Opinie o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa DSF Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa DSF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Miki

po pierwsze "obiektywny" nie wiem co miałeś z matematyki, ale to nie są 10-dniowe opóźnienia, a poza tym już nie raz dostawaliśmy wszyscy informację od ludzi z biura że przelewy wychodzą do 25-go a nie do 20-go, więc przestań oczerniać porządną i solidną firmę, która zawsze stara się WYPŁACAĆ WSZYSTKIM NA CZAS, bo chyba nigdzie więcej nie pracowałeś i nie masz pojęcia jak inne firmy płacą - z jakimi opóźnieniami i co to są opóźnienia w płatnościach!!! ja zawsze dostaje kasę na czas!!!

XXXXL

ty nie dostałaś jedni dostali inni niedostali - życie

Gary

Nie do końca jest tak jak piszecie. Rozumiem że możecie być poirytowani tym że czekacie na kasę, ale czy wogóle tej kasy nie dostajecie? W innych firmach jest gorzej - nie ma jej często wcale... A po drugie osoby takie jak ja, czyli chodzące na imprezy nie utrzymują się chyba tylko i wyłącznie z tego. Chyba każdy z Was ma jakieś podstawowe źródło utrzymania, a impreza to tylko dodatek. No chyba że są wśród osób opiniujących osoby nieporadne życiowo, które nie potrafią lub nie chcą znaleźć stałego zatrudnienia. Ja też czekam, ale jetem cierpliwy i wiem że firma nie zostawi mnie "na lodzie" i kasa będzie.

Imprezowicz

Jeremiasz masz racje, ale jak słusznie zauważyłeś jest to obowiązek Pracodawcy wobec Pracownika, czyli jeżeli obie strony wiąże umowa o pracę, a w przypadku zleceń Kodeks Pracy nie obowiązuje ;)

Janusz komornik

Dzis dzien wyplat ! Odliczamy ! 3 , 2 , 1 ----- przelew :-)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa DSF Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Janusz komornik

Dzis dzien wyplat ! Odliczamy ! 3 , 2 , 1 ----- przelew :-)

jeremiasz

Chcialbym tylko przypomniec ,ze na podstawie art. 94 pkt 5 kodeksu pracy, ktory mowi o terminowym i prawidlowym wyplacaniu wynagrodzenia. Jest to obowiazek pracodawcy wobec pracownika. Czy to tak wiele was kosztuje ?

kosimazaki

Mam nadzieje,ze w tym miesiacu pieniadze beda do 23ego bo 25 wypada w weekend.Mysle ,ze ksiegowosc nie da plamy jak ostatnimi czasy i stanie na glowie ,zeby wszystko mialo rece i nogi. W innym przypadku bedzie nasza rozmowa przebiegala inaczej. Jak mozna wymagac od ludzi poswiecen i zaangazowania ,ale od siebie tego nie wymagac ? Prosze jeszcze raz o TERMINOWOSC.

Damian Bielecki

Ja pracuje w tej firmie od nie dawna jestem z Gdyni i nie narzekam fakt faktem są problemy z wypłatą ale panowie zrozumcie że jest kongo zliczyć wszystkie godziny i te wszystkie obiekty to jest ciężko dla jednego kierownika pozdrawiam z Gdyni I wyrozumienia dla pana Sławka za wyle poświęcenia dla tej firmy :D pozdraiam

Ciekawy

Zapłacicie przed świętami?

pracwnik

Szóstka z plusem dla Grupy DSF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

gość

Powiem Wam, że ja pracuję z P. Dubą od 5 lat a więc od czasów,gdy pełnił funkcję dyrektora generalnego w innej agencji ochrony. Przez cały ten okres nigdy nie było problemów z wypłatą, pieniądze były na czas. I bardzo się cieszę, że nareszcie nie muszę sterczeć jak ... pod biurem w kolejce i czekać na swoją kolej, bo pieniądze wpływają na konto. Wypłaty w firmie zawsze były i są od 20 do 24 każdego miesiąca, z przelewami jest tak samo. Ja, w przeciwieństwie do Was wiem, że w tych dniach przelewy wychodzą z firmy do pracowników w kolejności alfabetycznej. Mam też świadomość, że mam konto w innym banku niż firma więc nie spodziewam się pieniędzy 20-go rano. Prawdą jest to, co napisała Jula. Pracowałam w wielu firmach, również ochroniarskich i w żadnym innym miejscu nie zdarzyło się, żeby właściciel przyjechał na teren imprezy i zorganizował dla każdego pracownika gorący posiłek. Życzę Wam, żebyście w Waszych smutnych życiach nie musieli pracować w tak "okropnej" firmie, wtedy nam - pozostałym pracownikom- będzie pracowało się zdecydowanie lepiej :) P.S. Nie jestem pracownikiem biurowym, nigdy nie byłam i być nie planuję.

Ciekawy

To którego będzie kasa 10 czy 20 a może 30?

już są robione :) ja mam :)

ciekawy

którego będą robione przelewy w tym mc?

Nigdy nie było problemu z hajsem i nie ma. Winni są sami ludzie którzy na czas nie donoszą dokumentów. Ot cała prawda...

Ludzie a z kad ta pewność ze wszystkie pozytywne opinie piszą ludzie z biura? Nie uważacie że każdy może mieć dobrą opinie o firmie? Po za tym czy obiekt czy biuro to wydaje mi się że wszyscy są pracownikami. A co ci ludzie to nie zapierdzielaja? Sory ale jesteście niesprawiedliwi. Dlaczego nie pisaliscie jak było dobrze tylko teraz jak jest jakas reorganizacja ktora wymaga czasu to plujecie jadem? W sumie czemu ja się dziwię fora słyną z negatywów...

Pracownik Bemowo

Ja też nie wiem o czym Wy tu piszecie... Pracuję na obiekcie na Bemowie i kasę miałem na koncie 20go. Jeżeli nie dopełniacie formalności czy nie podajecie numerów kont to do kogo pretensja? Chyba do samych siebie. Trzeba dac coś od siebie a potem dopiero narzekać. Inne firmy nie płacą na czas albo wogóle a tu jeszcze nigdy nie zdarzyło się coś takiego żeby kasy nie było. Więcej wyrozumiałości Panowie i Panie...

Jula

Ludzie jak Wam się nie podoba praca w Grupie idźcie do innej firmy,jest ich mnóstwo i nikt wam nie każe tutaj pracować,może wtedy zaczniecie doceniać firmę w której jednak Szef dba o pracowników chociażby wtedy gdy jest zimno albo jest dużo godzin,pokażcie firmę w której dostajecie ciepłe napoje w zimie lub posiłki w czasie dłuższych imprez,żadna firma niema takiego obowiązku tego zapewniać a jak zauważyliście w tej o tym pamiętają.Co do przelewów to pomyślcie czy dostarczyliście na czas nr kont,załóżcie własne firmy i wtedy wypowiadajcie się na temat innych,może też pomyślcie,że od tego msc weszły przelewy i może być trochę zamieszania z tym związanego,bo jak do tej pory firma mnie nie oszukała na wypłacie.Nikt nikogo nie zmusza do pracy w ochronie,przychodzicie z własnej woli i zgadzacie się na stawki które obowiązują a teraz jesteście tacy mocni i raptem zaczęły wam stawki nie odpowiadać.GRUPA DSF JAK NAJBARDZIEJ NA DUŻY PLUS.

Jula

Blacha

Kurde nie wiem co wy gadacie mam podpisane prawo i dałem numer konta. Kasę otrzymałem 24 rano i nie mam pojęcia czego wy się rzucacie !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa DSF Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa DSF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Grupa DSF Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 131 ocen.

Grupa DSF Sp. z o.o.