Opinie o Sale4us w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sale4us. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Sale4us na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sale4us w Wrocław

Polecam jak najbardziej prace tam, elastyczne godziny i wysoka stawka. Jeśli się starasz to z umów można zrobić sobie bardzo dobra premie.Menadżerowie P i K zawsze pomocni i pozytywnie nastawieni. Na minus tylko niepłatne przerwy.

Teresa
@Anonim

A ile tych przerw w sumie jest? Można zrobić tak, że się je odpuszcza i wychodzi do domu wcześniej? Zaciekawiłeś mnie tą wysoką stawką, możesz napisać ile mniej więcej wynosi? Nawet w formie widełek :) No i na jakim stanowisku pracujesz?

Czy nowo zatrudnione osoby w Sale4us otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

MStar

Wszyscy są zatrudniani na umowe o zlecenie.

Jacobs Scybinsky

Fajnie mi się pracuje można donosić na kolegów

@Jacobs Scybinsky

Problem donoszenia jest tak częsty tutaj? ;/ Co niby z tego macie?

Czy Sale4us zapewnia kartę multisportu?

Nie

Maciej
@Informator

A co zapewniają? Najniższą krajową? :D Pewnie nie ma co liczyć na jakiekolwiek dodatki (benefity) ani premię, dobrze zgaduję? :D

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
M

Stanowczo odradzam. Szkolenia wstepne, ktore trwaja kilka dni - bezplatne. Wypłaty nie dostaniesz, jesli nie przepracujesz 30h. W trakcie pracy nie ma zadnych przerw, a jesli sobie takie zrobisz - bedziesz mial je bezplatne. Za wprowadzanie statusow po skonczonej romowie, albo konczenie umowy Twoj czas pracy rowniez sie nie liczy. Podsumowujac, idac na 8h, masz srednio placone jakies 6/7h. Dodatkowo czesto spotykasz sie z niemilymi telefonami i tekstami "powinien/powinna P/P wiedziec do kogo P/P dzwoni" (a w systemie zadnej informacji na temat osoby do ktorej dzwonimy, bo musimy poprosic ja o PESEL lub nr neostrady/stacjonarnego, ktorych nie podadza lub nie pamietaja... naciaganie ludzi. Kolejny punkt - co drugi komputer i sluchawki nie dzialaja, brak porzadku i mala przestrzen. Jesli potrzebujesz spytac o cos przelozonego - Twoj czas rowniez nie liczy sie do czasu pracy i ciagle prosisz o pomoc, bo nie wytlumaczyli Ci wszystkiego na szkoleniach.

Ewelina
@M

Możesz opisać jak wyglądają szkolenia wstępne w Sale4us? Czy jest się pod stałą opieką kogoś? Jakie zadania się dostaje do wykonania? Czy po ich zakończeniu jest się już pełni przygotowanym do samodzielnej pracy?

@Ewelina

szkolenia wstepne to 3 dni teorii po jakies 4 albo 6h nawet... dostaje sie kserowki z pojeciami, ktorych sie nie omawia, ale i tak wszystkiego z nich wymagaja. Menadzerowie prowadza szkolenia. Po szkoleniu nie jest sie przygotowanym do samodzielnej pracy bo i tak ciagle kogos prosisz zeby podszedl wytlumaczyc system... z trzech osob na szkoleniach zostaje tylko zazwyczaj jedna ktora i tak po kilku dniach/tygodniach sie zwalnia, wiec chwala Bogu za te dwie poprzednie, ktore przestaly przychodzic do pracy zaraz po szkoleniach

Karol
@M

Stres na samym początku w firmie... A Ty długo już tam pracujesz ? Czy jeśli jest nowa osoba na stanowisku, może zapytać się kogokolwiek o pomoc, czy może tylko managera ? Dostaje się jakieś kserówki, więc z nich też można wydedukować sobie pomoc ?

