Opinie o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dell Products Poland sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dell Products Poland sp. z o.o. w Łódź

Spłaszczony

Witam !!! serdecznie Wszystkich starych Dellowców; czyli ludzi, którzy formowali tę firmę!! Jak się czujecie po ostatnim zebraniu jako SPŁACZCZENI/WYPŁASZCZENI/a najodpowiedniejsze słowo (usunięte przez administratora)jakoś tak PINOKIO to ubrał ładnie w słowa. Z tego co udało mi się ustalić, to WIĘKSZOŚĆ SZŁA NAPRAWDĘ Z DUŻYMI OCZEKIWANIAMI NA TO ZEBRANIE, iż w końcu postulaty związkowców NSZZ 5zł/h/800zł/m - zostały wysłuchane:), przyznam, że też złapałem się na tą wędkę:)(a już jestem praktycznie na wylocie, bo ile można robić za miche ryżu); a tu co się zadziało???PINOKIO oznajmił, że 1/3 załogi dostanie jakieś ochłapy, a 2/3 NIC....i chłop się pyta czy to dobra wiadomość hahaha oszalał??PINOKIO kolejny raz popłynął "obiecuje/stara się" a wychodzi jak zawsze...WIELKIE NIC, jeszcze ma tupet i bredzi, że robił badanie rynku:), tylko zapomniał dodać gdzie to robił może w Bangladeszu?. Ja mam nadzieje, że niedługo firma zmierzy się z problemem BRAKU RĄK DO PRACY(bo ludzie uciekają z dnia na dzień i dobrze!! Pozdrawiam Was :) bo powstaje dużo firm w koło i 2024 będzie ciekawy :)), może wtedy TŁUSTE KOTLETY Z BIURA zejdą skręcać to i owo, bo oni krzywdy zrobić sobie nie dadzą...biuro to taki mały *** im się należy a reszta jak ma 29 zł/h brutto to są to naprawdę poważne pieniądze i trzeba się wykazać hehe Trzymajcie się ciepło i powodzenia w życiu zawodowymi prywatnym!:)

@Spłaszczony

Co ile 29zl maja brutto na lini zwykli pracownicy jej toz to majątek ,niedługo swoje firmy otworzą tak będą zarobieni ,ja tyrałem za 16,50zl brutto i 250godz miesięcznie +nieraz niedziele jak był remanent nadgodziny były płacone niezłe bo na początku 200%potem już tylko 100% pracy było dużo bardzo dużo zamówień tez a części nigdy nie brakowało ..teraz za zarobiona kasę leżę sobie u Wojtusia na leżaku na Zanzibarze i popijam zimne drinki i wspominam tego della jak odchudzilem się 35kg w trzy miesiące ,a wszyscy robili zakłady ze nie wytrzymam tu miesiąca bo ważyłem prawie 150kg jak przyszedłem a była to moja pierwsza praca w dell i jedyna w Polsce a byłem już wtedy 55+ ,ale swój kontrakt cały przerobiłem ,,codzienie nadgodziny na niedziele do domu wracałem ... pozdrawiam wszystkich tych co lubiłem i tych co mi dokuczali tez nauczyli mnie szkoły życia w korpo ,było to dla mnie 18 miesięcy nauki i wyzwania bo nigdy z taka praca nie miałem do czynienia ,tym bardziej elektronika komputery dla mnie były czarna magia inny świat ...dobra praca wmiare dobre pieniądze jak chce się tylko pracować a nie gmerać w telefonie grać w gry na świetlicy w czasie pracy czy ciagle wychodne na papieroska ,zawsze pamiętajcie Polacy ze na wasze miejsce są chętni z Ukrainy wiec nie narzekajcie ..już niedługo zacznie się era pracodawcy nie pracownika bezrobocie zawita znów do polski dwu cyfrowe ...

