Opinie o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Franek

I tu właśnie chodzi o to słowo " jednakże". Powodzenia.

Hehe

Oj nie strasz Franuś 7. Czy firma GoWork.pl ma dostęp do moich danych? Pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zapisaniem w naszej bazie Twojego numeru IP. Firma GoWork.pl w żadnym wypadku nie ujawnia numerów IP pracodawcom ani stronom trzecim, które tego od niej żądają. Jednakże prawo nakazuje nam ich ujawnienie organom ścigania w przypadku, kiedy zaistnieje prawdopodobieństwo czynu o charakterze bezprawnym, a wzmiankowane organy tego od niej zażądają. Poczułem się urażony twoim wpisem .

Franek

Wybaczcie, ale to jest forum na temat "opinio o pracodawcy", a Wy wywlekacie jakieś osobiste niesnaski, prywatne sprawy, itp. Na tym forum 50%, jak nie więcej postów jest niezgodna z regulaminem, którego nikt z Was nie czytał (bo po co?) Przestroga dla wszystkich "odważnych" chowających się za mniej czy bardziej badziewiastym nickiem.....Jeśli ktoś się poczuje urażony Waszym wpisem, to może zgłosić się do administratora forum i zostaniecie zweryfikowani po IP. Życzę owocnego pisania, ale najpierw zapraszam do regulaminu. Pozdrowienia.

wózkowy
@Franek

Opinie o pracodawcy czyli ..... o firmie pt. Can Pack, a firma to przede wszystkim zasoby ludzkie czyli pracownicy. A pracownicy to: canpakowcy i benefitowcy.

DyrektorAnalwlik

moim zdaniem to Żony powinny bić canpackowców, w wiekszosci przypadków sprzedawdczyki, dupowłazy ,po 20 zł na godzine za to że smieje ci sie w pysk za to ze popierda;asz jak małpa pod ostrzałem kałacha.Wyjawić im prawdę prosto w pysk to aż się boja wyjść za bramę.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
do bkje

praca by była gdyby był lepszy zbyt,a jako tako go aż takiego nie ma, popytajcie chłopaków z magazynu to wam co nieco powiedzą na ten temat

konkurencja

Ale dziadostwo się dzieje w waszej firmie! Ale to dobrze dla nas.

bkje

Aktualny temat, wysyłanie pracowników na przymusowe urlopy, brane z nieprzerobionego miesiaca, czy chcesz czy nie, pracy nie ma, ale nowych to przyjmuja.

Rada

Radzę kierownictwu przyjrzeć się dogłębnie pracy poszczególnych pracownikow szczególnie paniom, które zamiast pracować zajmują sie plotkowaniem, chowaniem się pokątnie albo bieganiem na papierosa!!!!

RainbowChceszWryja?
@Rada

Generalnie aż się dziwię że muszę być pierwszy. Fala "Hejtu" i innych gimbusiarskich jazd już dawno powinna po Tobie pojechać.Szpieg i dupowłaz to mało powiedziane.Miał być dogłębniejszy tekst na temat twojej osobowości ale wole iść się wysr.ć.Zdrowia i nie tobie (nie płacz że od małej litery)

prezes

gorąco się robi admin ma dużo roboty:)

Fihp

Powiem tak prócz cpkowcow to cała reszta (usunięte przez administratora) biją sie miedzy sobą jak psy!!! jedni odwalają robotę podczas gdy inni chowają sie po katach udają ze pracują !! Jedni dostają kilkurazowe długie urlopy na dorobienie za granica a drudzy nie mogą sie o niego doprosić . Ludzie są na tyle głupi Ze chowają swoją godność do kieszeni i staczają sie gorzej niż K....y pod latarnia jeśli ktoś dostanie podwyżkę to chcą cie zjeść!!! Banda idiotów i kretynow!!!

wózkowy
@Fihp

Ale canpakowcy biją żony !

zgrzewacz
@wózkowy

Bo się jednemu z drugim w d..ch przewraca! Damskim bokserom mówimy stanowcze NIE! Ciekawe, który taki bochater (przez "ch") leje swoją babę? Może ze mną się zmierzysz? Niech no tylko się dowiem, który kto to jest!

prezes

widać kto tu ma rodzinny układ w firmie, bo widzi wszystko na z jak najlepszej strony. typowy (usunięte przez administratora)

hhh

Heh widzę, że płaczą tu ci co sobie nie radzą. Albo nie radzili i już ich nie ma.

Były operator zgrzewarki
@hhh

ciągnij pale (usunięte przez administratora) Ty (usunięte przez administratora) wiec jestes!

były operator zg.....

oj co racja to racja kumoterstwo tam było i będzie zawsze jeden do drugiego oczami świeci a potem leci podpierd.... i tak jest zawsze. rodzinne układy i biznesy to masakra matka,ojciec,syn,córka,szwagry,bratowe itp jedna zmiana wnet będzie spokrewniona. dawniej to było super dopóki nie zaczęło się bić norm. a było to ok 7 lat temu a teraz z tego co się czyta i co zastałem pod koniec pracy swej to nic się nie zmieniło. robole mobbing itp sam raz zawiadamiałem PIP :)

waldek
@były operator zg.....

Co ty piszesz za Zenka było dziadostwo !!!

były operator ...
@waldek

Ale po Zenku była ekipa z Brzeska. Obecna ekipa do pięt im nie dorasta! Co najwyżej może im buty czyścić.

olo
@były operator ...

