Opinie o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Ta firma to ma tupet osobę po podstawówce robią kierownikiem.a ludzie po studiach pracują na produkcji. A na podwyżkę dają 3% śmiech przy dzisiejszych cenach .Porażka.

XXX
@Nowy

Też trzeba mieć na uwadze fakt, że studia nie robią nagle z człowieka specjalisty w danej dziedzinie.. Lepiej sprawdzi się osoba która zna produkcje wie jak wygląda praca i zna systemy.

@XXX

Masz rację - studia nie czynią specjalisty... Jednak we wpisie powyżej nie ma mowy o studiach, a o braku wykształcenia średniego. Dzisiejsze czasy dają mnóstwo możliwości ukończenia technikum czy liceum (wieczorowo, zaocznie itp.) Trzeba tylko chcieć i dać coś od siebie. Do kierowania ludźmi potrzebna jest chociażby podstawowa znajomość zasad zarządzania, przedsiębiorczości, kodeksu pracy itp., a to nie jest w zakresie nauki w szkole podstawowej.

Justyna
@XXX

A jest tam taka osoba? Bo jakby szukali, to ja chętnie właśnie się podejmę, o ile warunki są sensowne. Nie mają jakichś ofert teraz?

malenia
@Nowy

A to studia dodają +20 pkt doprestiżu? Robic sie nie chce i oczekujecie cudow Jak chcecie byc docenieni to wychodzcie poza schematy i robcie wiecej, a nie ze linia staje pol godz przed końcem roboty bo po co robic sztuki...

Kot

Niestety Tak . Pytanie kto go przyjął bo za kierownika nic dobrego nie wniósł w zakład tylko zamieszanie (usunięte przez administratora) !

Pracownik były
@Kot

Szkoda że nikt nie mógł uchronić zakładu przed tą osobą Zapowiadaja się ciężkie czasy dla pracowników z produkcji

Fajrant!!!
@Pracownik były

A jak tam słynna linia CO2 się ma?? Automatyzacja postępuje?? Robot zapiernicza? A Pany operatory pracują już z kubkiem kawy w ręku przy linii?? Czy napierniczka na 3 zm i dalej brak osòb o dobrej tężynie fizycznej do pracy??

Stefanek
@Fajrant!!!

Napierniczka? Godzina 14:40 a panowie stoja przy linii z telefonami w łapie, ot taka dyscyplina jest u Was hihihihihi. Co jakiś czas przyjdzie ktoś, nakrzyczy, ale nic to nie zmienia. Wezcie sie za robote a nie piszecie komentarze jak wam tu zle, jakby bylo zle to by tyle ludzi nie wrocilo!!!!!

Król69
@Pracownik były

I bardzo dobrze, niech sie Wam wezmą za (usunięte przez administratora) Rotacja dyrektorów jest, w końcu trafi kosa na kamień i skończy się plotkowanie i bezcelowe łażenie po hali

Jak jest z pakietem medycznym w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Biurwa

Można, pracownik podstawowy pakiet ma za darmo jako benefit od pracodawcy, każda dodatkowa osoba z rodziny to koszt 70zł

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

Były

To zależy do czego jesteś zdolny zrobić dla awansu. Bo w tej firmie to tak wyglada ZNAJOMOŚCI.

@Były

A jak ktoś robi dużo dla dobra firmy to nie ma szans?

@Anna

Tu nie ma co robic dla dobra firmy ,bo i tak przy najbliższej okazji jak będzie tzw "restrukturyzacjia" to Cię wywala .Uciekaj stąd są lepsze firmy

Nikt
@Mmm

Dokładnie bo teraz nie liczy się człowiek który ma doświadczenie i coś potrafi.Tylko żeby był ktokolwiek .Nie ważne czy facet czy kobieta .Lepiej wprowadzić 4 zmianowy system pracy.Niz wziąć się za tych (usunięte przez administratora) i leńi z biura.Nie ma nikogo odważnego w biurze żeby zrobił z tym porządek. Najlepiej zganiasz wszystko na ludzi .Dzisiejsza kadra zarządzająca to jest największą porażka tej firmy.