Jacuzzi

Członkowie związków zawodowych zwolnieni dyscyplinarnie tylko dlatego że walczyli o podwyżki. Powód oczywiście inny ale do tego się to sprowadza. Superwizor L4 ze zmiany A, to na pierwszy rzut oka miła i atrakcyjna kobieta, ale niech was to nie omami. Główny zarządzający, czyli towarzysz Wiesław sprowadził sobie (usunięte przez administratora) z Częstochowy towarzysza Janusza, który zachowuje się jak nadzorca (usunięte przez administratora) Żal im (usunięte przez administratora) ściska bo tzw teldell wypadł jak zwykle najgorzej. Wszystkim odradzam pracę w tym (usunięte przez administratora)

Terefere
@Jacuzzi

No powód zarejestrowała kamera i przekaz był dość jasny i ich bulwersujące zachowanie... z przykrością stwierdzam, że bez powodu by ich nie zwolniono... wiec nie czaruj tutaj. ZZ niestety brak instynktu samozachowawczego, dązą zeby na siłe zamknąc zakład, a jest ich tylko garstka a robią smród wszedzie. Jeśli myślisz, że słabym telldellem i narzekaniem podniesiesz sobie pensje to niestey ale to jest amerykańska firma i dział to ale w drugą stronę... ale Polaczki zawsze niezadowolone i zawsze za mało i źle...

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Dell Products Poland sp. z o.o.?

@M

No i co z tego ze nie ma ale byla, i tak traktowala ludzi jak napisalam moze tym masz krotka pamiec i zapedy do zamiatania niewygodnych spraw pod dywan, nie znaczy ze inni maja ten kto pamieta ten pamieta Po drugie pokaz ilu ludziom pracujacych na liniach po 2012 dell dal umowy u prace na firme

Black

Miła atmosfera, fajna praca

Albi Nowy wpis

Niedawno szukali kogoś na stanowisko Accountant. Byłbym zainteresowany pracą w księgowości i chciałbym dopytać o warunki. W ogłoszeniu wspominali o elastycznym czasie pracy. Cały dział tak pracuje i można przychodzi później i po prostu dłużej zostawać. Hybryda też wchodzi w grę?

Główny inżynier systemów automatyki- ile trwa rekrutacja, bo chciałbym podjąć pracę od zaraz, a nie wiem ile miałbym czekać zanim się do mnie odezwą. W ofercie jest wpisana nawet praca zdalna, więc tak od początku można przejść na tryb domowy?

Nie polecam tej firmy.Cieżko sie odnalesc w tak zgniłym środowisku.Ogólnie atmosfera zgniła. Pełno szpicli i donosicieli.Najgorsi sa ci chorowici bo ciągle sa na L4 lub bezpłatnym,więc trzeba dużo lizać żeby ocalić własne (usunięte przez administratora).Chodzi taka po spurach i węszy. Donoszą o wszystkim ,co kto powiedział,ile ktoś siedział na fajce,kawie wrecz czekaja żeby sie noga podwinęła.Napuszczaja sie na siebie. Druga kategoria to pocioty , mężusie ,szwagierki, niunie .Pracuja w takich sworach wzajemnej adoracji co jedno drugiemu (usunięte przez administratora) kryje przed SV. Jeszcze jak nabrali kredytów i martwia się o posade to sie teraz potnią żeby zabłysnać.Żenada.Za takie pieniadze to można mieć lepsza pracę.

@Marcin

Zapamiętaj płaca nieraz więcej ale budzisz się któregoś dnia z ręka w(usunięte przez administratora) bez wypłaconej pensji mamiona jesteś obietnicami ze to chwilowy zastój finansowy tyrasz jeszcze pare miesięcy bo dobra robota dużo dali na początku zarobić a potem zostajesz bez pieniędzy za trzy miesiące nieraz co gorsza za pół roku niewypłacone i bez pracy wybór należy do ciebie ...

Materiały Nowy wpis
@Marcin

To prawda w 2010 roku było tak samo

Edyta Nowy wpis

Weszłam sobie na ich stronę i tam trafiłam na aktualne ogłoszenie, gdzie szukają pracownika na stanowisko continuous improvement specialist. I samo ogłoszenie jest opublikowane po angielsku, znaczy cv też wysłać po angielsku, a może i po polsku i po angielsku? I praca jest do oddziału w Łodzi, można po jakims czasie przenieść sie do oddziału w Warszawie?

