Opinie o Amsterdam Standard Sp. z o.o. w Kraków

Amsterdam Standard to polsko-holenderska firma, świadcząca usługi programistyczne w zakresie tworzenia serwisów internetowych i aplikacji mobilnych.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amsterdam Standard Sp. z o.o. w Kraków

Irek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę, będę wdzięczny za info?

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w firmie Amsterdam Standard Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia benefity?

Standardowo: multisport, pakiet medyczny, budżet szkoleniowy, owoce i napoje, kawa z łomianek, co drugi piątek "fast food friday", książki, dwa razy w roku impreza integracyjna z osobami towarzyszącymi, mieszkanie w Amsterdamie (idealne na weekendowy wyjazd) i inne okazjonalne benefity :)

Zenek

Słyszałem o firmie, że jest dobrym pracodawcą. Teraz myślę, że to jest powód braku wpisów na forum!!

Hanna

Obecnie firma Amsterdam Standard Sp. z o.o. poszukuje do pracy na stanowisko JAVASCRIPT DEVELOPER. Z ich oferty pracy wynika, że gwarantują atrakcyjne wynagrodzenie, udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju zawodowego, udział w wewnętrznych warsztatach i hackathonach, finansowanie szkoleń, imprezy integracyjne, firmową bibliotekę, lekcje angielskiego, piłkarzyki, darty, opiekę medyczną, kartę Multisport. Zastanawia się ktoś nad aplikowaniem?

2 etapowa rekrutacja: 1. rozmowa HR. 2. weryfikacja techniczna (opcjonalnie livecoding z klientem, na kolejnym etapie) Patrycja odpowiedzialna za HR - bardzo profesjonalne podejście, bardzo sympatyczna, konkretna i profesjonalna. Sprawnie opowiedziała o firmie i przedstawiła vibe jaki tam panuje. :) Kamil odpowiedzialny za rekrutację techniczną - bardzo profesjonalne podejscie. Do rozmowy podchodzilem bardzo zestresowany, niepotrzebnie. Kamil od początku wprowadzil luzną atmosferę i kontynuował vibe firmowy przedstawiony podczas pierwszego etapu z Patrycją. Amsterdam Standard to miejsce, w którym pracowałbym z przyjemnością. Obecnie posiadany przeze mnie stack nie koresponduje z wymaganiami projektu. Zostąło mi to przedstawione w jasny i rzetelny sposób. Podczas rozmowy wyciągnąłem również wiele wniosków. Kamil (rekuter techniczny) podpowiedział mi również wiele rzeczy przydatnych w rozwoju mojej dalszej kariery zawodowej! Polecam z czystym sumieniem. :)

Pytania byly sensowne i logiczne. Bez wydumanych formułek i pustych frazesów. Związane z realnym rozumieniem technologii oraz projektowania - na realnych przykladach i realnych analizach. Bardzo przyjemne, konstruktywne pytania.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
mabr

no ja nawet tych wideł tutaj nie znam więc i taka wiadomość konkretna by mi się przydała - w każdym razie widze że jest ogłoszenie na stanowisko PHP Developer w rzeszowie i chyba się skuszę - kwestia tylko czy realnie się na nim rozwinę i będe mógł robić karierę

Jaro

@wertgj Tak, szczerze polecam. Zwykle podają widły w ogłoszeniach o prace, także poszukaj takiego.

Jaro

Polecam, dobre miejsce do pracy. Dobre zarobki i wypłaty zawsze na czas. Dobry sprzęt do pracy. Benefity: karta multisport, opieka medyczna, świeża kawa prosto z palarni, świeże owoce, pizza/burgery w piątki, biblioteka firmowa, itp.

pg

Muszę odpisać na komentarz “Anonima”, ponieważ jest on nierzetelny. - prosiłem o dodatkowy monitor, RAM, dysk SSD i kamerę z mikrofonem i wszystko dostałem - sprzęt apple, to nie moje środowisko, ale są osoby w firmie które używają takich urządzeń - pracowałem na 3 projektach i każdy z nich posiadał różne wymagania co do czasu i pokrycia w testach - ~2 miesięczny, brak testów - ~8 miesięcy, testy były wymagane z wysokim pokryciem - ponad rok projekt, kod z dostatecznym pokryciem testami - chcący pisać testy, trzeba przestrzegać szereg reguł w pisanym kodzie, co raczej wpływa pozytywnie na jakość kodu - budżet szkoleniowy już jest od dłuższego czasu - nigdy nie było problemu żeby dogadać się z szefostwem (pewnie to kwestia racjonalnych argumentów) Reasumując: Masz prawo do swojej opinii, ale stwierdzeniami typu “słaby sprzęt dla programistów lub jego brak” oraz “a także brak jakichkolwiek testów w projektach” generalizujesz, po części obrażasz innych i kreujesz fałszywy obraz firmy. A ja twierdzę, że nie wiesz jak to wygląda w przekroju całej firmy. Osobiście bardzo polecam tę firmę.

