logo ikaria

ikaria

Łódź

Opinie o ikaria

anonim 2011-07-01 15:22:09
Warto podjąć prace w tej firmie ,jakich zarobków mozna sie spodziewac? (w jakim przedziale) to jest sam telemarketing czy rowniez obsluga klienta?
hmm 2011-07-08 10:22:37
ja nie wiem ale tez sie staram o prace tam. Przeszedlem juz pierwszy etap teraz bede bral udzial w drugim, troche duzo oczekuja.. nie wiem czy warto, jaka kasa? Cos wiesz na ten temat?
anonim 2011-09-19 14:46:53
Firma robi rekrutację jak na dyrektora - III etapy, na końcu okazuje się, że firma oferuje śmiesznie niskie wynagrodzenie!!! Jest to otyle żałosne, że firma nie szuka sprzataczki tylko handlowców od których zależy jej los. Oczywiście wcześniej nie można nic się dowiedzieć bo firma traktuje człowieka z góry-odpowiadając: \"nie na tym etapie\". Jeżeli nie ma sie nic do zaoferowania należy okazać chociaż trochę przyzwoitości. Szkoda czasu i pieniędzy. Najlepszy potwierdzeniem tego jest fakt, że firma ciągle prowadzi rekrutację.
wlasciciel loga lksu 2012-01-31 21:20:56
co tu duzo pisac :D sam telemarketing, w odroznieniu od innych firm masz podstawe i umowe o prace, pod warunkiem ,ze robisz cel, co innego mozna powiedziec o firmie ktora zajmuje sie bezpieczenstwem danych ,a w ktorej pracuje 13 handlowcow i jeden informatyk... dane znalazlem na ich stronie wiec mozna sprawdzic, PS jahu prezydentem
Łodzianin 2012-08-05 11:41:01
W dużej mierze się zgadza, praca na słuchawce, ale przynajmniej mają wszystkie produkty a nie jeden \\\"najlepszy\\\" więc teoretycznie można proponować co się chce, a nie jak w T-Mobile czy innych słuchawkach.

Co do jednego informatyka, to też okrojone stwierdzenie. Połowa z handlowców to ludzie po Studiach Informatycznych typu Polibuda, Uniwerek i inne Wyższe, więc wiedzę mają, bo jak sprzedawać zaawansowane urządzenia czy szyfrowanie bez wiedzy.

Jeśli chodzi o zarobki to szału nie ma, ale z drugiej strony, który pracodawca daje od razu podstawę na słuchawce- żaden, więc jak na łódzkie warunki to i tak bardzo dobrze, bo przeważnie każą założyć firmę swoją i jak się coś sprzeda to szanownie może zapłacą a tutaj normalnie okres próbny + jak ktoś jest ogarnięty i dobry w tym co robi to dostanie umowę na czas nieokreślony.

Ja nie dałem sobie rady i podziękowano mi po 3 miesiącach, ale dużo wyniosłem wiedzy jak na młodego człowieka. Są starzy wyjadacze, którzy sobie dobrze radzą i właśnie tacy ludzie mogą coś tam osiągnąć, ale cudów nie ma w 3 miesiące tego nie zrobią , zajmuje to lata.
guest 2013-12-24 16:35:14
Pracowałem tam kiedyś, postanowiłem opisać co i jak, abyście wiedzieli z jaką głupotą i niekompetencją będziecie mieć do czynienia w tej małej firemce handlowej.
Główne problemy zawsze zaczynają się odgórnie, wiadomo, co skutkuje bardzo dużym przemiałem ludzi, sami z reguły odchodzą, a co świadczy o poziomie firmy !

I tak w dziale handlowym mamy niezły młyn, mamy ludzi którzy kierują tym działem nie mając pojęcia o handlu. Dział ten współpracuje z dz. IT - totalna porażka.
Kieruje tu młody, niedoświadczony gość, który swoje cwaniactwo nadrabia głupotą a głupotę niekompetencją. W tym kręgu chaosu należy też pani dyrektor, (usunięte przez administratora)a Wy się będziecie się zastanawiać czy nie odjeść z firmy, bo już nie możesz tego wytrzymać.
To tylko dwoje ludzi, a przez nich są 2 mln problemów, na co przymyka oko kierownictwo, ma to głęboko gdzieś, ważne, że firma przynosi jeszcze jakieś dochody.