Elvis Pan.
@Nikt

Mmm nie martw się tych biurowych typu Rajce, Krochmale , Durmy, Pawly i Piotry czy KAŚKI I BAŚKI już niedługo czeka czarny scenariusz jak w Tytanicu. Przeliczyli swoje zamiary nad możliwości. Wydawało się im że są tak inteligentni i wykształceni że zamienią kamień w złoto! Nie mając lub nie chcąc wiedzieć ile wysiłku i zdrowia kosztuje ludzi ta pracą . Że swoimi głupimi wyuczonymi gadkami ogłupią ludzi i zmuszą pracy ile się da. A wyszło na to że chwycili za ster tego molocha i ciągną go na dno. I tu nie pomoże jakiś pan ekspert z Chile , Dubaju , Paryża i innego raju. Tyko czekać jak ludzi na 4 zmiany będzie można policzyć na palcach jednej osoby.

Były
@Elvis Pan.

Nic się nie zmienia na tej firmie widzę ze czasy te dobre za czasu Skalskiego czy Tadeusza odeszły i zostały tylko wspomnienia Szkoda bo firma ma potencjał zawsze miała A teraz No trudno będzie co będzie

Anna Pobożna
@Były

Taaak .Białe kołnierzyki dbają tylko o swój byt! Nawet Kasia Salsa się tarza z śmiechu jak słyszy co się tu odwala. Witam wszystkich naiwnych wyrobionych przez Manpower Group swoimi ogłoszeniami do pracy w tej pseudo firmie. Nasłodzili wam, nabałamucili o luksusach to teraz se rypajcie. Witamy w systemie 4 zmianowym!!!! W szeregu zbiórka do taśmy marsz!!!!! A umowę zobaczycie po roku jak dobrze będziecie pracować i za najniższą krajową może ciut więcej za miłą ładną buzię!!! Hehe

Nikt
@Anna Pobożna

Brawo brawo .Tylko szkoda że ludzie tacy naiwni są. Powinien zakład stanąć może nawet strajk .A gdzie są związki. Od czego oni są. Powini być za ludźmi. Ale każdy wie jakie tam są układy. Nie ważne że nie będzie kim robić na 4 zmianowce. Mają to daleko gdzieś. Panie Marcinie K .chyba czas kończyć karierę.w tej firmie .

@Nikt

System 4 zmianowy ma być w papierach bo dostali za to kasę i się cieszą a pracownik ma (usunięte przez administratora) i utrzymać tych wszystkich kierowników za śmieszne pieniądze 185zl brutto za weekend śmiech na sali ludzie ogarnij cię się i zróbcie strajk niech wyjdą z biur ubierą rękawiczki i heja na produkcję

@Anna Pobożna

Odwala się i nic z tym nikt nie robi,związki dbają tylko o siebie tak było zawsze,ludzi zwalniali a coś powiedzieli ,ani słowa ,tyrasz po tyle lat ,z urlopu cię ściągają a potem kopa w (usunięte przez administratora) Podziękowanie

@Mmm

Najlepsze w tym jest że wiedzą że nie ma na tyle ludzi do roboty .A ile jeszcze pójdzie na chorobowe. To Poprostu będzie (usunięte przez administratora)na kółkach. Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać z głupoty zarządu. Poprostu zarząd już od pewnego czasu robił wszystko żeby tylko wprowadzić system 4 zmianowy.A potem dostaną nagrody.Ale tłumaczenia niby pana dyrektora aż rzygać się chciało jakie brednie opowiadał.

Kontroler
@Mmm

Związkowiec nie będzie z nimi zadzierał. Bo jemu tam dobrze. Siedzi sobie udaje że robi. Z kafką i herbatka se lata po hali tam i z powrotem. Parę razy coś piśnie do nich że niby zabiega o lepsze warunki traktowania i pracy . Ale to ściema jak nie wiem. Oni wszyscy tam w tej kontroli tak walą w ciula i udają że robią ciężko w tym pseudo laboratorium. Ehhhh A te panie na matrycach nie wiadomo czemu na jednej zmianie zawsze?? A na trzeciej nie ma kto matryc robić! Co to za przywilej?? Co to za system zmianowy??? Haloo kierownik?? Jest tam pan????

