MAN Trucks Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MAN Trucks Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo!

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i liczne opinie. Czytamy je wszystkie z dużym zainteresowaniem i cenimy każdy głos. Chcemy włączyć się w prowadzoną tutaj komunikację i pokazywać, jaką jesteśmy organizacją.

Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Swoboda wypowiedzi nie oznacza, że można publikować informacje nieprawdziwe, pomówienia i oszczerstwa znieważające pracowników.
Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

W celu wyjaśnienia nurtujących Państwa kwestii, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: hr-krakow@man.eu.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół MAN Trucks Sp. z o. o.

@LuckyLuck

Dzień dobry, miesięczne wynagrodzenie w agencji pracy tymczasowej pracownika fizycznego na starcie uwzględniające wynagrodzenie zasadnicze, premię oraz dodatki zaczyna się od 5.000 brutto. Ta kwota nie zawiera ewentualnych nadgodzin. pozdrawiamy, Dział HR

MonterMonter

W firmie czysto, cicho, nic nie śmierdzi i można by powiedzieć, że nie ma się czego czepić. Tu niestety plusy się kończą. Podczas rekrutacji i szkoleń, aż do praktycznego na Wimmera, będą wam mówić, że nie ma żadnych problemów i w zasadzie nie wiadomo dlaczego ludzie źle się wypowiadają na temat pracy w tej firmie. Prawda jest taka, że trzeba mocno cisnąć na gaz żeby nadążyć na nieubłaganie jadącym wózkiem. Musicie być bardzo sprawni fizycznie i intelektualnie. Wszystko na raz:: szybka decyzja i szybkie bezbłędnie wykonane czynności. Każdy pracuje jak automat. Oczywiście można powiedzieć, że wszystko jest do ogarnięcia, ale trzeba się zastanowić jak długo można wytrzymać duże tempo i presję czasową. Jeśli ktoś lubi być nieustannie ciśnięty i popędzany to jest to praca dla niego. Wydaje mi się, że obecnie wybór ofert na rynku jest dostatecznie duży i nie warto się zarzynać. Wyjście do toalety bez pomocy lub zastępstwa kolegi z linii jest niemożliwe. Pozdrawiam ciężko pracujących chłopaków z linii, wszystkich poza liderami. Pozdrawiam również, choć mniej serdecznie, Panią Katarzynę P. Proszę nie wmawiać uczestnikom szkoleń, że firma płaci za nie z miłości i troski o pracownika bo to nie prawda. Tu normy czasowe są wyśrubowane, można by powiedzieć dokręcone z momentem 330 Nm. Proponuję wziąć jakikolwiek klucz do ręki i sprawdzić w praktyce wedle własnych możliwości głoszone opinie.

GC250 Nowy wpis
@MonterMonter

Wszystko to co piszesz to prawda. Po podpisaniu umowy miałem wrażenie, że świadomie oddałem się w niewolę. Swoją drogą również pozdrawiam Panią Katarzynę P. Jedyna niezadowolona buźka pod Twoją opinią to chyba od niej.

Nowa
Kandydat

Witam, chciałabym dowiedzieć się czy wie ktoś na pewno czy zostanie stworzona tą 3 zmiana, o której były plotki. Myślałam o złożeniu Cv, ale szczerze powiedziawszy nie uśmiecha mi się czekać miesiąc czy oddzwonią do mnie z jakąś informacja czy też nie jak to niektórzy piszą.. Mógłby też ktoś dać znać czy orientuje się czy kobiety w ogóle są brane pod uwagę do zatrudnienia i jaką pracę tam wykonują. Pozdrawiam :)

Tak 3 zmiana będzie od października

@Nowa

Witam Trzecia zmiana od 4 października Kobiety nie pracują aktualnie na linii montażowej lecz na podmontażu Wiele osób czeka, aż oddzwonią, więc tak naprawdę nie ma pewności do kogo się odezwą

@Jurek

Witam. Chciałam się dowiedzieć dlaczego wiszą ogłoszenia że przyjmą do pracy itp A potem trzeba czekać na telefon aż się odezwia lub nie? Od czego to jest zależne?

@Dziewczyna

Zbierają chętnych, a następnie wybierają jak w ulęgałkach, a narzekają ze nie ma w kim wybrać. Na rozmowie musisz chwalić firmę i lać wodę dlaczego tu chcesz pracować.

