Opinie o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. w Niepołomice

Świeży

Jak tam zwolnienia? Został jeszcze ktoś z melona bergmana? Czy już wszystkich zwolnili? Mam nadzieję że nie zamkną tej budy.

O_o

Jak tam w PWT, dalej na zewnątrz prestiżowa branża lotnicza a w środku dramat? ;)

Cyk
@O_o

Dramat to Ty masz na bezrobociu ,a co w środku to już nie Twoja sprawa odrzucie ????

O_o
@Cyk

Ok dzięki za potwierdzenie, że dalej wewnątrz skrajną patologia ;)

kszm

Witam, czy dojeżdza ktoś może autem z krakowa ? Szukam kogoś żeby móc się doczepić :) ewentualnie czy ktoś dojeżdza Mat Busem?

Yes
@kszm

U kogo pracujesz i z której części Krakowa dojeżdżasz?

kszm
@Yes

Zaczynam w poniedziałek o 8:3₩ na stanowisku młodszy specjalista badań nieniszczących z Panią przełożona (nazwiska niestety pamiętam) Daj mi znać proszę jak odjeżdżasz (537 663 722) bo mogę to dostosować pod Ciebie.

Yes
@kszm

Niestety kolego nie ta zmiana :(

Eryk

Czy aktualnie trwa nabór nowych pracowników . Jesli tak to gdzie złożyć CV??? Chyba że rekrutacja tylko po wewnęcznej znajomosci pracowników z kierownictwem?????

Ktos
@Eryk

Wstrzymana rekrutacja ze względu na sytuację w Polsce

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Zakupów? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Niepołomice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage

Większość firm w Niepołomicach ma przestoje związane z koronawirusem.jak to wygląda w Pratt&Whitney?

Adam2
@Adam

W strefie jest około 60ciu firm, wymień proszę "większość" nie pracujących. Normalnie działamy, nic się nie dzieje.

Dzień dobry, Chciałam zapytać o pracę Młodszego Inspektora Kontroli Jakości: - o co pytają podczas rozmowy kwalifikacyjnej? - jakie warunki panują w dziale ww. stanowiska? - w jakich granicach waha się wynagrodzenie na ww.stanowisku? Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Mainfolder

Taki Pracodawca jakie opinie, dowartościować się na kimś to jedyne odreagowanie samoświadomości za codzienne partolenie (usunięte przez administratora) pracy. Ta umiejętność robi z ciebie lidera. Niestety zarządzają tam małomiasteczkowi którzy pokończyli zaocznie, płatnie, kolanem dopychane i plagiatem podparte marne szkoły zakończone rozmaitym tytułem mgr zwane studiami .

Beka z jełopa

Widocznie w twoim przypadku nie zrozumiałeś sensu rozmowy ,to nie jest praca artystyczna żebyś tu sobie robił jak Ci pasuje i jak skończysz to będzie ,na początku nikt Cię napewno nie gonił a po jakimś czasie już się po prostu wymaga wyników,czego tu nie rozumiesz.Kolega na którego cisniesz pracuje tu od początku PWT i nawet dłużej i nie było potrzeby nikogo pod podpuerdalac żeby dostać lidera,jeśli tak twierdzisz to po prostu jesteś wspomnianym jełopem który myśli że przychodzi na kawę do roboty.Zmien firmę ,najlepiej na samozatrudnienie,tam Cię docenia...tzn sam się docenisz;)

Robak

Dobrze w tej firmie mają tylko ci którzy donoszą do mistrzów i kierowników kiedyś był podpisywany baner " życie ludzkie zależy od jakości naszego produktu" tylko szkoda że nie szanują pracowników .Jak przyjmowali mnie do pracy to mówili że nie ma pośpiechu że ma byc dokładnie piękne słowa a zeczywistosc wygląda zupełnie inaczej,pozwalają na ich gnebienie pracownikow przez takie osoby jak M.Cz. wypatruje sobie słabsze osoby i nie daje im żyć PAJAC ten człowiek to tylko się do łopaty nadaje jeżeli umiał by ja wogole obsługiwać. To jest największy ściemniacze w firmie ale dobrze donosi i nic mu nie robią. Bo to jest na rękę mistrzom,