Najlepszy w Polsce jest Lodzki Widzew RTS!

Pierwszy anonimowy komentarz nie jest zgodny z rzeczywistością. Firma od środka z mojego punktu widzenia, czyli osoby, która pracuje od prawie 3 lat dla Amsterdam Standard: - zatrudniani są ludzie z różnym doświadczeniem: juniorzy, mediorzy, seniorzy. Wszystko zależy od tego jacy ludzie są wymagani do projektu. - nie ma problemu z ulepszaniem sprzętu. Jeśli brakuje ci RAMu, nie masz jeszcze dysku SSD, chcesz większy/kolejny monitor, albo bolą cię nadgarstki i chcesz inną klawiaturę, to po prostu to zgłaszasz do Kasi albo Tomka i dostajesz to co chcesz w ciągu kilku dni. Jeśli chodzi o sprzęt Apple, to nie wiem, sam nigdy o niego nie prosiłem. Ale wiem, że są firmowe iPady i Macbooki. Taka mała dygresja: nie uważam, żeby sprzęt Apple był wyznacznikiem jakości czy jakąkolwiek miarą czegokolwiek. - zdecydowana większość projektów, to pisane czegoś nowego od zera, wtedy to tak naprawdę od ciebie zależy jak zaprojektujesz aplikację, jakich narzędzi do tego użyjesz i czy naklepiesz do tego testy. Ja spędziłem 1,5 roku w projekcie, gdzie możliwe, że naklepaliśmy więcej linijek kodu z testami niż samego kodu, bo po prostu była taka potrzeba żeby zminimalizować ryzyuko przypadkowego zepsucia czegoś. Kiedyś tam może faktycznie sytuacja wyglądała nieco inaczej, bo było sporo projektów przejętych do utrzymania/dokończenia po holenderskich wirtuozach kodu i tam tych testów tam niue było, ale to stare dzieje. - jeśli chodzi o składane obietnice, to w moim przypadku wszystkie zostały spełnione (a było ich kilka), - budżet szkoleniowy jest, nie pamiętam nawet jak duży, ale jest od bardzo dawna. Korzystałem 2 razy i z tego co wiem, to nie wykorzystałem go w pełni ani w tamtym roku, ani 2 lata temuy. Oprócz budżetu szkoleniowego jest możliwość zamówienia z dowolnej lokalizacji (Amazon, Helion, itp.) dowolnych książek z IT do biblioteki firmowej. - z takich mega fajnych rzeczy, to są zawsze różne rodzaje kawy mielonej zamawianej bezpośrednio z palarni kawy z Łomianek. No i skrzynka ze świeżymi owocami w poniedziałki i pizza piątek we Friday. PS. Okienko kiedy nie było jeszcze budżetu szkoleniowego nie było długie, także z dużym prawdopodobieństwem można się domyśleć, który to były pracownik napisał powyższy nie odzwierciedlający rzeczywistości anonimowy komentarz :).

Rafał Książek

Nie wiem czy mówimy o tej samej firmie. Z mojej perspektywy to wygląda całkiem inaczej: - miałem przyjemność prowadzić 2 projekty, w które zaangażowane były osoby z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą - projektowaliśmy aplikację, która obsługiwała terabajty danych mając do dyspozycji bardzo dobry sprzęt stacjonarny (i5, SSDx256GB, RAMx16GB) oraz kilka serwerów (i7 XEON, 2xSSDx512GB, 2XRAMx16GB) dla wersji produkcyjnej i testowej - jako jedyna osoba w swojej drużynie pracuję na swoim prywatnym sprzęcie z racji faktu, że jestem pracownikiem kontraktowym i lubię mieć "całą swoją firmę" przy sobie - pierwszy projekt w jaki byłem zaangażowany trwał 18 miesięcy, przy czym miał 80% pokrycie w testach jednostkowych/funkcjonalnych oraz wdrożony CI - drugi projekt trwał 8 miesięcy, przy czym z racji naglącego terminu testy jednostkowe zostały wdrożone w końcowej fazie projektu - w obu projektach liczyła się jakość kodu, lecz każdy projekt miał również określony termin realizacji - co dla mnie jest standardem - o ile mi wiadomo, budżet szkoleniowy jest dość spory, a część pracowników wielokrotnie z niego już korzystała Oczywiście zdaję sobie sprawę, że firma prowadzi mnóstwo projektów i czasem trafi się gorszy projekt, czasem lepszy. Reasumując chciałbym podkreślić, że w mojej karierze zawodowej nie znam lepszej firmy od Amsterdam Standard Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Amsterdam Standard Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Amsterdam Standard Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amsterdam Standard Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amsterdam Standard Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amsterdam Standard Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amsterdam Standard Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amsterdam Standard Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 51 ocen.
  • Wasilewskiego 20 lok. 4
    30-305 Kraków

Amsterdam Standard Sp. z o.o.