Opinie o DPKL Doradztwo Personalne w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DPKL Doradztwo Personalne. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DPKL Doradztwo Personalne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPKL Doradztwo Personalne w Warszawa

ale w cv możesz sobie do woli nakłamać i właśnie ta rozmowa jest po to, żeby te informacje zweryfikować i pogłębić, ale najwidoczniej w tej firmie o takich rzeczach nie wiedzą

rozmowa trwająca niecałe 3 minuty to brak profesjonalizmu. nikt nie spytał mnie nawet o doświadczenie a zaproponowal od razu prace w kuchni. pierwszy raz spotkalem sie z takim czyms.

@Michał

Michał a na jakie stanowisko wysłałeś cv? nie na stanowisko pomocnika na kuchnie?

pomoc kuchni przy robieniu obiadów

Bardzo fajna agencja. Byłem i sprawdziłem. polecam wszystkim

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DPKL Doradztwo Personalne? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe (UDT).
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sylwia

też byłam na spotkaniu i jestem dobrej myśli. we wtorek mam mieć dzień próbny. atmosfera w agencji naprawdę super. polecam każdemu kto szuka pracy

Magda

Serdecznie polecam : oferty pracy dla "starszych doświadczonych" jak i dla młodych bez doświadczenia. ogólnie fajne podejście, miła atmosfera, sympatyczni ludzie. lokalizacja też super- al. solidarności . polecam

Bartek

a w którym ogłoszeniu jest użyte takie sformułowanie? przejrzałem i nie widziałem nic takiego?

Lola

polecam agencję- wiedzą co robią

Joi26

banks, umowa o dzieło jest nielegalna przy tego typu pracy ale na szczęście konsekwencje są nie dla ciebie/mnie tylko dla agencji

@Joi26

dzwoniłam dziś do firmy i oni nie zatrudniają na umowę o dzieło- nie wiem skąd macie takie informacje.

Daw

też mam umowe o dzieło i sobie chwale

@Daw

na pewno Daw masz umowę o dzieło? może zlecenie? dzwoniłam i pytałam ich o to ,bo mi zależało na umowie o dzieło bo więcej zarobię, ale powiedzieli że na dzieło nie zatrudniają nikogo.

A#

wszyscy co piszą że fajna agencja piszą prawdę też polecam. przekonałem się sam.

Na pewna dadzą ci umowe o dzieło o to sie nie martw ja miałem to i ty dostaniesz tylko musisz isc najepiej do pani mileny jesli jeszcze pracuje każdemu dawali kto chciał bo to bardzo elastyczna agencja

Anet

A dacie mi umowe o dzieło? Aneta

Agnes

No ja niestety negatywną, gdzie jest kasa za prace pytam?

DPKL
@Agnes

Bardzo proszę skontaktować się z biurem. wszystkie pieniądze za pracę zostają wypłacane do 15 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni. Nie ma takiej możliwości,żeby nasz pracownik nie otrzymał pieniędzy za pracę. Proszę o pilny kontakt telefoniczny lub maila (nr i adres na stronie)

Justyna

z całą przyjemnością wystawiam tej agencji pozytywną ocenę.

Jadzia

wszystko w porządku. mam bardzo dobre doświadczenie z tą agencją. najważniejsze że umowa jest, pieniądze na czas i jest z nimi kontakt w razie jak o coś chce zapytać.

E.S.

Też polecam.

Maria

Byłam u tych Państwa na rozmowie jakiś czas temu. nie piszę nigdy żadnych opinii, ale tym razem postanowiłam się podzielić. byłam już na spotkaniach u różnych pośredników i przeważnie traktowana byłam jak zło konieczne. tym razem naprawdę byłam miło zaskoczona. pani przesympatyczna, uśmiechnięta, wszystko mi wyjaśniła, zadała kilka pytań. obiecała zadzwonić i po kilku dniach zadzwoniła. zaproponowała dzień próbny. jestem bardzo zadowolona z pracy. serdecznie polecam agencję.

Jola

Wojtuś odpowiadałam na pytania Amelki, która była u nich na spotkaniu i zapomniała firmę do której miała iść na dzień próbny, a wiem, że DPKL szuka dla Diet box, bo sama byłam kiedyś u nich na spotkaniu i też tam miałam iść, ale zdecydowałam się iść do innej firmy, ale oferta też od nich. jestem zadowolona i polecam

betty

panie chyba same piszą te komentarze, zobaczenie na niektóre komentarze odp jest od razu, poszłam tam dla testu i nie dziwie sie ze brak stresu jak każdy kto do nich przychodzi bez jakiekolwiek selekcji jest wysyłany, ciekawe co firmy na taki brak selekcji

Amelka
@betty

Ja też byłam na spotkaniu i idę na dzień próbny do firmy na Bemowie. nie pamiętam niestety nazwy :-( ale coś z dietą w nazwie. Czy Ty też na Bemowo aplikowałaś Betty? jeśli tak może pamiętasz nazwę firmy?

@Amelka

Może Diet box?

Zostaw merytoryczną opinię o DPKL Doradztwo Personalne - Warszawa

• Jak się pracuje w DPKL Doradztwo Personalne?

Zobacz opinie na temat firmy DPKL Doradztwo Personalne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPKL Doradztwo Personalne?

DPKL Doradztwo Personalne
4.5/5 Na podstawie 75 ocen.

DPKL Doradztwo Personalne