Opinie o Profilpas w Kutno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Profilpas. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profilpas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profilpas w Kutno

Dorota

To prawda, że firma przyjmuje praktycznie wszystkich? Serio nie trzeba mieć konkretnego doświadczenia/umiejętności? :) Jak to jest możliwe :p

Nowak
@Paulina

Serio osoba która daje się tak podpuszczać i pisze beż ładu i składu pracuje w biurze?

Hej, na stronie firmy jest zakładka "pracuj z nami", ale nie ma konkretnych ofert, tylko formularz do zgłaszania. Czy bez otwartych rekrutacji warto się zgłosić do was? HR odpowiada na takie zgłoszenia w "ciemno"? Bo nie wiem czy warto to zrobić.

Oliwia
@Pati

Operator maszyn, pracownik produkcji ???? Nikt ze starych pracowników nie został i nie zostaje zwolniony ????

Witam Proszę o informację jak wygląda praca operator maszyn ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stary z doświadczeniem na CNC ? Jakie są benefity? Czy są nadgodziny pracujące weekendy??

@Zainteresowany

Soboty pracujące płatne 100 % . Maszyny się różne więc każdy praca operatora wygląda inaczej. Socjal. Myślę że około 5 tys na start plus minus ale wiadomo każdy przypadek jest inny. Firma się rozbudowuje rozwija obiecują duże zarobki jak będzie się okaże.

@Majster

Czy firma zamierza się rozbudowywać o nowe hale ? 5 tysięcy netto na pierwsza umowę dla operatora? Dużo osób pracuje w firmie ?

@Zainteresowany

Tak będą stawiane nowe hale. Myślę że teraz bo już przyjęli dużo osób będzie około stówy. Tak jak pisane przychodzą mlodzi po szkole uczą się przychodzą starsi też się uczą lub mają doświadczenie każdy napewno ma inaczej.

tomek
@Majster

a jakie warunki panuja na hali przy tych maszynach? mam tu na mysli zapachy - jakies opary, zapylenia, farby, chemikalia? pytam bo choruje przewlekle na uklad oddechowy, z góry dzięki za odpowiedz

Operator cnc Nowy wpis
@Majster

Czyli zaczyna sie od podobnej stawiki a na jaka podwyżkę mozna liczyc po 3 miesiacach próbnych rysunki techniczne wykonuja ludzie z.pojeciem atmosfera jest jaka Sa normy na mazzynach

Herkules Nowy wpis
@Operator cnc

Normy w magazynach są, jedynie kierownik przejął się swoją rolą i psuje atmosferę. Nic nie robi, tylko rozkazuje. Dezorganizuje tylko prace w magazynie i tyle. Nie nadaje sie kompletnie na to stanowisko.

Czym zajmuje się i produkuje aktualnie firma po przejęciu przez Mapei?

Arek

Dokładnie tak jest i będzie , przecież tam pracują całe rodziny ( rodzice i dzieci, rodzeństwa, partnerzy) w ten sposób chronią się nawzajem.

@Arek

Czyli to jest stricte firma rodzinna? Czy poza tym normalnie można się przyjąć, jeżeli jest jakaś rekrutacja? :) Czy pierwszeństwo ma rodzina? Jak to jest, bo zastanawiam się nad aplikacją... :)

Majster

Żadna rodzinna mówimy raczej że kolesiostwo. Tak są rodzeństwa, pary, rodzice z dziećmi . Jak trafisz na na 2.zmiany z 3 to będziesz musiał się podporządkować brygadzista i ich kolega oni mogą wszystko. Taka banda Fra ... od kieliszka . Ale nadzieję są w nowym dyrektorze że skończy ten (usunięte przez administratora).

Helena Nowy wpis

a co tam właściwie się dzieje? co w tej grupie jest nie tak? ma to jakiś duży wpływ na pracowników i ich pracę? szukam pracy, dlatego tak dopytuję

Oliwia

Dzień dobry, Oczywiście ze warto ???? Firma się cały czas rozwija, poszukujemy pracowników na różne stanowiska dlatego rekrutacja jest otwarta. Bardzo proszę CV kierować na adres kutno@mapei.pl ????