@wolf spider

Oni są chyba nie poważni. Żeby chwalić firmę to powinni kandydatowi dac 1 dzień próby żeby się przekonać czy praca tu pasuje A nie zaraz na rozmowie chwalić firmę. No przyznam szczerze że pierwszy raz się z czymś takim spotykam...

@wolf spider

Z tego co mi wiadomo to po innych zakładach każą przyjść pracownikowi na 1 dzień próby żeby zobaczył co i jak i czy mu się podoba . Do niczego nie zmuszają i co pasuje zostajesz nie dziękuję. Ale tutaj o takiej rozmowie słyszę pierwszy raz...

mozeporobie
@3 zmiana

Wiadomo juz od kiedy beda zaczynac sie nocki?od niedzieli czy od poniedzialku?

Tosiek

3 zmiana od 4 października

Od poniedziałku

Poniedziałek

Gość
@mozeporobie

Od poniedziałku. Kończyć będą się w sobotę o 6. Po nocce będą dniówki, potem popołudniówki.

Kto

Od poniedziałku

Kto
@Gość

Związki miały rozmawiać żeby po nocach były popołudniówki

bylekto
@Kto

Związki to niech lepiej rozmawiają żeby te nocki zaczynały sie od niedzieli,z tego co sie gada z ludzmi na linii większość była włśnie za niedzielą

Jjjjjj

Napisz meila jciesla61@gmail.com

Pracownik Nowy wpis
@bylekto

Może ktoś przypomnieć co związki potrafiły wywalczyć dla pracowników prócz tych śmiesznych podwyżek? Pracuje już tu trochę czasu i jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Sadze, ze i w przypadku tych trzech zmian tez nic nie załatwia.

Sagub Nowy wpis
@Pracownik

Jeśli jesteś w związkach to zapytaj ich, a jeśli nie jesteś to nie wymagaj niczego i miej świadomość, że żadnych podwyżek nie będzie przez kilka lat oprócz tych inflacyjnych, tak jak np, w Apleonie, oraz, że nikt nie będzie o niczym rozmawiał z załogą, będą tylko przychodzić pisma informacyjne. W Manie w całej strefie przemysłowej są najwyższe płace na produkcji i najlepsze warunki pracy, nie wierzysz to sprawdź parę firm w okolicy i szybko się przekonasz co one oferują, inna sprawa to to że ta praca nie jest lekka ...no ale zależy gdzie się trafi, nawet mlodym ciężkie stanowiska dają dobrze "popalić "

Pracownik Nowy wpis
@Sagub

Jestem w związkach ale wciąż nie udzieliłeś mi odpowiedzi na moje pytanie. Co nam te związki załatwiły? Jaka jest komunikacja związków z nami pracownikami? Ostatnie pismo w gablocie informacyjnej jest z lipca jeśli się nie mylę.

Klient

Mam pytanie czy trzeba być zaszczepionym żeby pracować?? Pracuje w innej formie w strefie która obawia się że dużo ludzi odejdzie do mann. Dziś otrzymaliśmy info od pracodawcy ze wzoremmann będą dążyli do zaszczepienia 100 procent załogi. Ciekawe ile w tym prawdy

@Pytanie

Na tą chwilę nic nie mówią o szczepieniu.

Kandydat

Kobiety mają tam ciężko??

@Kobietka...

Nie mają ciężko, jest bardzo mało kobiet na produkcji

@Jurek

A czy też trzeba przejść takie etapy jak mężczyźni którzy chcą się zatrudnić?

@Kobietka...

Na czym polega spotkanie z kierownikiem w MAN Niepołomice

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
logistykmagister
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Klient

Może ktoś wyrazić opinie o pracy na lakierni? Z góry dziękuje

amidw
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Klient

Czy ktoś z tutaj obecnych pracuje bądź pracował na lakierni i może się wypowiedzieć na temat pracy?

