Opinie o Cds Europe Sp. z o.o. w Pasłęk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cds Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cds Europe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cds Europe Sp. z o.o. w Pasłęk

Mary Nowy wpis

Do dziś jak praca kobiet może wyglądać? widziałam te komentarze odnoszące się do dźwigania palet średnio sprawnymi wózkami i tym podobnymi. Do teraz nikt już niczego tu na to nie odpowiedział, więc nie wiem jak to intepretować.

Były pracownik Nowy wpis

Ten zakład to wielka porażka, najgorszy zakład w jakich pracowałem .... CDS Europe Sp. Z o.o. Zakład Produkcyjny Ul. Sprzymierzonych 16a, 14-400 na bardzo źle warunki w jakich przebywają ludzie ... Jest strasznie ????zastraszają ludzi, (usunięte przez administratora) kierownik Beata bardzo źle traktuje ludzi nie szanuję drugiego człowieka.Wszystko karzą robić pod presją. Nie ma pracy to pracownikom zabierają z urlopu. jest zimno , zimną wodą w kranach w zimę.. fartuchy dziurawe po 30 min pracy pracownik jest mokry , brak warunków sanepidowskich brak szkoleń BHP , brak wszystkiego ... Wspomnę o pani kierownik beacie ????jest straszna wydziera się na pracowników. już bardzo dużo ludzi przez nią odeszło bo nie wytrzymali psychicznie ... ,???????? kobiety muszą dźwigać i ciągać palety wózkami które mają koła bez łożysk... Ps zanim tam pujdziecie proszę się 1000 razy zastanowi .. Nie polecam !!!!!

Opiszesz sprawę tej całej pensji? Faktycznie cos się u Ciebie nie zgadzało z nią? Co konkretnie i jak to wyjaśnialiście ze sobą? Co do wyższych stanowisk tylko jedno jest kierownicze czy więcej? ludzie awansują tu w ogóle? Jest na co?

Były pracownik Nowy wpis

Nie jednokrotnie wypłaty się nie zgadzały i nie tylko jednej osobie. Jedno, nie sądzę. A przy każdej skardze do szefa na panią kierownik szef twierdzi że to złota kobieta i to nie prawda.

Hej, znalazlam na linkedin ofertę dla pracownika przetwórni ryb. Wspominają tam o pracy na umowie zlecenie, na początek na 3 miesiące. Czy po tym czasie mogłabym już otrzymać umowę o pracę? A może takich w ogóle nie ma na tym stanowisku? Co proponują w ramach wynagrodzenia? Samą pracę oceniacie na plus? Pomóżcie please w podjęciu decyzji.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cds Europe Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK PRZETWÓRNI RYB powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno

Czy ktoś wie jak wyglada rekrutacja ? I jakie są warunki pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Cds Europe Sp. z o.o. - Pasłęk

• Jak się pracuje w Cds Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cds Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Cds Europe Sp. z o.o.
  • UL. SPRZYMIERZONYCH 16A