Opinie o Konar S.J w Stęszew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Konar S.J. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konar S.J o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konar S.J w Stęszew

Czy Konar S.J organizuje staże dla studentów?

Mąż chciał tu pracę podjąć, ale widzę taką ilość niepokojących mnie kwestii... Co z tym idącym w dół wynagrodzeniem? Firma miała jakieś problemy finansowe? Jest już lepiej czy dalej jakieś obniżki wynagrodzeń się zdarzają? Kwestii alkoholu chyba nawet nie skomentuje, bo widzę że ciężko dojść tutaj do prawdy.

Anrzej Nowy wpis
@Monika

Piją i pić będą wszystko zależy od męża czy da się wciagnoać w te pijaństwo zarobki słabe atmosfera hora

Małgorzata Nowy wpis
@Anrzej

A będą przymuszać jakby odmówił? Co masz na myśli pisząc o tym, że atmosfera jest chora?

przymuszony Nowy wpis
@Małgorzata

dają 100 ml na starcie. inaczej nie łączą się z tobą w grupy. 100 ml na odejście jest już dobrowolne, ja naprzyklad korzystam, w domu nie mogę

lokalny obserwator

od czego najczesciej zaczynacie dzień ??? setka czy piwko ??? Czy w mrozach też murujecie ???

Małgorzata

Z tego co widzę po komentarzach atmosfera tutaj pozostawiała po sobie serio wiele do życzenia. Niby każdy był tu skupiony na sobie, ale i tak tworzyła się tu niefajna atmosfera. Podobno mają tryb pracy, taki że są dwie zmiany. Myślicie, że warunki i atmosfera tutaj zależy właśnie od niej? Może "gorsze sytuacje" wychodziły tutaj na zmianie nocnej?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Konar S.J? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Jest w firmie problem z alkoholem? Tak piszą poniżej

Tortila
@Kasia

Jasne, że jest problem z wodeczka. Tylko nikt tego nie kontroluje. Po co mówić, że nie ma. Jak jest. Nieważne jaka praca, całkiem może ok, ale ważne, że co drugi chodzi nachlany i wsiada za kółko po alko po robocie. Gdzie IP, no i gdzie szefostwo???

bigmac powiekszony mak zestaw
@Tortila

prawdziwy fachowiec musi smierdziec alkocholem. tak to juz jest w budowlance.

Tortila
@bigmac powiekszony mak zestaw

A gdzie to budowlanka?

@
@bigmac powiekszony mak zestaw

Piszemy "alkoholem", a nie "alkocholem" tłuku!

SHC

Zacznijmy od odpowiedzi dla Kasi Nie ma w tej firmie problemu z alkoholem, jest za to inny problem ale nie pytałaś więc bujaj wora. Powiedz No Kasiu, chcesz się zatrudnić na produkcji? Czy robisz to dla poprawy statystyki firmy?... Drogi były pracowniku ^_^ żałosne jest to co napisałeś, teraz wszyscy muszą czytać jaki to jesteś bystry i mądry. Zachowujesz się jak piesek co dużo szczeka a mało gryzie, jeśli masz problem do kogoś bo nosi okulary albo nie umył rąk to weź mu to powiedz, a nie zasłaniasz się pseudonimem w internecie. Przeczytaj proszę dokładnie swoją nędznie napisaną opinie i pomyśl! Czy to poprawi statystyki firmy? Czy twoja opinia będzie lub jest przydatna komukolwiek? Na pewno unosisz się dumą bo beznadziejnie opisałeś firmę ^_^ Moje gratulacje. !! Niestety nie mogę zgodzić się z twoją opinią, jeśli można tak to nazwać. Moja opinia i tak tutaj wiele nie zdziała bo jestem zwykłym pracownikiem. PIONA????

Witajcie zabawilem tam jakiś czas na pewnym dziale. Zaczynając od biura patrząc na ta firmę to porażka wychodzą śmieszni ludzi jeden w okularach co zapomniał o Bożym świecie a drugi co ma coś w (usunięte przez administratora) Idąc dalej na spawalni ciemno i zimno serwis ok na montażu non stop pijani chodzą i krzyczą na siebie gdzie jest inspekcja pracy ??