Operator wózka
Kandydat

Hejka:) Miałem rozmowę w agencji (9 sierpnia) na stanowisko w logistyce- operator wózka widłowego i zostałem umówiony już (!) na następny dzień na rozmowę w MAN-ie. Rozmowa przeszła bardzo pozytywnie i mówili ze trzeba czekać do dwóch tygodni, czyli standard. 16 sierpnia otrzymałem telefon z agencji ze zostalem pozytywnie zaakceptowany i zebym czekal na skierowanie na badania bo od jeszcze w sierpniu mozliwe jest rozpoczecie pracy, wiec ekstra! Potem Jest 6 wrzesnia i nie wiem czego sie spodziewac, wykonalem kilka telefonow do agencji i mnie uspokajali ze jest zakacpetowany pozytywnie ale czekają na wiadomosc od kierownika logistyki, ale jak najbardziej jestem przyjety. Slyszalem ze to opoznienia i zamieszanie jest spowodowane tym czy uruchamiają 3 zmiane czy nie i jest lekki chaos z tego powodu. Co sądzicie? Spokojnie moge czekac i zadzwonia na dniach ze skierowaniem na badania czy raczej nie ma co liczyc jednak na przyjecie???!! Bo zostalem zaakceptowany pozytywnie i to mnie zastanawia i jestem w niepewnosci.... Dajcie znac jeśli cos wiecie wiecej! Pozdrawiam !:)

ktoś
@Operator wózka

W tej chwili jest przestoj w manie bo nie ma czesci byc moze dlatego nie dzwonia

Sagub
@Operator wózka

Na razie nie uruchamią 3 zmiany, moim zdaniem obecny prezes jest jest spalony bo nie słucha ludzi tylko drąży na siłę swoje pomysły, pandemia to dobry powód by narzucać swoje plany co do produkcji, co z tego że spotkania ze związkami są jak nikt nie słucha co przedstawiciele załogi mają do powiedzenia, nikt już nie słucha ludzi którzy pracują w Niepołomicach od początku produkcji, cele typowane to szybciej więcej taniej, niedopasowane do realiów, Man zagrzebuje się w problemach, pracownicy to widzą, mam nadzieję, że zarząd też.

Manowiec
@Sagub

Do końca roku napewno nie będzie 3 zmiany Potwierdzone info.

zaciekawiony
@Manowiec

To chyba prawda, co Pan mówi, bo nawet w ofertach pracy już nie piszą o trzech zmianach, tylko o dwóch.

b.t.
@Operator wózka

Od października 3 zmiany. Nawet jeśli będzie mniej samochodów np.120.

zaciekawion
Kandydat

A ja z ciekawości czystej zapytam troszkę inaczej... Rozważam złożenie CVki, bo firma oferuje przeszkolenie. I tu pojawia się moje pytanie, mam 30-stke na karku, no i cóż, niby mieszkałem na wsi, miałem kontakt z praca fizyczna całe życie ale jakoś nigdy nie interesowałem się tym tematem ani niczym technicznym. Nie znam się na montażu, znam podstawowe narzędzia i potrafię z nich korzystać, no i szybko się uczę. I tu pojawia się pytanie - da radę się załapać do pracy jako montażysta czy będę tylko przeszkadzał i denerwował innych pracowników, jeśli będę mieć jakieś problemy? Pytam z czystej ciekawości, bo firma, mimo wszystko oferuje fajne zarobki i benefity. Jak bardzo skomplikowane są te czynności jakie wykonuje się na takim stanowisku?

@zaciekawion

Proboj co ci szkodzi, jeśli jesteś sprytny, obrotny i umiesz pracować w zespole, nic nie stoi na pszeszkodzie. Oprócz umiejętności posługiwania się narzędziami liczy się twoje podejście i chęci do pracy.

abcd
@zaciekawion

Przeczytaj wypowiedź MonterMonter tam jest wszystko.

Kuba
Klient

Witam. Jak wygląda sytuacja ze szczepieniami. Czy kładą jakiś nacisk na ludzi żeby się szczepili,bo stracą pracę.

@Kuba

Nie ma w ogóle żadnej presji i wymogu.

Kobietka...
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.
Kandydat

Witam. Czy ktoś mógł by napisać jak tam wygląda praca kobiet co robią ile pracują itp? Byłabym wdzięczna za odpowiedź bo mam zamiar przyjąć się z koleżanką...

Sagub

Zwolnileś się z firmy by zatrudnić w MAN-ie, bo się pytali jak szybko możesz odejść z obecnej firmy, a teraz mają Cię gdzieś, czy nie zapaliła Ci się już czerwona ostrzegawcza lampka ??? Widzisz wreszcie jak MAN to duża "poważna" firma ???

