Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Sale4us

Pracowałeś w firmie Sale4us i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Nick82 - 2013-04-18 14:55:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poważne ostrzeżenie!Firma ma poważne problemy z wypłacalnością. Sale4us przekształciła się ze spółki Tele 1 z siedzibą na Św.Antoniego w pażdzierniku 2012.Tele 1 miała problemy z wypłacalnością,upadła i nie wypłaciła ostatnich pensji.Sale4 Us funkcjonowała dobrze do marca 2013,kiedy ostatnią pensję wypłaciła pracownikom w dwóch ratach a pracownicy,którzy w międzyczasie odeszli mieli problemy z wypłaceniem kasy,która im się należała.Firma upada a jednak nadal ogłasza się w necie.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sale4us

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Sale4us?
Zadaj pytanie
x