Pracownik Produkcji

Profesjonalna i miła rozmowa. Obszerne zaprezentowanie warunków pracy, płacy i umowy. Wykonanie prostego testu ukazującego zdolności manualne i bystrość umysłu. Warunki: stawka godzinowa 15,50 brutto, umowa z Agencją Pracy na dwa tygodnie próbne, następnie miesiąc, kolejna na bodajże 4 msc, i tak do 18 msc. Dopiero po takim czasie można ubiegać się o zatrudnienie bezpośrednie przez Dell na umowę o pracę. Brak dodatkowych premii uznaniowych. Jedyną możliwością dorobienie są płatne 100% nadgodzinny. Zmiana poranna na nadgodzinach zaczynała od 4 rano, natomiast popołudniowa do 24- 2 w nocy, ale była darmowa taxi za którą płaciła firma. Duży plus to stołówka z bardzo tanimi obiadami.

Standard: dotychczasowe doświadczenie, przedstawienie swoich zalet, dlaczego własnie ta firma.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Specjalista ds. IT
Jelenia Góra
KCM Clinic S.A.
abc

ta firma juz dawno temu upadla w oczach pracownikow pracowalem tam w 2007-08 i juz wtedy dostac umowe na Della bylo luksusem, walili wszystko przez agencje obecnie jest jeszcze gorzej, ukraine zatrudnili bo nie chcieli polakom placic jak nalezy zenujaca ta firma najpierw sie z irlandi przeniesli do polski a teraz nawet polacy sa dla nich za drodzy i zatrudniaja ukraincow miasto im dalo teren za darmo i wybudowalo inftrastrukture drogi powinno sie ich wywalic z polski

@abc

Dużo mniej płacili Ukraińcom niż Polakom? Polacy mają teraz wysokie wymagania co do pensji czy z góry wiedzą, że rodakom trzeba zapłacić więcej?

Budowa

Ludzie omijajcie tą firmę dalekim łukiem. Wyzysk ludzi . A Dell już idzie plajtą????

Sylwia
@Budowa

Mocne słowo, to co takiego się dzieje? Powiedz wprost, jeśli to nie jest żaden problem. Będę już wiedzieć. Długie godziny pracy czy o co chodzi?

@Budowa

Nawet niewiesz jakie bzdury piszesz,dla dell teraz właśnie otwiera się jeszcze większa przyszłość cała zbrojeniówka oparta jest na komputeryzacji i serwerach ,szpitale lotniska samoloty drony itd poza tym jeszcze dochodzi zbombardowana Ukrainą gdzie system serwerów komputerów telefoni będzie trzeba zbudować od nowa ,nowocześnie dochodzi Izrael strefa gazy ,,jak wiesz ile firm liczy się tylko na rynku to wiesz ze del zajmuje pierwsz miejsce ,,tym bardziej w zbrojeniówce ..

@Budowa

Zgadza sie ta firma mnie juz meczy. Tyle lat pracy i małe zarobki.Zespoł tez teagiczny .Ciagle jakieś problemy

@Kasia

Czyli nie dają żadnych podwyżek, chociaż jakiś symbolicznych? Ile na dzień dzisiejszy idzie zarobić we firmie? Piszesz, że swą ciągłe problemy, ale napisz konkretnie co się do nich zalicza. Pytam, bo jestem ciekawa jakie to ma przełożenie na pracowników.

Wika

Orientujecie się, czy stanowisko głównego inżyniera systemów automatyki zostało już obsadzone? Spóźniłam się jeden dzień, ogłoszenie nieaktualnie od wczoraj. :< Myślicie, aby wysłać jeszcze swoją aplikację? Bardzo spodobała mi się ta oferta. Chciałabym się dowiedzieć, jak to jest z pracą zdalną w tym miejscu? W benefitach napisano, że jest taka możliwość. Powiedzcie mi, w 100% można pracować z domu? Pracodawca zapewnia odpowiednie narzędzia pracy? :) Na jakie zarobki - tak mniej więcej - można liczyć? Napiszcie widełki, jeśli to nie jest tajne :P

Hmmm ok, ok. A konkretnie? To są słowa, które nic nie znaczą i trudno na podstawie tego podjąć decyzję o aplikacji. Mnie też interesuje sprawa pracy zdalnej, ale czy ona jest obowiązków, czy to tylko możliwość? Bo jak bym wolał hybryodwy tryb, to dają do użytku jakieś biuro albo coworking?

Firma Dell Products Poland sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Łódź. Ile płacą na stanowisku inżynier automatyk?

