Opinie o Profilpas w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Profilpas. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profilpas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profilpas w Kutno

Koko

Teraz mają ponoć przyjmować przez agencję. Ciekawe ile im dadzą i kto przyjdzie bo jak ktoś coś potrafi to sobie pracę znajdzie normalnie.

Bobek

Duża? Stary w przeciągu roku ostatniego roku chyba z 10 osób z produkcji odeszło a pracuje tam niecałe 30 osób. Po nowym roku najniższa krajowa bedzie niewiele niższa niż płaca pracownika pracującego na maszynie. No i nazwa stanowisk - pracownik produkcji a robi sie na maszynach.

Bocian

Jesli chcesz zarabiac 1500 na reke i po 3 latach dalej 1500 to napewno sie nadajesz. Szukaja caly czas i biora wszystkich.

Koko
@Bocian

No niestety jest to prawda. Pracuje juz tam chwile i rotacja jest ogromna. Pieniądze słabe i zero perspektyw. Dla tych co nic innego nie znajda i to tylko na chwile to moze byc.

Rocky

Ta dostała ale chyba trzciną po plecach ;-)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Profilpas? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jacek Placek

Nie narzekajcie, praca od poniedziałku do piątku więc nie jest źle. A to, że nędznie płacą to inny temat. Zresztą widać kogo ostatnio przyjęli - chłopaków którzy dopiero skończyli szkole i nigdzie nie pracowali. W ten sposób ta firma chce budować przyszłość - ja dziękuje i wysiadam, właśnie kończę dogadywać sie z inna firma i spadam stad. Dwa lata wystarczy - ciagle obiecanki i zwodzenia. Firma kiedyś bardzo fajna od około dwóch lat jedno wielkie (usunięte przez administratora) i jest coraz gorzej.

No i oczywiście nikt nie dostał żadnej premi. Cóż nic dodać nic ująć. Jedni udają ze płaca drudzy udają ze pracują.

Kuryło

Kto nie dostał ten nie dostał. Ja słyszałem, że niektórzy dostali po kilkaset złoty. Dobra praca na początek alebo jak sie nie ma czegoś innego. Po zdobyciu troche doświadczenia lepiej uciekać jak zrobiło to juz sporo pracownikow do firmy gdzie lepiej płaca i gdzie sa perspektywy. Zreszta widać kogo przyjmują - zero doświadczenia a kluczowym elementem jest wysokość zarobków (im mniej tył lepiej a najlepiej za najniższa krajowa).

No zbliża sie koniec tych trzech miesięcy które miały byc na wyliczenie ewentualnej premii. Pewnie znowu nic nie dadzą. Juz nawet chętnych do pracy nie ma bo ponoć ostatnio po rozmowach dzwonią i dziękują bo gdzie indziej płaca więcej.

Do Dariusz

Ale nie wygląda Tobie bo tam pracujesz czy też tylko tak słyszałeś. Jeśli piszesz że nie wygląda to znaczy ze tam nie pracujesz czyli tak naprawdę nie wiesz jak tam jest.

Do kutia

A znasz tak kogoś? Widzę ze co chwile szukają ludzi wiec zanim zacznę sie do nich starać chciałbym cos więcej sie dowiedzieć. Czy rzeczywiście jest tak zle czy da sie wytrzymać.

Ela

No i jak zwykle po wizycie właściciela. Dużo obiecywania, jakieś śmieszne podwyżki (bo jak nazwać 200 zł brutto raz na 3 lata) i festiwal obietnic, że wszystko będzie wspaniałe, że jest zadowolony z naszej pracy, że więcej produkujemy, że będzie premia itd itp. Trzy lata obiecywania spowodowały, że z firmy w której aktualnie pracuje niecałe 40 osób odeszło prawie 30. To chyba o czymś świadczy.

Pracowałem i po prawie dwóch latach powiedziałem dość. Dość ciagłego oczekiwania na podwyżkę, dość wierzenia w to że bedzie lepiej. Praca tylko dla tych co nigdzie indziej sie nie dostaną. Generalnie nie polecam.

Maniek

W sumie to wszystko co zostało napisane to prawda. Ogromna rotacja, brak podwyżek, ciągle obietnice etc. Jakby się dało płacić obietnicami to mógłbym pracować za te pieniądze. Chociaż w sumie to niedługo podwyżki będą - najniższa krajowa wzrasta.

Było naprawdę fajnie dopóki nie przyszedł nowy dyrektor. Od półtora roku tylko obietnice a ostatnio zaczęło sie zastraszanie ze jak nie wyrobi sie normy to bedą zwalniać. Za brama czekają tłumy chętne do pracy za 2000 brutto bez perspektyw podwyżki. Sam siedzi cały czas na stołówce a innych by gonił. Generalnie szukam pracy jak większość pracownikow.

Bacik

Słaba kasa, zero perspektyw na podwyżki. Socjal prawie zerowy. Z plusów praca od poniedziałku do piątku oraz wypłata na czas.

Mietek

Witam, czy moze ktoś wyrazić swoją opinie na temat tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Profilpas - Kutno

• Jak się pracuje w Profilpas?

Zobacz opinie na temat firmy Profilpas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profilpas?

Profilpas