@Karol

jestem byłym pracownikiem... zrezygnowałam po kilku tygodniach. Pracownicy są bardziej pomocni niż managerowie, ktorzy ciągle przeprowadzają szkolenia rekrutacyjne... nie bylo tygodnia zeby nie przychodzila nowa osoba. jest kserowka ale to raczej schemat + notatki ktore sam sobie wypiszesz

@M

To dobrze, że chociaż pracownicy sobie wzajemnie pomagają. Nie pomyślałaś, że z czasem będzie łatwiej, bo taka szkoła życia w pracy jednak dużo uczy. A jak z kasą? W miarę dobrze tam płacili?

@Dominika

szkoła życia w pracy, ale na jakich warunkach... Fakt, po takiej pracy na słuchawce lepiej radzisz sobie w przyszłości, ale czy ta firma jest warta tego? nie byłabym tego pewna, bo w innych firmach znajdziesz lepsze warunki, komfort i stawki... płacili najniższą na UZ, ale trzeba pamiętać że to było liczone od czasu na słuchawce. po tej pracy idziesz do kolejnej i boisz sie ze beda takie same warunki, ze za wycofanie i pytania do trenerow Ci nie zaplaca

@M

zapomnialam dodac ze ewentualnie jak robisz duzo umow to masz stawke wieksza, ale nie pamietam jak dokladnie to wygladalo... max 21,30/h

Aga
@Dominika

Raczej przeciętnie. Nie zarobisz za dużo.

Rami
@Dominika

Pomagają i atmosfera jest naprawdę fajna.

Maciej
@M

Ale brutto czy netto? Jak znam życie, to brutto ... A o co chodzi z tymi umowami? W sensie co chwila wypisują jakieś zlecenie czy co? :D

Anonimowy

Nie rozumiem jak firma call center, w mieście jakim jest Wrocław, mając obok siebie inne firmy o podobnym profilu może oferować warunki takie jakie oferuje. Tj. BEZPŁATNE szkolenie, które trwa 3-4 dni po kilka godzin, brak płatnych przerw nawet jeśli musisz odejść od biurka bo woła cię menager i płacenie od czasu spędzonego na słuchawce. Dodatkowo potwierdzam inne komentarze odnośnie toksycznej atmosfery jaką wprowadzają menagerowie, zwłaszcza prześcigający się nawzajem K i O. Jedną normalną osobą w tej firmie był menager M. Stanowczo nie polecam, jeśli chcesz pracować w sprzedaży są znacznie lepsze miejsca do rozwoju a przede wszystkim do pracy

@Anonimowy

Trochę niekorzystne warunki opisałeś. Bo jak manager ma sprawę to wiadomo, że służbową, a nie prywatną i za ten czas powinno być normalnie płacone. Podczas rozmowy ci o tym powiedzieli, bo ja bym się chyba nie zgodził na pracę gdybym to usłyszał.

Wojttt
@Dominika

Dominiku (chyba Ci się wpisało "a" na końcu) tu akurat chodzi zdaje się o to że płacą wyłącznie za czas spędzony na słuchawce czyli jak ktoś podejdzie do managera to jakby strata pieniędzy bo w tym momencie mógłby przecież dzwonić i napisać kasę. To chyba jakaś dziwna zleceniówka?

zadowolony

Jeśli już podajemy informacje o firmie to bardzo ważne jest dodać, iż firma jest oceniana jako dobry pracodawca i warto dostać tu pracę.

@zadowolony

Praca w tej firmie w żaden sposób nie rozwija, działasz na wyznaczonych schematach, które są absurdalne. Nie ma pola do pokazania swojego indywidualizmu. Klienci chcą rozmawiać z ludźmi, nie z ludźmi, którzy mówią jak roboty. A odnosząc się do sytuacji w firmie ani zarobki nie są dobre ani stosunki pracownik-pracownik/pracownik-przełożony

Karol
@Informator

Czasami schematy są dobre, bo zawsze wszystko jest dopilnowane, i tak jak ma być... To co dokładnie musicie mówić?

