Opinie o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

miś Koralgol

Wiem że postawiona. Hihihihihihi

mm

do "miś Koralgol" nie przejmuj się przecież ten czy raczej ta "Kto mnie zna..." to podstawiona osoba :D

miś Koralgol

Piszesz bzdury -i to straszne.

Kto mnie zna ten wie

Oj nie przesadzaj dziewczyny pracują już razem conajmniej od początku roku i mają normalne umowy(usunięte przez administratora) Płacą w miarę w granicach przyzwoitości na strefie raczej więcej nie zarobisz a praca typu Electrolux na 3 zmiany zapierdziel na taśmie(usunięte przez administratora) odpowiada? bo nam chyba nie. Nie mówię że tu jest jakoś super rewelacja i bóg wie jakie kokosy ale dramatu nie ma i póki co nigdzie się stąd nie zamierzamy ruszać.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie profesjonalne, mnie akurat rekrutowała Pani Prezes, widać było, że jest dobrze przygotowana, przedstawiła mi model działania firmy, produkty, pokazała materiały którymi posługują się handlowcy. Z tego co opowiadała firma cały czas się rozwija, wiec są szanse na większe zarobki i dodatkowe premie od wyników.

Raczej bez zaskoczeń, rozmowa była dość luźna, co pozwoliło mi się otworzyć i ustalić wszystkie warunki bez zbędnego stresu, jak ktoś jest pewny swoich umiejętności i ma doświadczenie bez problemu sobie poradzi. Przynajmniej na takie stanowisko jak handlowiec.

Kto mnie zna ten wie

No jasne o pakowalni też nie zapominamy. A czy ktoś się zastanawiał dlaczego tam jest taka mocna ekipa? Bo pracują razem już kawał dobrego czasu. Przerzucili tysiące szaf i stołów i są w stanie wychwycić najdrobniejsze błędy. Bo tam się nie wymienia ekipy co 5 minut i ten kto pisał wcześniej o rotacji pracowników ma sporo racji. Zbudujcie w całym zakładzie stabilną mocną załogę to będzie ok. Brawo pani jakościowiec wszyscy wiemy że jesteś super ;)

mm

normalnie wszystko super wprost marzenie , ludzie z całej Polski ustawili się w kolejce by dostać pracę w tej firmie , sam wynająłem człowieka by stał za mnie bo już nogi mi odmawiają posłuszeństwa :D

log

DZIĘKI "KTO MNIE ZNA TEN WIE" - jest na prawde dobrze ,LUDZIE SĄ SUPER , ATMOSFERA TEŻ. BO PRZECIEŻ PRACUJEMY,EFEKTY TEŻ WIDAC .ZAWSZE BEDZIE COS DO UDOSKONALANIA ….…O PAKOWALNI NIE ZAPOMINAJCIE ,BO SIE WSZYSCY TYLKO MASZYNAMI JARAJĄ . TAM JEST NAJSILNIEJSZA I NAJBARDZIEJ WYTRWAŁA EKIPA I ZAUWAŻCIE ZE POLACY ,CHYBA Z 10 ICH TAM JEST .ONI MAJA EXTRA JAKOŚCIOWCA ,KTÓRY ICH PROWADZI . DZIĘKI I POZDRAWIAM

Kto mnie zna ten wie

A mnie tam pasuje. Czasem jest lepiej czasem gorzej ale ludzie są super atmosfera w porządku. Wiadomo mogłoby być lepiej, ale cierpliwie czekamy na lepsze czasy. Wiecie co tak sobie czytam te opinie i są przesadzone mocno w jedną i w drugą stronę. Jakby było aż tak źle nikt by tu już nie pracował a jakby było aż tak dobrze nie byłoby zaległych aut i wysyłek ciągle przekładanych. Więc pośrodku. Co do poprzedniej wypowiedzi na maszynach pracuje 6 polaków w tym 1 osoba ma szkolenie a 3 są nowe.

Xxx

Witam pracuję na płycie już dobrą chwilę i też pozwolę sobie na słówko od siebie. Praca jak praca nie jest jakoś specjalnie ciężka większego rygoru nie ma. Wypłata całkiem przyzwoita choć rewelacji nie ma. Owszem do 10- tego max 12. (usunięte przez administratora) Atmosfera w pracy w porządku polacy których została garstka to fajni ludzie z którymi dobrze się współpracuje. Prezesowstwo nie mnie oceniać.

daro

słuchajcie ludziska z płyty pracuje w UP kilka lat na metalu powiem wam szczerze jak jest w tym zakładzie: zarząd jest sredniej klasy maja zawsze swoje jakies tam aluzje sama praca ogólnie nie jest zła niema takiego rygoru jak na strefach ale co za tym idzie tez niema komfortu warunki sa jakie sa i lepszych nie będzie raczej płaca z tym jest różnie ale nie jest najgorzej (usunięte przez administratora) wypłaty zawsze na czas (usunięte przez administratora) lipa jest taka ze niema zadnych wczasow ani talonow chodz na początku były ludzie u nas tez odchodza a za 1-2m-ce przychodzą spowrotem (usunięte przez administratora) bo okazuje się ze tam gdzie poszli jest jeszcze gorzej a co do tej kwiatowej otwarcie tego zakładu było zyciowa porazka up od początku sa tam same problemy zmieniają się ludzie dyrektorzy jeden za drugim (usunięte przez administratora) wiec sami odpowiedzcie sobie na ta cała sytuacje jaka tam jest i dlaczego nie jest dobrze pozdrawiam i życze sukcesów