@Kontroler

Hmm czyżby dyrektora finansowego już nie było...

Gaśnicowy
@Mmm

@Mmm albo był słaby i nie dał rady albo już miał dość warunków. Ale nowy lepszy pewnie ????

Artur
@Gaśnicowy

Przyjęli nowego kierownika? To oznacza jakieś zmiany dla podwładnych pracowników? Mam na myśli kadrowe. Jakieś zwolnienia albo rekrutacje nowych osób?

logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Emilia

Żeby nie to, że pisaliście, że na produkcję zatrudniają przez agencję, to bym myślała, że w ogóle nie ma pracy teraz! Ale tak, to wiem, że szukają młodszego montera testera. "Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny pakiet benefitów" Kto napisze, ile tego podstawowego płacą teraz?

@Emilia

Zawsze zatrudnienie jest przez agencję jak narazie to nie ma przyjęć bo są zwolnienia

Emilia
@Ania

No okej, dopiero teraz widzę, że to ogłoszenie było z października:/ Co się takiego dzieje, że zwalniają? To produkcji dotyczy, czy z biura też?

Magda

Miło wspominam pracę w firmie. Czytając opinie jestem w ogromnym szoku. Wiele aspektów mija się z prawdą, przez co zastanawiam się co było motywem przewodnim opiniujących. Relacje między pracownikami są bardzo pozytywne, podczas mojej pracy panowała miła atmosfera na produkcji. Co do kadr również nie mogę narzekać - spełniały moje oczekiwania. Co do rozwoju w firmie nie mam zdania.

Maja

Hej Witam wszystkich wiadomo coś z systemem 4 zmianowy długo jeszcze to będą ciągnąć??

@Maja

Do końca listopada i kończymy

Lolek

Co tam słychać w najlepszej firmie (usunięte przez administratora).Pan Marcin nadal nie panuje nad produkcją

NIKO.

I jak tam romans na weillu podobno kwitnie dobrze. Nawet już z tym się nie ukrywają. Brawo oni za odwagę.

Mati

Kierowniku Marcinie jak to jest z pracownikami na weilu dwie panie z czterech umie przezbroic stanowisko a za inne panie przezbraja ją operatorzy czy tam kochankowie i mają czas na wszystko bo nikt nie umie przypilnować tylko jest samowolka tak samo z paniami na procesach siedzi ich tam jak mrówek jedna ściąga druga zakłada i bajerka leci po co tych kobiet tyle i wyrzucać pieniądze w błoto zamiast dołożyć pracownikom którzy naprawdę się starają

@Mati

Mati, za bycie 60-tką premii nie dostaniesz

DZIK
@Mati

Mati co Ty masz do kobiet które pracują na produkci. Człowieku zrobiła Ci któraś coś że tak na nie nadajesz. A jak niektórzy faceci mają dwie lewe ręce do roboty to Ci to nie przeszkadza A bajerke na tym zakładzie to każdy prowadzi i coś jest w tym złego. Niech panie z produkci mają gdzieś tego pana Mati .Miej odwagę i przeproś wszystkie panie albo nie odzywaj się już głupio więcej jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.Zmieniasz tylko pseudonimy i wypisujesz głupoty i obrażać kobiety .Ludzie musimy tepisz takie zachowanie i nie pozwalać na oczernianie nikogo .A panie z produkci niech robią swoje bo tak robią więcej niż nie którzy faceci.

Basia

Kiero Marcin chce się pakować

@Basia

A dlaczego? Co wam nie pasuje że ludzie odchodzą? Złe pensje czy o co chodzi?

Ta firma to porażka. Ludzie się zwalniają. Na produkci brakuje rąk do pracy A Ci którzy są np.taki pan operator z weilla to w głowie tylko romanse .A państwo z biura zadowoleni jak by nic się nie działa. Podobną miał być jakiś strajk czyli jak zwykle tylko dużo gadał A nic nie zrobił.

Dokładnie tak ????

