Opinie o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. w Dębica

Zadowolony pracownik

Głośno w zakładzie o nadchodzących wyjazdach do Budapesztu. Jak ma być integracja to na najwyższym poziomie. Zwiedzamy Węgry i bawimy się wesoło!

obserwator

Dodatek zgodnie z regulaminem uzgodnionym ze związkami zawodowymi należy się tylko za system 4 brygadowy który jest uciążliwy. Natomiast za pracę 3 zmianową, 2 zmianową gdzie soboty i niedziele są wolne się nie należy i pracodawca nikomu dodatku nie odbiera.

Obiektywny pracownik

Przewodniczący związku Czesław to gość z wiedzą i doświadczeniem. Nie da się zastraszyć ani kupić. Gratuluję postawy.

ślusarz
@Obiektywny pracownik

Zgadza się, broni każdego pracownika przed zwolnieniem, czy jest w związku czy nie. A nie, jak S80, która nawet swoich nigdy nie obroniła, a członkowie z narzędziowni zostali przesunięci na produkcji i stracili połowę wynagrodzeń.

Nick Nowy wpis

TRZEBA TO NAPISAC! Ogromny szacunek dla zespołu INICJATYWY PRACOWNICZEJ CP FIP! za wole walki o godne wynagrodzenia dla nas pracownikow liniowych. Za profesjonalizm, spokój, za odwage, działanie zespołowe. Moze zakonczy sie "obdarowywanie" nas resztkami z Pańskiego stołu i nasz drogi Pracodawca zadba o nas a nie tylko o zysk dla Canpaku i amerykanów. W końcu poświęcamy nasze życia, zdrowie i czas dla zysków CP. Trzymamy kciuki za Was, i za porozumienie.

Pracus Nowy wpis

Co sądzicie. W Brzesku solidarność P. Czesław walczy o podwyżkę w 2024 roku 20% a u nas związki mówią o 7% że to jest ok

ciekawski Nowy wpis
@Pracus

Mówią osoby ze związku z Dębicy że pracownicy się na zebraniach godzą na podwyżkę którą proponuje Prezes z Hr.

ucho Nowy wpis
@Pracus

Najnowsze wieści. Solidarność Brzeska nie zgodziła się na podwyżki poniżej inflacji za rok 2023 a związek inicjatywa pracownicza weszła w spór zbiorowy i grozi akcją protestacyjną.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Zadowolony pracownik

@Zadowolony pracownik

Hahahaha, głośno o czym? Chyba o mizernych podwyżkach. O tym, że pracownicy z FIP kolejny rok są robieni w konia. FOM ma zdecydowanie lepsze wyniki kolejny rok, a zarobki dużo mniejsze. Czy przypadkiem FPN nie ma wyższego dodatku brygadowego? Napojówka ma lepszy socjal, lepsze zarobki, lepsze podwyżki. A Wy się cieszycie z wyjazdu... Ręce opadają.

lew
@zebra

Czytaj informacje w gablotach i jakie są podwyżki. FIP średnio 14%, w FPN 13,7%. Pozostawiam bez komentarza, a socjal szkoda słów.

@lew

FIP kolejny rok ma lepsze wyniki, a podwyżki gorsze niż FPN. Gorsze, bo FPN ma lepsze zarobki. Teraz sobie policz 14% od np. 4700 zł, a 14% od 4000 zł. I co Ci wyszło, kto dostał lepsze podwyżki? Dowiedz się, jakie są zarobki na tych samych stanowiskach w FIP i FPN. A FPN nie ma wyższego dodatku brygadowego niż FIP? Nie miało być One CP parę lat temu?

@zebra

A może lepiej było 16,5 % podwyżki tak jak proponował Przewodniczący Kwaśniak ale inne związki podpisały takie podwyżki podobno za zgodą pracowników. No to jest jak jest !

Uczestnik wycieczki
@Zadowolony pracownik

Organizacja wycieczki na najwyższą ocenę. Pracownicy bardzo zadowoleni. Dziękujemy Cześku.

kotus
@Uczestnik wycieczki

Super. A w między czasie, FPN ma większy dodatek brygadowy, lepsze podwyżki. Cieszę się, że dla Was jest ważniejsza wycieczka niż walka o godne i sprawiedliwe zarobki...