@Oliwia

ooo super, a powiesz czy bardziej szukają do pracy na terenie Polski, czy za granicą? Bo na stronie piszą, że mają też oddziały poza granicami Polski. Jeżeli kogoś tam szukają to jak wygląda opcja z zakwaterowaniem dla takiego pracownika?

HR

aktualne oferty można sprawdzać na stronie pracuj.pl - do fabryki w Kutnie (kiedyś Profilpas) szuka MAPEI POLSKA . Aplikować można przez pracuj.pl (najlepszy sposób) lub wysyłając CV mailem na adres rekrutacja@mapei.pl lub kutno@mapei.pl. CV można też zostawić na recepcji. Pełna elastyczność :-) Obecnie poszukiwani są operatorzy maszyn i magazynierzy.

HR

MAPEI POLSKA zatrudnia lokalnie

A jaki jest powód tych zwolnień? Są przeprowadzane jakieś masowe rotacje? I co, zwalniają pracowników, którzy mają nawet umowę o pracę? Czy tych na zleceniu? Jak to jest? Mogą liczyć na stabilne zatrudnienie czy nie? Moja koleżanka z Ukrainy chciała złożyć tu CV i teraz się waha...

Pati

Na jakie stanowiska są teraz przyjęcia? Wiesz? Bo nie mogę niestety znaleźć żadnego ogłoszenia, a jestem w trakcie szukania pracy...

Oliwia Nowy wpis
@Pati

Widzę że aktualnie można przez ich stronę wysyłać CV ale nie ma żadnego info jakie stanowiska aktualnie są otwierane i tak dalej, to samo z widełkami. Może ktoś pracuje w firmie i wie kogo konkretnie szukają i jakie mają wymagania od kandydatów ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Profilpas? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Peperr

Jakie warunki panują na hali? Są jakieś warunki szkodliwe z maszyn? Pył, dym, opary, opiłki tego typu rzeczy w powietrzu? Pytam bo choruje przewlekle na układ oddechowy

Hej. Można aplikować na stronki. Zastanawiam się nad operatorem maszyn. Tutaj tez wchodzą w grę wyjazdy do pracy za granice? W jaki sposób jest to organizowane? Czy to chodzi o sporadyczne delegacje bardziej ?

Jakie wartości są cenione w Profilpas?

Joasia

Naprawdę donoszenie na kogoś jest doceniane? A co z solidną pracą, wykonywaniem wszystkich poleceń, zostawaniem po godzinach? Jeżeli ktoś to wszystko robi, to nie ma szans, aby zostać docenionym dobrym słowem albo jakąś premią?

Herkules

Donoszenie na innych pracownikòw, podlizywanie się dyrektorowi,być pieskiem na posyłki.itp.itp..Jak to robisz,to jesteś ceniony...

Tadek
@Herkules

I co? Przełożony jest zadowolony z takiego pracownika który zamiast kwalifikacji i przykładania się do pracy plotkuje? A jak już ktoś jest doceniony to jak? Są premie czy inne dodatkowe bonusy?

Czy mógłby mi ktoś podać e-mail do firmy chciałbym wysłać CV, a szukałem na ich stronach i nie mogę znaleźć.

Staszek

Firma dobra więc przetrwamy nawet wirusa, nie ma powodu żeby zwątpić w firmę.

Jan
@Staszek

Są powody żeby wątpić, znów jest powrót do źródeł czyli układy i kolesiostwo to samo co za czasów wszechwładnej M.Szkoda bo przez chwilę było o.k.

kineskop

takie prawo natury zawsze pusta luka zostanie wypełniona i przewaznie w podobny sposób tak samo działa tyle ze parasol ochronny chroni teraz osoby które wcześniej tego nie miały i wszystko było by dobrze oby ten parasol nie chronił osób niekoniecznie dobrze działajacych na kożysc firmy ale to juz kwestja dyrygenta wazne zeby liczby sie zgadzały a jezeli tak niejest to niech dyrygent kręci parasolem byle na plus

dziubek

ja jednak wole półgłówków zawsze cos sie dzieje i nic niewiadomo ale takie zamieszanie sprzyja jak ktos potrafi skozystac z tego

lcd
@kineskop

kręć sie krec wrzeciono a nie lepiej poprostu docenić i trzymać dobrych pracowników a nie słuchać tych co najmniej robią a najwiecej maja do powiedzenia jakby ich słowa przeważnie bez pokrycia mnożyły saldo na kacie firmy bo chyba oto chodzi

Staszka
@Jan

Bzdury z palca wyssane, po co tak kłamać? Jal Ci źle i cierpisz z powodu zajmowanego stanowiska to się zwolnij no chyba że nie masz alternatywy. . Proste jak 24 razy 39...

