Opinie o Dworek bis w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dworek bis. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dworek bis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dworek bis w Olkusz

Jack

Polecam kocioł z "Dworka" pali super brak problemów z serwisem - miła rozmowa i doradztwo. Mam piec już trzeci sezon i grzeje na 100%. Podsumowując POLECAM.

Grzegorz
@Jack

Posiadam piec dworek już 14 rok zero problemu wymieniony został tylko ślimak do podawania paliwa pozatym wszystko

Mała Nowy wpis

Cześć, a tutaj w końcu ktoś na serwis się zatrudnia czy nie? piszą, że tych kotłów od lat się nie serwisuje ale mój chłopak się na tym zna i firmy przeglądam po okolicy za praca dla niego. Wiecie może czy w tym roku kogoś do siebie szukali?

Jack

Marzena
@Jack

To świetnie, że jesteś zadowolony z jakości usług firmy Dworek bis - ja sama słyszałam o niej wiele dobrego, więc Twój komentarz wcale nie powinien być dla mnie zaskoczeniem. Wspomniałeś o miłej rozmowie i o profesjonalnym doradztwie. No a jak u nich z cenami - są przystępne czy już nieco wyższe?

Karol

Bo tak jest

Łucja
@Karol

Też od tylu sezonów masz ten sam kocioł? Czy Tobie też musieli specjalnie go serwisować?

Irek
@Jack

Zgadzam się też mam kocoł z Dworka już 7 lat i też jestem bardzo zadowolony,polecam

Grzegorz Nowy wpis
@Jack

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Dworek bis?

Przestrzegasz jako pracownik lub były pracownik? Bo widzę, że tutaj często też się klienci wypowiadają, więc wolę się upewnić. Uzasadnisz swoją opinię? Bo teraz nie wiem na co powinno się uważasz. Coś nie tak z warunkami zatrudnienia? Coś się nie zgadza z tego co ustalone na rozmowie o pracę?

Agatka

Witajcie, czy teraz młody spawacz miałby szansę na pracę? widziałam, że kiedyś taka oferta widniała w internecie na takie stanowisko, a właśnie Olkusz przeglądamy z chłopakiem za czymś dla niego. Miałby teraz szanse na pracę bez doświadczenia?

M
@Agatka

Niech zadzwoni z tego co wiem potrzebowali spawaczy też początkujących

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dworek bis? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

No cześć, pisali jeszcze z rok temu o tym, że po parę lat już ludzie maja te Kotły od firmy a jak do tego ma się teraz średni staż pracy? widziałem ze na produkcje był ktoś potrzebny na Wspólną. Dacie znać jak się na niej pracuje? jak teraz zakład jest wyposażony i jak się zarabia?

Mariusz

Kupiłem w ubiegłego roku bio comfort blue na pelet. Serwisanci już nie obierają moich telefonów. Mimo bardzo drogiego, doskonałej jakości peletu czesto piec się nie potrafi rozpalić i blokuje podajnik. Silnik nie może przepchnąć blokady bo jest za słaby. Właściciel od roku unika nas. Ważne że faktura została uregulowana. TRAGEDIA!!! PRZESTRZEGAM!!!

KASKA 74
@Mariusz

Dzień dobry. własnie tzry dni temu zamontowano mi ten piec i dzis w nocy niespodzianka piec przestał przesyłać pelet. Dostanę załamania nerwowego

Agnieszka

O kurczę! A nie ma w pobliżu jakiejś innej firmy, która prowadzi obsługę serwisową takich pieców?

Byłem na rozmowie o pracę i polecam omijać firmę szerokim łukiem. Niby jedna zmiana, ale pracują na dwie, niby nadgodziny w sobotę, a płacą zwykłe dniówki (żadne 50% czy 100%). Najciekawsze jest to, że odprowadzają składki od minimum, a reszta pod stołem, bo niby "tak pracownikom pasuje". Dziwne, że ktokolwiek chce tam pracować, a tym którzy tam pracują powiem jedno, szanujcie się, bo traktują was jak (usunięte przez administratora) albo i gorzej :)

Olga
@Kandydat

A rozmowa była tylko o warunkach i oczekiwaniach czy pytali o coś konkretnego? Ile tej kasy miałoby by być "pod stołem"? Faktycznie, nie za wesoło..