Optymista

Nie macie wrażenia że wrok i log to ta sama osoba i bynajmniej nie jest to nikt ze zwykłych pracowników wnioskuję po takim samym sposobie wypowiedzi po drugie jest nas polaków na płycie aż 16 osób nie licząc biura w tym 6 mężczyzn i żaden z nas nie pracuje tu od ok 4 m-cy ( jak pisze log otrzymał trzecią wypłatę więc dłużej nie pracuje no chyba że wcześniej pracował charytatywnie), a znamy się tu na tyle że to nikt z nas. Więc log nie kompromituj się więcej a jak tymi wpisami usiłujesz przyciągnąć potencjalnych pracowników to nie tędy droga. Co do prezesa wielka sensacja że prezes do ukraińców po rosyjsku mówił na zebraniu normalnie niesamowite. Nie jeden ze zwykłych pracowników mówi w kilku językach no i co z tego?

log

dodam jeszcze ,że ze Prezes z żoną angażują sie w prace we wszystkich zakładach .Prezes ostatnio jak po rosyjsku na odprawie do pracowników zasunął to ostro zszokował wszystkich .Jak klienci przyjezadzaja rozmawia z nimi po angielsku .To facet z klasą . Prezes i prezesowa wdrażają z ludzmi nowe usprawnienia .Są bardzo zaangażowani .Przychodzą na produkcje jak tylko są na zakładzie .To fajne podejscie , bo nie stoją z boku a pracują . Czego Ci ludzie chcą od nich w tym jadzie jaki wysadzają - też nie rozumiem .

log

Pracuje w ultra od kilku miesięcy i napisze co zastałem.Przed rozmową po przeczytaniu opinii na tym portalu i zapoznaniu sie z wiadomościami na stronie ultra plus stwierdziłem ,że pieprze te opinie i sam zobaczę co zastane .W piątek dostałem trzecia wypłate w terminie - to raz.Nie wiem o czym ci ludzie powyżej piszą ,bo to nie prawda .Wszyscy dostaja wynagrodzenia inaczej byłby kwas na zakładzie , a jest zupełnie normalnie jak kazdego dnia. Dwa na rozmowie kwalifikacyjnej zskoczyło mnie podejscie do wszystkiego o czym była rozmowa: serdeczna, rzeczowa,prezentacja firmy , osiągnięć ,planów .Powiem szczerze zrobiło to na mnie bardzo dobre wrażenie , propozycja stanowiska,wynagrodzenie wyższe jak się spodziewałem .Zdecydowałem się i pracuje .Jestem bardzo zadowolony .Odprawy odbywają się non stop , codziennie o 5.55 kierownik produkcji rozstawia załogi,wyznacza bieżące tematy .Zakład pracuje pełną parą . Bardzo profesjonalnie .Maszyny to najwyższa półka,pracujemy na pełnych wydajnościach.Organizacja jest bardzo dobra , operator nie odchodzi od maszyny , wszystko ma zaopatrzone przez logistyka.Każdy wie co ma robić .Aż chce się pracować ,bo atmosfera miedzy ludzmi jest super. Wniosek mam jeden jak chcesz poznac ultra plus , przyjdz i sam oceń ,bo ci co klubik narzekaczy utworzyli na tym portalu, który obczytałem przed podjęciem pracy chyba mają jedynie na celu to aby zniechęcić .Na pewno nie pracują w firmie .Dlaczego to robią ? może tylko dlatego że są bezkarni .

mm

kochani pracownicy , tam nikt normalny nie da rady zarządzać, tam trzeba nadnormalnego :D

dajcie spokoj

tak sie nie da pracowac !!!!

Diego

Święta prawda! Najlepszy kliniczny przykład jak nie prowadzić biznesu. Najlepszy temat na pracę magisterską.

