Opinie o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

??

Są jakieś przyjęcia do oddziału w Dębicy

AnalnyKonkwistador

Cytat niejakiego pana (usunięte przez administratora)z brzeskiego forum.Macie może namiary na dilera tego gościa? "Powiem tak w Dębicy gdzie pracuje jest wielu fajnych normalnych pracowników, ale niestety są też tacy co pracują kilka lat a wszystkiego na maszynach nie umieją, skandal. A innych pouczają, narzekają na mistrza brygady D a jest to bardzo inteligentny i wyrozumiały gość, nie raz mi uwagę zwracał, ale zawsze wyważone słowa do pracownika. Wymagający ale też wyrozumiały. Na pewno jestem włazidupą z pewnością. Złą atmosferę miedzy pracownikami tworzą pracownicy. Bo jest kilku takich dziwadeł dziwnych ludzi. I wielu lizusów. Wielu narzeka na tą firmę mówi jak to pójdzie gdzieś indziej a nadal tu pracuje, bo nic nie jest wstanie znaleźć,bo prawda jest taka, że ta firma dała wam prawo egzystencji życiowej i nauczyła pracy i dyscypliny. Marudzicie jak to wam nie pasuje a tak źle nie jest, może nie są to złote góry ale jest okey"

Anty
@AnalnyKonkwistador

Co ty człowieku wygadujesz? Jaka kultura? Jakie wyważone słowa? Chyba nie miałeś z nim naprawdę do czynienia!!! On wykorzystuje swoją pozycje żeby znęcać sie psychicznie na pracownikach!!! Ludxie biorą środki uspakajające idąc do miego na zmiane. Ale istnieje na takie zachowanie jawne przyzwolenie. Czas najwyższy założyć pozew zbiorowy wiem, ze ludzie po cichu sie do tego zabierają!!! Choć znając życie władze wymyśla "cos mądrego"zeby te plany udaremnić!!!

kuku
@Anty

Cala góra widzi i słyszy co sie działo na zmianach majstrów B i G. ludzie sie skarzyli, zwalniali a oni nic. Widocznie jest im to na reke ze tak robia

Anty
@kuku

No to jasne, ze widzą.. A większość pracownikow sie boji o prace wiec wolą siedzieć cicho i dawać sie poniżać!! Podobno szykują sie zmiany... A głośno mowić nic nie wolno bo zaraz znajda sie łącznicy relacji "góra" " dół"

Robol

To juz lizuski KJ pokazuja na co je stac zwlaszcza z brygady B :)

Kuku
@Robol

Co takiego robią?

kuku
@Kuku

A nic nie robia, udaja ze pracuja...Ewentualnie nad nowym mocniejszym makijazem,bo nie wiadomo czy przyszly do pracy czy gdzie indziej

Kuku
@kuku

Nie pracuję z nimi na zmianie dlatego pytam ;) a makijaż nie stanowi podstawy do osądzania kogos:) nie zmienia to jednak faktu, ze osobom na tzw. Stanowiskach wydaje się, ze są lepsi i więcej im wolno, niestety istnieje na to odgórne przyzwolenie a jeszcze dodatkowy plus jeśli ktoś jest tzw. Kablem, wtedy ma już wszystko nawet stanowisko sekretarki!!!!!

Zmiana majstrow to bardzo dobre posuniecie, wkoncu brygada B i D ma spokoj i jest uwolniona od tego co sie tam dzialo....Tylko przydupasy narzekaja bo im sie juz skonczylo.Tak wiec lizusy do pracy! i wykazcie sie za te stawki coście wyciagneli..

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
CzyzbyZywyTrup

Według mnie jest kapke lepiej,szkoda mi ludzi dalej co robią z gupim -na brygadzie C pan B tak poustawiał ludzi że mucha nie siada,wcale się nie zdziwię jak te "wyrzutki" pocisną wynikami po innych za niedługo.

Obecny

Czyżby po zmianach mistrzów wszystko wróciło do normy? Z moich obserwacji kilka pierwszych dni było próbą sił. Oczywiście jak zawsze miałem na to wyje..ne i jak słuchałem obietnic jakie składali (przynajmniej 2 z nich) to jakbym słyszał obietnice przedwyborcze...

Ani moj ani twoj

Nikomu nie zalezy na ich rozlaczeniu bo zycie prywatne to nas wali ale w pracy niech sie zachowuje normalnie a ogolnie taki paszkwil jak pani M.S to trzeba miec odwage R....Ć :)

ball packaging

Fabryka puszek wraca do Lublina. 200 miejsc pracyPoszukujemy pracowników na wszystkie stanowiska w powstającej fabryce. Jeszcze w tym roku w zakładzie zatrudnionych zostanie m.in. 25 specjalistów ds. utrzymania ruchu, po 5 operatorów maszyn, kontrolerów jakości i brygadzistów, a także automatycy, mechanicy utrzymania ruchu, specjaliści ds. wytwarzania narzędzi i magazynierzy. W 2015 roku do obsadzenia będzie kolejnych 140 etatów.Ball Packaging chce skusić kandydatów, obiecując atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet świadczeń socjalnych. – Poza umową o pracę podpisaną od razu na dwa lata pracownicy otrzymają także prywatne ubezpieczenie medyczne – mówi Kinga Hirao, HR Manager w lubelskiej fabryce. – Pracownikom będą przysługiwały także świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a po roku pracy program emerytalny. Już od pierwszego dnia trwania umowy zatrudnieni uzyskają prawo do 26 dni płatnego urlopu.

ball packaging
@ball packaging

Zatrudnienie jest bezpośrednio w firmie Ball Packaging na umowy o pracę (nie są to umowy o pracę tymczasową czy też zlecenie). Początkowo będą to umowy na czas określony na 2 lata, po tym okresie pracownicy otrzymają umowy na czas nieokreślony. Firma oferuje stałe zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, a także szeroki pakiet socjalny.

AmatorBydła

"odświeży" sytuację zapowiadana zmiana mistrzów.Małe przecieki sugerują że G trafi na C a B trafi na A.Wszyscy już ob$rali zbroje.Komplet debilnych pomysłów pomału się wyczerpuje...a nie brakuje puszki z 20 cukierkami.Sytuacja wątpliwa bo tak jakby z gówna próbować ulepić Himalaje gówna.Nowy sezon,obsrane zbroje lecz miecze czyste.Jak co roku.

hhh
@AmatorBydła

chca przenies G bo mysla ze go w ten sposob rozdziela z pania S, hhahaahah

inspektor

Tylko wizyta PIP może odświeżyć sytuację !

tycz

swieto+praca+bialy niewolnik=benefit

ŻywyTrup

Dyrektor jest w porządku,tylko dziwie się dlaczego trzyma tego mapeta z dziewiczym wąsem na stołku kierownika.Nie wie że kierownika sponsorują literki C H U, i literka J ?

jdaj

Poczytaj sobie wszystkie opinie na tym forum. wszystko co jest tutaj napisane to szczera prawda. Tylko lizusy i przydupasy maja lepiej.. Jestes zatrudniony przez taka śmieszna firme jak Benefit,ktora ma z nas tania sile robocza. Zero prowizji..zadnych paczek czy talonów na swieta,nie ma nic..Jezeli masz okazje gdzie indziej isc do pracy, to lepiej tak zrób.

Djurex

Jako przedstawiciele firmy rozważamy sprzedaż akcesoriów erotycznych zarządcom firmy Cp,bo co jak co ale na dymaniu ludzi to się znają najbardziej.

dyro
@Djurex

Od nowego roku wraz z innymi środkami ochrony indywidualnej każdemu pracownikowi będzie przydzielone po 0,5 kg wazeliny. Będzie mniej bolało.

Orion

Czytając wypowiedzi na forum jesteśmy zmuszeni zweryfikować nasze plany dalszej współpracy z firmą nieprzyjazną pracownikom.

aga

Jest takie stare przysłowie: "Najgorszy cham jak się z dziada zrobi pan"

robol
@aga

Dla kogo ta dedykacja ?

Zywy trup

Problemem był i jest ten folwark zwierzęcy zwany benefitem. Mechaniczna pomarańcza która kręci się w koło . Ludzie boja się komukolwiek zaufać i Pan/Pani CK tego nie zmieni.Pozytywne rozpatrzenie-w jakim Ty świecie żyjesz? Chciałbym żebyś się okazał prawdziwy,prędzej znajdę sondę Voyager,dogonie ją na piechotę niż uwierzę że istnieje KTOś na tej firmie który dba o to wszystko. Pozdrawiam

CK

Jeśli macie jakieś problemy na linii pracownik-pracodawca jako przewodniczący związku w CP FIP chętnie pomogę. Zapewniam, że wszystkie sprawy zostaną załatwione pozytywnie. Zgłaszajcie się do mnie.

marek
@CK

Ty czereśniaku już zapomniałeś jak na zachowywałeś się jak byłeś z nami na wycieczce ?

Mejbe
@CK

Nie możesz pomóc benefitowcom, bo jak każdy w umowie ma zapisane jesteśmy tylko użytkowani przez CP. Myślę że wkrótce do zarządu w Brzesku dotrze wieść o tym forum z zarzutami wobec kierownictwa w Dębicy które nie są dziełem przypadku. Pozdrowienia

pakowacz
@Mejbe

Zarząd doskonale wie o tym forum i czyta je na bieżąco. Cały czas testują naszą odporność i wytrzymałość. Przykre ale prawdziwe.

mądry

Zenek - WRACAJ !!! Kiedy byłeś kierownikiem nasz zakład był wzorcem do naśladowania! Była praca ale były również pieniądze dla pracowników! To był najlepszy czas dla naszego zakładu. Zenek - WRACAJ !!!

MurzynDBC

Człowiek rodzi się mądry,potem przychodzi do Cpfip. Banan byłby tu formą nagrody a i na niego ta firma tnie koszty. Zbieracze bawełny tną tu żniwa,firma tnie zbieraczy bawełny. Murzynka a jej historia ciągle mi siedzi w głowie,nie skończyła się. Będzie tak jak chwycenie ją za rękę-gdy zapłakana powiedziała "czego ja oczekiwałam" załamałbym się...

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.