Bardzo, bardzo nie polecam. Zapomnijcie o rownym traktowaniu pracowników, natomiast nastawcie się na miesiąc czekania na jakąkolwiek odpowiedź lub zaproszenie na rozmowę. Firma sama nie wie co jeszcze robi, brakuje części. Nie polecam!!

Aktualność
Szanowni Państwo!

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół MAN Trucks Sp. z o. o.
Gosc
Kandydat

Czy MAN w tej chwili rekrutuje pracownikow do logistyki?

@Gosc

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Obecnie mamy otwarte wakaty na stanowiska na linii produkcyjnej oraz w logistyce zakładowej. Rekrutacja jest prowadzona w dwóch etapach - najpierw przez naszego partnera biznesowego - firmę Manpower, a po pozytywnym przejściu 1 etapu już w naszej siedzibie w Niepołomicach. Jeśli rozmowy kwalifikacyjne przebiegną pomyślnie pracodawcą zostaje firma Manpower. Oczywiście zatrudnienie przebiega w oparciu o umowę o pracę. Serdecznie zachęcam do kontaktu mailowego (niepolomice@manpower.pl) bądź telefonicznego (+48 882 189 794). z pozdrowieniami, HR Niepołomice

tomasz

Na moim GC 4 osoby mają pozytywne wyniki na COVID, następne 3 są na L4 (podobne objawy). Jednak w dalszym ciągu na stanowiskach pracy nikt nie ma obowiązku noszenia maski (pomimo braku wysokich temperatur), a do tego logistyka czy magazyn ma kontakt z każdym taktem. W Niemieckich fabrykach koncernu sytuacja wygląda inaczej: pracownicy dostają maski z filtrem (jedna na zmianę) i muszą w nich pracować.

Znam firmę od podszewki
@tomasz

Chorych przybywa, Man objął strategię zatrudniania, miejscami jest tak dużo nas że o zarażenie nie jest trudno, mało tego to po chorobie być może czeka Cię rozmowa pouczająca z kierownikiem:/, co za polityka, żeby w czasach pandemii zastraszać ludzi...

@Znam firmę od podszewki

Kierownik prywatnie ma podobną opinię, więcej absencji to większe straty, które w soboty trzeba odpracowywać. Nikt się nie łudzi że z troski o zasoby ludzki firma podejmie jakieś działania, ale patrząc ekonomicznie powinna.

Staś
@Znam firmę od podszewki

Chyba normalne jest, że firma zwiększa zatrudnienie przy zwiększonej produkcji. Kolega ma mało pracy?

Staś
@Znam firmę od podszewki

Produkcja jest zwiększona o ponad 30 procent, więc musi być zwiększone zatrudnienie. Pozdrawiam

Nik
@Znam firmę od podszewki

Firma zwiększa zatrudnienie ponieważ wzrosła produkcja.

@tomasz

Dzień dobry, Temat COVID 19 i tzw. trzeciej fali jest traktowany w naszej firmie bardzo poważnie. Nasza firma nie jest także wyjątkiem i mamy większą ilość osób chorych niż kilka tygodni temu. Ilość osób chorych jest stale monitorowana i nie odbiega od średniej w kraju. Pracownicy mają zabezpieczone w niegraniczonych ilościach środki dezynfekcyjne i maseczki ochronne. W zakładzie obowiązują ścisłe zasady sanitarne m. in. mierzenie temperatury na wejściu, dezynfekcja rąk, większy zakres pracy zdalnej, spotkania z zachowaniem dystansu lub jeżeli jest to możliwe on-line. Obowiązuje nakaz noszenia maseczek na terenie całego zakładu (z wyłączeniem stanowisk pracy). Na stanowiskach pracy nie ma takiego obowiązku. Temat ten był konsultowany z lekarzem specjalistą w tym zakresie i jest to praktyka przyjęta we wszystkich znanych mam zakładach produkcyjnych. z poważaniem, Dział HR

@Znam firmę od podszewki

Dzień dobry, Nasza firma działa zgodnie z wszelkimi zasadami BHP i kodeksem pracy. Pana/i wypowiedź o zastraszaniu jest bardzo poważnym oskarżeniem. Zapraszamy do działu personalnego celem omówienia tematu. Dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić i zweryfikować te informacje. pozdrawiamy, Dział HR

@tomasz

Kto Ci broni pracować w masce, nawet jest zalecenie. Jesteś następnym nawiedzonym covidianem?

