Opinie o Dworek bis w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dworek bis. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dworek bis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworek bis w Olkusz

Każdego zapraszam żeby sprawdził czy jest blacha kotłowa czy nie od 10 lat posiadam atesty na każdą dostawę.A jak nie masz pojęcia o spawaniu i nie dowidzisz to nie pisz głupot na internecie daj swój telefon i niech cie ktoś na próbę weżmie bo spawać nie umiesz może co najwyżej heftować i (usunięte przez administratora) e ja mam zwykłą blachę a nie kotłową bo akurat na tym punkcie mam zajoba

Czy posiada ktoś może informacje o aktualnych zatrudnieniach w firmie Dworek bis? Niestety na stronie www nie znalazłam ogłoszeń rekrutacyjnych. Jakie warunki zatrudnienia są proponowane przez pracodawcę?

zybi

Mam piec ZPS EKO 26 KW od miesiąca na razie testuję eko-groszek , pellet na razie ocena dobra zobaczę jak przyjdą mrozy.

asia

a nie wiecie czy tam poszukują kogoś do obsługi wszelkich imprez? Pomimo tego, że ieskzam nedaleko nikt z moich znajomych tam niestety nie pracuje wiec chciałabym zapytać tutaj, mam dosiwadczenie jako kelnerka

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dworek bis? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
tomano

Kolego ja tez mam ten piec czyli zpt eko 3 26 kw i provlem z ustawieniem pieca pomohl by ktos bo tylko mam pelne spieki

kami

Posiadam kocioł zpt eko 3 ,26 kw jestem z niego bardzo zadowolony,wahałem się co do wyboru firmy,lecz teraz wybrałbym ponownie ten sam kocioł. Kocioł sprawuje się bardzo dobrze,wystarczy dosypać opału i wyczścic kocioł,co przebiega bardzo szybko i wygodnie.Dużym plusem jest dodatkowy ruszt wodny,na którym można palić,gdy mam coś do spalenia dodatkowego,bez żadnych kombinacji (wkładanie lub wyciąganie dodatkowych części.Jestem bardzo zadowolony i jesli ktoś szuka opinii o kotle to mogę z czystym sumieniem go polecić.

wwojtex

Też mi się tak wydaje, wziąłem na próbę kilka worków groszku z kopalni Piekary jest drogi 800 - 850 zł/t ale żużla jest mało co, więc wszystko zależy od opału. W tej chwili mam groszek z kopalni Bobrek i ona bardzo mocno żużluje. Myśle jeszcze o próbie peletu podobno też nieźle to wychodzi. Pelet kosztuje ok 650zł/t jest tylko znacznie mniej kaloryczny ale przy obecnych zimach może wystarczy. A Ty jakim opałem palisz i z jakiej kopalni? Pozdrawiam

mirek

Musisz po prostu zmienić opał.wiesz jak teraz jest ciężko kupić dobry a cena nie idzie z jakością.pozdrawiam

wwojtex

Witam Mam od dwóch lat piec ZPT III na ekogroszek 19 Kw. Proszę o podanie ustawień parametrów bo nie mogę sobie poradzić z żużlem i sadzą w tym roku. Opał to ekogroszek 29 KJ polski nie żaden czeski (800zł/t). Myślałem, że jak kupię dobry opał to będzie mniejsze spalanie a tu sytuacja odwrotna nie może osiągnąć temp. 60 stopni a żużel muszę codziennie wybierać tyle tego jest. Pozdrawiam i proszę o podpowiedź

Mirek
@wwojtex

Jakie masz ustawienia?Ja mam 26 Zpt 3.Ja mam ustawienia czas podawania 7 sekund przerwa w podawaniu 50 sekund i moc dmuchawy 22 procent,przesłona w dmuchawie jest odsłonięta na około 3 cm.Przy dużej mocy dmuchawy(około 60 procent też mi się bardzo żużlowało) teraz jest ok.

@Mirek

Dzięki za odpowiedź, Ja w tej chwili mam takie ustawienia 8 sekund podawanie, 32 - 35s przerwa w podawaniu. nadmuch na 20%, szczelina na dmuchawie taka, że palec się mieści. Po wielokrotnych próbach zmiany ustawień nie wiele to poprawia, temperarturę mam na 60 stopni niby dobija, ale ilość żużla mnie rozbraja, robią się taki bałwany w retorcie a tym samym dziury w zawartości opału. Wydaje mi się, że te piece nie są przystosowane do spalania wysokokalorycznego groszku, na słabszym (tańszym) groszku żużla jest mało co. Pozdrawiam

Michal

Nie polecam pieca z firmy dworek większego badziewia nie można już kupic. W żaden sposób nie da się ustawić pieca na 60 stopni a jeżeli już będzie palił jak smok ile wsypiesz groszku tyle spali.Palnik za mały do pieca.Od serwisanta firmy nie można się nic sensownego dowiedzieć,po zadanym konkretnym pytaniu nie miał i dopowiedzenia bo jego wiedzą była mizerna.Nie kupujcie tego pieca ją kupilem i nie mam wyjścia muszę się męczyć z nadzieniem.

bogdan

witam, zakupiłem kocioł zpt eko III 26KW - mam pytanie jakie ustawienia macie?

lary

Dostałem propozycje pracy w Dworku Bis ale mam pytanie do byłych pracowników czy to prawda że na umowie jest inaczej niż dostane do ręki wypłatę bo nie chce zostać oszukany. Proszę o szybką odpowiedź

tedi

Posiadam kocioł Dworka zpt eko3 26 KW,jestem bardzo zadowolona,w mieszkaniach stała temp. całą dobę,bez ciągłego dokładania i zaglądania do kotła.Obsługa kotła bardzo prosta, solidne , wykonanie.Kocioł działa bezawaryjnie,myślę,że można je polecić niezdecydowanym,którzy nastawieni są na kupno naprawdę fajnego kotła.