Jeśli jesteś doświadczonym pracownikiem, nie polecam, sam odejdziesz, jeśli jesteś amatorem, początkującym, polecam przyjmują z otwartymi ramionami - bez obrazy.

(usunięte przez administratora) Jednak prawdy nie ukryją, będą następni i oni też będą pisać !
exemployee 2014-05-22 09:04:01
Niestety w firmie jest totalny chaos, byłem tak kiedyś w IT, obecnie grupa nie istnieje, kto miał rozum odszedł, bo ileż można walczyć z głupotą i niekompetencją na linii kierownik IT (młody, leniwy, niedoświadczony chłopa) oraz Pani Dyrektor (to dopiero chodzące nieszczęście, odwrócisz się wbije ci nóż w plecy). Nieustanna walka pomiędzy nimi, oczywiście przechodzi na Ciebie, a głowny prezes ? Jak zwykle całą sytuację ma głęboko gdzieś...

Zastanówcie się 2 razy zanim zaczniecie tam pracować !
Rekruacja1 2015-11-24 20:10:51
Zaproponowali mi na ostatnim etapie rekrutacji bardzo niskie wynagrodzenie. Żaden specjalista za podstawowe wynagrodzenie nie podpisze umowy.
anon 2016-02-05 23:53:08
Również nie polecam. Firma ma bardzo wygórowane wymagania, kierownictwo jest tak mierne i niekompetentne, że nie potrafią zarządzać samym sobą. A po za tym atmosfera jest tak ciężka, że każdy sobie by do gardła skoczył w walce o "nowych klientów". I oczywiście jako nowy otrzymujesz "bazę klientów", co okazuje się ochłapem. Zdecydowanie odradzam tam pracować.
marlboro 2016-02-23 13:40:41
Opis firmy jak drugi Apple, a na miejscu okazuje sie, ze to dziupla gdzies na perferjach Lodzi. NA parkingu Ikarii sluzbowym bieda - jakas Astra II i Panda. Troche wsyd. Obok inne firmy zasobne w flote nowych Infiniti. W srodku bieda rowniez, za to rozmowa kwalifikacyjna, jak do Specnazu albo Goldmana. Pytania przypominaja raczej przesluchanie, a nie interview. Firma zada danych, liczb, nazwisk - sorry ale nie jakas Ikaria to nie Google. Prezes bardzo smieszny czlowieczek - nadety, zapowietrzony, ordynarny, ewidentnie niepewny siebie. Praca sama w sobie beznadzieja - to malutkie call center, ktore wyobraza sobie, ze tysiace zimnych telefonow do zimnej bazy to sposob na sukces. Rozmowa strata czasu - odrazajace wrazenie robi firma i wlasciciel, ktory widzac wiekszego i wzyzszego faceta przed soba czuje sie spiety i zaczyna cos pod nosem mruczec i boi sie spojrzec w oczy.
venividivici 2016-04-18 08:01:27
Przed Tobą było wielu znerwicowanych ludzi, nie się tam nie zmieniło i nie zmieni, dopóki sam PREZES, nie zacznie działać, bo jak do tej pory ma wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wraz z kierownictwem, które nadaje się tylko na odstrzał.
Oczywiście firemmka musi skusić ofiary jakimiś wyjściami na piwo i Benefitami, jak widać z opinii amotrszczyzna łapię się na to :)
camel 2016-04-21 08:28:58
niestety w sprzedaży nie jest lekko i nie pomaga strategia, Prezes faktycznie zakompleksiony, bez wizji, nie polecam
Zawiedziony 2016-05-18 09:10:07
odniosę się do wiadomości wyżej oraz napiszę trochę więcej choć miałem tego nie robić bo szkoda się zapalać. Pracowałem tam nie dawno i nie długi czas ale wystarczająco aby dobrze opisać sytuację w tej firemce. Stanowiska są nadal dostępne bo ludzie odchodzą i nikt nie chce przyjść za tak słabe pieniądze. 3500 to farsa chyba, żę brutto i z premiami które są nierealne- realnie mowa o 1500-800 na rękę. Byłem na tym stanowisku i zostałem oszukany wcześniej wizjami rozwoju i szansami. Tak na prawdę to wykonywanie 100 telefonów dziennie jak w kieracie- typowe call center z tą samą gadką. 3500 to może zarobi, aczkolwiek pewnie też nie na rękę kierowniczka tego działu jedyna całkiem spoko kobieta z kierownictwa. Dyrektor handlowy jako człowiek spoko, ale jako przełożony dramat. W 30 osobowej firmie wprowadził korpo z tabelkami i całą resztą tej padaki od korpo ludków próbując wmawiać, że to super. Po za tym się tam marnuje bo ma wiedzę, tylko żadnej o handlu, nadaje się do innych rzeczy i jak jest rozsądny szybko stamtąt ucieknie. Przeczytał masę książek i ma wiedzę, ale papierową, amerykańską nie polską, widać, że dopiero teraz się uczy handlu bo nie ma pojmy o sprzedaży IT. Kiedyś słyszałem dużo dobrego o tej firmie dlatego chciałem spróbować, ale już na miejscu w przerwach wyszło na jaw, że wszyscy cenni pracownicy dawno odeszli albo zostali zwolnieni. Podobno przede mną odszedł kieras który najdłużej się tam trzymał, miał poważanie u ludzi bo miał wiedzę, klasyczny wymiatacz, ale nawet on poszedł gdzie indziej, a teraz padaka.