Ktoś
@Robak

Jak już piszecie o m.cz to czy pozostali liderzy nie są tacy sami bo wydaje mi się że tak. Awanse nie otrzymali za doświadczenie tylko za donoszenie ale to chyba w każdej większej firmie tak działa

Doświadczony

Niech wszczyscy niezadowoleni się zwolnią i pójdą do innych lepszych firm. (usunięte przez administratora)

Rurek

Załóżmy Związek Zawodowy, skoro w Rzeszowie mają to dlaczego My nie możemy mieć ?!

Tere
@Rurek

Jest bardzo dużo chętnych żeby związki powstały. Lepsze związki niż rada pracownicza.

Stary Pracownik
@Tere

Jak ktoś pracuje dłużej w tej firmie to wie że była już próba założenia takiego związku zawodowego. Osoba która zainicjowała taki pomysł szybko skończyła karierę w PWT. A sama idea Rady Pracowniczej jest słuszna tylko wybór przedstawicieli powinnien być zmodyfikowany choćby ze względu na fakt że większość osób pracujących może nie pamiętać poprzednich wyborów.

Brodaa

Kiedyś z czystym sumieniem polecałem tą firmę dzisiaj szczerze wszystkim odradzam . Robi się tam wyścig szczurów , jeden pod....dala drugiego liderzy i mistrzowie wywierają presję na pracownikach i to bardzo niezdrową . Presja odbija się na jakości założeń i na samej atmosferze pracy .(usunięte przez administratora)

Dobrze nam tutaj
@Brodaa

Jeśli tak Ci źle zmień prace i daj normalnym pracownikom spokojnie pracować. To że Ty i kilka innych osob zamiast uczciwie pracować zajmuje sie plotkami i oczernianiem a nagle Cie ktos pogonił żebyś za te 8 godzin no sorry gora 5 bo 3 godziny pałętasz sie po calej hali nic nic robiac. Tak dobrego i pracującego pracownika doceni każda firma tak ze miej jaja i zmień prace.

Swój
@Brodaa

Przedstaw się anonimie, daj szanse się wytłumaczyć tym co Cię tak do roboty gonią.

Spawacz
@Brodaa

Nie przedstawi sie bo jest w tych 10% malkontentów ktorym firma powinna pozwolić rozwinąć skrzydla poza bramą. Prawda jest taka ze robota jest ok dla tych co chca robić a dla ściemniaczy za ktorych nareszcie sie wzięto jest wszystko źle. Nareszcie dość tego ze 15 osób pracuje a 2 nie zrobi nic przez caly dzień

Znajomy

Mistrzowie na spawaniu to banda popaprańców już nie mówiąc o liderach wykorzystoja ludzi i tylko umieją donosić komfidenty w tej firmie ma dobrze ten kto (usunięte przez administratora) Liże mistrzom

Joe

A co myślicie o okrzyku "hip hip hurra" na maszyningu? Też się śmiejecie?????

XD
@Joe

Przypomina to okrzyk z defilady zwycięstwa z ZSRR. Propaganda sukcesu firmy jest ogromna, szkoda, że rzeczywistość jest zupełnie inna.

Przybyły
@Joe

Mam pytanie bo chyba bedę tam pracował, co to jest ten maszyning?

Ktos
@Przybyły

Dział z tokarkami i frezarkami

kszmendz

Dzień dobry, Czy dojeżdża ktoś może z Krakowa i ma wolne miejsce? Z przyjemnością dorzucę się do paliwa. Ewentualnie jak z MPK?

On
@kszmendz

Tak, dużo osób dojeżdża, kwestia dopytania skąd, z tego co się orientuję większość z Huty ale z innych części Krakowa również. Jak już będziesz pracował popytaj ludzi na zmianie, powodzenia!

Ktoś

No chyba jest coś na rzeczy, skoro pół rannej zmiany drze się i wyzywa jakiegoś gościa. Dziwię się, że nikt z tym nic nie zrobi, ale przecież dowodów nie mają na mobbing!!!! Upatrzyli sobie kogoś i go dręczą, jakby do mnie takie teksty leciały to bym tego nie ogarnął. Banda wysmiewaczy..... Nudzi im się nie mają co robić to wymyślają bzdetne historie....

Dzik

Potwierdzam! Dzieje się coś dziwnego, to podchodzi pod szykanowanie, taka firma i pozwala na mobbing?

Zniesmaczony
@Dzik

Mobbing to w dziale technologicznym jest. Kierownika tego działu dawno już powinni wymienić. Ale jak to w tej firmie bywa mobbing jest najlepiej wynagradzany.

Dzik
@Zniesmaczony

Tak jak jechała załoga po którymś z współpracowników to przechodzi ludzkie pojęcie. Robią takie boje.... Obrzydliwi są ludzie, a góra nic z tym nie robi.

PeWuTe

Jak tam w pracie dalej mobbing i fałszowanie wyników finansowych i produkcyjnych?

Zniesmaczony

Czyli nic się nie zmieniło. Już się nie odezwą.

Jan
@Zniesmaczony

Rozumiem że też zostałeś potraktowany w ten sposób? Może powiesz mi coś na temat samej rozmowy kwalifikacyjnej, jaki był jej przebieg i jakich pytań można oczekiwać? Daj znać koniecznie.

Joe

Spotkania z wynikami są zawsze negatywne, ile to kosztujemy firme itd, itp...a jak pytamy ile zarabiamy to już nie mają danych???? to są sztuczki socjotechniczne, nie można powiedzieć, że jest dobrze bo ludzie popadną w samozadowolenie.

Wcale nie zarabiamy rewelacyjnie. Wystarczy porównać sobie zarobki w innych firmach w strefie. Pracuje już w PWT 2 lata na produkcji i mam taką samą stawkę jak mój znajomy który pracuje od pół roku w biurze. Z tym że ja pracuję na 3 zmiany. On na 1. Płaca jest kiepska. Ale jest adekwatna do jakości i poziomu pracy.

Pracujemy adekwatnie do płacy????

Brawo!!!

A nie pracujemy? Nisko płacą ale wogole nic nie wymagają. W której robocie można iść w nocy na godzinę na jadalnię i udawać że się coś robi? Albo latać 15 razy w ciągu godziny do Mistrzowki. Zarobki są słabe ale cudów nie można oczekiwać po poziomie pracy.

Rotacja jest tylko w jednym dziale, reszta się kręci.

Zależy co rozumiesz pod pojęciem rotację? Jak patrzę na moje koleżanki i kolegów z produkcji to większość pracuje krócej niż ja. Technolodzy to co pół roku inni. Kontrola Jakości chyba się jako tako trzyma z tym samym składem. I managerowie ciągle Ci sami. I na magazynie chyba też wogole rotacji nie ma bo gęby ciągle te same. A produkcja to jedna wielka rotacja.

Osoby te same, tylko dochodza nowo zatrudniane. Że ktoś się zwalnia, raz na parę miesięcy jakąś osoba i tyle. Skład na produkcji się mocno trzyma. Chyba że masz na myśli konkretną zmianę ale tego już nie wiem, choć gdyby coś takiego się działo to bym słyszał. Pozdro

Dramat

A zauważacie to, że szczególnie trafne komentarze które były w tym wątku są już usunięte?

To lepiej zmień pracę bo produkujesz części do samolotów którymi codziennie lata kilkanaście tysięcy ludzi!

Boss

I Ty myślisz że ktokolwiek używa tych części które produkujemy???? Wysyłamy do Kanady i USA złom który zalega u nich na magazynie a Polaczki się cieszą że dzięki nim samoloty niby latają ???? My złom produkujemy a nie części samolotowe.

Joe

Kierowników to nie umieją wybierać, (usunięte przez administratora)ogarnij bo reszta dyrektorow to tylko z nadania jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pratt & Whitney Tubes Sp. z o. o.