Spłaszczony

@Spłaszczony

Marzena

Czy tu trzeba spodziewać się rekrutacji w języku angielskim, skoro ogłoszenie jest opublikowane tez po angielsku? Ja tu pytam o ogłoszenie na stanowisko Public Cloud Security Engineer z internetu. Ciekawe, że w samym ogłoszeniu nie wymagana jest znajomość języka. I zastanawiam się, czy trzeba znać angielski jakkolwiek, czy wystarczy umiejętność korzystania z tłumacza online w przeglądarce?

Gerard
@Marzena

nie trzeba jezyka na hali jest ogolnie (usunięte przez administratora), wiec licza sie dobre nogi przy rozladunku towarow i szybkie palce przy skladaniu komputerow supervisorzy nie szanuja pracownikow

@Gerard

Ooo. A co takiego robią Ci supervisorzy, że piszesz o braku szacunku do pracowników? I jak dużo czasu oraz uwagi poświęcają na nauczenie nowej osoby w firmie, jak te komputery składać?

Best

Chyba firmy pomyliłeś Gerard. Nie ma wózków w tej firmie i praca jest cały czas i nikt nikogo nie gnębi.

Amy

Ale możesz podać konkretny przykład tego zachowania? Bo nie rozumiem, w jaki sposób to robią... To co należy robić, jeśli aktualnie nie ma pracy i się na nią oczekuje? Skoro nie można usiąść i poczekać... Dodatkowo użyłeś stwierdzenia, które wskazuje, że nie zarabia się tutaj zbyt dobrze. Może podasz widełki? To na pewno rozjaśni wątpliwości. :)

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Bieda i nędza Della napędza.

Jakie etapy? Zatrudniają cię przez Menkałer na rok albo dwa nikt się nie pyta jakie masz kwalifikacje idziesz tam gdzie są braki kadrowe raz budujesz, raz wkładasz systemy w pudełka chyba że trafisz na zmianę A na linie L4 na to chodzisz i (usunięte przez administratora) swoich kolegów i koleżanki to może ci łaskawie przedłuża na kolejny rok. Firma emerytów i ludzi z Ukrainy którzy mają wywalone na pracę a ty robisz za nich. Oczywiście nie wszyscy są tacy jednak jest to większość. Zastanów się nad tą firma zarobki są na poziomie 3500 brutto, gdzie w takiej Ciastoramie zarabiasz tyle na rękę. Zakład nastawiony na wyzysk i tyle.

Mańka
@Bieda i nędza Della napędza.

Ta firma o której piszesz to jest jakiś pośrednik? Nie ma opcji bezpośrednio się zatrudnić od razu? Po jakim w ogóle czasie można przejść już konkretnie na umowę bez pośredników? Ciekawa też jestem jak tu z nadgodzinami? Dużo trzeba ich pracować?

PRACOWNIK
@Mańka

Nadgodziny masz placone 100% i maxymalnie robisz do 24, No chyba ze jest sporo to max 2 w nocy(wyjątki) , tak samo 4 rano zaczynasz i wychodzisz o 14

Olka
@PRACOWNIK

A jak są właśnie takie nocne godziny, to firma zapewnia jedzenie, posiłki i ciepłe napoje? Dbają o to właśnie aby pracownik miał co zjeść??

Aneta
@Bieda i nędza Della napędza.

To biorą w sumie każdego chętnego do pracy, nie trzeba mieć doświadczenia w niczym? Po dłuższym czasie idzie dogadać się o podwyżki pensji?

Dell od roku nie zatrudnia żadnych nowych pracowników.

Celina
@Ania

A to dlaczego? Jest jakiś konkretny powód, że nie ma nowych rekrutacji? Nie ma kasy na nowe posady, czy firma nie ma nowych stanowisk lub ludzie nie odchodzą z pracy, bo dobrze im tutaj? O co z tym chodzi?

Mimi
@Celina

Nie zatrudnia bo nikt nie odchodzi sam

@Mimi

W czerwcu był wpis, że firma płaci 3500 brutto. Czy to prawda i na jakich stanowiskach się tu tyle zarabia? Są osoby, które zarabiają więcej?