mówiąc wprost nie polecam, chyba że was bawi korpo za nikłe pieniądze i fatamorganę. Przeżyłem już takie dwie firemki gdzie jedna padła bo nie słuchali ludzi a druga się pozbierala bo sciągnęli spowrotem ludzi którzy odeszli a to ich jedyna szansa.
Ikaria 2016-05-19 08:24:22
Osoba, która napisała ten komentarz to kobieta, która najwyraźniej wstydzi się tego. Pracowała w firmie zaledwie kilka dni, później wzięła zwolnienie lekarskie. Osoby na stanowiskach handlowych w ubiegłym miesiącu (Doradca Klienta Biznesowego) otrzymały od 1500-4000 złotych premii netto, więc zarobki, o których Pani napisała w Dziale Handlowym odbiegają od tych informacji.
Firma Ikaria ma 40 tyś klientów i rzeczywiście w bardzo szybkim tempie rozwija się na rynku.
Osoba, pisząca ten komentarz nie miała aspiracji do bycia handlowcem, ani motywacji do rozwoju stąd też frustracja wylana w komentarzu.

Zapraszam serdecznie wszystkie osoby, które mają duże ambicje i aspiracje do bycia handlowcem i szkolenia się w tej dziedzinie. Szkolimy na profesjonalnego handlowca B2B.
AntiVeni 2016-05-19 08:53:37
VeniVidiVici Widać po Twoim nicku poziom i wiedzy i samooceny. Prezes wraz z nowym Kierownictwem już od dawna realizuje strategie najlepszą strategię dla tego typu organizacji, ale jak ktoś nie ma pojęcia o strategii i taktyce działania to potrafi tylko wyrzygać swoje frustracje.
Życzę łatwej pracy, które nie będzie wymagała zbyt wiele, bo nie podołasz.
Ikaria 2016-05-19 09:13:11
Ta osoba nigdy nie pracowała w firmie Ikaria. Gdyby pracowała to widziałaby, że nowych klientów generuje osobny dział, nie muszą tego robić sami handlowcy. Praca jest na zweryfikowanych bazach, które są audytowane pod kątem wielu czynników.
Mamy wakat na 3 handlowców B2B, gdzie zarobki na dzień dzisiejszy siegają rzędu 15 400 złotych brutto (uwzględniając premię kwartalną).

