Opinie o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

ustawiacz

Witam wszystkich dziś po latach przepracowanych i przede wszystkim poza tym zakładem mogę napisać prawdę jak tam było. Pierwsze kroki stawiałem juz w firmie FOMET jako operator maszyn po paru latach zostałem ustawiaczem,ponieważ mój nauczyciel odszedł do innej lepszej pracy. Atmosfera..hm klimat dzis zaczne od ustawiaczy stara gwardia nienawidzi młodej która dla kilku złotychssprzedała swoją godność, mam tu na myśli donosicielstwo,obserwują cie kiedy popełniasz błąd by w odpowiednim momencie poinformować mistrzów. Ustawiacz z gumowania elementów wiaderka, ustawiacze z lini wiaderka mam na myśli klan,i pande jedna klicha konfidentow. Linia areozoli teraz główny człon cpgl tak mi się wydaję. Ale też ciekawe towarzystwo...Pamiętam wielka rewolucję kiedy przyjechali z Brzeska w duecie by reform owa nasz zakład pogrzebowy. ..wszyscy jak do apelu chodzili,bez wyjątków. I pana Zenka Pamiętam kiedy na dzień dobry nie odpowiadał. Pani Alicjo Pani Monika, Was moje Panie tez pamiętam i resztę Pan z biura kiedy pytalyscie co macie dziś robić. Jak zamiatalyscie, pracowały na prasach. Po moim odejściu wszystko się zmieniło miotelki biura nawiedzily. Naprawdę pamiętam wszystko dzień kiedy tam straciłem prace i byłem zły na osobę która to mi załatwiła ale dziś piszę Panie Mistrzu za to ze nie pracuje w CP mam dla Pana bardzo dobry alkohol pyszna 18 letnią whisky,gdyby nie pańska nie chęć do mnie i konfidencja kolegów koleżanek z pracy a przede wszystkim pan nigdy bym nie osiągnął tego co teraz własnej firmy dobrze prosperujacej, nie jedno osobowa działalność czy tynki szpachlowanie i inne wafle panie B. Zapraszam na whiskey a i Pan G. Tez może być ja opłacm wszystko łącznie z transportem. Tu podaje kontaktu Korneliusz2@onet.pl pozdrawiam

NIEUSTAWIACZ
@ustawiacz

Nie szalej tak z kasą, bo Ci na ZUS nie starczy..

Ja napiszę, że pracowałem wiele lat. Jeszcze za lepszych czasów. Do pewnego momentu było ok. Trafiłem na dobrego przełożonego, coś się nauczyłem. Niestety ten zakład nie daje perspektyw dużego rozwoju. Jak nastała nowa władza i zrobiła sobie prywatny harem utwierdziłem się w przekonaniu, że nie zrobię kariery.

ona

Ja też tam pracowałam, jeszcze za Zenka. Wtedy był chaos nikt nic nie wiedział. Jedno wielkie DZIADOSTWO! Późnej nastały pozytywne zmiany. Przyszła normalność. Był to jednak bardzo krótki kilkumiesięczny okres . Niestety później nastali obecne władze i pozytywne zmiany szybko się skończyły. Zwolniono mnie i nie żałuje. Z tego co słyszę to teraz "prywatny folwark".

Dużo ludzi pracuje przez agencje, dla tego nawet jako operator na maszynie nie zarabiają, kokosów. Po za tym dość, że czterobrygadówka, to trzeba było przyjść w niedziele co i tak się chodziło w niedziele bo z grafiku wychodziło. Szczególnie mistrz Go... jest jakiś nawiedzony strasznie, czepia się byle czego, ogólnie jakiś dziwny mistrz, jak tu się czegoś nauczysz jak źle trafisz np. maliniak jak na niego trafisz to się wiele nie nauczysz, tylko wąsikami kręci. Raz pijany do roboty przyszedł a szkoda gadać. Jest trochę normalnych ludzi nie powiem, może jak by mistrzowi byli inni nie wiem czy dalej jest jeszcze jeden mistrz to znów gębę drze gdzie tak z tą jadaczką do ludzi, jak to usłyszałem to se myślę gdzie ja jestem jakiś nerwowy czy co to może do lekarza. Oj dobrze że już tu nie pracuje, w sumie dostałem wypowiedzenie bo trzeba było wytypować klika osób do zwolnienia, a mistrz GO... mówił mi że tu się sprawdziłeś a tu nie ale chętnie zapraszam jak by co. Tak więc nie powiem, że sam się zwolniłem, bo tak jak jeden z przedmówców pisał, że dalej by pracował, ale z powodu chorobowego dali mu chorobowe, myślę że i ja jak by dostał więcej czasu bym się wyrobił i bym pracował dalej, ale w sumie powiem że teraz mam lepszą prace dwie zmianki może nie rewelacja jakoś ale jestem za dowolny, a tu może jak by to wszystko inaczej było poukładane też by tak źle nie było. Tak się zaczepić na chwilkę i spier.... tyle mogę powiedzieć

stevy

o wolnym mozna tam zapomnieć urlopu nawet nie daja ciagle bieganie za maszynami itd :) przydupasy a najlepszy przydupas to pan Dariusz P . z wieczka ten to ma immunitet :) chyba od podpierdalania :0 jak dla mnie praca dno pracowalem dlugi czas tam :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
minister