Już tak nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Przecież są tu też zatrudnieni ludzie którzy mają swój rozum i swoje zdanie, nie? Nikt nic nie robi żeby było lepiej? Jak się wyjdzie przed szereg to do zwolnienia czy jak?

@Dorota

Teraz to w biurach zaczynają się bać. Powoli kończy się "panowanie" niektórych osób. Mapei przyjdzie i zrobi porządek. Nie będzie boków tak jak było do tej pory. Teraz zobaczycie co to znaczy praca obiboki z Białegostoku.

@Marcel

A skąd te zmiany kadrowe? Słabe wyniki czy o co chodzi?

@Dorota

Mapei kupił profilpas. Może wreszcie będzie normalnie.

Koleś
@Marcel

Oj będą zmiany , wiele i wielu się zmieni ????

Honorata
@Koleś

by może zmiany pójdą w dobrym kierunku? a wiesz może czy przyjmują teraz nowych pracowników? ponoć biorą tu wszystkich jak leci a tak się składa że nie mam doświadczenia...

Paulina
@Marcel

Jedynym obibokiem jesteś Ty który piszesz. Co Ty możesz wiedzieć ? Wiem, że chciałbyś wiedzieć sporo ale nie jest Ci dane niestety, a wymawiając słowo Mapei czujesz zaszczyt, jednak nawet nie wiesz czym się ta firma zajmuje. Ahhh jak mi szkoda ludzi, którzy kochają paplać jęzorami, do pracy się nie kwapią a jeśli już to tylko jak " Mapei" przyjedzie a podwyżek chcą zawsze najwięcej. Oby tak dalej a daleko zajdziesz ;) Pozdrawiam Paula

@Paulina

Ach jak mi szkoda ludzi, którzy wszystkich oceniają przez pryzmat siebie ????

Paulina
@Paweł

Nie ja zaczęłam dyskusję z oceną;) Ja nie oceniam nikogo dopóki nie jestem czegoś pewna, także zdania przez pryzmat pisane pozostaw, Paweł, sobie;) I jeśli coś Cie boli to zapraszam w 4 oczy, biuro nr 4 ;) jeśli odwagą grzeszysz, bo pisać na forum w anonimacie jest dziecinnie łatwe ;)

@Paulina

Co Ty Paula takiego zrobiłaś że pracujesz w biurze? Gdzie wcześniej pracowałaś? Wystarczyło się podczepić pod odpowiednią lokomotywę i już się siedzi w biurze. W innej firmie nie miałabyś tak dobrze jak tutaj.

Urszula
@Paweł

tak dobrze? a co uważasz w razie czego tutaj za takie dobre, żeby warto byłoby się ewentualnie przyjąć? i serio tak łatwo?

Nowak

X

Ogólnie praca nie jest zła, maszyny proste w obsłudze. Natomiast praca dla Pań tez nie jest skomplikowana- głównie prace ręczne przy robieniu wzorników. Na wszystko była norma, która nie była wygórowana. 8h dwie zmiany, każdy weekend wolny. Mała firma, każdy z każdym się zna, przeważnie nowa osoba to znajomy/rodzina kogos kto już tam pracuje. Na szczęście Pani koordynator już nie ma, bo to ona mącila w tej firmie najbardziej. Dzięki niej firma straciła kilka osób które dobrze pracowały. Największym minusem moim zdaniem jest to że pracownik sam sobie musiał naprawiać maszynę - nie było żadnego mechanika. Nawet po jednym na zmianie. Drugi minus to słabe wynagrodzenie. Ale nie pracuje już w firmie od jakiegoś czasu dlatego być może coś się zmieniło.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Profilpas?

Jacek

Składasz podanie, przychodzisz, bierzesz dokumenty do wypełnienia i pracujesz. Biorą wszystkich jak leci.