Kolega

Ludzie przestańcie wypisywać głupoty. Ile wy macie lat .Nie rozumiecie że możecie narobić dziadostwa. Plotki rozchodzą się błyskawicznie.Ale żeby to sprostować to już nie tak łatwo.

Kac

Ale kolego spokojnie pomalutku skoro by nic nie robili jak twierdzisz a ty zapierniczasz to zamień się z kolegą nie ma problemu naucz się operować tą klątwa i po sprawie z tego co mi wiadomo weil jest podpięty pod system więc widać czy pracuje czy nie sami sobie robicie problemy i jeszcze komuś

Nie wasza sprawa .Jak bym nie był pewny to bym nie tracił na nią czasu Co was obchodzi jak traktuje kobiety .I na pewno nie będę przy niej stał jak Ci dwóch ze spawalni .Mogo sobie tylko pomarzyć Jeden to chyba ma żonę.a drugi to chyba nie .Bo nie mam na to czasu .Są inne sposoby. Tak więc odwalcie się o już.

Joda

Czas udać się w samotność gdyż Ciemna strona mocy pochłania zakład ten

Armagedon
@Joda

Do tych (usunięte przez administratora) w białych kołnierzykach!!!! Wybicie se 4 - brygadòwkę po postoju z tych pustych wodogłowi!!! Chyba że sami se będziecie zachrzaniać bo pracą tego nazwać nie można! Powodzenia w szukaniu naiwnych!!

Ilona
@Armagedon

A czemu pracą tego nie można nazwać? Jakie dokładnie ma się tu obowiązki? Rozwiniesz?

Stiwi gonzales

Firma zmierza do dna fatalne warunki pracy, na produkcji jedna osoba pracuje za dwie, bo trzeba zatrudnić więcej biurowych, doświadczeni pracownicy odchodzą, fizyczny jest traktowany jak śmieć, nie polecam tej firmy omijać z daleka!!!!

PUTIN
@Stiwi gonzales

Pochwalcie się w jakich warunkach teraz pracujecie w Carrier Manufacturing. Jak pięknie dbają o Was panie od BHP i kierownictwo tej pseudo firmy. Można w dłonie klaskać??!!.......ohyda!!

Amazonka
@PUTIN

Taa. Dziś taki jeden rozdawał nam Plussszzzz Elecctrolity hehe. Żeby jak to mówili żeby się robotnik nie odwodnił. Myślałam że się poszczam z śmiechu. Taki poziom inteligencji i pomysłowości że szczena opada! Hehe

@Amazonka

Ej co narzekasz jak za darmo dawał.xd A wgl to kto to taki, często w firmie coś ludziom rozdaje?

Pop
@PUTIN

Temperatura 40 stopni,a są stanowiska gdzie jest o wiele więcej, pozdrawiam biurowych, którzy w takie upały nawet nie wychodzą na halę produkcyjną

@Pop

Nic tylko współczuć jeśli serio aż do 40 stopni dobija. :( A po co oni się z biur wyłaniają na produkcję tak właściwie? Do czego są potrzebni?

Biurowy
@Dorota

Zeby wam na rece patrzec - coz za (usunięte przez administratora) pytanie... Jak jest potrzeba to sie idzie na hale, roboty przed komputerem jest dosc a nie zeby jeszcze wycieczki po produkcji robic

@Biurowy

Czyli w biurze klima normalnie śmiga? :/

Ударник

Witam, Chcę zmienić pracę, obserwuję rynek i widzę że firma niesłychanie często szuka nowych pracowników. Nie wiem z czym to jest związane, czy z krótkim okresem zatrudnienia pracownika czy z dynamicznym rozwojem firmy. Bardzo proszę o merytoryczne opinie o pracy, szczególnie interesują mnie działy techniczne.

Karier
@Ударник

Powodem jest duża rotacja, która spowodowana jest brakiem kompetencji i decyzyjności wśród kierownictwa i zarządu. Dla osób mało ambitnych i o mocnych nerwach polecam tą firmę.

@Karier

To dopowiedzenie, że dla mało ambitnych jakoś zawsze lekko zniechęca. :/ Ale co, to uważasz, że to wstyd byłby tu pracować?