@wolf spider

Podchodzę do tego spokojnie, może dlatego że we wrześniu miałem pozytywny wynik. Natomiast zakazy dotyczące ilości (w maskach) osób na danej powierzchni, czy zamknięcie sklepów gdzie nigdy nie ma tłoku po coś są. Przepis że na stanowisku pracy nie musisz nosić maski, nie przewidywał że 1000 osób w jednym pomieszczeniu jest praktycznie cały czas na stanowisku pracy. Ciekawe czy byś to powiedział chłopakowi od nas, który łagodnie przeszedł covid, ale zaraził ojca. Którego zabrała karetka i do dziś jest w ciężkim stanie. Rozmawiałem ze znajomym który pracuje w Niemczech przy osobówkach i tam obostrzenia są większe niż u nas w maju, a przede wszystkim są przestrzegane.

Misiu

Twarzy nie myje w masce, po prostu piszę jak jest. Nie każdy pali papierosy a to co do kolegi pisałeś, że może w masce pracować to jest trochę nie w porządku wystarczy na chwilę założyć podczas pracy i już po pracy. Po to są przepisy zakładowe by je przestrzegać.

@Misiu

Tak przestrzegają żę wychodząc z ubikacji nie myją rąk. Tu maska nie pomoże.

obserwator.
@MAN Trucks Sp. z o.o.

Temat Covid w MAN nigdy nie był poważny. Nie mówiąc o nas pracujących na linii (większość pracowników nie ma czasu przestrzegać zalecen sanitarnych), to wystarczy spojrzeć na osoby pracujące w burach. Pisze ten komentarz może późno, gdy większość ludzi jest zaszczepiona i przypadków mało. Osoby pracujące na stanowiskach biurowych nie stosowały się do zaleceń. Chodząc po hali maski na brodzie, witanie się ręka w rękę z innymi pracownikami. Tak to wyglądało w wielu przypadkach. Oczywiście Pan z BHP i owszem upominał, ale tylko szaraków z linii.

Potencjalny pracownik
Kandydat

Witam jestem pracownikiem z paroletnim stażem w firmie produkującej okna . Odbyłem już rozmowę z waszym rekruterem o warunkach pracy w "Manie". Poważnie rozważam zmianę pracy ale mam pytanie (szukam pewnej i stabilnej pracy) : czy to prawda że pojawiły się u was jakieś poważne problemy logistyczne które powodują iż 3 zmiana ma ruszyć dopiero od stycznia .Taka informacja dotarła do mnie w mojej obecnej firmie.

3 zmiana

Wydaje mi się ze nie macie jednak ludzi na trzecia zmianę. A po przerwie wakacyjnej będzie nas jeszcze mniej, tyle osób z pod agencji ma nie przedłużać umowy ze to jest straszne. Zmiana B strefa 110 to są już takie pustki ze każdy robi za dwóch albo i trzech, a tu zmian dalej brak

Nierób

A pomarańczowy ,,Pan” Karol z pod montażu zaworów na 110 to już jest mistrzostwo, wszystko tylko żeby nie pracować udawanie przez 8h. A o pomocy od niego to można pomarzyć tylko

DRX
Kandydat

Kim jest koordynator? Jaka jest jego funkcja?

Kandydat

Według mnie Caly ten wyjazd do Monachium to ściema żeby zrobic wiekszy rozglos i nakrecic ludzi do pracy. Pomysl na reklame

Przyszły Pracownik
Kandydat

Witam jutro mam rozmowe w Manie i mam pytanie przeczytalem te opinie i mi sie odechciewa isc nawet na ta rozmowe slyszalem tylko o jakims wyjezdzie do Monachium na szkolenie do robienia kabin myslicie ze sie opłaca ?