"nie wierze, że jako operator maszyn @ddziubas zarabiasz mniej niż 1800zł błagam, przecież to jest odpowiedzialna praca kto na taka pójdzie za marne grosze? jeśli zagwarantowaliby mi możliwość podwyzki to bym się nie wahał" czyli jak dobrze zrozumiałem stoisz pod urzędem pracy,bo nie jesteś zatrudniony prze can pack i nigdy nie byłes -ale jak wspomniałeś nie wahałbyś się.poza tym nikt tu nie wspomniał o operatorze maszyn- skąd ty takie informacje możesz posiadać?oczywiście wiesz że to jest odpowiedzialna praca chociaż nigdy zakładu na oczy nie widziałeś.no i te twoje ambitne 1800 zł i możliwość podwyżki Druga luta w pysk. gość który przeprowadził się z Warszawy.No nie mam jak tego skomentować. Tresowali was , dołożyli żeby pieprzyć takie głupoty ? Ja sobie kupiłem ferari, telewizor 200 calowy i ten hmm a tak czołg.Wszystko dzięki zarobkom z tej firmy.Więc polecam.

Lolek do Adama

Adam, weź nie pi...ol głupot, tobie chyba cp płaci za pisanie bzdur.

Pain

W tej firmie wystarczy być szwagrem którejś z Moniś i dokładać blache przez pół roku i Can Pack gwarantowany. Zabić ,zniszczyć,zniewolić .Tak się czuje reszta pracowników.

Muras

Tak, to prawda tylko przydupasy mają inaczej, po za tym dobrze że tam już nie pracuje, podejrzewam, że bym dalej tam pracował bo jak się człowiek czegoś nauczy to tak ciężko gdzieś indziej iść, przynajmniej osobie tak mogę powiedzieć, ale tak wyszło, że sami mnie zwolnili, byłem na chorobowym wróciłem to dali mi wypowiedzenie, nie żałuje, zmobilizowało mnie i mam inną lepszą prace na 3 zmiany ale weekendziki wolne bo tu wiadomo czterobrygadówka. Pozdrawiam Wszystkich Canpakowców oprócz dupowłazów. Polecam na chwilkę ten zakład ale kariery tu nie zrobicie ja jak odchodziłem miałem 11 zł za godzinkę, jak widać nie rewelacja, 2014 roczek. Wiadomo ciężko o prace i jak pisałem z pewnością dalej bym robił i narzekał. Zwolnienie mnie z mobilizowało mam lepszą prace z perspektywą jak na razie kliku lat. Jeszcze raz Pozdrawiam i Życzę Wszystkim tam pracującym jak najlepiej.

kurs masażu

Macie fajną stronę internetową, nic poza tym :)

hhaha

uwierz bo takie sa realia, osoby które pracują kilkanaście lat i maja duza wiedze i doświadczenie to czasem ledwo maja 12 zł, tylko przydupasy maja prace w cp i wszystkie przywileje oraz wysokie stawki godzinowe.

operator

hahahah smieszne operator zgrzewarki 5 lat pracy na stanowisku 3 zgrzewarki z hali gdzie jest mistrzówka puszki puszki i areozole maszyny w 1 paluszku przezbrajanie itp cała dokumentacja raporty 11,50zł brutto za godzine to smieszne a mistrz Pan goły....... to dno to ostoja dla podpierdalaczy rodzinnych Bardzo sobie cenie pomoc mistrza Janusza to jest gość uczył wszystkiego bo sam był operatorem gość jest najlepszy ze wszystkich raszta to ścierwo

ddziubas

kaprum kaprum widzę na ciężkich lekach widać latasz. 1800-2000 to paru latach ludzie nie zarabiają Reszta to pociotki alutki które dostają na wejściu więcej i szybciej umowę z cp. Poza tym uważam że ktoś tu odpieprza jakąś kryptoreklamę tymi bzdurami takimi jak : 1800-zł na start,pakiety socjalne,umowa o pracę. Dużo ci płacą za pieprzenie takich herezji ?Bo widzę na każdym forum w podobnym stylu się udzielasz.

do rewir

Aby mieć ten pakiet socjalny trzeba być ich pracownikiem,a na początku jesteś zatrudniony przez agencję pracy (w sumie połowa ludzi tam zatrudnionych jest dalej pracownikami agencji,dziwne ale prawdziwe)

dan

Poleca ktoś pracę jako operator maszyn dodam że nie mam doświadczenia?

nowy debica

Wie ktos moze ile tam zarabia srednio elektryk? Bo jest przyjecie ale tylko 14zl daja Pytanie czy podniosa i na ile? hm

wieczny brykacz

Dzieje się coś ciekawego teraz?

bedejodpirogi

Wpisy typu Romek i jakiś noname o pracy w Bydgoszczy to mistrzostwo świata.Widać że jakaś podstawiona osoba.Za niedługo zrobisz wpisz że cię biegunka zżarła w robocie to i tak ci wyboci o bydgoszczy albo jaki to canpack Rzzym wybudował.

byy

romek piszesz glupoty jak nie wiem, parking tez wazna rzecz

jak nie zacznij chodzić z jedna z pracownic na can-pack debica a przyszły tesciu robote załatwi

wkurzony

Może by ktoś zainteresował się naszym parkingiem wokół firmy,bo o tej porze roku chcąc nie chcąc trzeba taplać się w błocie a to żadna przyjemność,nawet dziur nie ma komu zasypać tylko wszędzie stoi woda po deszczu...

qwert

to w Bydgoszczy szukają już operatorów z okolic Dębicy? Niezłe się murzyniarstwo w tym zakładzie robi : ]

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.