Stanisław

Ja posiadam piec na ekogroszek firmy Dworek od 18 lat i z czystym sumieniem moge polecic, ogrzewam dom o pow ok 250 mkw i w tym czasie nie miałem żadnej awari ( wymieniłem tylko kondensator na wiatraku i podajniku. ) poza tym zero problemów. sam montowalem i ustawiałem parametry nie mając kompletnie pojęcia o tym. Zainteresowanym mogę podać swój nr. tel.( nie jest to żadna reklama tylko sprawa wyjęta z życia)

Klez

Dziś mróz -18 st ,kocioł idealnie pracuje,jestem zadowolony,dobry ekogroszek i jest super.Szczerze polecam tym ,którzy się wahają.

Instalator

Zamontowalem przez rok 28 kotlow z dworka. Zero problemow. Do siebie rowniez wzialem tego producenta i bd montowal w tym tyg. Widze ze KONKURENCJA SIE UDZIELA PILNIE

Artur
@Instalator

Witam ma problem ze spalaniem spieki żużlowe nie mam pida czy warto go założyć comfort blu 17kw.

Zbychu

Przestrzegam przed kotłami na eko groszek z palnikiem żeliwntm. Na każdym i słabym i pierwszorzędnym paliwie serwisanci nie potrafią ustabilizowac kotła.

Mamy dobrego pracodawcę, fajna atmosfera w firmie i generalnie firma zna się na tym co robi. Konkurencji trudno spokojnie to przyjmować

Prawdziwy

To jest forum pracowników barany, a nie klientów. A odnośnie pracowników to praca w firmie Dworek jest poniżej oczekiwań, pensja mocno poniżej oczekiwać, a warunki pracy wołają o pomstę do nieba. (usunięte przez administratora), nie pracodawca. Nikomu nie polecam się zatrudniać w firmie takiego prywaciarza - kombinatora.

Irek

Może słyszał ktoś że firma potrzebuje teraz pracowników? Jak z zarobkami i jaka atmosfera, może ktoś podzieli się na forum?

R

Witam ! A ja jestem zadowolona ,posiadam kocioł Dworek już 5lat i żadnych problemów ,wszystko działa bez zarzutu , kocioł w stanie idealnym ,wszystko gra i funkcjonuje bez zarzutu ,wystarczy zrobić dobre ustawienia a nie grzebać i przestawiać co minuta w sterowniku. Blacha po 5latach w stanie idealnym , sterownik bez awarii do dziś. Palnik żeliwny nie do zdarcia. Mi się podoba kocioł wykonanie też solidne. W przyszłości nie będę szukał innego bo nie warto eksperymentować jeśli z obecnego jestem zadowolony.Ocena na5.To nie przesada tylko ocena zgodna z zadowolenia z użytkowania.

Adam85

Kupiłem Kocioł Dworek 19 Zps jestem bardzo zadowolony przez 2 miesiące na ciepłą wodę spaliłem 350 kg ekogroszku polecam

@Adam85

Dziękuję za Twoją opinię, jednak wątek dotyczy firmy jako pracodawcy. Może znasz kogoś, kto jest zatrudniony w Dworek bis i zechce się podzielić swoim doświadczeniem? Zdanie pracowników jest bardzo ważne i pomaga innym osobom szukającym pracy.

Max

Gorąco proszę wszystkich o poważne zanteresowanie sie tematem przed zakupem kotla w DWORY BIS. Firma nastawiona na sprzedanie i olanie klienta. Serwisanci nie mają zielonego pojecia co jest nawet w sterownikach, że nie wspomnę o pozostalych. Przy najmniejszej awarii rozkopują połowę kotlowni. Właściciel przy płaceniu nawet byl opryskliwy. Nie wspomnę już o interwencjach serwisowych. Skandal i porażka. Błędy w konstrukcji, niechlujne wykonanie!!! Przestrzegam milych czytelników przed kłopotami!!!