Informator

Firma Sale4us mieści się przy ul. Piłsudskiego 2, już wchodząc na rekrutację można być zmieszanym - wejście znajduje się z boku budynku, przejście zawsze jest zastawione samochodem. Jeśli stawił*ś się na rekrutację to oczywiście sobie na nią poczekasz - twój czas w tej pracy nie jest istotny, prawdopodobne jest też to, że twoje szkolenie zostanie przesunięte na inny termin bo poza tobą nikt się nie stawił. Gdy szkolenie się odbyło to jest 90% szans, że zrezygnujesz albo ty albo osoby z którymi był*ś na szkoleniu, które trwa około 2-3 dni i jest całkowicie bezpłatne chyba że w ostatnim dniu zrobisz 3 umowy na co jest mała szansa. Jeśli ktoś na wyższym stanowisku się spóźni - nie ma problemu, jeśli ty się spóźnisz jest wielki problem. Właśnie.. czas pracy liczy Ci się na słuchawce oraz gdy czekasz połączenie - nie liczy ci się czas gdy: statusujesz połączenie, idziesz do toalety lub na przerwę, przełożona cię wzywa na rozmowę, itd. W czasie pracy ok. raz na miesiąc masz coaching - jest po najniższej stawce. Jesli chcesz wyrobić CAŁY ETAT pracując dziennie 8h(w tygodniu 40h) masz płacone za 5/6h więc wyrabiasz między 100/120h (różnica jest spora). Jeśli nawet to cię nie zniechęca to dodam, że osoby na wyższych stanowiskach wprowadzają toksyczną atmosferę i zawsze znajdą problem.

Powiem że wygląda to tak: na szkoleniu wszystko ładnie pięknie, prosto i przejrzyście, a jak przyjdzie już co do czego to nie wygląda już to tak kolorowo. Stawka NIBY 19 bo liczy się czas tylko i wyłącznie "na słuchawce" także jak idziesz na przerwę czy po prostu do toalety, to nic za to nie dostajesz, mocna presja nabijania wyników, moim zdaniem do tego stopnia że można to już nazwać mobbingiem, menadżerka będzie się na ciebie ciągle krzywo patrzyła jeśli nie będziesz sobie radził z początku. Okej, rozmyślasz się, to nie dla ciebie, w takim razie obniżamy Ci stawkę do najniższej krajowej za to co przepracowałeś. Szkolenia wstępne oraz te szlifujące po podpisaniu umowy oczywiście BEZPŁATNE, każda sekunda poza biurkiem, nawet jak przełożony chce ci coś wytłumaczyć, czy ty masz pytanie jest powtarzam NIEODPŁATNA. Jeżeli chcesz pracować w starym budynku który sprawia że po wyjściu z pracy pachniesz jak lata 70-te, zarabiać tak naprawdę średnie pieniądze(znajdziesz coś lepszego, nawet jak nie masz doświadczenia, mówię z autopsji), wciskać starym ludziom jakiś szajs, naciągać na dodatkowe oferty których klienci tak naprawdę NIE POTRZEBUJĄ, słuchać często obelg przez słuchawkę, to proszę bardzo, ale jak dla mnie stanowcze N I E :)

Potwierdzam, omijać z daleka

@Anonim

Pracowałem tam trochę i wszystkie szkolenia już po zaczęciu pracy były płatne za 17 zł na h

Wiktoria

Niestety nie wiem co się dzieje w tej firmie, jednak od jakiegoś czasu nie ma kontaktu z nikim z firmy. W lutym dostałam informacje, że 26 lutego będzie wysyłany PIT, mamy kwiecień a PIT'u nadal nie ma. Dzwoniąc na numer podany na stronie nikt nie odbiera, na maile również brak odpowiedzi. Świadectwa pracy, które powinno zostać dostarczone po 14- dniach od zwolnienia, też na oczy nie wiedziałam, mimo że nie pracuje tam od wakacji ubiegłego roku.

Tyszy
@Wiktoria

Mają nowe biuro na ulicy Piłsudzkiego 2, jeśli chcesz cokolwiek załatwić, musisz kierować się tam. Ja się tam wybrałem i dostałem wszystkie dokument i informacje, jakich potrzebowałem.