Zdziwiony
@Mimi

A nie tak dawno około 40 pracowników z Ukrainy na zmianie A to z przymusu?

motylewski

nie dostaneisz premii jak pracujesz przez agencje jestes tylko miesem armatnim dla nich rotacja jest ogromna zwlasza jak zatrudniaja ukraine jedynie ci na umowach dellowskich czyli starzy pracownicy maja dodatki ale zapomnij o tym ze popracujesz przez agencje iles lat i dostaneisz umowe na della takie czasy juz minely bezpowrotnie dell nie ma obowiazku ci dac umowe jesli pracujesz przez agencje na magazynie nikt od dawna nie dostaje umowy z dellem jedyna opcja jest wtedy kiedy w biurze na pietrze ktos odchodzi ale wtedy bardzo rzadko rekrutuja i wola zatrudnic po znajomosci

marta

wypowiedz sie jak zaczniesz pracowac tam patelnio kazdry ogarniety wie jak traktowani sa agencyjni z manpower lub adecco, tania sila robocza do tego podzial na kasty, kasta wyzsza z umowami na dell i cala reszta na umowach agencyjnych

@marta

Firmy Adecco już od dawna nie ma. Widać że nie pracujesz w dellu, nie wiesz jak jest a wypowiadasz się negatywnie. Wprowadzasz ludzi w błąd.

Zniesmaczony

Czy nadal przeprowadzane są szczepienia na grypę albo inne tym podobne ściemy pod groźbą wyrzucenia z pracy w chwili odmowy przyjęcia szczepienia? !!!! Moja pani ma do tej pory problemy zdrowotne po jakieś gównianej szczepionce na grypę. Zenada. Mamy ochotę wnieść pozew za uszkodzenie zdrowia. Ktoś może jest w podobnej sytuacji???

@Zniesmaczony

nie maja prawa zmuszac pozwij ich, niech zaplaca w koncu to bogata firma a nie szanuja pracownikow miasto wybudowalo im drogi w okolicy a placa ludziom smieszne ochlapy w porownaniu do kosztow zycia niech ida na ukraine jak ich nie stac na podwyzki

Zosia
@Zniesmaczony

W firmie Dell nie ma przymusu do szczepień.

@marta

A ty co taka wzburzona jesteś? Skąd wiesz że nie szanują pracowników. Jakie śmieszne ochłapy płacą? Jak nie pracujesz w tej firmie to się wypowiadaj. Bo złe informacje piszesz. Większość tych opinii tutaj to jest zła bo piszą tutaj ludzie którzy nie pracują w dellu tak jak na przykład przymusowe szczepienia. Nigdy nie było przymusowych szczepień, a jak komuś się płaca nie podoba to dlaczego nadal pracuje i psuje opinie na forum. Może odejsc i znaleźć sobie prace za lepsze pieniądze a nie ciągle narzekać że wszystko i wszyscy są źli

Black

Miła atmosfera, fajna praca

Rudy

Firma nastawiona na zysk kosztem pracownika nadgodziny obowiązkowe mało zostało już pracownikow z umową na Dell nawet Ukraina ucieka szok normalnie szok...

Czar
@Rudy

Coś ci się okres pomylił,bo kiedyś tak było. Teraz sytuacja jest inna.

@Rudy

Jakie obowiązkowe nadgodziny ? Pomyliłaś chyba zakłady :) Na jakim dziale ?

@Czar

Może przybył z przeszłości do nas? No ale to porównanie do Ukrainy to jakie takie niesmaczne. :/ To nadgodziny są tylko dla chętnych czy wcale ich teraz nie ma?

Kamila
@Rudy

A masz już nowe miejsce pracy ?

Rudy
@M

Nie nie pomyliłam zakładów popracujesz trochę to zobaczysz tak uczono już na szkoleniach obiecanki cacanki...dobre

@Rudy

A tak dla pewności to o który dział chodzi?

s
@Rudy

Dane są jasne. 90% polaków wspiera ukraine. Gdyby nie ukraincy co pracuja w polsce nie mielibyscie polskich produktow na pułkach.

Wiola

No mniejsza z gramatyką. I co z tymi nadgodzinami, o których ktoś pisał, są w końcu teraz czy nie? Jak tak i coś wiesz, to bym chciała po prostu wiedzieć, czy chociaż za nie zapłacą. I ile? To mnie interesuje.

@Wiola

Za nadgodziny płacą 100% jeśli zostajesz od 22 do 24 lub od 4 do 6 rano tez są płacone w wolny dzień . Praca jest od wtorku do soboty na rano i od poniedziałku do piątku na popołudnie.

