Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Wojtas

Witam, byłem na rozmowie w tej firmie. Poziom rozmowy sięgał poziomu rozmowy w szkole podstawowej. Pani rekruterka HR.. Pani Paulina L, chyba pomyliła się z powołaniem. Nie zna zagadnień technicznych, pyta o jakieś bzdury i do tego pytania po angielsku, zaznaczę że wymagany poziom dobra znajomośćw mowie i piśmie. Pytanie brzmiało jak się nazywasz i jakie masz hobby.... Gratuluje firmie takich ludzi. Na dzień dobry widać brak rozwoju...

Xyz
@Wojtas

Potwierdzam, poziom rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko techniczno specjalistyczne to poziom wczesnoszkolny. Pytania na poziomie podstawowki, dzieci w przedszkolu lepiej zweryfikowalyby mój poziom angielskiego. Przed rozmową ostrzegano mnie, że rekrutacja do Olsy to ciężkie pytania...o wszystko...a tu okazało się że Pani chyba pomyliła się z powolaniem. Polecam dla farbowanych lisów są duże szanse, że im się uda a firma.

Koniu
@Wojtas

Potwierdzam powyższe! Rekrutacje w tej firmie to jakieś nieporozumienie. A ta konkretna Pani Paulina nie tylko minęła się z powołaniem ale za grosz nie okazuje szacunku rozmówcy. Już od początku rozmowy motała się w pytaniach a cała rozmowa skupiła się na trzech pytaniach 1 czy znam angielski 2 jak radzę sobie ze stresem 3 jakie są moje oczekiwania finansowe Wyszedłem z rozmowy z dużym rozczarowaniem. Od takiej korporacji oczekiwałem czegoś więcej…

po rekrutacji
@Wojtas

Witam, Przeszedłem cały proces rekrutacji na stanowisko specjalisty i nie ukrywam, że rozczarowanie sięgnęło zenitu na sam koniec. Jeżeli czuliście się rozczarowani na początku to na koniec aż usiądziecie z wrażenia. Co do początku procesu - to ja zostałem zaproszony do rekrutacji na portalu zawodowym. Wyraziłem chęć, najpierw rozmowa telefoniczna z Panią, później z bezpośrednim przełożonym. Ogólna rozmowa o pracy i umiejętnościach. Następnie rozmowa w pełni po angielsku z głównym przełożonym - też ogólna rozmowa o profilu firmy, wymogach i zasadach. Na każdym etapie pytany byłem o preferencje finansowe - za każdym razem odpowiadałem tak samo. Hit okazał się na końcu - dostałem odpowiedź, że jak najbardziej tak, ale kwota zaproponowana to było totalne nieporozumienie. Kwota była o 50% niższa niż moje oczekiwania. Poczułem się jakbym składał podanie do jakiego moloch typu Amazon czy inny magazyn. Tam tyle zarabiają zwykli pracownicy a nie specjalista do obsługi międzynarodowej firmy w biznesie Automotive skierowany do obsługi kilku firmy jednocześnie rozsianych w różnych miejscach - Polski, Europy i Świata. Jeżeli nie wstrzeliłem się w widełki na stanowisko to po co cała ta szopka z kilkoma etapami. Trzeba było odrzucić podanie i tyle.

@po rekrutacji

Najwyraźniej nieodpowiednia osoba na stanowisku. Mloda bez doświadczenia i kompetencji

po rekrutacji
@Tomek

W takim układzie dlaczego zaproszono mnie na rekrutację? Dlaczego nie odrzucono mojego podania - jako za wysokie wymagania finansowe? Ja pracę mam, to ta firma chciała mnie u siebie. Może się nie znam, ale prawie 7 lat w zawodzie to chyba nie jest brak doświadczenia....

Lidia
@po rekrutacji

Moim zdaniem 7 lat to bardzo dużo. No cóż, ich strata :) A ta Twoja rekrutacja to nie wiem... Może taką technikę stosują? Wiesz, jak ludzie są już w jakimkolwiek procesie daleko, to nie wycofują się. Może myśleli, że i Ty się nie wycofasz i przytakniesz na ich warunki finansowe koniec końców?

Dziadek

Pytanie za 1 pkt To właściwie o Jakiej firmie mówimy ? OLSA czy MAGNA Czy ktokolwiek może napisać co to za firma ,czy to tylko kolejny METEOR Podatkowy , zrobić zarobić zniknąć Chciałbym wiedzieć co to za firma gdybym chciał się zatrudnić

Blabla
@Dziadek

OLSA której właścicielem jest Magna

Hrynio
@Dziadek

Olsa zmieniła tylko właściciela. Jest gorzej niż było. Wszystko dostało się na stołki po znajomości ale rekrutacja wewnętrzna jest "sprawiedliwa", jest podobno "sprawiedliwe traktowanie". Pieniądze są tak śmieszne w tej firmie że aż chce się płakać. Swoim stałym pracownikom nie chcą zapłacić w weekend więcej więc werbują ludzi do pracy na Facebookach. Żenada. Nie polecam.