łysy
@zebra

W FPN jest tragedia chłopie, rozmawiałem z pracownikami atmosfera poniżej zera, są też ludzie wkurzeni bo premie roczną wypłacono im 80 % a w FIP około 110 %. (usunięte przez administratora)

@łysy

Jaka premia roczna? W FIP żadnej premii rocznej nie było. O czym Ty piszesz? Chyba, że dla kierowników i wyżej. Oczywiście, że jest tam zła atmosfera, bo sami sobie szkodzą. Jak? To na pewno dobrze wiesz, nie ma co tu pisać. Co nie zmienia faktu, że mają kolejny rok z rzędu lepsze podwyżki. Podobno mają wyższy dodatek brygadowy(jedni mówią, że to prawda, inni, że nie). Wielokrotnie mieli lepsze premie, różne "socjale" mają lepsze. Kolejny rok z rzędu mają gorsze wyniki niż FIP. A FIP ma kolejny rok gorsze podwyżki. Cóż z tego, że procentowo teoretycznie podobnie, skoro mają dużo wyższe zarobki? Dlatego też podwyżki mają lepsze. A związki zawodowe są skończone w CP, oba.

@zebra

Bzdury piszesz dodatek za 4 brygadowy system jest taki sam a premia roczna jest wypłacana dla administracji co roku w maju a o socjalu nie masz pojęcia. Trochę brakuje ci wiedzy.

uczestnik
@Zadowolony pracownik

Jak opowiadają pracownicy że jest (usunięte przez administratora) z tymi wycieczkami do Budapesztu , pogoda dopisuje a organizacja klasa Panie Cześku. Na kolejny wyjazd w czerwcu nie mogę się doczekać.

@Zadowolony pracownik

Ostatni wyjazd do Budapesztu już dzisiaj a tu miła wiadomość kolejna impreza to piknik rodzinny z wyłączeniem produkcji w zakładzie. Brawo

imprezowy
@Zadowolony pracownik

Jesienią piknik rodzinny i kolejna porządna impreza dla pracowników i ich rodzin.

obserwator

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Dębica
Uczciwy pracownik

Dlaczego Prezes od dłuższego czasu wyraża zgodę na zdalną pracę dla związkowca Gagatka, który wcale jej nie wykonuje?? Pracownicy, którzy ciężko pracują, szemrają na szatni, że to nieuczciwe i nieetyczne. Z naszych wypracowanych pieniędzy wynagradza się trutnia. Skandal!

mały

Ma dać 7 % podwyżki w tym podniesie najniższą średnią ustaloną przez Rząd.

rozbawiony
@mały

Będą paczki na Święta na otarcie łez. W innych zakładach właściciele wypłacają pracownikom od 1 000 zł do 2 000 zł.

swój
@rozbawiony

A ja słyszałem o namiocie na wydziałach i spotkaniach z kateringiem. Tyle na święta.

@mały

Solidarność Brzesko i nowy związek na pewno nie podpisze podwyżek. Związek 80 i Dębica zobaczymy jak się zachowają ?

Produkcyjny

Związek Ogólnopolski Inicjatywa Pracownicza i Solidarność domagają się 20% podwyżek. Na zakładzie w Brzesku rozwieszone są pisma, liczę że będą walczyć w końcu o sprawiedliwe wynagradzanie pracowników.

Zadowolony

Powstał nowy związek zawodowy na magazynie i rozwija się na canpack w Brzesku. Wózkowi nie chcą już Gagatka

Jest niby związek w tej Dębicy ale nie dla pracowników, dwóch mącicieli, słabeuszy wykorzystywanych przez HR.

jestem w zwiazku
@Zadowolony

Ogólnopolski związek zawodowy inicjatywa pracownicza walczy o przywrócenie 600 zł za system zmianowy. Nasz szef Kuba złoży pozew do sądu i gdy wygra to wszystkim pracownikom z Brzeska wyrównają pensje. Trzymam kciuki.

Co jaki czas w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Hmm?

@Pracodawca jak to jest że zabieracie dodatek zmianowy (600zl) od września skoro to dodatek za prace na zmiany, w tym nocki. To nie jest dodatek do czterobrygadówki to jest dodatek zmianowy, a zmiany nadal będą czy to na 4 czy na 3 brygadówce. Tnijcie pensje u góry a nie ludziom którzy na was robią.