Czy w firmie Profilpas są regularne szkolenia pracownicze?

Olo

Oczywiście, indywidualne ????????????

Do hgd

A Juzek jeszcze tam pracuje?bo wszyscy mądrzy już odeszli

Tadeuszwajcheprzeusz
@Do hgd

Juzek do z wykształcenia jest durektorem z powołania księdzem a z natury k....

Pauletta
@Tadeuszwajcheprzeusz

Z natury jest człowiekiem, dobrym człowiekiem, kto z nami został ten to wie. Nikt nie jest idealny ale "Józek" o swoich pracowników dba i sznuje. Szacunek ważna rzecz - osoby wypisujące wulgaryzmy nie szanują samych siebie to co tu mówić o szacunku do innych? Idzciee dalej swoim życiem bo stoicie w miejscu ????

Zjedz makowca
@Pauletta

Dżepetto ma dużo roboty i uczciwie wystrugał sobie pinokia co jak mu nos rośnie to poślady idą na boki i biedny dzepetto znowu musi dobrze robić

Jacek
@Pauletta

Oj Pauletta, Pauletta. To już nie wystarczy że w domu mu się wysługujesz musisz jeszcze tutaj się podlizywać? My wszystko rozumiemy, że mammmma i papppa pracuje dzięki dżepetto ale miej trochę szacunku dla siebie i innych. Włosi to naród sprzedajny i nie najacy poszanowania dla siebie samych a cóż dopiero dla innych.

Pauletta
@Jacek

No nie wystarczy, nie wystarczy, gdzieś te punkty muszę zdobyć :) cóż za zazdrość musi was, biednych i zawistnych, ludzi zżerać a najgorsze jest to że bez powodu:) takie jest życie, każdy ma własny rower na którym musi pedałować, oczywiście kto pedałuje szybciej i sprawniej będzie na przodzie. Ale też nie i oto tutaj chodzi :) wykorzystywać ludzi Tez nie wolno do własnych podłych celów, co okazało się komuś strzałem w kolano. Ja mam sumienie czyste czego ktoś o sobie powiedzieć nie może bo % zakłócają przewodzenie neuronów. Wesołych i życzliwych Świat ludziska :)

Matteo
@Pauletta

Szacunek ważna rzecz to fakt, zawiść i zazdrość zawsze towarzyszyła ludziom o charakterze discopolowego dresa tego nikt nie zmieni

Dawid
@Matteo

Znasz dobrze Profilpas od środka, powiedz mi w takim razie czy zatrudniają tu też osoby bez doświadczenia zawodowego? Ciekawi mnie ta kwestia, na pewno wiesz coś na ten temat. Czekam na odpowiedź. :)

@Dawid

Zatrudniają wszystkich w myśl zasady: mierny, bierny ale wierny. Ważne żebyś siedział cicho i się nie wychylał

Piter
@Pauletta

Każdy zdobywa punkty na swój własny sposób, ważne żeby był skuteczny :-)

Stick

Ok

Pele

Dopóki jest Szczepan to jeszcze sie to jakoś bedzie kręcić. Jak odejdzie albo go zwolnią wtedy okaże sie ile sa warte osoby ktore tam pracują.

Filippo
@Pele

Szczepan to dobry człowiek. Jego też nie docenił Marco. Marco od początku otwierał tę "fabrykę", aby mieć w niej straty i dzięki temu płacić mniejsze podatki we Włoszech. Zęby zjedzone dla tej firmy zanim się "otworzyła" w Kutnie. Zmarnowali tyle dobrej pracy dla takiego czegoś. A co czytam? Typowe polaczkowanie. Ludzie odejdźcie z tego bagna i przestańcie się wzajemnie opluwać. Oni i tak mają Was daleko w poważaniu. Otwórzcie oczy

Joker
@Filippo

Wszyscy są koleżańscy , mili i przedewszystkim pomocni . Nie ma tam miejsca na kumoterstwo , donisicielstwo i włazidupstwo :) . Niczym w izraelskim Kibucu . Jednym słowem , jest pieknie

Barbara
@Joker

Mam tylko nadzieję, że Twoja wypowiedź nie ma wydźwięku ironicznego. Skoro pracujesz w Profilpas, to na pewno posiadasz interesujące mnie informacje. Powiedz mi, czy firma dba o podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników? Mam tu na myśli organizowanie szkoleń, kursów, itp.

