Opinie o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

były

a co tu taka taka cisza, produkcja tak strasznie ruszyła ze nikt nie ma czasu się wypowiedzieć?

szary pracownik

W Brzesku i Krakowie są przyjęcia a w Dębicy są za to zwolnienia. Sytuacja w Dębicy staje się coraz gorsza. Ludzie są szczuci i zwalniani za kilka dni chorobowego, majstry latają i zmuszają do urlopów których już większość nie ma a co gorsze to jak ktoś nie ma już urlopu to wypisują bezpłatny i podstawiają do podpisu tłumacząc że jak nie podpiszemy to będą zwolnienia. Ciekawe jak się będą tłumaczyć Inspekcji Pracy jak zapuka do zakładu lub sądowi co pewnie niedługo się stanie. A może i lokalne media się zechcą tymi praktykami zainteresować. Quo vadis CP Dębico?

Głupek

tak już to widzę, niektórzy po polsku nie potrafią dobrze a co dopiero w obcym języku...jakby ktoś miał coś zrobić z tym całym bałaganem to by już to dawno inaczej wyglądało, a nie zagranie z bezpłatnymi urlopami i czyszczenie z urlopów, bo pracy nie ma, a tu nagle wielkie "bum" nastało i każdy widzi jak jest.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
kwejkjutu

Przepraszam źle skopiowałem Całość ale myślę że to i nas dotyczy " Proszę o przesyłanie anonimowych uwag do zarządu (a najlepiej do Prezesa zarządu w języku angielskim) w formie listów otwartych o przypadkach nadużyć kadry zarządzającej, kierownictwa wydziałów, osób odpowiedzialnych za rekrutację, najbardziej interesują nas nadużycia finansowe, przypadki nepotyzmu , wyprzedaż surowców do produkcji,( Oczekujemy opisu procederu, rzetelnych danych , nazwisk) jeżeli informacje zostaną potwierdzone, odpowiedzialne osoby zostaną zwolnione dyscyplinarne i pociągnięte do odpowiedzialności karnej ( nie chodzi tutaj bynajmniej o donoszenie a o formę pomocy.) Jeżeli są takie przypadki to należy pamiętać, że są to formy okradania nas wszystkich z lepszego jutra. to nie jest tak że ludzie z zarządu mają wszystkich w,, nosie. Zależy nam na dobru pracowników fabryk. Jesteśmy jednym zespołem i gramy w jednej drużynie. Kilka miesięcy temu został nam przedstawiony anonimowy raport o nieprawidłowościach w strukturach spółki i procesie rekrutacji. Po potwierdzeniu zostały podjęte odpowiednie kroki. Niektóre sprawy są bardzo trudne do udowodnienia - potrzeba czasu i dodatkowych informacji."

@kwejkjutu

na jaki mail wysyłaś te informacje???

kwejkjutu

śpioszek
@kwejkjutu

Niezłe dziadostwo w tej Dębicy się zrobiło !

@kwejkjutu

mistrz gołyś pierwszy do dyscyplinarki

biedrona

Słyszałam, że ludzie w Brzesku zwalniają się i odchodzą do Biedronki. Ale czasy nastały.

RemakeFinalFantasy7

czyli operator maszyn w Brzesku to lepsza fucha jak operator Dębicki ?Generalnie co jak co ale Ci co teraz przejdą (lub przeszli) do cp (z PAINrolu) to kokosów to oni nie maja.Niezrozumiałe decyzje,sekratarka która ma sekretarkę,mobing ,terroring ,dwóch z 4 mistrzów powinno się leczyć lub dostać powinną dawkę Wpierściowpierdolu (przed użyciem zalecam .... )

olo

a jakie macie zdanie na temat zatrudniania części ludzi przez agencje pracy na umowy tymczasowe?robimy w jednym zakladzie ale w roznych firmach..

kosmos

Przecież premia wpłynęła w piątek ,w środę bodajże miał cp.

hodwiedziec?

a co tu taka taka cisza, produkcja tak strasznie ruszyła ze nikt nie ma czasu sie wypowiedzieć?

ktoś się orientuje kiedy będzie wypłacona premia dla pajrolowców za I kwartał tego roku???

prezio
@pracownik

Na św. Dygdy ... którego nie ma nigdy ! hahahaha

do kierowcabombowca

a co w kwestii urlopów bezpłatnych i wywalania ludzi dopiero co przyjętych-przeszkolonych,co w tej kwestii robią związki zawodowe i ich przewodniczący,który jak można zaobserwować tylko dużo gada a robi niewiele (nic)oraz co z premią za I kwartał będzie?czy nie będzie (bo różne chodzą słuchy)???