Nic tylko Nas sprawdzić!
Zapraszamy!
Zainteresowany 2016-05-29 21:34:37
Ciekawa pensja, jak trzeba mieć duże doświadczenie na takie zarobki? Umowa o pracę z całym 15400 brutto na konto czy inna forma? I gdzie można złożyć podanie? I najważniejsze pytanie jaka jest podstawa ? :) Bo dobry handlowiec musi zarabiać już w podstawie porządnie. Chyba się skuszę, choć pewnie jest duża konkurencja przy takiej pensji.
ikaryjski 2016-05-31 10:11:32
Dobry Handlowiec i porządnej firmie, która daje możliwości zarobków i rozwoju zarabia przede wszytskim na premii. Informacje o składowych wynagrodzenia otrzymują osoby, które przejdą pierwszy etap rekrutacji pozytywnie. Konkurencja jest duża, ale warto powalczyć dla stanowiska z premiami w wysokości nawet 15400 brutto.
Zgłaszać się można przez stronę firmy, ale mają także ogłoszenia na różnych stronach.
Uczestnik 2016-06-28 00:24:56
Firma na okrągło prowadzi rekrutacje na stanowisko serwisanta wdrożeniowca w dziale IT. Nikt na dłużej tam nie zostaje. Szukają pracowników miernych ale wiernych, którzy zgodzą się na niskie wynagrodzenie. Kierownik działu IT potrafi zadzwonić i powiedzieć, że firma zatrudni jeśli obniżysz kwotę oczekiwanego wynagrodzenia. Ogólnie mówiąc firma wyzyskuje pracowników ale stwarza wrażenie opiekuńczej firmy dbającej o personel. Nie polecam tej firmy. Szkoda czasu na współpracę z nimi.
Uczestnik 2016-07-02 19:04:15
To tym bardziej szukając specjalistów powinni szanować takich ludzi i dobrze płacić. Średnia pensja na rynku za takich ziomków to 8000-12000 netto... Wiem bo dostałem takie oferty bez żadnego proszenia się. Za 3000 to można szukać Administratora po studiach ale nie doświadczonego pracownika z szeroką wiedzą o bezpieczeństwie.
Uczestnik 2016-07-03 08:19:01
Dokładnie zgadzam się. Bo jeśli jest tylko studenciakiem, a firmie to pasuje to jasne, że te 3000 netto mogą mu płacić i niech się ziomek uczy za taką kasę. Wtedy jest to dobrze dopasowania pensja do jego wiedzy patrząc na realia rynku informatycznego. Natomiast jak nie chcą płacić więcej to niech nie tracą czasu ludzi z wysokimi umiejętnościami już na starcie jak dostają takie cv, tylko niech mówią od razu, że płacą słabo i wtedy taki człowiek szuka pracy za porządne pieniądzę, a nie 3000 netto.
Uczestnik 2016-07-03 11:47:45
OK czyli sugerujesz że jak nie jestem studenciakiem to zaproponują więcej niż 5000 netto? Pytam bo pisałem wyżej że dzwoniono do mnie i powiedziano, że mimo iż mam wysokie umiejętności to nie dadzą więcej niż 3000 zł, gdzie tak jak pisałem wszędzie indziej za nie proponują mi 8000- 12000 netto- więc zgodzisz się, że coś tutaj się nie klei? Chyba uczciwiej byłoby gdyby powiedzieli wprost, że szukają kogoś za liche pieniądze i aby się douczył na miejscu i tyle, a nie malowali nierealną przyszłość. Wiadomo, że taka osoba jak się douczy to tak czy inaczej ucieknie po roku dla lepszych pieniędzy i stąd pewnie ta duża rotacja u nich i ciągłe szukanie- identycznie to wygląda z urzędami, ludzie się douczą i uciekają za lepszymi pieniędzmi do solidnych firm.
Uczestnik 2016-07-03 12:00:26
Tak też myślę. Aby była jasność oczywiście przyjąłem już inną ofertę pracy bo ta stąd była bardzo słaba finansowo jak widać. Chciałem tylko pokazać innym szukającym pracy jak mają doświadczenie aby nie tracili czasu chyba, że mają małe doświadczenie i chcą się douczyć to może być fajna opcja na pół roku/rok na start do kolejnej poważnej firmy- w końcu po to jest ten portal :]
Admin 2016-07-03 17:28:49
To co Pan na górze pisał 3k netto to takie minimum, teraz wszędzie za nawet nie admina ale informatyka ze słabym doświadczeniem tyle płacą. Jak jesteś adminem z doświadczeniem to za mniej niż 5k netto nie idź i nie psuj rynku. Tyle płacą w małych firmach gdzie potrzebują informatyka od wszystkiego, bądź to w urzędach czyli tam gdzie najmniej płacą. Jak pójdziesz do Fujitsu czy Infosys to wystarczy, że gadasz dobrze po angielsku i wiesz co się robi z komputerem to dostaniesz na wejściu 3,5k netto. Ja pracuję w banku, to dobry sieciowiec poniżej 8-9k netto nie schodzi, ale to już musisz mieć z 2-3 lata doświadczenia.