Co myślicie o palniku ekoenergii

sofia

Polecam kotły. Mam ZPT Eko 3 i jestem bardzo zadowolna ;)

Debsal

Witam. Czy ktoś kupował piec dworek 0,9 kw ?

@Debsal

zrób zdjęcia kotłowni podłączeń napisz jaki opał kupiłeś( kaloryczność ile kosztowała tona) opisz jakie masz nastawy podaj miejscowość i to wszystko prześlij na lollol551@interia.pl a wtedy gdy się z tym zapoznam to Ci pomogę

kazek

Witam.mam piec 20,5kw.dworek.dom ocieplony.zawor 4 drozny zalozony dom ma 180m^ plus bojler 120l i zanic nie moge go ustawic o temp powyzej 60 st moge zapomniec.moze ktos pomoze....

anonim456

Kupilem piec dworek jestem Z niego nie zadowolony woda leje mi sie Z pieca jak i Z komina pale weglem i drzewem bukowym nigdy juz nie kupie tam pieca ato byl moj najgorszy zakup a dworek ma to gdzies i mowia ze tak. musi byc

@anonim456

musisz palić suchym drewnem to nie będzie ci się lała woda i suchym opałem do tego pewnie masz budynek nieocieplony i nieszczelne okna i jeszcze oszczędzałeś na montażu i nie masz zaworu mieszającego

Wojtek
@anonim456

Byłem na próbach spawalniczych w tej firmie okazało że dają zwykłą blachę a nie kotłową a klientom wciska blacha kotłowa a jest zwykła blacha

Jacek

A czy to prawda ze kiedyś DWOREK i SAS to była jedna firma ?

mariusz f
@Jacek

chciałbym podzielic sie swoją opinią na temat pieca dworek bis zpts 19kw .Wymienie najpierw plusy tego kotła -estetycznie wykonanie a teraz minusy,a w zasadzie jeden najwiekszy to palnik pancerpola 17kw w piecu który ma rzekomo moc 20,5 kw (cuda jakies lub perpetum mobile skąd sie bierze te 3,5kw?),palnik ten ma sporo wolniejszy obrót reduktora ,wiec co za tym idzie czasy podawania dochodzą do 40 s, a prąd niestety nie jest za darmo ,piec ma wilczy apetyt na węgiel i osiągnąc nim spalanie na poziomie 25 kg/dobe,przy mrozach jest wrecz niemozliwe,dalem sie naciąć na ten piec, bo brak było wtedy opini w necie na ich temat.Ludzie nie kupujcie tego złomu lepiej dołożyć tysiąc złotych i kupic sprawdzony piec .

@mariusz f

Witam, podzielam również tą opinię, użytkuję zpt eko II z palnikiem pułkowym 26 KW na pow. ogrzewaną ok 170 m^2, i jak dla mnie to palnik równiez jest za mały do wielkości tego kotła, paląc na zastępczym ruszcie wodnym, byle jakim drzewem temperaturę łapie szybko, natomiast w trybie automatycznym na podajniku, ma naprawdę problem z osiągnięciem temperatury, z ustawieniami kombinowałem już na wszystkie sposoby, po prostu zamały jest ten palnik do wielkości tego pieca, dlatego zwracam uwagę na zakup większego kotła o 1 rozmiar w stosunku do zaleceń producenta, pisze ktoś że chce kocioł 19 kW na 140 m^2, doradzał bym większy. 19 kW. będzie sobie radził jak będzie utrzymywana stała temp. np. 22. Ale jeżeli np. na noc sterownik odcina pompę i budynek wychładza się powiedzmy o 2 stpnie np. do 20 stopni, a chcemy np. w weekend mieć ciepło np. żeby oglądac telewizję w koszulce to trzeba podgrzać do co najmniej 24 stopni i wtedy taki kocią będzie się męczył z tym problemem co najmniej z 3 godz. zanim kociła np osiągnie 60 stopni. Wiem co mówię bo użytkuję taki kocią. Mam doświadczenie również o kotle tej firmy ale z podajnikiem szufladowym i ten własnie bym polecał ponieważ szuflada jest duża, palnik też i naprawdę nie ma problemu z osiągnieciem zadanej temp.

Jacek

witam czy może mi ktoś napisać na temat kotła ZPT EKO 3 19KW czy ktoś użytkuje taki piec i jak on się sprawuje jak z ustawieniem i serwisem tego pieca . Dziś byłem oglądać taki piec i mi się spodobał w szczególności wykonanie pieca dość solidne wykonanie odpowiednia grubość blach można spalać wiele rodzai paliw. W porównaniu z innymi kotłami ten był ok i cena pżystepna z góry dziękuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Dworek bis - Olkusz

• Jak się pracuje w Dworek bis?

Zobacz opinie na temat firmy Dworek bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dworek bis
2.8/5 Na podstawie 83 ocen.
  • ul. Górnicza 3
    32-300 Olkusz