Blc

Michał i krystian to najlepsi menadżerowie

Jeśli chodzi o Sale4us odradzam i to stanowczo! Zwolniłem się niedawno bo co się tam dzieje można i wyłącznie nazwać porażką. Jesteś kilka dni i wymagają od ciebie żebyś zrobił najlepiej po 10 umów dziennie. Tłumaczysz ze czegoś nie rozumiesz to od razu krzywy wzrok menadżerki, cały czas nacisk na umowy. Rozliczanie godzin jest w ogóle masakra. Czas tylko na "słuchawce" w ciągu niecałego tygodnia rotacja niesamowita. Odeszło bodajże 5 osób. Nowych na rozmowę 4. Śmieszne. Nie ma co się dziwić ze tylko osób odchodzi skoro jest taki wyzysk. Cos źle zrobisz to od razu się czepiają zamiast wytłumaczyć i pomóc. Nie polecam bardzo. Zmarnowany czas w tej pracy ! Chcesz odejść to nawet ci pieniędzy nie wypłaca jeśli masz poniżej 30h. Premie zabierają za wszystko. Ogólnie nie polecam. Może ktoś sądzi inaczej, ale to jest moje zdanie.

@Anonim

Dodatkowo dodam że każde szkolenie bezpłatne. Tydzień czasu zero wynagrodzenia. Po tygodniu czasu znowu szkolenia na których i tak nic się nie dowiesz

@Anonim

Możecie powiedzieć jaki czas próbowaliście sił w @Sale4us? Wiadomo, że branża sprzedaży nie jest łatwa i wymaga dużego nakładu pracy, żeby wyrobić budżet, a nie każdy czuje się dobrze w tego rodzaju pracach. Ktoś ma inne doświadczenia z tą firmą?

pracowanik

przebyłem szkolenie (za free, mój prywatny czas) umowa o dzieło, po przebytym szkoleniu zacząłem prace, w pierwszy dzień zdobyłem klijenta i umowę za którą obiecują od 10 - 20 zł dodatkowo do wypłaty, nie spodobało mi się, więc zrezygnowałem, (umowa podpisana) przepracowany dzień, zdobyty klijent, przyszedł termin wypłaty i co? i oczywiście pokazali jacy są, ani grosza na konto, zero odzewu zwrotnego na smsy w któryh pytałem co z pieniędzmi.... sprawy nie zostawię, zgłaszam do PIP, może i to nie wielka kwota ale zrobie to dla zasady, żeby innych nie oszukiwali. odradzam bo i was oszukają, nie wspomnę że szkolenie trwało tydzień, ZA DARMO! Pytania

Czy w Sale4us panuje luźna atmosfera?

Przyłączam się do pytania

Dominika

To jest nas więcej, zainteresowanych tym, jaka panuje atmosfera w Sale4us. Czy ktoś zechciałby o tym opowiedzieć? Gdzieś niżej pojawiły się nawet zarzuty o mobbingu, czy to prawda?

"Luźna" to chyba złe określenie. Nigdzie w pracy nie panuje do końca luźna atmosfera. Jako pracownik mogę powiedzieć, że jestem w stu procentach zadowolony - nikt nikomu nie kłania się w pas, z każdym można po ludzku porozmawiać. Jest nacisk na wynik (ale to plus i dla nas, bo to pieniądze z premii i wiadomo - plus dla firmy), są wymogi, ale jeżeli ma się jakiekolwiek predyspozycje do sprzedaży i chce się poprawiać swoje błędy to absolutnie wszystko jest do przepracowania :) tak jak w moim przypadku było

@Anonim

jeszcze a propos tych zarzutów o mobbingu - też byłem tym przerażony na początku, ale jak już się zatrudniłem to okazało się, że naprawdę ze wszystkim da się dogadać i nikt nie stoi nad tobą z batem :P

Witam, po telefonie o rozmowę rekreacyjną zacząłem czytać opinie i niestety jestem zawiedziony. Czy zmieniło się coś od czasu ostatnich opinii ? Czy wciąż męczarnia a nie luźna praca ?

Opinia

Nie polecam !!!!!!! Najgorsza praca z ją się spotkałam.

Szukający pracy.
@Opinia

Bardzo konstruktywna opinia. Gratuluje

Po tygodniu uciekłem od nich
@Szukający pracy.