Natala

Proszę o jakieś opinie osób, które wiedzą coś o pracy HR Business Partner, na którą teraz jest ogłoszenie. Widzę, że jeszcze zdążę się może czegoś dowiedzieć i zaaplikować, bo jest czas. Jak dokładnie wygląda ta obiecana praca hybrydowa? Ile dni się jest w biurze?

Jacuzzi

Alicja
@Jacuzzi

A jaki jest ten inny powód zwolnienia? Pewnie wiesz, skoro o tym piszesz. Firma się nie obawia że pójdą z tym do sądu? Aż tak bardzo nie chce dać podwyżek i woli tak bardzo się narażać? Ale dlaczego, w firmie brakuje pieniędzy, jest jakiś kryzys? No i z tego co opisujesz te osoby to trochę wygląda jakby dużo tu było znajomych sobie osób na tych zarządzających stanowiskach? Czy źle rozumuję.

Coś tam wiem
@Alicja

Powód zwolnienia został pięknie zaaranżowany, na szczęście są kamery a spawa w sądzie już niebawem ma się odbyć.

@Coś tam wiem

coś więcej w temacie tej całej aranżacji? jesli potencjalnie miałoby do tej sprawy faktycznie dojść to jakie są ewentualne możliwe skutki wpływające na warunki pracy dla innych tutaj? przewidujecie coś? będą jakieś zmiany?

Ahoj przygodo robert wita
@Coś tam wiem

Przepowiem wam przyszły rok ,szanujcie każda prace za każde pieniądze bo pracy będzie o 30%mniej w Polsce ..młodzież i panowie oraz niektóre panie w przyszłym roku pójdą w kamasze do wojska ,specjaliści z dell będą powoływani bez możliwości odmowy do wojska do zarządzania sprzętem wojskowym który wymaga bardzo dobrej obsługi komputera ,zarobki nie będą złe ..może to się stać już w najbliższych miesiącach zapotrzebowanie natychmiast jest na 400tys szeregowych wojskowych oraz na 20tys specjalistów ...zacznijcie się miłować to może miłością zatrzymanie Putina nienawiść go tylko rozwściecza i gna nie licząc strat do przodu .putin w ciągu paru tygodni dostanie tyle uzbrojenia i przeszkolonych żołnierzy ze będzie się czego bać do tej pory się rozgrzewał i tracił swoją przestarzała broń ,a teraz jego sojusznicy dopiero mu masowo dostarcza dużo broni i potężnej nowoczesnej amunicji i dronów ...niewiem jak wyglądają uwas zapasy części ale nie zanosi się na długie utrzymanie produkcji wiec szanujcie co macie bo może być naprawdę złe Chiny zaczynaja przestawiać produkcje na masowa zbrojeniówkę wiec komputery samochody pralki lodówki komputery nikogo nie będą interesować ,już szyja masowo odzież dla wojska ,a zaznaczam ze wirus u nich szaleje wiec ludzi i fabryk tez będzie mniej ...no dobra kończę nie zanudzam wszedłem na ta stronę z sentymentu jako były pracownik pozdrawiam życzę zdrowia szczęścia i udanego sylwestra oraz jak najdłuższej pracy i wmiare wysokich zarobków jeszcze raz pozdrawiam robert z Alina zmianę ,,a,,..

Jacek
@Jacuzzi

Tam nie tylko Lewandowska ma zla opinie,reszta SV Ziółek, Popławski czy pan S.maja wyjatkowo wredne zachowanie. Maja tych swoich koordynatorów nygusów i zachowuja sie jakby byli na wlasnym ranczo.Wielikrotnie widziałem jak Polak musi sam pracowac na stanowisku a Ukrance stoja po dwie osoby.(usunięte przez administratora)

Dominis
@Jacek

Ogólnie atmosfera zgniła. Pełno szpicli i donosicieli.Najgorsi sa ci chorowici bo ciągle sa na L4 lub bezpłatnym,więc trzeba dużo lizać żeby ocalić własne 4 litery.Chodzi taka po spurach i węszy. Donoszą o wszystkim ,co kto powiedział,ile ktoś siedział na fajce,kawie wrecz czekaja żeby sie noga podwinęła.Napuszczaja sie na siebie. Druga kategoria to pocioty , mężusie ,szwagierki, niunie .Pracuja w takich sworach co jedno drugiemu tyłek kryje przed SV. Jeszcze jak nabrali kredytów i sie martwia o posade to sie teraz potnią żeby zabłysnać

Roman
@Dominis

To jak muszą wyglądać rozmowy między pracownikami, o pogodzie gadacie, jeśli w ogóle gadacie ze sobą? A skoro atmosfera nie zachęca do przychodzenia do roboty, to może kasa ratuje sytuację? Jak tu jest z zarobkami?