Miesiąc bez odzewu
@Przyszły Pracownik

No lepiej nie idź, ja już czekam ponad miesiąc na informacje zwrotną, totalna olewka, a mieli dzwonić tak czy tak czy się dostałem czy nie

Trebor
@Przyszły Pracownik

Witam i jak tam po rozmowie , sam mam rozmowę za kilka dni w tym samym temacie , więc jestem ciekawy ;)

Michal
@Miesiąc bez odzewu

Typowy Polak"nie idź "(po co masz mieć lepiej niż ja) skoro się nie odezwali to nie przeszedłeś rekrutacji.. Proponuję samemu się przekonać jak wygląda praca. Nikogo nie trzymają na siłę, nie pasuje to się zwalniasz. Proste

Motokarol
@Miesiąc bez odzewu

Bo podobno firma nie wie do końca czy zatrudniać ludzi bo będzie robota czy wszystko walnie na łeb po wakacjach z powodu kolejnej fali pandemii i np nie będzie części do produkcji ciężarówek, a podobno już kilka tysięcy Manów stoi unieruchomionych i nie wydanych do klienta....taka firma, jak dużo pracy to do umęczenia ludzi, bo praca nie lekka i wszystko na czas, a jak zamówień mniej to ludziom z agencji pracy w pierwszej kolejności "dziękujemy".

Miesiąc bez odzewu
@Michal

W takim razie powinni dać znać, sami mówili że zadzwonią. Poza tym wszystko zrobiłem na rekrutacji, byłem na 2 etapie. Poświęciłem czas a oni nawet nie poświęcą jednego telefonu, z resztą nie jestem sam bo już widziałem tu wpisy. Tyle negatywnych opinii nie bierze się z nikąd, jak traktują tak kandydatów to również zacząłem wierzyć w te wszystkie komentarze na temat traktowania pracowników.

@Przyszły Pracownik

Do Monachium to chyba w przyszłym roku.

@Przyszły Pracownik

Byłem dzisiaj na rozmowie zarobki 4200 plus premie i umowa na 16 miesięcy następna też na 16miesiecy później na stale, na pytanie czy jestem przyjęty kobita odpowiedziała że jeszcze nie wie odpowiedz do 2tyg .......niech spadają z takim podejściem do ludzi to niech szukają frajerów do roboty

@Kiki

Kwoty brutto oczywiście

@Jurek

(usunięte przez administratora) a co mi z tego że oferują upusty na zakup nowego VW skoro przy takich zarobkach ja daję Man to niestac cię na komplet nowych felg z oponami a gdzie nowy samochód .....i jeszcze robisz na 3 zmiany wyzysk pełną gębą

Bezowy

Jak wyglądał drugi etap?

@wolf spider

Kolega byl na rekrutacji tydzien temu i mowiono ze jada z poczatkiem września. Może to szkolenie w Monachium to pomysł na kampanię reklamową.

Tt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Co to za dział GC 140 ?

mrówka
Kandydat

Podejście zakładu do rekrutacji to kpina z pracownika. Chcieli jak najszybciej przeprowadzić rekrutację. Pozmieniałem grafik, by móc dwa razy przyjechać i się dostosować do dat. Widać, że te komentarze, które się tu pojawiają negatywne, to sama prawda. Rozmowa 1,5 miesiąca temu, pytań tyle, jakbyśmy mieli budować reaktor atomowy, a nie zwykła praca na linii. Pytania typu co muszą zrobić, bym chciał u Nich pracować, pytania o okres wypowiedzenia u wcześniejszego pracodawcy. Dają do zrozumienia, że potrzebują ludzi. Piękne opowieści, jak tu jest cudownie. Obiecują, że maksymalnie do dwóch tygodni oddzwonią. I oddzwaniają, ale po 1,5 miesiąca z informacją, że jednak nie zostałem przyjęty. Czytając komentarze mnóstwo osób czeka na telefon, więc pewnie faktycznie nie będą zatrudniać nowych pracowników. Tych, których znam i byli na rozmowie - sytuacja wygląda podobnie.

@mrówka

Odpowiedź pozytywna max do 2 tyg, powyżej tego czasu spodziewajcie się negatywnej. Do tego propozycje że strony agencji do innej firmy.

zmęczony pracą w MAN

Kiedy wreszcie ten parking będzie?Nie idzie z tego przybytku wyjechac i stoimy w korkach.Kiedy ta brama wyjazdowa???Mamy sami ją zbudować?(usunięte przez administratora)

Januszek
@zmęczony pracą w MAN

Mało tego. Samochody już stawiają za bramą przy drodze haha. Firma roku.

Kandydat

Na rozmowie w agencji zarobki 6.5 tys brutto po dodaniu wszystkich benefitow w Man po rozmowie 4.1tys brutto plus benefity kto kłamie bo raczej 2tys benefitow nie płaci Man .........

@Kiki

Na rękę około 3600 od poniedziałku do piątku bez sobót i nadgodzin