Kwadrat

Samo sedno meritum bez emocji

wrok

Witam,nie było mnie tu szmat czasu .Ale jadkę wysadzili byli pracownicy,a jest też wsód nich była kadrowa , która syfu narobiła i zwiała .I jak możecie tak negatywnie wyrażać się o Zarządzie .Ci którzy ich na prawdę znają , wiedzą ,że pomimo wielu nerwów i stresów jakie maja -LUDZIE w firmie sa dla nich najważniejsi , sami nie pociągną firmy w której juz pewnie z 200 osób pracuje. Dziwi Was ,że Prezes nie raz jest na skraju nerwów?Wydaje wam sie ,że łatwo jest prowadzic firme z 4 oddziałami , przy sprzedaży do chyba z 15 albo i więcej krajów ? Prezes i Prezeska robią wszystko sami , pachają od rana do nocy, aby wszystkich szczegółów dopatrzeć .Założe sie że po jednym dniu ci co tak wiele piszą o zarządzaniu - zrezygnowaliby sami . To tylko z boku wydaje sie ze to proste.Pojęcia o tym nie macie .W przeciwnym wypadku w zarządzie byście juz byli .Pochwalcie się .....co robicie teraz komentatorzy zarządzania . "Optymista " Ty jeszcze pracujesz na PŁYCIE skoro pozwalasz sobie na opinie niezgodna z prawdą ? COS NIE JESTEŚ NA BIEŻĄCO .Nie zauważyłeś zmian na płycie ? To prawda ,że było na PŁYCIE wiele chaosu . W końcu zakład PŁYTA wystartował w pełni i działa znakomicie .Takiej organizacji nie znajdziecie nie tylko w okolicy ale i we Wrocławiu i dalej. Nikt nawet nie wspomniał ,że ten zakład to najlepiej wyposażony zakład na Dolnym Śląsku ,maszyny najwyższej klasy . Tu sie można wiele nauczyć i stać się specjalistą. A wiecie kto ten zakład w końcu postawił na nogi ?. PREZESKA- najpierw zwalniała wszystkich nierobów,krętaczy,tych co pili w pracy i tych zarządzających , którzy to mieli tak świetnie się znać na zarządzaniu , a okazali się kmiotami i to oni wprowadzali ten chaos .Mam wrażenie z sporo tych negatywnych wpisów jest właśnie przez te osoby zrobiona . Ludzie macie pojęcie - ta kobieta PREZESKA w dwa tygodnie poustawiała magazyny , wprowadziła standaryzacje,planowanie produkcji z dokumentami ,maszyny działają jak nigdy dotąd . Zorganizowała utrzymanie ruchu , jakiego nigdy dotąd nie było .Do tego każdego dnia szkoli ludzi,wprowadziła 5S ,kaizen i wiele innych ulepszeń .Ludzie to rozumieją i chętnie korzystają .Wszyscy się dziwią ,skąd ta kobieta ma tyle pomysłów i siły .Potrafi od rana do nocy pracować z ludzmi .To jest kobieta z sercem na dłoni , jednocześnie jest bardzo wymagająca .Nigdy nie zostawia ludzi bez odpowiedzi .Rysuje,rozpisuje,tłumaczy ....wiedzę ma ogromną .Z domu wyjeżdza o 4 rano aby zdążyć do wszystkich pracowników na poniedziałkową odprawę za pięć 6 . Żaden dyrektor tego nie robił. POKAŻCIE MI DRUGA TAKA PREZESKE ,bo ja nie spotkałem nigdy kobiety tak pracowitej , która z ludzmi na produkcji jest od 6 rano do 22 .Ludzie uwielbiają z nią pracować .Najpierw koncentrowała się na DZIALE HANDLOWYM W KŁODZKU.Ekipa tam jest nieziemska ,ludzie pracują latami i za swoją szefową pójdą w ogień . Teraz działa na PŁYCIE i efekty są szokujące .KOLEDZY , KOLEŻANKI Z EKIPY PRACUJĄCYCH NAPISZCIE PRAWDĘ O ULTRA PLUSIE .(usunięte przez administratora) Niech się wypowiedzą ci którzy z radością idą do pracy w ULTRA PLUSIE .JUTRO POGADAM Z KOLEGAMI .Problem polega na tym ,że ci co pracują nie mają czasu zaglądanie tu - ale pogadam z nimi ..... LUDZIE ,nie wierzcie w te brednie ,że firma nie płaci - nie płaci na pewno tym którzy nie wykonali powierzonej pracy ,ale to trudno się dziwić .Od wielu lat otrzymuje swoje wynagrodzenie ,nie raz byłem zaskoczony dodatkową premią .Pomyślcie rozsądnie,jak firma rozwijałaby się z miesiąca na miesiąc , nie płacąc ludziom ????????Popatrzcie na wykresy na stronie ultraplus.pl Generalnie ULTRA PLUS płaci więcej jak gdziekolwiek w okolicy a nawet w korporacji . Zarząd daje możliwość się wykazać i rozwijać . To wyróżnia ULTRA PLUS na PLUS.W korporacji jesteś tylko trybikiem a w firmie rodzinnej jak ULTRA PLUS możesz się piąć w górę .I wiele osób z korporacji przeszła już do ULTRA PLUSA ,to tez o czymś świadczy. Kilka od razu wyleciało ,ale kilka mocnych osób zostało , przykładowo nowy dyrektor na METALU .Pozdrawiam Wszystkich

haha2
@wrok

W promieniu 1000 km nie ma takiej organizacji- nie tylko w okolicy i we Wrocławiu. Skoro ma się 200 pracowników po co sobie stres robić i pracować od świtu do nocy????? nie wiem.... Zarząd sobie sam stres robi....

Nelly

ciekawe dlaczego mimo wszytko ta firma istnieje...

• Jak się pracuje w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Zobacz opinie na temat firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Kandydaci do pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI