Opinie o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

Mango

Ile zarabia zakupowiec w Pratt & Whitney? Widziałem niedawno ofertę na to stanowisko i zastanawiam się czy nie aplikować. Jaka atmosfera? Czy rekrutacja się już zakończyła?

Joe

Hehe racja...

Zatroskany

Pan kierownik maszyningu najlepiej z tego co widzę pasował by do firmy Oknoplast bo tam takie traktowanie jakie on w tym momencie serwuje jest normą ( traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora) i czepianie się o byle co) bo przejście parę metrów od wejścia z szatni do zegara zmianowego bez okularów i w butach swoich a nie roboczych) to chyba nie jest nic strasznego żeby za to dawać upomnienia pisemne!! Moim zdaniem osoby takie nie nadają się do zarządzania ludźmi bo nie potrafią zrozumieć że to on jest dla ludzi a nie na odwrót.

@Zatroskany

Pisząc takie twierdzenia odpowiedz sobie proszę na jedno pytanie. Czy przepisy bhp są po to by je łamać czy przestrzegać? I drugie pytanie, czy są dla nas, pracowników żeby nas chronić przed zagrożeniami czy czyjeś widzimisię? Racja, donosić się nie powinno i tu się zgadzam ale nie piszcie że łamanie przepisów jest ok. Pozdrawiam, pracownik złożeń rurowych

Zatroskany
@Ktoś

Oczywiście, że są po to by ich przestrzegać ale trzeba być też człowiekiem i na małe wykroczenia przymknąć oko a nie donosić i tym iść po awans czy plusować u dyrektora!!

Mr
@Zatroskany

Widzę, że dalej kablowanie do przepitego Ryśka o tym kto w jakich butach i okularach wchodzi na halę to jedyny sposób na karierę w tym korpo. Pamiętam jak lata temu przechodziłem w PWT okres wdrożeniowy, a każdy mój ruch był stronniczo i arogancko przedstawiany do Rzeszowa. Bo w tamtym kierunku też donoszą, żeby się jakoś przypodobać i dostać awans w "centrali". Efekt jest taki, że niekompetencja od koordynatora przez kierowników do dyrekcji bije po oczach, bo wiadomo co musieli robić żeby się wybić w hierarchii. Nie mówiąc już o tym co muszą robić obecnie, żeby się na stołkach utrzymać. Etyka to jest tylko na wstępnych szkoleniach, potem zaczynają się realia.

@Aniol

Jest racja w stwierdzeniu że bije brakiem kompetencji w kadrze zarządzającej. Kiedyś jak firma była mała i zatrudniała ok 40 osób a teraz około 500. Nikt nie pomyślał żeby na stanowiska kierownicze zatrudnić doświadczonych pracowników. Brało się z tego co było pod ręką.

Aniol
@@Aniol

Jeszcze tylko sprostuję. Broda, Kaczor i Buczek pokazują poziom adekwatny do stanowiska. Reszta przeważnie ma problem z traktowaniem pracownika z szacunkiem.

Byly.pracownik
@Aniol

Gdzie ten poziom?? Żaden z nich nie ma za grosz szacunku do ludzi. Słuchają co im gumowe ucha porzucają i od całe zarządzanie... taki Stanu.... np. Na niczym sie nie zna i nic nie jest w stanie poukladać. szkoda ze sie ta buda doszczetnie nie spaliła przy okazji pożaru.

Joe
@Ktoś

To Ty piszesz, czy twój podnóżek osobisty?lobuzie nie podpisuj się????

ABCD

Witam. Jak wygląda sprawa z zarobkami w PWT na stanowisku kontrolera NDT (netto). Jaka jest atmosfera w pracy oraz jak wygląda sprawa z urlopami?

@ABCD

Na tym stanowisku więcej niż 3.,6.,0.,0 brutto nie dostaniesz. Co do późniejszych podwyżek to pani koordynator zbyt chętna na jest. Praca na 3 zmiany i wieczny nacisk że słabe wyniki. Nadgodziny płatne z kodeksu pracy, ale musi być miejsce, a z tym problem bo ten dział się nie rozrasta.