Mały

Mówili na stołówce, że nie będzie już pożyczek. Wie ktoś coś?

rozsądny pracownik

Będzie dobrze , soboty i niedziele będą wolne. Nareszcie można wypocząć z rodziną.

meduza
@rozsądny pracownik

Ludzie na zakładzie mają całkiem inne zdanie, niż piszący tutaj związkowiec. Proszę napisać wprost, że nie będzie dodatku, czyli 600 zł, a nie klepać bzdury o wolnym weekendzie. Za wolny weekend nie zapłacą rachunków, nie kupią jedzenia itd. Zarobki są na bardzo niskim poziomie, a tu jeszcze 600 zł mniej. Część załogi szykuje się do odejścia. Poza tym, gdzie info(oficjalne pismo) o tym, że ci, którzy są odpowiedzialni za to co się dzieje, mają zmniejszone pensje, odebrane premie? Dlaczego za błędy innych mają płacić ci, którzy harują tutaj dzień w dzień i robią to co do nich należy?

Ciekawski
@meduza

Ciekaw jestem jak to będzie z tym dodatkiem. Na kwitku z wypłaty i w workday pisze że to dodatek za pracę na 3 zmiany a nie za czterobrygadówkę.

Jak wygląda sprawa grafiku w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Oburzony

Praca zdalna związkowca Gagatka bulwersuje pracowników, którą wykorzystuje dla własnej prywaty. To jest oszukiwanie Prezesa!

tata
@Oburzony

Czy jest na zdalnej czy przychodzi do zakładu to żadnego pożytku z niego nie ma dla związku. . Wejdz do kanciapy związku co cię cofnie od smrodu papierosów. Nawet nie wyjdzie na palarnie. Wstyd kto stoi na czele tego związku 80. Gdzie są inspektorzy BHP ?

Soniks

Prawda to, co gadają na zakładzie, że napojówka ma wyższy dodatek za brygadówkę? Przeciez Nam mówiono, że ma być taki sam dodatek dla wszystkich.

Obiektywny pracownik

@Obiektywny pracownik

Kolejne ważne spotkanie płacowe Solidarności w dniu jutrzejszym z władzami spółek.

ślusarz

kastol

Po pismach od prezesów, pracownicy oczekują jasnego stanowiska ZZ, że zaproponowane "podwyżki" przez pracodawców to nie są żadne podwyżki. To są wyrównania inflacyjne, a nie żadne podwyżki! Podwyżka to jest wyrównanie inflacyjne +x% realnej podwyżki. Macie ZZ prawników, macie ludzi, którzy mają duże doświadczenie w "walce" z pracodawcami. Macie dostęp do wielu danych, które mogą pomóc w walce. Wykorzystajcie to i dajcie jasną odpowiedź na te pisma. Żaden z pracowników nie wierzy, w to, że jesteście winni braku podwyżek. Wręcz przeciwnie, macie poparcie pracowników i wsparcie w walce o realne podwyżki, a nie wyrównania inflacyjne. Jak chcecie ZZ choć trochę wyjść z twarzą, to walczcie o realne podwyżki! Pracownicy są z Wami!

Członek Związku
@kastol

Na ostatnim walnym zebraniu Solidarności na sali widowiskowej w Brzesku jednogłośnie przegłosowaliśmy jasne stanowisko związku. To 16.5 % podwyżki!!! Przewodniczący Czesław na pewno uszanuje naszą Uchwałę.

@kastol

Związek NSZZ Solidarność w Brzesku pozostaje nadal w sporze zbiorowym i na wczorajszym spotkaniu z pracodawcami przedstawił ostateczną podwyżkę w wysokości 16% pozostały związek podpisał propozycję którą mu podesłał pracodawca. Pracodawca od 1 kwietnia wprowadzi własne rozwiązanie płacowe. Czytaj notatkę ze spotkania ?

obserwator

Czy dojdzie do sporu zbiorowego związków zawodowych z pracodawcą w Brzesku z tytułu głodowych pensji??