@Hrynio

A w ilu rekrutacjach uczestniczyłeś i wybrani kogoś po znajomości?

Montaz

Co niektórzy to wogole się nie nadają na dane stanowiska! Zaczynali od montażu a teraz nie pamiętają jak to było...

Matstopro

Kierownictwo Panna domagalska robi co chcę z pracownikami kim ona tam jest.... Nie podobasz się wypad traktuje ludzi jak śmieci a sama jest nikim

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Lord

Żenada firma żenada i jeszcze raz żenada omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora) sami konfidenci i (usunięte przez administratora). Płacą grosze pracownikom z długim stażem i kwalifikacjami.Polscy pracownicy są zaszczuci przez kierownictwo gonieni batem.Ukraińcy białorusini lepiej zarabiają (usunięte przez administratora)robią i nic nie rozumieją jak do nich coś mówisz (usunięte przez administratora) i w dodatku mają więcej praw nygusy i złamasy.

strefa911
@Lord

to prawda smietniki maja wieksze prawa niz my polacy

Joanna
@strefa911

czemu tak twierdzisz? nie jesteście w stanie znaleźć żadnego pozytywnego aspektu pracy w tej firmie? ejjj, nie wierze...

Kaszanka czrkaka

Masakra ta firma jest spoko ale nowy działy są do niczego bo jest tam kierowniczka Anna ktura nie umie nauczyć ,wytłumaczyć .I jeżeli ktoś jej nie podpasuje to masakra robi wszystko żeby ta osoba wylećiała . Wogule nie umie zorganizować pracy .A jeżeli robisz ćoś bo nie pracy i nie stoisz tylko wymyślasz sobie pracę to się na ćiebie krzyczy bo w jej opini to najlepiej się kręci i nic nie robić albo liczyć cały czas to samo .

Cześa sok
@Kaszanka czrkaka

Tak masz racje Anna jest do kitu wmawiała mi że bawiłam się telefonem . A ja miałam telefon schowany w saszece i do tego w pojemniku razem z bluzom i z napojem . I wmawiała że kierownik mnie z nim widział i że chowamy śie po kotach jak cały czas stałam przy masznie TYLKO czasami wychodziłam się napić telefonu nie urzwam bo tak jestem na uczona że w pracy NIE używa się telefonu .

Montaz

Czy w końcu będą jakieś podwyżki? Wszystko do góry a wypłata stoi w miejscu

Takion,takaona
@Montaz

No i co ?Są podwyżki tak zapowiadane głośno ,tyle o nie walczyli . 160 zł brutto i zamknąć ryje ,że nie ma. Zadowoleni ?

Iks-x

Kiedy w końcu będą te śmieszne podwyżki ?!

Roksa

Czy ktoś słyszał o darmowych podwózkach i ćwiczeniach Kamasutry u Pana Łukasza.N? jestem zainteresowana.

bora

Czy Rita Gorączka lekarz medycyny pracy z Sulęcina robi badania do pracy dla Olsy.

@bora

Nie. Marciniak.

Jak wygląda ścieżka kariery w Olsa Poland Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nikt

Zależy jak dużo wazeliny użyjesz...

Magna a nie olsa :)

Sami możemy ocenić co daje do zaoferowania ta firma, skoro pracownicy z Ukrainy nie chcą tutaj pracować.

Mija

Czy do olsy sa jakieś autobusy? Chodzi o Myślibórz. Z góry dziękuję

Artur
@Mija

Tak som na trzy zmiany od 8 lat pracuje tam

bora

Czy z okolic Sulęcina jest transport do Olsy i kto robi badania lekarskie do pracy.

Choco

Wszyscy gotowi na olsowskie balety w piątek ?

Klementyna77
@Choco

Szkoda że zakład nie pamięta o emerytach

Inn
@Klementyna77

A co ma pamiętać?

Klementyna77
@Inn

Emeryci też by się pobawili na baletach

Montaz

Witam czy już wiadomo jak pracujemy w wigilię? Czy po świętach idziemy do pracy

Święta

Kiedy zasilą karty sodexo? Ktoś wie?

Blabla
@Święta

Już sa

?

Kiedy składać wnioski o kasę na święta?

@?

Już.

Czy urlop w Olsa Poland Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tak.

@Sylwia

Oznacza to, że wszyscy pracują na umowie o pracę, bo na zleceniu tylko można iść na bezpłatny. Napisz coś więcej o zatrudnieniu bo jesteś dość oszczędna w słowach :) Macie tam może teraz jakieś przyjęcia?

Stokrotka

Jedna brygadzistka na metalizacji(gora/dół) by starczyła. I tak siedzą i nic nie robią..

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą