Opinie o Sale4us w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sale4us. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sale4us na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sale4us w Wrocław

Szukam pracy

Chciałam zaryzykować i wysłać CV, praca w Call center nie jest mi obca. Czytam fora i wszystko jasne.

re

Hej, wiecie czy w niedlugim czasie jest szansa, żeby znaleźć u nich zatrudnienie, nie ukrywam, że dobrze by było się teraz załapać, zwłaszca, że oprócz solidnej podstawy są jeszcze socjale, które się chyba miały pojawić.

hm
@re

eee.. o jakiej solidnej podstawie Ty mówisz? hahah rozbawiłeś/aś mnie :) przecież oni ciągle do pracy przyjmują! ktoś odchodzi, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi i tak w koło macieja.

E

pewnie, ucz się na swoich błędach a nie na moich ;)

E

Poczytaj sobie wcześniejsze komentarze, pensja nie jest okej, zresztą ta cała firma nie jest okej. Lepiej nie pchaj się tam tylko poszukaj czegoś innego.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
E

nie ma czegoś takiego jak paczki dla dzieci, opieka medyczna? no tak, z NFZ przy umowy zlecenie, wspólne wyjścia? świętowanie urodzin ? również czegoś takiego nie ma !

jakich dodatków niby?

E

@makaron za czas przerwy regulaminowej nie, natomiast za każdy inny rodzaj przerwy (oddzwanianie, coaching, czas przerwy na zapisywanie notatek po rozmowie) jest również ustalony gdzieś tam z góry i zazwyczaj tego czasu nie wystarczało i straty finansowe są ;) mimo tego, że czas na coaching nie zależy od konsultantów tylko od menagerów, którzy prowadzą jakieś tam "szkolenia", ale to nie istotne .. przyciąć i tak trzeba! w sobotę dla chętnych (rzadko), święta nie.

TOTALNE DNO !

IksDe(xD)

Tam oferta pracy jest 24/h, bo ludzie przychodzą i odchodzą! Rotacja jest ciągle...

oszukany123

Poza tym kazdy może pomyśleć, że osoby skrzywdzone mogą pisać hejty bo tak zazwyczaj jest, a osoby zadowolone będa pisać dobre rzeczy, ale jeżeli chodzi o standardy i wypłacanie pieniędzy to mimo wszsytko powinno być to dopracowane, żeby byli/obecni pracownicy nie pisali takich informacji na forach. Z resztą niech każdy kto chce niech spróbuje tam pracować. Może co niektórym takie warunki pracy odpowiadają.

oszukany123

Myślisz @Sandra_ t, że nie było rozmów z przełożonym na temat foteli? Stwierdzono, że to dość drogi interes i nie stać firmy na to. Poza tym to nie pracownik powinien upominac się o godne stanowisko pracy tylko pracodawca powinien o to zadbać bez gadania! Kariera? Owszem, możesz zostać "managerem" który nie ma umowy o prace, praktycznie podobne pieniadze.

xyz

Kręcą i oszukują już na starcie. Niby szkolenie płatne (pare dni po pare godzin), a jak przychodzi co do czego to nikt takiego czegoś nie mówił i za to nie zapłacą. W ogłoszeniach piszą, że 13zł brutto na godzinę, a dopiero później od kogoś przypadkiem się dowiadujesz, że masz 13zł jeśli zrobisz ileś tam godzin. Jedna wielka ściema !

MELO

mówię, że to wszystko jest zależne od ilości przepracowanych godzin. nie zrobisz pare razy żadnej umowy to Cię wyrzucą do domu więc masz jakieś 900zł-1200zł brutto. przypadają Ci takie zarobki do gustu?

MELO

w zależności od ilości przepracowanych godzin (od 9zł brutto do 13zł brutto) są to naprawdę gówniane pieniądze bo pracują z reguły po 6h, ale jeśli nic nie podpiszesz w ciągu dnia to menager może Cię wyrzucić po 4h na przykład. wtedy spada Ci godzinówka i masz mniej płacone.

m

ja również nie polecam tego callcenter! i w stu procentach zgodzę się z przedmówcą. JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora)

MELO

NIE POLECAM! NAJGORSZE CC WE WROCŁAWIU. MARNE ZAROBKI, ŚCIEMNIANIE, UCINANIE KASY, MAŁO WYKFALIFIKOWANA KADRA.

salek dupalek

hahaha do tego kilka pozytywnych komentarzy dodawanych w tym samym czasie :DD - pewnie na przerwie dostali polecenie sluzbowe do dodania opini hahahahahahahahahaha

xxx

@ytrew Przecież widać, że to fejkowe konta. Ludzie z Warszawy, zero znajomych, zresztą pracowałem tam i nikt taki tam nie pracował

xxx

Opinie na facebooku to tzw. fake. Ludzie, którzy oceniają firmę na pięć gwiazdek w ogóle tam nie pracowali, a wypowiadają się na temat firmy w samych superlatywach. Prezesi próbują jakoś podnieść swoją nie ciekawą opinie na temat firmy, więc zakładają fejkowe konta, śmiech na sali. Oczywiście nie polecam, robią ludzi w (usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy, na które się zapracowało i które były obiecane; przycinają na każdym kroku. Wszystko pięknie wygląda jedynie w tysiącach ogłoszeń, które wystawiają na olx, przemiał okropny. Co chwilę ktoś się zwalnia, a oni zatrudniają każdego, dosłownie każdego; kolesia z wadą wymowy albo ukraińca, który po polsku nie potrafi się poprawnie wysłowić.. Jednym słowem PORAŻKA! Omijać z daleka. Pozdrawiam.

sesesese

to pracujcie zamiast w godzinach pracy lizac po jajkach pracodawcow sesese

Zostaw merytoryczną opinię o Sale4us - Wrocław

• Jak się pracuje w Sale4us?

Zobacz opinie na temat firmy Sale4us tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sale4us?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sale4us?

Kandydaci do pracy w Sale4us napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sale4us
2.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Komandorska 6
    50-022 Wrocław