Przynajmniej szczera

Praca słaba, model biznesowy firmy oparty jest na wyzysku. Może i stawka godzinowa jest dobra, ale co z tego skoro z każdej godziny płatne jest góra 55 minut. Dodatkowo każde odejście od biurka, nieważne czy w celu wykonania telefonu prywatnego czy żeby coś zjeść jest bezpłatne. Co z tego, że można taką przerwę włączyć w każdej chwili, skoro to nie jest po prostu opłacalne. Dodatkowo szefostwo - dwie Panie, z których jedna skupia się na olewaniu pracowników, druga na mobbingowaniu ich, wypominaniu braku umów i ciągłym forsowaniu wyników. Co do produktu - słabizna, straszna słabizna. Nie niesie za sobą żadnych faktycznych korzyści, klienci na temat prądu nie chcą nawet rozmawiać a kierownictwo oczekuje cudów. Dodatkowo brak transparentności w rozliczaniu umów - nie wiadomo która umowa jest anulowana, jest pokazane tylko ile ma się premii, ile umów anulowanych. Mimo wszystko polecam na start pracy w cc na sprzedaży. Po zmianie pracy miło spojrzeć z nostalgią na ten (usunięte przez administratora).

@Paweł

Co masz na myśli poprzez "wyzysk", możesz wyjaśnić? Nie do końca rozumiem zasady naliczania wypłat, które opisujesz. Byłoby świetnie, gdybyś opisał też przykłady konkretnych sytuacji, które wydarzyły się podczas pracy w Sale4us i na podstawie których twierdzisz, że pracownicy byli mobbingowani. Dziękuję!

Rou|Z|a

Jak dla mnie wiele komentarzy jest przesadzonych, zarówno w jedną jak i w drugą stronę. Chciałem napisać tylko szczerą opinię, opierającą się na plusach i minusach, bo myślę, że w ten sposób osoby zainteresowane będą miały bardzo przejrzystą recenzję. UWAGA! Moja opinia dotyczy tylko działu sprzedaży energii, w dziale zajmującym się internetem/telewizją nie pracowałem, a z tego co zauważyłem działają tam na zupełnie innych warunkach. PLUSY - przy przepracowanych 80h miesięcznie bardzo wysoka stawka godzinowa (15,4 netto), stawka ta przebija wszystkie stawki innych call center we Wrocławiu o minimum 2zł, niektórych o 5 - bardzo luźny i elastyczny grafik, dowolne godziny i dni pracy - możliwość przychodzenia nawet na 4-5h jeśli w taki sposób wolisz pracować - miła atmosfera wśród konsultantów - to taki typ pracy, w której w trakcie obsługiwania klienta możecie cicho słuchać muzyki, przeglądać śmieszne strony z obrazkami albo grać na komórce (oczywiście jest to zabronione, ale nie ma za to żadnych kar), także zawsze znajdzie się jakiś sposób na nudę MINUSY - radzę BARDZO DOKŁADNIE PRZECZYTAĆ ZARÓWNO UMOWĘ, JAK I SŁYNNY "ZAŁĄCZNIK 1" DOTYCZĄCY WYNAGRODZENIA, ponieważ stworzone są w taki sposób, że w przypadku złamania niektórych zasad (o których nawet nie wiedzieliście) wasza stawka jest natychmiast obniżana do najniższej krajowej oraz 100% waszej premii zostaje anulowane - przerwy, za które nikt wam nie płaci - na 6h pracy maksimum ile dacie radę wyciągnąć to 5:30 pracy, za którą faktycznie dostaniecie wynagrodzenie (system skonstruowany jest w ten sposób, że na 1h rozmów non-stop i tak minimum 2 minuty macie za darmo) - dwutygodniowy okres wypowiedzenia, którego musicie dotrzymać (inaczej dostajecie najniższą krajową i zero premii) - kiepskie "coachingi" - kadra wymaga wyników, a sama dosyć słabo szkoli i w dodatku robi to bardzo rzadko (ja sam miałem 2 szkolenia w ciągu pierwszych dwóch tygodni pracy, potem już ani jednego) - beznadziejny produkt, który naprawdę trudno sprzedać, bo nie oferuje klientowi niemalże żadnych oszczędności - wymaganie od klienta danych, które są już w systemie Orange, przez co tracą oni zaufanie i rezygnują - obcinanie premii za byle pierdoły Podsumowując: praca idealna na 2-3 miesiące, kiedy chcecie sobie szybko dorobić, bo można tutaj zdobyć naprawdę dobre pieniądze - za swój ostatni miesiąc pracy w Sale4Us za 98h (łącznie z bezpłatnymi przerwami) dostałem 1519zł netto. Mogę was zapewnić, że w żadnym innym call center tyle nie dostaniecie. Jest jednak bardzo nudna, monotonna i irytująca, także na pewno nie zalecam tego jako swojego stałego źródła zarobku. PS Potwierdzam słowa Pawła poniżej, byłem przy tym, faktycznie obcięto mu 700zł z pensji pomimo bycia znacznie lepszym pracownikiem ode mnie. Dlatego zalecam wam bardzo uważnie czytać regulamin.