Admin 2016-07-03 21:59:09
yyyy a co to w ogóle za stanowisko? Brzmi jak call center do Indii ;) A/B/C/D odpowiedzi czy co? Brzmi to trochę jak ta robota na najniższych stanowiskach w Fujitsu za 3,5k netto gdzie jest robiony helpdesk dla GB.
Uczestnik 2016-07-03 22:07:24
Daj już im spokój, jak chcą to niech szukają ludzi, w końcu jakiś zdesperowany się znajdzie, w końcu każdy gdzieś zaczynał. A może to i niezłe miejsce na pół roku do nauki gdzie w dodatku coś płacą jak na stażu i zmiany na poważną pracę. Zawsze w cefałce przyda się, że pracował w firmie informatycznej.
Admin 2016-07-04 11:18:27
Wsparcie Klientów bezstresowe? Nie wiem czy kiedykolwiek byłeś informatykiem i jakie masz o tym pojęcie, ale praca z użytkownikami końcowymi to najgorsza robota z możliwych, mimo, że jest najgorzej płatna w IT. To kawał ciężkiej pracy, masa problemów, zgłoszeń, często nie do rozwiązania mimo, że informatyk się stara, ale producent/dostawca nic nie robi. Wiem, bo często byłem po drugiej stronie jako klient i mimo, że człowiek po drugiej stronie się starał to nic nie mógł zrobić bo był zależny od firm trzecich. A wierz mi, że ja jestem bardzo wyrozumiały. Najlepiej widać to na call center liniach jak ludzie wspierają użytkowników końcowych to najgorsza robota dla ludzi z IT. Przeważnie jako start dla studentów którzy mają się nauczyć technologii i szukać lepszej roboty, będąc już na tyłach organizacji a nie na samym froncie.
Admin 2016-07-04 12:40:34
Dobrze, przetłumaczę łopatologicznie. Dla doświadczonego informatyka praca z ludźmi jest najgorsza, bo człowiek z zasady jest najsłabszym ogniwem. I to on ma miliard pytań, które czasami dla nas informatyków okazują się trywialne. Idąc dalej to człowiek z zasady ma masę pretensji jak coś nie działa. Jak jest już się na tyłach organizacji to główną pretensją będzie bluescreen komputera. Wisienką na torcie jest po prostu $ za tą pracę. Nie oszukujmy się jest najmniej płatna dla ludzi z branży IT, bo wymaga najmniejszych umiejętności, dlatego jak sugerowałem jeżeli ktoś nie ma doświadczenia, to bardzo dobra dla niego opcja. 3K netto to uczciwa pensja za takie stanowisko gdzie wiedza nie musi być wysokiej półki. No chyba, że firma szuka wyższej półki sieciowców bo zależy im na jakości i jest w stanie im zapłacić 8/9k na rękę to przepraszam bardzo za moje wcześniejsze uwagi. Natomiast z doświadczenia wiem, że jako dobry sieciowiec ostatnią rzeczą jaką bym chciał to użerać się z użytkownikami końcowymi od tego w dobrej organizacji są ludzie od helpdesk. Natomiast oni też mają właśnie wąską wiedzę, więc nie oczekujemy od nich wsparcia użytkownika końcowego, administracji i wdrożeń bo to tak nie ma prawa działać.
Elraf 2016-07-04 13:08:43
@Uczestnik nie ma pojęcia o tym jakie są propozycje finansowe firmy Ikaria, bo prawdopodnie nie przeszedł nawet pierwszego etapu takiej rekrutacji do IT, którą są testy. Kierownik IT zrobił w tej firmie kilkaset wdrożeń w ciągu 8 lat jak pracuje (info ze strony www firmy). Rozmawiałem z rekrutarką, później z kierownikiem, czekam na decyzję, wstępnie wiem, że test wypadł ok.
Oczekiwania finansowe jakie miałem nie były niskie, ale spotkałem się z aprobatą.
Widziałem jak wygląda praca tam, non stop coś się dzieje. Wiem że szukają następnego wdrożeniowca, na którego mają budżet, bo wzrasta im liczba projektów w miesiącu.
Ja poszedłem sprawdziłem.
Ikaria 2016-07-04 13:18:23
W dziale IT poszukiwane są osoby na stanowisko Wdrożeniowca oraz Inżyniera Produktów Bezpieczeństwa IT z bardzo prostego powodu: firma z 22 tysięcy klientów w roku 2014 urosła do 40 tysięcy klientów w roku 2015.
Jak nietrudno się domyślić, ilość projektów wdrożeniowych oraz zgłoszeń wdrożeń, prezentacji i innych usług wzrosła, stąd rekrutacja na te stanowiska. Jest ona stała, gdyż firma nieustannie rośnie.