PRACOWNIK
@Roman

Nie słuchaj tych wypocin. Normalnie jak nie bedziesz sztywniak, nie bedziesz odbiegał od reszty to pracuje sie fajnie bo tam jest typowa atmosfera "SĄSIAD" nie ma per pan... , ale pieniadze najnizsza krajowa :)

Roman
@PRACOWNIK

Cały czas najniższa, czy to tylko dla nowych osób? Bo może są tu jakie podwyżki stażowe lub jakiś kurs się skończy, co firma na niego wysłała? Napisz, czy płacą za szkolenia i za co można tu więcej zarobić?

@Roman

Niestety nie zarobisz, na niczym wiecej jak tylko nadgodzinami a co do podwyżek to nie licz na dużo no chyba że liżesz (usunięte przez administratora) i donosisz na wszystkich.

@Roman

Szkolenia są na linii w trakcie pracy

Terefere
@Jacuzzi

Kolejny Tell Dell w (usunięte przez administratora) Bedzie co raz gorzej dla pracownikow, albo to zamkną :-D Nie wiem czy ktos to czyta z HR SV czy wyżej. Róbcie wszystko żeby więcej dac zarobić, bo te % tylko od tego zależne.

Sylwia

Tam nie tylko A.L. ma zla opinie,reszta SV Z., Popł. czy pan S.maja wyjatkowo wredne zachowanie. Maja tych swoich koordynatorów (usunięte przez administratora) i zachowuja sie jakby byli na wlasnym folwarku.Wielikrotnie widziałam jak Polak musi sam pracowac na stanowisku a Ukrance stoja po dwie osoby i sie cieszą.

Wertus

Duża ilość donosicieli i lizusów. Koordynatorzy i Stocki największe obiboki szczególnie na dziale materials. Pracownicy traktowani jak narzędzia do zarabiania mamony. Korporacyjna papka i obietnice gruszek na wierzbie. Ci którzy mają własne zdanie i tego nie kryją są po prostu niewygodni.

Zwolniony
@Wertus

To się zwolni a potem będą myśleć czemu go zwolnilism

....

Nn

Dokładnie!

@Nn

po dwóch latach z tą sama obsadą aktualne to jest? a coś konkretnego w firmie się zmieniło w razie czego czy nie bardzo? Ktoś zapowiadał, że pracy ma być mniej, wiadomo coś na temat potencjalnych redukcji?

Shp
@Agata

Redukują ludzi w sensie że nie przedłużają umów jak się komuś kończy. Bo oficjalnie to oni nie zwalniają.

Beata
@Shp

A jak jest właśnie z długościami umów? Są tu jakie sposoby z umowami ma czas nieokreślony? Długo się czeka na taką umowę?

Myszaq
@Beata

Ja byłem najpierw na agencji 18 mies+na Dell 36 mies i potem dostaje się umowę na czas nieokreślony lub koniec współpracy. Ale teraz mogło się dużo zmienić.

Beata
@Myszaq

A dawno to było że piszesz że mogło się zmienić? Zastanawiam się dlaczego na umowę na stałe trzeba ponad 4 lata czekać... Dużo osób traci pracę przy tym przedłużeniu?

Czy pracownicy w Dell Products Poland sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Myszka Miki

Nie.Każdy na każdego donosi.

Edyta
@Myszka Miki

Jak to? Nie fajniej czuliby się wszyscy gdyby atmosfera się polepszyła? W ogóle jest na co donosić? Poza tym to czy są jakieś premie dla najbardziej zaangażowanych?

Zostaw merytoryczną opinię o Dell Products Poland sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dell Products Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dell Products Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dell Products Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dell Products Poland sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dell Products Poland sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 169 ocen.
  • Informatyczna 1
    92-410 Łódź
  • NIP: 5213402110 KRS: 0000262028

Dell Products Poland sp. z o.o.