martyna
@Rou|Z|a

a jak wyglądają szkolenia w tej firmie prosiłabym o poważne odpowiedzi ponieważ się interesuje tą firmą na właśnie od 2 do 4 mieś i chodzi mi jak przebiega szkolenia ile dni czy jest potem jakiś egzamin by wykonywać całe te telefony bo wiem że w ccig tak jest jak to wgl mija ? z góry Dzięki M.

Adi
@martyna

Masz kilka dni, kilka godzin szkolenia około tydzień, ZA DARMO. Odradzam przekręt za przekrętami, byle Ci zapłacić jak najmniej

ex pracowniczka
@Adi

czyli nic sie nie zmienilo

ex pracownik

haha :) co Ty wypisujesz :) we Wroclawiu jest PELNO lepszych ofert i czesc cc juz nawet daje umowy o prace z pewna podstawa nie uzalezniona od niczego , zreszta coraz mniej osob szuka takiej pracy ... ile mozna sie meczyc i byc wyzyskiwanym :D stawke podniesli jak zaczelo brakowac ludzi i zgloszen - norma , ale kadra to totalne dno i naprawde lepiej zaczepic sie w znanych wroclawskich cc niz tutaj meczyc :))))))))))))

;)
@ex pracownik

Potwierdzam, takze informacje na temat kadry!

@ex pracownik

Byłem na rozmowach kwalifikacyjnych do "kilku znanych wrocławskich cc", w żadnym nie usłyszałem o wyższej stawce niż najniższa krajowa (w jednym oferowali ciut powyżej). A na umowie o pracę zależy chyba tylko ludziom bez ambicji, którzy planują w takiej monotonnej pracy bez perspektyw zostać na rok albo i dłużej. Sale4Us to dobre rozwiązanie na max 3 miesiące jako dodatkowe źródło dochodów, nic poza tym. Ocenianie tej pracy pod jakimkolwiek innym kątem kompletnie mija się z celem. Więc jeśli ktoś szuka pracy na chwilę, to jak najbardziej polecam, aczkolwiek wymaga to naprawdę dobrej organizacji czasu, żeby nie obcinali wam kasy za godziny.

zmija
@Rou|Z|a

buahahaha , pewnie kolejny pracownik to pisze / albo ktos z "managerow" albo "prezesow" hahahahah

@zmija

Tak, na pewno menedżer by powiedział, że ta praca jest dobra na maksymalnie 3-4 miesiące i wypisał więcej minusów niż plusów pracy w tym miejscu. Pomyśl zanim coś napiszesz.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje? Dowiem się jak atmosfera? Jakieś dodatki socjalne?

Rekrut
@Adam

Przyjęcie z tego co mi się wydaje jest cały czas. Mnie dzisiaj przyjęli na rozmowę rekrutacyjna ale po komentarzach tutaj chyba w ogóle się na niej nie zjawię..

Zostaw merytoryczną opinię o Sale4us - Wrocław

• Jak się pracuje w Sale4us?

Zobacz opinie na temat firmy Sale4us tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sale4us?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sale4us?

Kandydaci do pracy w Sale4us napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sale4us
2.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Komandorska 6
    50-022 Wrocław