Wiedzę i umiejętności weryfikujemy przez test. Jeśli ktoś słabo napisał test, to trudno mu zaproponować 5000netto, skoro nie ma wymaganej wiedzy, ani umiejętności. Strategia WIN-WIN działa w Ikarii także w rekrutacji. My wybieramy kandydata, kandydat wybiera nas.

Zapraszam do zaaplikowania wszystkie osoby, które chcą przekonać się na własne oczy/uszy jak jest.

Admin 2016-07-04 13:24:12
OK czyli sugerujecie, że jak wypadnę dobrze w teście to tyle zaproponujecie minimum- 5000 zł netto? Czy jednak będzie 10* które będą realną ściemą? To jak jest na własne oczy/uszy to już wydawało mi się, że pisał powyższy człowiek "Uczestnik", który jak sam pisał dostał dużo lepiej płatną pracę na jego umiejętności, bo wasza oferta była dużo słabsza w granicach 3k netto, a za tyle to szkoda z domu wychodzić bo więcej zdalnie się zarobi w IT ;].
mmm 2016-07-04 13:27:23
Uczestniku proponuje wrócić do swoich obowiązków póki jeszcze je masz, zamiast pisać pierdoły.
Twoje komentarze coraz bardziej przypominają typowy hejt, z tego co widze to nie zajmujesz się niczym innym.
Współczuje współpracownikom.
pzdr
Były pracownik 2016-07-04 13:29:52
Przesadzilista, prawie wylałem na siebie sok ze smiechu. Kierownik IT przez ostatnie 8 lat zrobil może z 20 wdrozen. Wiem bo tam pracowalem w tamtym roku w dziale IT i to ostatnia osoba, ktora zajmowala sie wdrozeniami, jak już nikogo innego nie było na stanie, a tak tez się zdarzalo, stad te ciagle rekrutacje. Szukaja bo znam ludzi ktorzy ostatnio odeszli z ktorymi pracowalem w tym samym dziale. Wykonczyli ich tak jak wszystkich poprzednich wlacznie ze mna i nie ma kto pracować. No coz dobry marketing nie zly, szkoda ze nie ma nic wspolnego z prawda.
Ikaria 2016-07-04 13:37:10
Proszę Państwa nie poszukujemy osób takich jak @Admin, które uważają, że praca z klientem jest najgorszą z możliwych:

1. W naszej firmie to własnie klient płaci nam pensje.
2. Naszym zadaniem jest pomoc klientom w doborze idealnych roziwązań bezpieczeństwa oraz opieka.
3. Pracujemy głównie z klientami biznesowymi.
4. Edukujemy klientów (prezentacje, testy, konferencje).
5. Wdrażamy, sewisujemy, szkolimy.