Andy
@Joker

W kibucu każda praca i każda osoba jest tak samo ważna a w Profilpas tego nie ma ...niestety

Kolega
@Pele

szcze pan to chodzi o jakąś ksywke czy że sika jakis pan

@Kolega

Żałosny jesteś "kolego". Do pięt nie dorastasz kulturą i wiedzą osobie o której piszesz. Pasujesz do tej miernoty profilpasowej.

Barbara

@Pracownik, większość wpisów tutaj to potyczki słowne, z których osoba postronna, zainteresowana pracą w Profilpasie niewiele zdoła zrozumieć. Napisz na jakie stawki można liczyć na produkcji?

Karabinier
@Pele

I kolejna sprawka w plecy karabinek złożony i do tyłka wsadzony

Ludmiła

Nareszcie atmosfera jest czystsza i weselsza Pani koordynator produkcji w końcu nie ma jest lepiej

Miś
@Ludmiła

Karma zawsze wraca. Dosyć złego narobiła wielu osobom w tej firmie. Skończy się wreszcie parasol ochronny dla wielu jej znajomków. Szkoda tylko że tak długo ją trzymali.

Ludmiła
@Miś

Lepiej późno niż wcale!

@Ludmiła

Wyjechała na szkolenia do Włoch i macie labe\

Leopolda
@Leopoldo

Słyszałam że bilet tylko w jedną stronę jej kupili ????

@Leopolda

Jeśli dostała bilet w jedna strone to już klapa ,,,powrotu nie ma ani pomocy .Szczepan już nie pomoże .Jak to karma potrafi wrócic wcześniej czy później.

Bella
@Leopoldo

Zdziwiłabym się gdyby Szczepan chciał jej pomóc. Z tego co pamiętam to niezbyt dobrze się o nim wyrażała.

Leopoldo2
@Bella

A czy była jakąkolwiek osoba o której się dobrze wyrażała? Na szczęście osoba ta należy już do przeszłości tej firmy

@Bella

Niemożliwe ….przecież była w Programie Specjalnych Szkoleń Szczepana ...jako TA szczególnie uprzywilejowana .Wiedząca wszystko PRZED innymi zwykłymi pracownikami.

Biuromen
@Leopoldo

Ty chyba nie wiesz o czym mówisz. Jak widać nie wiesz jak było ale pewnie jesteś fąflem nowego zarządu.

Bułgar
@Leopoldo

w domu poza tobą wszyscy zdrowi? Nie mówiła mama żebyś nie siedział za długo na słońcu bo się w głowie pomiesza, a może zabawki były za ciężkie i kilka razy uderzyłeś się w glowke?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Profilpas? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Chyba żartujesz ????

Staszka

Zapewnia służbowe auta, przedstawicielom i dyrektorom. Można korzystać poza godzinami

X

Narzędzia pracy? A co to takiego, zalicza się do nich kartka papieru i długopis? Jeśli tak to takie narzędzia pracy zapewnia Profilowe na stanowiskach kierowniczych.

Alex

W fimie zaszły bardzo pozytywne zmiany.

Bella
@Alex

Pozytywne zmiany to tam zajdą jak nie będzie to już firma "rodzinna".

@Bella

Niech sobie będzie rodzinna ale jest wreszcie sprawiedliwie. Atmosfera też jest miła.

@Alex

Teraz czekamy tylko na koronowirusa. Pewnie zaraz ktoś z Włochów nam go przyniesie :-)

Więc uważaj a szczególnie Ty Marcel i Alex ...nie długo Was czekają odwiedziny

@Leopoldo

Z tego co wiem za takie odwiedziny też zajmują "zawiasy"

Antek

@Miś Dużo prawdy jest w tym co napisałeś. Generalnie firma z dobrymi opiniami toi na forum nie ma zbyt wielu wpisów.

Zostaw merytoryczną opinię o Profilpas - Kutno

• Jak się pracuje w Profilpas?

Zobacz opinie na temat firmy Profilpas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profilpas?

Profilpas
1.9/5 Na podstawie 318 ocen.
  • Wschodnia 1
    99-300 Kutno