Aroniaa

Witam, trzy lata pracy z piecem, ZPT EKOIII 19 KW. Palnik ekoenergia.. Sterownik st 709p. Zawór 4d. Jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z elektronika czy podzespołami pieca. Przetestowałem każde możliwe paliwo, jakie jest dedykowane piecowi. Zacznę od porażek.. Palenie peletem,zbożem.. Totalna porażka.. No ale czego można się spodziewać przy kaloryczność paletu czy też zboża.. Idzie jak woda.. Mimo o połowę niższej cenie na tonie całkowicie Nie opłacalne.. Dobowe zużycie około mini od 30 do 50 kg na dobę. Palenie miałem... Tragedia więcej syfu brudu.. Smród.. ... Palenie miałem o gratulacji 05-010.( ekomial) już lepiej, piec dobrze łapie temperaturę, lecz miał i tak Nie spała się do końca.. miał pali się tylko przy otworach powietrznych. Dużo popiołu pięć bardzo brudny zaoylony... Palenie czeskim groszkiem....niby fajnie nie ma dużo popiołu lecz dobowe spalanie duże przy dość sporych temperaturach minusowych,około 30-35 kg/dobę. Palenie polskim słabym elo groszkiem 22-24mj.. Też bez rewelacji pięć długo dochodzi do zadanej temperatury z 55c do zadanej 60c czas to ponad 35 min.. Słabo. Najlepszy rezultatem jakim udało mi się osiągnąć to palenie ekogroszek o 27-28 Mj. czas z 55 do 60 stopni to około 19-22 min.. Porównując cenę do jakości to optymalne paliwo, chociaz apetyt pieca jest większy jak u konkurencji.. Rekordem na tym węgla przy w miarę ciepłym dniu.. Pięć spała około 20 km na dobę przy mrozach -10 pięć łyka 27 kg przy - 15 -20 apetyt rośnie do 30-32 kg.. Spalajac eko z górnej półki 29 Mj wesoła. Bobrek. Efekt nie wiele lepszy od groszkow że średniej półki.. Problemy ze spiekami a zużycie węgla podobne.. Pokusiłem się też o spalanie antracyt o gratulacji 15-20 nie było większych problemów pięć szybko się nagrzewa długo zostaje w stanie podtrzymania.. Ale dużo czasu zajęło mi dobre ustawienie pieca typowo pod antracyt.. Rewelacja jest ze przy antracyt przy mrozie -10 pięć bierze około 24 kg/ dobę.. Przy ciepłym dniu zużycie spada poniżej 20 kg.. Ocena jaka daje ZPT EKOIII +3.. Porównując apetyt na do defro czy Sas. obydwa piece szybciej osiągają temperaturę i mniej zużywają ekogroszek...

witam posiadam kocioł ZPT EKO 23KW i już trzeci sezon walczę z ustawieniami. kocioł nie spala groszku , wypluwa albo szlakę albo w ogóle nie spalony groszek. pojemnik na popiół po 12 godzinach się przesypuje. ostatniej zimy przez chwile było OK przy temperaturach powyżej 5 stopni na dworze ale gdy przyszły mrozy poniżej 10 stopni wszystko wróciło do "normy". jeżeli ktoś może pomóc proszę o kontakt na mail: s.lawruk@pkpenergetyka.pl pozdrawiam

look
@anonymous

Dzwonic na serwis ,zrobic ustawienia ,tez tak mialem,potem wszystko bylo ok i jestem zadowolony,mam ZPT EKO 3 ,19kw

Miły

Jak ktoś chce oczernić zawsze znajdzie powód. Dworek bis to bardzo dobra firma i tyle w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Dworek bis - Olkusz

• Jak się pracuje w Dworek bis?

Zobacz opinie na temat firmy Dworek bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dworek bis
2.8/5 Na podstawie 83 ocen.
  • ul. Górnicza 3
    32-300 Olkusz