słoma z butów wystaje a wielkiego prezesa gra. Zero poszanowania człowieka, gigantyczna spychologia, szef z szefową chodzą jak święte krowy, a pracownicy za darmo harują. Czas w AgroComplexie to czas stracony.
Administrator 2016-01-27 10:15
To nie strona do reklamowania produktów tylko do wydawania opinii o pracowawcy. Łamiesz Regulamin
50 2016-05-05 20:19
to fakt..ale wiaodmo ze taki przedstawiciel handlowy to sporo moze zarobic
Monika 2017-02-17 22:04
NIE POLECAM!!! pracowałam jako przedstawiciel handlowy luty 2017!

od samego początku problemy!
- gdy przychodzi do podpisania umowy okazuje się że kwota umówiona jest na papierze znacznie niższa. człowiek podpisuje dokument w naiwności,
-na pytanie dlaczego nie ma w badaniach pracowniczych psychotechniki potrzebnych do użytku samochodu służbowego? pada odpowiedz, że procedura nie wymaga. ok- kolejna naiwność!
- pierwsze 2 dni w pracy bez pomysłu pracodawcy na szkolenie . 3 dnia czar super firmy pryska. Właściciel i jego żona będąca sekretarką wprowadzają nerwową atmosferę i maja pretensje że pracownik nie przyszedł przeszkolony z ich produktów. Twierdzą że powinno być się już w terenie- a nie zapewnili żadnego z obiecanych narzędzi pracy - laptop telefon samochód.
Pretensje krzyki i rażąca niekompetencja i brak jakiejkolwiek wiedzy przez wymienione osoby. JEDYNA OSOBA MAJĄCA OGROMNĄ WIEDZĘ I KTÓRA SZANUJĄ KLIENCI PANI BOGUSIA. inni pracownicy to wyzyskiwani ludzie będący w często w ciężkiej sytuacji finansowej która zmusza ich do pracy w tym miejscu. Obrażani przez Państwa właścicieli, nie mający zapewnionej odpowiedniej odzieży pracowniczej np do pracy w zimnej temperaturze zimą!
Monika 2017-02-17 22:16
kolejny dzień? SAMOCHÓD SŁUŻBOWY. dostaje się dokumenty i już wtedy do końca jest jasne ze to wszystko to jedna wielka masakra!
SAMOCHÓD SŁUŻBOWY który nie jest firmowy tylko jest samochodem zarejestrowanym na właściciela- już wiadomo dlaczego nie potrzebna była psychotechnika, a by tego było mało nie posiada on ubezpieczenia AC i NW. Sam zainteresowany właściciel twierdzi że trzeba o niego dbać, a on nie chce tracić zniżek prywatnych. A co w przypadku usterki nie z winy kierowcy? szkody parkingowej czy porysowania pojazdu przez kogoś na parkingu? Krzyki wrzaski awantura. Kończy się na odmowie podpisania przeze mnie dokumentu.
Rozwiązanie umowy. Tylko jak? pracodawca wymusza aby było to z mojej strony w dniu tym samym.
Na umowie 2 tygodnie okresu wypowiedzenia. Dla spokoju i nie chęci słuchania kolejnej awantury godzę się na porozumienie stron i 9 dni okresu wypowiedzenia.
Dowiaduje się że jestem niepoważna. I przez okresy wypowiedzenia będę musiała iść na produkcję. Na nic rozmowa. Na szczęście się pochorowałam i okres wypowiedzenia miałam do dziś L4.

NIE POLECAM STRATA CZASU. Nie muszę dodawać że umówiona kwota jaką dziś otrzymałam przelewem jest kwotą fikcyjna ponieważ zostało naliczone od kwoty na umowie.
SZKODA CZASU!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o AgroComplex - Żółwin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AgroComplex