Opinie o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

przestroga dla potomności

Najlepsze jest to, że o ile negatywnych opinii w necie nt. pracodawców czytać nie ma co, bo to najczęściej odstający od rzeczywistości hejt kilku słusznie zwolnionych za picie wódki frustratów, to akurat opinie nt. PWT niech lepiej każdy przyszły pracownik sobie przeanalizuje i poważnie weźmie do siebie. Takiego nagromadzenia patologii to w żadnej fabryce w Niepołomicach nie ma, co skutkuje m.in. tym, że wśród pracowników biurowych pogłębia się atmosfera wyścigu szczurów, dzikiej rywalizacji o względy przełożonych, wzajemna agresja i brak szacunku. A najlepsze to są i tak spotkania, gdzie niekompetencja dyrekcji i improwizacja korposzczurów sięga zenitu :D Ciekawe co będzie jak skończą się pożyczki na "rozruch" i będzie trzeba pokazać jakieś konkretne wyniki.

Były
@przestroga dla potomności

Pięknie powiedziane.

aga

Biedronka wypłaca premie roczna po 1850 brutto a tu nie ma premi kwartalnej bo koszty złej jakości przekroczone o 0,40%. Premia kwartalne w wysokości od 2 do 5 procent i to się nie nalezy . Po co co płacić jak ludzie i tak będą robić. Dranstwo nie pojęte

Asd

Jaka ogólnie panuje atmosfera na ślusarni? I jak są placone godziny nocne? Bo rozważam podjecie pracy jako ślusarz

jaaaa

A co rozumiesz przez donosicieli? Leżysz w kącie zamiast swoje zrobić i na Ciebie donoszą czy o coś innego chodzi? Pytam serio, bez złośliwości.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Zakupów? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Technik utrzymania ruchu - Mechanik
Niepołomice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
zadowolony

Długi czas rekrutacji, ale... od lipca witam na pokładzie!

Jeszcze pracujacy

@były Naprawdę sporo się zmieniło. W porównaniu z sytuacją przed dwoma laty to było Lux.

Robol

Podwyżki były?

ex

Koleżanki i Koledzy. Co tam słychać w PWT?

@ex

Super bo łączy nas trójpak - fod, etyka i BHP. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

Asia

To jakiś koszmar.

ccc

Jakie są zarobki operatorów CNC?

@ccc

Im powiesz mniej tym większa szansa. Chyba 2800 brutto, ale nie mów potem ile dostałeś bo inni mogą mieć mniej ;-)

Środkowy

Specjalista - 1900 netto

Nowy?

Witam, Na ile można liczyć w PWT aplikujących na specjalistę?

GE
@Nowy?

Witam. Podbijam pytanie o zarobki w przypadku pracy na stanowiskach "specjalista".

@GE

Sorki że pytam ale specjalistą .... od czego ????? Wiesz co to jest cal ???? wiesz czym się różni cal od metra ??? wiesz co to jest suwmiarka ???? ............. sorki ale w tej firmie brakuje fachowców, normalnych ludzi do roboty których ktoś szanuje .... a ,,specjalistuf od wykresuf z piętra wyżej" to jest aż nadmiar ..... aha te 1900 netto to za ich kompetencyjhe za dużo .... chociaż w tą 1 z przodu to wątpię.

GE
@robol

Nie unoś się tak. Zapytałem z czystej ciekawości. Znalazłem ogłoszenie, że poszukują technologa, którego nazywają "specjalistą". I o wynagrodzenie za taką pracę mi chodziło. PS. Wiem co to cal, suwamiarka mikrometryczna i wiele więcej, na tyle by spełniać w 90 % wymagania w takich ogłoszeniach. Pozdrawiam

@GE

A to przepraszam, bo na myśli miałem ,,innych specjalistuf". Rotacja jest duża a i podnoszą produkcję, więc jak masz doświadczenie i nie przesadzisz z kwotą to masz dużą szansę. Kwotę jaką możesz dać to nie znam, może ktoś tu napisze. Powodzenia

dfg

Ludzie już odchodzą

Były

,,Śpieszcie się kochać ludzi tak szybko odchodzą. Zostaną po nich buty i telefon głuchy." ...............

dobra rada

Jak na tak wielką odpowiedzialność to zarobki są tragiczne. Kwestia czasu kiedy ludzie zaczną odchodzić z tej firmy. Trzeba też wsiąść pod uwagę to że jest dużo starszych bardzo doświadczonych pracowników co do emerytury mają nie daleko. Brak dobrych pracowników spowoduje że jakość spadnie. Już technolodzy się zwalniają. Tak że panie Prezesie trzeba dać ludziom zarobić.

Stary

Kolejny kierownik opuścił zakład. Kto teraz będzie wsparciem dla produkcji? Nie rozumiem dlaczego nie umiemy zatrzymać wartościowych ludzi? Cała kadra zarządzająca rurami w tym momencie to amatorzy. Starzy mistrzowie to był zespół. Gimby nie znajo.

Monia

Nie polecam tego pracodawcy. (usunięte przez administratora)Zarobki marne. Odpowiedzialność bardzo duża. Jestem zdruzgotana tym co się wyprawia w tej firmie. Odradzam kazdemu.

zadowolony pracownik PWR
@Monia

A ja tam jestem zadowolony 9 miesiecy pracuje jako operator cnc i 3000zł na ręke mam ale trzeba miec doswiadczenie minimum 10 lat i trzeba umieć sie pokazac ze ma sie wiedze bardzo dużą ja pokazałem w pierwszym miesiącu szybko mnie zauwarzyli :) dla mnie ta firma jest ok tylko najpierw daj cos od siebie puzniej wymagaj. Za darmo nic nikt jeszcze nie dostał .

stary
@zadowolony pracownik PWR

Dobrze, że Twój login sugeruje gdzie pracujesz. My tu rozmawiamy o pracy w Niepołomicach a nie w Rzeszowie.

Job

Jak dostać się na produkcje, jaka agencja rekrutuje?

@Job

Po co ci agencja firma bezpośrednio zatrudnia.

@aga

A jak z wynagrodzeniem? Ogólnie ciężka praca?

@Job

Odpowiedzialna i stresująca za ok 2000 netto . Korporacja nic ująć nic dodać. Składaj papiery i przychodź .

@aga

3 zmiany czy 4 brygady? Soboty tez pracujace?

Sobota wolna. 3 zmiany .

Zezz

Uh to niezle polakow dymaja PW east Hartford srednia place grade 3 39.87na godzine to dla zwyklego cnc op

Xxxo

Witam, czy praca na produkcji jest na 3 zmiany?

andre
@Xxxo

Tak praca na produkcji jest na 3 zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.