Iglak

Witam, Zainteresowała mnie oferta na stanowisko Elektromechanik Utrzymania Ruchu. Proszę osoby posiadające stosowna wiedzę o firmie o podpowiedzi w następujących kwestiach: - jakie systemy zarządzania utrzymaniem są wdrożone w firmie? - czy jest to praca w systemie zmianowym i w jakich godzinach? - czy zdarza się konieczność zostawania po godzinach? - czy zdarza się konieczność przyjazdu do firmy poza godzinami pracy? - czy wszystkie weekendy są wolne od pracy? - jak liczny jest dział utrzymania ruchu, ilu pracowników na zmianę? - jaki jest stopień zaawansowania maszyn i urządzeń podległych pod stanowisko Elektromechanika? - jaki jest zakres odpowiedzialności i jak są rozliczane zadania? - na jakie podstawowe wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku na początek? - na jakie benefity czysto finansowe można liczyć na tym stanowisku? Z góry dziękuję za wszelkie informacje w tym temacie i pozdrawiam,

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Zakupów? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Niepołomice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
tak i tak

Firma Pratt & Whitney Tubes . Powiem Krótko praca jest ciężka zależy na jakie stanowisko trafimy , ludzie nie zajmują się pracą tylko bojkami i wymyślaniem bajek które nie są prawdziwe , są zdolni by drugiemu podłożyć świnie , pieniądze na początek 2500 netto . tylko ludzie powinni się zmienić .

xxxnowaxxx

I czy ta praca jest lekka w sensie fizycznym jeśli chodzi o kobiety?

Operator
@xxxnowaxxx

Praca jest lekka fizycznie, ciężko się spocić, jak jest coś, co choć trochę wymaga użycia siły to raczej robią to mężczyźni. Fizycznie to bajka, tylko szkoda że z resztą bywa różnie, ale to kwestia indywidualna i dużo by opowiadać i w ogóle nieprawda ;)

@Operator

Dzięki za informacje bo właśnie dostałam ofertę tam i się zastanawiam bo różne słyszałam opinie hmm na temat tej firmy i mam obawy a jak wyglądają. Tam zmiany ? I co kobiety tam robią?

@xxxnowaxxx

Wszystko zależy na jakiego przełożonego trafisz. To że jest źle włóż między książki z bajkami. Malkontenci są wszędzie. Firma jest dobra, jak masz obawy możesz zostać tam gdzie pracujesz obecnie, ale bez ryzyka.. ???? Powodzenia w słusznym wyborze!! 3 zmiany. Nie ma znaczenia co robią, każdy rodzaj pracy nie jest fizyczny więc nie problem. Pozdro.

@Grey

Aha rozumiem a te 3 zmiany wyglądają tak że jeden tydzień jest na rano drugi na po południu i trzecia nocki?

xxxnowaxxxx
@Operator

A co masz na myśli ryzyka? Bo to daje do myślenia ☺

@xxxnowaxxxx

Miałem na myśli pozytywny aspekt, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Dokładnie jak piszesz, 3 zmiany wyglądają dokładnie tak.

@Grey

I praca jest od poniedziałku do piątku? Czy soboty też są pracujące? ????

@xxxnowaxxx

Zależy od Ciebie. Ale pracując na 3 zmiany co trzecia sobota gdy pracujesz na rano jest robocza ale nieobowiązkowa. Oczywiście ekstra płatna więc większość osób przychodzi.

@Grey

Aha rozumiem ????a powiedz mi jak wygląda kwestia z urlopami robią jakieś problemy ? Noi jeszcze kwestia wynagrodzenia na początek jest najniższa czy dadzą coś więcej idzie na początek zarobić 2.500? Czy tak średnio ????

@xxxnowaxxx

Za dużo tych pytań, myślę że dość pomogłem. Decyzja należy do Ciebie, o pytania finansowe pytaj w HR, cześć!

xxxnowaxxxx
@Grey

Ok rozumiem ???? dzięki za informacje ????

Henio

Firma nie raczy się nawet odezwać po rozmowie kwalifikacyjnej, mimo że na swojej stronie pięknie opisują że decyzję ZAWSZE dają do 2 tygodni (nawet negatywną). Kolejna firma do omijania na przyszłość przy rekrutacji

xxxnowaxxx

Cześć mam pytanie ile teraz zarobi pracownik na stanowisku operatora taki zwykły pracownik z wykształceniem średnim ale jeśli już pracował na innej strefie produkcyjnej. I czy jest możliwy jakiś bus pracowniczy co przywozi ludzi z okolic Niepołomic. Pozdrawiam ☺

Realista

Jak tam pensje dla stażystów, w nowym roku wystarczy chociaż na kanapki i dojazd czy dalej nie bardzo? ;)

marcin (rekrut. 2019)

2800 netto dla inzyniera z 2 letnim doświadczeniem. Darujcie sobie prace w tej firmie.