Regina

Może powiecie na jaka atmosferę można liczyć w firmie?

Ile jest zmian w Konar S.J?

...

2 zmiany

Leszek

Miał ktoś okazję dołączyć w niedawnym czasie do grona pracowników firmy i mógłby zrelacjonować proces rekrutacji? Będę wdzięczny za info.

Paulina

Ty tak nie szm ac!! Nogo niedocumana!!!

Agi
@Paulina

Ty z Ukrainy?? Haha.. Spadaj krowo, wiem co mówię...

ROBOL

To chyba jedna z niewielu firm w której zarobki zamiast iść w górę to z miesiąca na miesiąc idą w dół. To się musi zmienic

zolo
@ROBOL

i to sie zgadza...zamiast wiecej to z miesiaca na miesiac mniej,a stary Jeziorecki kieszenie nabija...potem sie dziwi ,ze ciagle sie zwalniaja ,a robic nie ma komu

Hanna
@ROBOL

możesz rozwinąć kwestię wynagrodzenia? Jak to z miesiąca na miesiąc mniej? Nie macie wysokości wynagrodzenia dogadanego na umowie?

Exex

Zarobki z miesiąca na miesiac coraz mniejsze nic dziwnego, że wiarucha odchodzi. Szef na wakacje 5razy w roku ma, a pracowników ma w (usunięte przez administratora) Jest coraz gorzej, za chwilę będziem gadać po ukraińsku, a przybysze będą nam śmiać się w twarz, że (usunięte przez administratora) robią, a zarabiają to samo.. Skandal KURWA.SZEFIE OBUDŹ SIĘ, ZOBACZ ILU DOBRYCH PRACOWNIKOW JUŻ ODESZŁO, ZAMIAST UKRAIŃCÓW, DOCEN SWOICH, ONI POTRAFIĄ PODZIĘKOWAĆ, JEŚLI POCZUJA SIĘ DOCENIENI. I TYLE.

Hanna

@ROBOL, a co powiesz więcej o warunkach pracy?

Robol
@Hanna

Warunki pracy są do ch... Nie polecam tej firmy.

ROBOL

I gdzie są te obiecane podwyżki ? Do (usunięte przez administratora) Z taką firmą.

Daniel

Słyszałem, że Konar ma opinię super pracodawcy. Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Sympatyk firmy.

Pan Witek jest OK. Na Św. Marcina po rogalu postawił każdemu. Umie zadbać o atmosferę w firmie. Brawo. Nie tak jak w tym obok Plandexie. Ciekawe, czy kiedykolwiek w Plandexie jego ekscelencja Tomasz na coś takiego wpadnie. Ponoć kiedyś na 25-lecie firmy kupił tort dla biurowych i postawił kawę. Miał gest, co no nie. Zaszalał. O zwykłym pracowniku nawet nie pomyślał, bo po co. Pan Witek chociaż niskim wzrostem, to wielkim duchem przerasta swojego lokalnego konkurenta.

zolo

zeby doswiadczenia nie bylo bym tu nie pisal nic...jaka umowa??szefostwo chyba nie wie,ze 3 z kolei umowa u tego samego pracodawcy oznacza umowe na czas nieokreslony.a tego niestety nie ma...dawno tam chyba pip-u nie bylo....jak sie nie ma dla ludzi na lepsze wyplaty trzeba na kary miec....bo tam lamane jest codzien.....a jak zima przyjdzie to zamarzniemy chyba.

Spawacz

Panie Witoldzie pilnuj Pan biura bo walki robi i zleca roboty swoim znajomym.. (zrobienie zabudowy na Starym aucie )

kj

no kazda premia uważam ze jest dobra bo to zawsze przecież sa jakies tam dodatkwoe pieniądze kotre zaaawsze będą Ci potrzebne chociaż wiadomo ze z czasem to się chce żeby te zarobki byy większe jak się zdobywa jakies doświadczenie w pracy przecież..:)

Zostaw merytoryczną opinię o Konar S.J - Stęszew

• Jak się pracuje w Konar S.J?

Zobacz opinie na temat firmy Konar S.J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Konar S.J