hahah
@do kierowcabombowca

jak kogos dopiero przyjeli to juz nie pisz ze jest niewiadomo jak wyszkolony, moze do campaka po miesiacu go juz wezma bo jest niewiadomo jaki ustawiacz, to samo sie tyczy tych to po roku, dwoch latach awansowali, bo niby co to oni nie sa, co niektorzy robia x lat i wszedzie tylko ze nie sa przydupasami i pzrez to nic nie maja

kierowcabombowca

Szkolenie i wyu%alanie gości po 2/3 miesiącach to istna żenada.Mało brakuje ale wyrzucą ludzi co pracują tu X lat dla dupowłazów i kilku nazwisk.Quo Vadis Can (you)pack ?

księgowy

Jeśli szukacie pieniędzy w firmie to obetnijcie delegacje! Jedni prywatnymi samochodami codziennie jeżdżą z Brzeska do Dębicy a drudzy codziennie w przeciwnym kierunku! W skali roku to kilkadziesiąt tysięcy przychodów dla właściciela samochodu i kosztów dla firmy!

dk

TO NIE FORUM NA GŁUPIE TEKSTY TYLKO NA TO CO DZIEJE SIĘ NA ZAKŁADZIE.przymusowe urlopy i ograniczona produkcja, czyli sytuacja nie wyglada za dobrze

maro
@dk

Chodzą słuchy, że oddział w Dębicy jest do zamknięcia.

hdk
@maro

to po co takie remonty, nowy aneks, malowanie scian, czyzby na sprzedaz?

kierowcabombowca
@hdk

Mają tu kręcić "Dębica Shore" na MTV.

gostek
@hdk

Handlarz jak sprzedaje samochód to też go picuje!

gimbus

A jak tam opinie o nowych decyzjach ?O redukcji i przymusowych urlopach.Wiekszość ludzi i tak jest już wyczyszczona z urlopów."W oczekiwaniu na zwiekszenie produkcji" pobidujemy 5 dni bezpłatnego każdego miesiąca do września a potem "koniec dni".

realista
@gimbus

Jeśli teraz jest bryndza to we wrześniu raczej nie ma się co spodziewać poprawy sytuacji.

:}

Oj Franuś,szansa że zaistnieje takie coś ,wynosi tyle-co zaproszenie prze Ciebie kogoś do sekretariatu i podpisanie aneksu . hi hi : ) :)

Franek

A co ma piernik do wiatraka. A tak na marginesie, co pracodawca wpisze w wypowiedzeniu? "Lał Babę"? Wybacz. :):):)

gutek
@Franek

Czy pracodawca powinien zareagować jeśli "damski bokser" dostanie zarzuty prokuratorskie usłyszy wyrok sądu?

@gutek

To o czym piszesz, to trzy "różne" kwestie. Pierwsza to jest ingerencja pracodawcy w sprawy prywatne, co nie powinno mieć miejsca. Pracodawca nie ma takiego prawa. Druga sprawa to reakcja na zarzuty. W tym miejscu pracodawca może rozwiązać umowę, podając jako powód np: utratę zaufania do pracownika, jednak nie wystarczy samo takie uzasadnienie wypowiedzenia.To dość skomplikowana sprawa. Trzecia kwestia(tu już mają zastosowanie konkretne przepisy). Nie pamiętam konkretnych paragrafów, ale np: tymczasowe aresztowanie pracownika skutkuje wygaśnięciem umowy z upływem trzech miesięcy, a odbywanie kary pozbawienia wolności,jeżeli pracownik jest nieobecny w pracy ponad miesiąc to pracodawca może rozwiązać umowę z pracownikiem bez wypowiedzenia. Ale jest jeszcze czwarta kwestia której nikt nie bierze pod uwagę. Jest to ponowne zatrudnienie pracownika po odbyciu kary pozbawienia wolności. "Jeżeli w okresie 6 miesięcy od rozwiązania umowy o pracę bez wypowiedzenia z powodu odbywania kary pozbawienia wolności, pracownik zgłosi swój powrót do pracy niezwłocznie po odbyciu kary - pracodawca powinien w miarę możliwości ponownie zatrudnić pracownika. Ponowne zatrudnienie pracownika po tymczasowym aresztowaniu, pracodawca, pomimo wygaśnięcia umowy o pracę z powodu tymczasowego aresztowania, jest obowiązany ponownie zatrudnić pracownika, jeżeli postępowanie karne zostało umorzone lub gdy zapadł wyrok uniewinniający, a pracownik zgłosił swój powrót do pracy w ciągu 7 dni od uprawomocnienia się orzeczenia" Miłej lektury.

Franek

Mówcie co chcecie, ale mój poprzedni wpis przyniósł jakąś wartość dodaną.....Bo przecież Ktoś w końcu przeczytał regulamin, a mało tego, nawet go zacytował. Brawo. Oby tak dalej. Pozdrawiam

czesław
@Franek

Co by nie mówi ale pracodawca powinien wiedzieć z kim ma do czynienia. Jeśli ktoś leje babę w domu to pracodawca takiego delikwenta powinien wyp...ć na zbity pysk! Taki fakt może niekorzystnie wpływać na wizerunek firmy !

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.