@marcin (rekrut. 2019)

Widocznie słaby z Ciebie inżynier. Na produkcji jest więcej bez dwu letniego stażu. Jak można wiedzieć, cóż takiego inżynierskiego robiłeś przez te dwa lata. Bo tytuł inżyniera to pestka w dzisiejszych czasach. Pozdrawiam bardzo serdecznie i przepraszam za złośliwości.

szpec

Odpowie ktoś na pytanie czy firma odpowiada po rozmowie kwalifikacyjnej tak jak informują na swojej stronie że nawet w przypadku negatywnej decyzji dają odpowiedź? Czy to po prostu to ich nic nie znacząca formułka widniejąca na stronie?

Aplikant
@szpec

Do mnie dzwonili że dziękują ale nie wiem czy to standard bo aplikowałem pół roku temu

@Aplikant

A można wiedzieć po ilu dniach od rozmowy zadzwonili?

Bibo

Ha Ha Ha firma gdzie nie ma na terenie firmy palarni i problem zapalić. Ciekawe czy pracownicy z biur tez buty przebierają jak wychodzą palić poza bramę. Coraz gorzej, już podobno testują program że pracownik będzie rozliczany z każdej minuty ,,simii " czy jak tam się nazywa. Idąc do sracza to pewnie będą mierzyć ile czasu się spędza. PARANOJA.

Pani od Etyki
@Bibo

Witamy w elitarnej i prestiżowej branży.

Emilia
@Bibo

Obecnie coraz więcej firm, jak i biurowców wprowadza zakazy palenia w budynkach i przed budynkami. Chyba taka jest nowa polityka firm, żeby jednak nie ułatwiać palenia pracownikom. W sumie to ciekawe na ile jest to coś co odrzuca potencjalnych pracowników od pracy w danym miejscu. Jak myślicie? Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, żeby w liście benefitów pracodawca wymieniał łatwy dostęp do miejsca dla palących.

@Bibo

Tak, biurowi też przebieraja. Nikt nikogo nie faworyzuje. Ale błazen jak Ty niech się po prostu zwolni i idzie płakać i narzekać gdzie indziej jak Ci w pratt źle. Takie wpisy są już tak żenujące że się ciśnienie podnosi. Idź znajdź pracę gdzie będziesz mógł siedzieć z petem w ryju.

SZyCHa
@Ktoś

Czy na produkcji jest zapotrzbowanie na ludzi tzn czy jest prowadzona rekrutacja na stanowisko operatora? Wczesniej pracowalem przy przewodach samochodowych...wiec bardzo zblizonej produkcji...

@SZyCHa

Na chwilę obecną niestety nie, chodź są braki ale takie odgorne zarządzenie. Myślę że kwestia czasu kiedy znów ruszy rekrutacja. Wysłać CV na pewno nie zaszkodzi.

Ktoś

Tak, bardzo słabo u mnie z kulturą. Niech wyznacznikiem dobrej firmy będzie palarnia. Bo to jest podstawa. Luxmed odwiedzam regularnie, firma dała mi tą możliwość.

SZyCHa
@Ktoś

a czy jest mozliwosc pracy w nadgodzinach? czy Wasze przewody sa tylko aluminiowe...czy sa rowniez przewody aluminium+guma(zaciskane na prasach)?

@SZyCHa

Tak, jest możliwość pracy w nadgodzinach płatnych zgodnie z kodeksem pracy. U nas w ogóle nie ma aluminium, stal nierdzewna, inconel, w małych ilościach tytan.

Ok
@Bibo

Bardzo dobrze, każdy powinien być rozliczany według SWOJEJ pracy :)

OkMan
@Bibo

Jak masz problem z paleniem to jest Twój problem, czemu ja mam pracować więcej bo Ty śmigasz co chwilę na papierosa? Swoje problemy prywatne zostaw w swoim domu.

Mikolaj
@OkMan

Nie jestem osobą palącą ale jeżeli ktoś w ustawowej przerwie chce wyjść zapalić to pracodawca nie powinien mu odbierać takiej możliwości. Nie wiem czy szefostwo boi się że im roboczogodziny uciekają? Niech lepiej popatrzą na dział finansów ile czasu spędza w stołówce na 1 szym piętrze. Idą panie o 7:00 na kawkę i do puki ostatnia nie zrobi to wszystkie siedzą, później obiad a później następna kawa. Ja na produkcji nawet nie jestem w stanie tak zrobić.