Misją naszej firmy jest Bezpieczny Biznes.
Osoby, które prezentują taką postawę wobec kontaktu z klientem , nawet jeśli mają odpowiednie kwalifikacje techniczne nie zostaną zakwalifikowane do ostatniego etapu rekrutacji.

Szukamy ludzi, mających odpowiednie doświadczenie oraz umiejętności, lubiących kontakt z klientem oraz pracę z dużym biznesem.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania nt. rekrutacji, firmy, stanowiska, zespołu, kierownictwa, zarobków, premii, metodologii pracy zapraszam do kontaktu praca@ikaria.pl.
Odpowiemy na każdy e-mail.
Tutuś 2016-07-22 09:22:36
@fikolp: Jak znasz fortigate'a, barracudę - produkty na wylot bez żadnego szkolenia to atakuj.
Zresztą zobacz sam - tam ciągle są poszukiwani ludzi - znakiem tego albo z pewną częścią obsady się pożegnali, albo ludzie sami odeszli.
Tutuś 2016-07-24 13:02:53
Zależy co dla Ciebie znaczy w porządku z pensją i co jest dla Ciebie poziomem jak cztery-pięć tysięcy na rekę w górę to nie licz na to.
Mikser 2016-07-24 19:52:03
W porządku to znaczy jaka? Za 3000- 3500 tys to można posiedzieć w Fujitsu odbierając 2 telefony dziennie ;) Ktoś wie może czy to podstawa czy też jakieś dodatki? Wdrożeniowiec to raczej nie najłatwiejsza robota, bo to nie Admin schowany przy kabelkach tylko za każdym razem wyzwanie z nową robotą. Za nadgodziny jest płacone? W ogłoszeniu piszą, że jest dużo wyjazdów więc dobrze aby płacili za nadgodziny.
Rafał 2016-07-29 11:42:14
jak pisza ze doswiadczenie w call center to pewnie chca kogos kto jest w stanie dzwonic duzo dlatego tutaj potwierdzenie doswiadczenia sie przydaje no chyba ze masz predyspozycje robic po te 150 telefonow dziennie ale to i tak pewnie cie sprawdza, mnie bardziej zastanawia tylko czemu pytaja o call center bo patrzylem na stronie i wygladaja jak firma technologiczna, a nie telemarketing jak orange czy plus. moze maja jakas komorke ktora sprzedaje w formie telemarketingu a nie w biznesie, bo nie wyobrazam sobie aby dla biznesu zrobic setki telefonow dziennie na dobrym poziomie. ktos moze wie co to za telemarketing w tej firmie?
Rafał 2016-07-29 17:18:07
Aha ok, ale to rozumiem, ze doswiadczenie w call center przydatne jest ale nie trzeba robic po 100 telefonow jak tam w orange? pytam bo jak trzeba jeszcze robic kalkulacje, oferty i jezeli to prawdziwe rozmowy biznesowe a nie tylko z przyslowiowym kowalskim jak na call center to aby to mialo jakosc to pewnie z 20 rozmow dziennie. No chyba, ze firma idzie na ilosc a nie jakosc to mozna i 100 robic i co wpadnie to wpadnie ;] Fajnie ze w weekendy sie nie pracuje i swieta. choc wiadomo w call center za to dobrze akurat placa dodatkowo wiec jak kto lubi za darmo sie tam nie siedzi ;] Ja juz robote dostalem ostatnio ale przekaze znajomym z call center mbank bo sporo osob odeszlo. Co prawda nie wiem ile placicie ale jak jestescie firma technologiczna to raczej mniej niz 3000-4000 tys na reke w zaleznosci od umiejetnosci placicie, przynajmniej wszedzie tyle placa teraz ;], wiec na pewno u Was tez. dzieki za informacje.
vbn 2016-07-29 17:31:45
na takim stanowisku to na pewn trzeba miec gadane ;p
Zostaw swoją opinię o ikaria - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ikaria