Racja poukładali wszystko na nowo. Niestety obecna ekipa nie kontynuowała tych zmian i efekt wszyscy dzisiaj widzimy.

ŻywyTrup

wiem że walentynki ale żeby robić z tego 50 twarzy GREołysia to juz lekka przesada.Zachodził,dochodził czy tam zaszła czy przyszła.Szczerze to nie znam pozycji "na paletyzerze".Chętnie skuszę się na chętną która mi to wytłumaczy.

Ciemnogród.. nic dodać

cez szy

Brać się za robotę a nie pisanie po forach i sranie we własne gniazdo!

Juma
@cez szy

SrA to " góra" ale na nas!!! A wy się tu chcecie pozabijać ! Podpiepszacie jedni drugich zeby sie tamtym podlizać myślicie ze cos na tym zyskacie?? Powodzenia hehha7yu

Nicki

Przypomniała mi się sytuacja kiedy przyjechali inspektorzy i badali wpływ hałasu na pracownikow, przecież to była żenada cześć najbardziej głośnych pras zostały wyłączone, puścili na jednej stronie jedna linię i wtedy przystąpili do badania . A co do przypadku prasy 720 na małej hali przecież tam nie da sie pracować, przy caloZnuanowej pracy mozna się udusić od tej parafiny , na całej hali jest dosłownie biało, a praca przy gumiarce przy piecach gazowych mimo "pochłaniacza spalin" jest wręcz niemożliwa , ilekroć tam pracuje przy końcu zmiany boli mnie głowa i czyje się słabo, raz omal nie zemdlałam . Ciekawe czy jak komuś cos się stanie kto za to odpowie? Mozna wogole to gdzies zgłosić ? Orientuje się ktoś?

smalec
@Nicki

Stare przysłowie mówi: "Jak nie posmarujesz to nie pojedziesz"

sprzątacz

Zdaje się, że trzeba będzie wam znów "kiszki przedmuchać" i przysłać ekipę z Brzeska do posprzątania tego dębickiego grajdołka!

Gupii

Widziałem pracę na paletyzerxe, w szczególności jednej pani która tam praktycznie spała.

gosc
@Gupii

A do jednej i mistrz zachodził :P

Gupiii
@gosc

Zachodz, zachodzi:) a ona tez "zaszła" podobno;)

@Gupiii

Podobno próbuje "zajść" tez pan S.R z bryg.D tylko zajsc nie może mimo tego,że zaczął poruszać się pieszo na odcinku KJ-mistrzówka.Jedyne co mu pozostaje to R...Ó...W co niektórym wylizać,czego z pewnościa nie może się doczekać.

@pracownik

Bo jej nadal wydaje sie, ze wszystko moze. A teraz to ona liże na legalu, jak mozna byc tak bezwstydnym i jeszcze wszystkim wmawiać tą samą historyjkę, ze ten romans to nieprawda i wymysł ludzi. Jaki ona przykład swoim dzieciom daje? Strasznie mi ich żal!!! A ten "inteligentny" stary dziad ma dorosłe dzieci, zonę dosłownie wstyd i hańba !!!!!! Wiem, ze to jest sprawa pomiędzy nimi ale nikt nie powie im tego w twarz, a wielu ludziom sie nie podoba. Czuje się zgorszona i zniesmaczona patrząc na ten cały b...u...r...d...e....l

@pracownik

A co do SR to cieżko powiedzieć bo żadko go widuje. Ale każdy wie ocb

@Gość

Wstyd i hańba ? Na jakim ty świecie żyjesz ? Takie jest życie a tobie nic do tego.

@hhh

Uderz w stół !!!!Mnie nic do tego a jednak..... Tak zostałam wychowana ze tk. Dla mnie wstyd i hańba !!!Brzydzę się jak na to patrzę !!!! Jeśli zdrady i takie zachowanie jest dla Ciebie i dla ogółu w którego imieniu się wypowiadasz społecznie akceptowane to nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz i w jakim środowisku zostałeś/as wychowany/a.

pleban
@gosc

Zamiast zazdrościć powinieneś im powiedzieć: "Szczęść Boże"

@pleban

Skoro twierdzisz że nic ci do tego to zachowaj swoje poglądy dla siebie a nie wylewaj żale na tym forum, to miejsce na inne tematy.

wikary
@hhh

Jeśli ktoś tu wylewa żale to ty!

@hhh

Prawda zabolała.... Jakbyś nie zauważył większość tu pisze nie na temat.... zedana

gosc

Jezeli obsługa paletyzera jest ciezka to do urzedu pracy sie zapisz :)

ela

Niestety w zakładzie panuje brak poszanowania dla kobiet.Ale to one "odwalają"cala prace za mężczyzn, to one odbieraja areozole,obsługuja paletyzery a jezeli trzeba to biora miotle,mopa i sprzataja! A zaden facet tego nie zrobi,bo ma wymówke:bo on jest ustawiaczem, albo zgrzewajacym itp.Jezeli chodzi o podwyzki to kto tylko dostaje- wiadomo - mężczyzna,wziecie do campaka po bardzo krotkim czasie - meżczyzna. Oni tylko potrafia latac co miesiac po podwyzke i nazekac jak im ciezko i jak sie napracowali.Smialo mozna powiedziec dyskryminacja kobiet, nie wspominajac o równouprawnieniu!!ciekawe jakby było gdyby musiei odbierac codziennie areozole?pewnie odrazu by poszli na chorobowe!lepiej nie bedzie , a kazdy chce pracowac, dlatego spuszcza głowe i tlumi wszystko w sobie

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.