Myśliciel
@obserwator

Już jest spór, bo podwyżki marne i związki nie chcą się zgodzić na obniżanie wynagrodzeń przez HR od kilka lat, nawet nie wyrównując inflacji.

naj

Mamy 2023 rok,rekord produkcji,a tu karzą oszczędzać ,to co mamy z domu przynieść.Przez ostatnie kilkanaście lat super produkcja ,premii rocznej zero,podwyżki zawsze poniżej inflacji,zarobki według jakiejś wydumanej średniej regionu której nikt nie sprawdzi bo kosztuje.Za to dziwnym trafem w regionie nie powstaje żadna wysoko technologiczna firma z prawdziwymi płacami do wykonywanej pracy i umiejętności.W firmie za to znajdują pracę i szybko awansują rodziny włodarzy i znajomi kierownictwa.Dlatego uważam że stawki w firmie powinny zależeć od umiejętności pracownika i zysków firmy, nie od średniej którą można kupić stanowiskami.Stworzono patologię ,która niszczy konkurencje na rynku pracy.Podwyżek się teraz tyle uzbierało ze powinny wynieść ponad 50% bo jesteśmy w samym końcu płac w holdingu CP a w ilości produkcji razem z FPN dajemy najwięcej. A ZZ nie zwracając uwagi na sytuacje powinny podjąć twarde rozmowy z zarządami obu firm o podwyżkach ,nie regulacjach płacowych i wycenianiu pracowników przez HR bo ten twór nikomu nic nie da bo nie jest od tego.Podwyżki daje zarząd i z nim trzeba negocjować twardo ,nawet doprowadzając do sporu zbiorowego.Nie wolno dać się zastraszyć bo tu w Brzesku wszyscy są pracownikami tej firmy tylko na różnych stanowiskach,ale nie są właścicielami.Każdy pracownik podejmując walkę o podwyżki jest chroniony prawem i żaden kierownik czy mistrz nie może na nim wymuszać rezygnacji z walki o podwyżki.Każdą taką ingerencje zgłaszać do ZZ .Zastraszanie przez zwolnienia też można ukrócić ,sposób, domyślny.

stary wygus
@naj

Postulaty Związek Solidarność wystosowała i powinna to przynajmniej utrzymać te 20 %. Z tego co wiem Przewodniczący Czesiek nie odpuści. Ma już odpowiednie ubranie do walki pokazane na zdjęciu na facebooku.

łysy
@naj

Oszczędzać to trzeba na administracji w Krakowie i Brzesku, w tych biurowcach coraz to nowych zatrudnia się znajomych z wynagrodzeniami kosmicznymi a na produkcji nie ma ludzi.

@naj

Mają związki negocjować w ten wtorek podwyżki , zobaczymy z jakim skutkiem. Ale podobno już są podzielone to o twardości nie ma mowy.

@ucho

Wierzę w Przewodniczącego Solidarności Czesława on powalczy bo ma wiedzę i na pewno jak mówi że nie podpisze marnych podwyżek a o innych związkowcach się nie wypowiadam.

związkowiec
@obserwator

Skoro go dzisiaj wybrali na kolejną kadencje i to jednogłośnie to ma duże poparcie przy pełnej sali pracowników. Głosowali przy urnie . Utrzymanie zaufania to wielka sprawa a wybór to poważne zobowiązanie Czesławie.

do naj
@naj

Masz racje, Związek powinien walczyć o godną płacę i myślę że tak się stanie, słyszę że prowadzą twarde rozmowy.

@ucho

Właśnie są zjednoczone związki zawodowe jak nigdy do tej pory i pokazały klasę w dniu dzisiejszym na spotkaniu w Canpack FPN. Pisma wiszą w gablocie Solidarności i na wszystkich wydziałach FPN. Padły konkretne propozycje podwyżek lub rozpoczęcie sporu zbiorowego.

do naj
@naj

Podjęli twarde rozmowy związkowcy w Brzesku w FPN i FiP nawet zakład z Tarnowa się dołączył. Wchodzą w spór zbiorowy gdy postulat kompromisowy 16,5 % nie zostanie zaakceptowany przez Pracodawców. Stanowisko jest podane do wiadomości pracowników. Czytajcie.

Wacekplacek
@do naj

Hahahaha, co jeszcze propagandowego Panie związkowcu napiszesz? Twarde rozmowy - żart dziesięciolecia na CP. Obiecanych 20% nie ma, 16,5% nie ma, zwiększonego dodatku brygadowego nie ma. Jak Kononowicz mówił, niczego nie będzie. I zaraz obecnych ZZ w CP nie będzie, bo ludzie są skrajnie (usunięte przez administratora) na ZZ.

Tadi

Jak wygląda praca na produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
CAN-PACK Food And Industrial Packaging Sp. z o.o.