Opinie o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PRS "WSCHÓD" S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PRS "WSCHÓD" S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRS "WSCHÓD" S.A. w Lublin

Zbigniew

Na stronie firmy zobaczyłem rekrutacje dla elektryka pod ziemią z uprawnieniami SEP do 1 kV. Napisali ze praca jest na zmiany. Dwie czy trzy? Z benefitów są bony żywnościowe. Chodzi o posiłek w pracy finansowy przez firmę czy do wykorzystania samemu?

G

Pierwsza zmiana jest poprostu zwykle dla nowych zeby sie nauczyli co i jak za 3 i 4 zmiane sa dodatki nocne a 4 zmiana zaczyna sie kolo 1 w nocy ale raczej chodzą na 4 zmiane doświadczone osoby ktore mają juz jakies doświadczenie w pracy

Ooo Nowy wpis

A są zatrudnienia?Bo lubię taką przyjazną atmosferę w pracy ????

Paulina Nowy wpis

Tak czytam Wasze komentarze na temat pracy na zmiany. Pisaliście, że początkujący pracownik pracuje tylko na 1 zmianę, jeśli chodzi o stanowisko elektryka. Czyli przez jaki okres się tak pracuje? 3 miesiące? Dłużej? Od której do której ogólnie trwają wszystkie zmiany? Można prosić o rozjaśnienie? ;)

Zbigniew

Ktoś
@Zbigniew

Na początku trafisz pewnie na stałą pierwszą zmianę, potem albo stała nocna albo system 2 lub 3 zmianowy. Bony są realizowane w formie kart upominkowych do Biedronki. Jak nie będziesz brał urlopów, ani L4 to też przewidziany jest dodatek.

@Ktoś

A czemu na początku jest jedna zmiana i powiesz w jakich godzinach ta zmiana jest? A co do zmiany nocnej, to dają dodatki nocne?

G Nowy wpis

Lili

Nadsztygar górniczy pod ziemią z doświadczeniem, na jakie zarobki średnio może tutaj liczyć? Jaki to ten dodatek motywacyjny, i na jakie kwoty dostajecie bony? Mąż chce aplikować na to stanowisko, i ciekawi mnie jakie by miał warunki, jeśli by go przyjęli. Jak atmosfera?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w PRS "WSCHÓD" S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Egg pro

Siema, na jaki zarobek moze liczyć pracownik, górnik? Wiele uprawien np. Kombajn, ładowarka, wiertnica itp. Pozdro!

Czy urlop w PRS "WSCHÓD" S.A. jest płatny 100%?

Gienek

Praca nieadekwatna do wynagrodzenia czysty wyzysk nie polecam

Mateusz

Witam są przyjęcia do prs

@odpowiedź
@Mateusz

Przyjęcia na terenie Lubelszczyzny na stanowiska robotnik pod ziemią cały czas przyjmują!!!

Grzegorz
@@odpowiedź

A ile oferują obecnie na początku na tym stanowisku?

Odpowiedź.
@Mateusz

Tak, przyjęcia są na bieżąco.

Weronika
@Odpowiedź.

Na bieżąco to znaczy że cały czas jest szansa się dostać?

Łysy

4-6,5 z dodatkami dla ryla

Edyta

Tak się zastanawiam, co w tym zabawnego. Oświecisz? ;p

Mati

Coś wiadomo czy disz była rozmowa na KWK Pniówek zarząd firmy prs

Mati

To już pewną decyzją że Tymiński idze do (usunięte przez administratora) kto będzie nowy KPP jakieś zwolnienia są

Fons zszywacz gumy
@Mati

Wątpie żeby go zwolnili aktualnie to są przepychanki.

@Fons zszywacz gumy

Fonsa niech zwolnią

Nadsztygar Spoko

Zostawcie fonsioka w spokoju, ????

@Nadsztygar Spoko

A co w ogóle do niego mają konkretnie? Ja to już nie rozumiem, o co poszło.

Bolo555

Witam. Panowie czy ktoś składał na Bogdankę na powierzchnię na przeróbkę papiery? Do kogoś się odezwali?

Julia
@Bolo555

A ty składałeś? Mój mąż szuka pracy i zastanawia się czy jeszcze szukają. Wiesz coś?

Czy nowo zatrudnione osoby w PRS "WSCHÓD" S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Oczywiście że otrzymują

Pora żebym wypowiedział się o firmie.Pracuje na pniowku w prsie od listopada 2020.Po pół roku pracy postanowiłem wam opowiedzieć jak to wygląda.Jestem młody przyjąłem się do firmy po szkole.Po pierwsze podatek od pitu jest liczony w premi wiec jak macie poniżej 26 lat to za czarne macie 3200zl tak samo ci powyżej tylko napiszą ci wyższa premie.Więc po 1 wyzysk żeby jak najmniej zapłacić młodemu.Po 2 kpp który od 3 miesięcy nie umie załatwić przetargu to teraz musi zwolnić 60 osób albo powysyłać ich na bogdankę żeby się sami zwolnili.Po 3 narzędzi jesli nie będziecie lizać swojemu oddziałowemu to możecie pomarzyć.W weekendy to przydupasy kpp i oddzialowego na obłożeniu.Po 4 do przodka jest ok 7km w jedną stronę i robicie 7.5h mimo że należy się w rejonie ciepłota.Mlodzi ludzie odradzam wam tą firmę będziecie tylko wyzyskiwani i najbardziej jebani,a kase z podatku dadzą wam w premi.

Azor

Na weekendy chodzą ludzie którzy mają trochę pojęcia o robocie a nie przydupasy jak ty to twierdzisz. Poza tym wnioskując że robisz pół roku podejrzewam że nie masz papierów i chodzisz po tylach, także ile ty byś chciał zarabiać? Do przodka z 830 jest 5.5km a na 1000 4.3 także skończ synku bajki opowiadać :) Kolejny co nic nie pokazuje a zarabiać by chciał jak stary przodkowiec ????

@Azor

Cały czas jestem w przodku nie mam papierów ale to nie oznacza,że podatek można wpisać w premie i mieć wyjebane.Na weekendy są pisani jedni i ci sami ludzie.Z przodka pod szyb na 1000 zrobiłem 15 tys kroków.

Ktos

A skąd wiesz ze jest tyle kroków z przodka?? ????????

@Ktos

Tak samo jak kolega wie ile dokładnie jest km z przodka pod szyb

Ktos

Akurat informacje ile jest km z przodka do szybu można wyliczyc patrząc na mapę, a ilość kroków to jedynie za pomocą krokomierza...

@Ktos

Tak samo znając odległość oraz jaką odległość/długośc ma 1 krok można obliczyć ile przejście tego odcinka zajmie kroków.

Brawo ktoś w końcu opisał co się tam dzieje w tej firmie..

Hah

Bardzo mądrze napisane w ciągu roku 3 KPP pan pseudo dyrektor działu górniczego pan L jest dzbanem nawet nie wie po jakim czasie maszyna zwana scharf kolejka podwieszana jak by ktos sie czepiał robi się zimna w firmie zrobiło się kolesiostwo i waflowanie jest pracownik i pracownik kto ma mieć zapłacone to bd miał a reszte zgnoić za 2.5 tys pan CZ były KPP okradał firmę ale płacił godnie i się robiłopr etargi mimo ciężkich czasów załatwiał jakieś poboczne i kasa się zgadzała aktualny KPP przychodząc do tej firmy myślał ze podniesie firmę jak przychodziło do wyboru KPP to załatwiłeś wytłumaczyłeś wszystko a gdy już jest KPP to zrobił segregację ludzi na wafli i gorszej kategorii pracowników mimo starania się i dawajia z siebie 150% i tak cię okradną czym więcej sobót tym mniej zarobisz tak na prawdę przychodzisz do pracy nie wiadomo ile zarobisz tak jak puścić lotto i czekasz na szczęście aż przychodzi 10 i sie rozczarowujesz paski są dawane 5 dni po wypłacie bez pieczątek ani podpisu można wypisywać i wypisywać Jeszcze tak z 3 lata temu polecił bym firmę w dzisiejszych czasach teraz to jedna z najgorszych firm

Kiep
@Hah

Jak Ci się nie podoba to się zwolnij

Wiecie czy PRS "WSCHÓD" S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odpowiedź

Ta możesz przez laptop fedrowac kombajnem dostajesz kamerkę i na klawiszach jeździsz kombajnem i fedrujesz.

@Odpowiedź

Kombajnem ? Haha jak tę (usunięte przez administratora) złomu można nazwać kombajnem rok czasu na zofiówce leżał zalanypod wodą potem 2 lata na powierzchni nie używany

Maty

Witam mam pytanie czy można wiedzieć czy już mają przetarg jakiś czy zwalniają co robią z ludźmi co mają umowę na czas określony do grudnia

Prs
@Maty

Nie ma żadnych przetargów zwalniają ludzi,dawaja wypowiedzenia lub oferują bogdanke

@Prs

Oferują bogdankę ? Nic ci nie powiedzą dopiero dowiadujesz się na koniec jak w jiedziele masz sie wstawić w lublinie by na poniedzialek byc gotowy do roboty

Highfive

Czy ktoś mogły powiedzieć jak obecna sytuacja ? Jak mają elektrycy jak pracownik górniczy ? Jak pensja ostatnio ?

Mati

Witam czy są aktualnie jakieś przyjęcia do firmy jakie zarobki

Mati

Co słychać w prs jakieś nowości sa przyjęcia

Czy są już przyjęcia do firmy czy mają 2 przodek przebudowy jaka kasa

Firma
@Mati

Ja przeniosłem się do firmy Tunnelling na PG Silesia fedrujemy na 4 przodkach wymienszani z pracownikami z kopalni kasa taka sobie 200 czarna dniowa plus premie od kopalni za postępy 25zł za 5V 50zł za 6V 100zł za 7V kartki do wszystkich sklepów po 15 zł plus za S/N 250zł ale super KPP polecam.sa przyjęcia Dodatkowo., apewniaja dowóz do.pracy albo dokładają do paliwa

Azor
@Firma

Cała zmianą idziecie?

Mati

Witam coś nowego słychać w firmie są przyjęcia jakie zarobki już jest drugi przodek

@Mati

Nie ma drugiego przodka Słabe zarobki , firma raczej padnie w niedługim czasie

Mati

Witam coś nowego słychać w firmie już zwolniły KPP teraz będzie lepiej kasa będzie premia 1800zl dodatkowo

Zostaw merytoryczną opinię o PRS "WSCHÓD" S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PRS "WSCHÓD" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRS "WSCHÓD" S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRS "WSCHÓD" S.A.