Bezimienny

Witam, jak wygląda praca na stanowisku inspektora jakości? Jakie obowiązki, zarobki?

Inspektorre
@Bezimienny

Dużo obowiązków, pieniążków nie wiele. 2000zł netto.

Bezimienny
@Inspektorre

A konkretnie jakie obowiązki? Tylko kontrola przez 8 godzin czy coś ponadto?

Inspektor
@Bezimienny

Tylko kontrola - sprawdzasz wizualnie i mierzysz daną rurkę. Bardzo monotonna praca - nie ma mozliwosci awansu. Brakuje ludzi i najlepiej jakbyś robił jak najwiecej nadgodzin. Atmosfera fajna w kontroli, pracują głównie młodzi ludzie po studiach.

Ktosik
@Inspektorre

Tyle to chyba jak sam powiesz ze tyle chcesz na rozmowie o prace, teraz spokojnie od 3500 brutto startujesz.

Andrzrej

Ile zarabia operator maszyn CNC w waszej firmie?

@Andrzrej

Operator maszyn CNC w PWT zarabia od 3500 do 5000 brutto. Wszystko zależy od stażu pracy, oceny przełożonego oraz umiejętności. Podwyżki bez rewelacji od 200 do 500 brutto.

@Zniesmaczony

Serio? podwyżka od 200 do 500 jest podwyżka bez rewelacji? Ciekawe gdzie tyle dostaniesz...

W spozywczym

Idź robić w spożywczym

@Ktoś

W spożywczym przynajmniej panuje lepsza kultura pracy niż w PWT, i nie ma mobbingu. Dobrze, że ty (Ktoś) nie trafiłeś jeszcze na kogoś, kto by Ci pokazał jak zwalcza się mobbing, bo byś z hukiem wyleciał z firmy za mobbing.

@Zniesmaczony

Wow, gdzie w tych moich kilku słowach widzisz mobbing? No jestem w szoku ????????????

A Ja jestem firmie wdzięczny. Rzuciłem palenie dzięki tym zakazom.

Bardzo zła atmosfera zaczyna się na produkcji. Jeden z kierowników chcąc zapunktować zaczął obserwować inny dział i kablować. Jakby u Siebie nie miał swoich problemów.

Bibo

Człowiek, człowiekowi wilkiem. Widocznie trzeba wprowadzać złą atmosferę między ludźmi. Jedni niech patrzą na drugich zamiast brać się za robotę.

Nosacz

Niestety od lat karierę w tej firmie robi się przez donosy. To takie modelowe korpo gdzie nikt z nikim nie jest szczery.

@Nosacz

To niestety prawda.

Maszyner

Przepraszamy za naszego kierownika, ale założył sobie, że będzie dyrektorem jak wybuduja nową hale. Nawet mówił o tym so kilku osób. Niestety nie każdy nadaje się do zarządzania. Już przerabialiśmy takie rzeczy z Arturem W. Ten jest chyba jeszcze gorszy, po trupach. A tak na marginesie to mam nadzieje, że jest wielu poważnejszych kandydatów.

Chemik

Witam, czy w pratt & whitney w Niepołomicach jest praca dla chemika w laboratorium? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Chemik

Cześć, laboratorium mamy ale nie jest to standardowa praca dla chemika. Nie słyszałem by kogoś szukali.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

CV

Standardowo. Wysyłasz CV. Dzwonią z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa składa się z 2 etapów, pierwszy to osoba z HR opowiada Ci o profilu firmy, a drugi to rozmowa z przyszłym przełożonym. Następnie telefon/mail czy jesteś przyjęty czy nie :-)

Kidman

Cześć, mam pytanie. Ile zarabia inspektor kontroli jakości

Adam W.

Dzieki za info. Pozdrawiam

@Adam W.

chyba po 8 latach

Doświadczony

Najlepsza firma w strefie! Pracowałem w wielu fabrykach, tu warunki są rewelacyjne, przełożeni na wysokim poziomie, lekki poziom stresu ale gdzie go nie ma. Cieszę się że tu jestem już spory kawałek czasu! Dla chcących ogromne możliwości rozwoju. Pozdro!! Produkcja

Hanna
@Doświadczony

Jakie konkretnie są te warunki zatrudnienia w Pratt & Whitney Tubes? Jest stabilność? Umowa o pracę od pierwszego dnia?

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.