Pobożny

Spieszmy się kochać technologów, tak szybko odchodzą :(

Nunek
@Pobożny

Co ta firma robi? Najlepsi technolodzy odchodzą. Kto teraz zajmie się montażem na gaśnicach? Ta firma stacza się na (usunięte przez administratora)

@Nunek

Już dawno się stoczyła trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć

Helena Trojańska
@Nunek

Nie przesadzajcie, ludzie zawsze odchodzą prędzej czy później. Wszyscy wiecie że najwięcej można ugrać przy nowej umowie. Dotyczy to dokładnie też tego zakładu jak i 99% innych w Polsce. Choćby było nie wiem jak dobrze, człowiek zawsze będzie szukał zmiany.

@Helena Trojańska

Ok Helena jesteś chyba wierząca w tą firmę :) że może wielka kariera Cię czeka :) nie licz,a co do ludzi którzy odchodzą może mają dość takiego traktowania że jesteś (usunięte przez administratora),i widzą jak nowi pracownicy przychodzą nie za takie pieniądze jak oni mają,dobrze było przedtem ,widziałaś kiedyś tyle wypowiedzeń z pracy jak ostatnio........

Ударник
@Mmm

problem wypowiedzeń dotyczy wszystkich firm, mamy sporą inflację i inne podejście do pracy. Teraz w firmie nie siedzi się 20 lat i nie dostaje medalu Stachanova ;) czy tam ВЕТЕРАН ТРУДА. (usunięte przez administratora) się już skończyła i może nie wróci prędko

Podobno już nie będzie 1. 2 .3 zmiany tylko zmiana A B C .Firma widzę że dba o pracowników. Ciekawe jak długo nad tym myśleli i debatowali.

Kazimierz
@Nowy

O, to wielka zmiana, nie powiem xD Zarobki też się tak "zmienią"?

Zuzia...
@Kazimierz

I w dodatku tymi żałosnymi podwyżkami 200 brutto ta światowa firma strzeliła sobie porządnie w kolano. Tylko czekać jak będą skośnookich sprowadzać do pracy z Wietnamu. Brawo wy!!????????????????

Serio
@Zuzia...

Najprościej to żalić się w niedzielne popołudnie w necie a w pracy to nie ma się kto odezwać i postawić.Firma w nic sobie nie strzeliła bo takiego fizycznego ma za nic, zapamiętaj to sobie że w tej korporacyjnej hierarchii jesteś tylko nieznaczącym trybikiem którego łatwo można zastąpić Było wynegocjowane min 200pln to tyle dostaliście.

Justyna
@Zuzia...

A ile ty byś chciał? 200 brutto chyba spoko ile całej pensji teraz masz?

@Serio

To co niby mają innego zrobić według Ciebie? Sądzisz że na luzie dałoby radę wynegocjować więcej?

Ktoś

Witam Czy na dziale gaśnic Że względu na małe dzieci można chodzić na 2 zmiany tylko? Czy kierownik może się na to zgodzić?

Dziecko
@Ktoś

Kierownik to ma tu (usunięte przez administratora)do gadania!! Masz dziecko do 4 lat to chodzisz na 2 zmiany i nic ci nie może zrobić nawet cię straszyć! Bo pòjdzie siedzieć i włosy mu wyrosną!

Josef Bratan i Alberto

Mamy nie pełne podstawowe, czy jest możliwość ubiegania się o posady kierownicze dla nas?

Byly

Czyli ta pani ktura ma magistra po 8 klasach podstawówki jest teraz kierownikiem zmianowym .Brawo .Można. ????????????

@Byly

Dokładnie tak musi robić dobre lody!!!

Byly
@Byly

Nie ma co hejtować tej pani ,gdyż jest kierownik z wykształceniem a nie ma pojęcia o zarządzaniu .Ta pani przynajmniej cokolwiek rozumie czym ten zakład się zajmuje

@Byly

Cokolwiek co masz na myśli chyba rozpowiadać ploty bo to najbardziej jej wychodźi

Kac morderca
@Kac

Chyba podpierniczać innych i przymilać się tym trzem beznadziejnym kierownikom którzy dla własnej kasy kazali by ci rypać w dzień w dzień na tym samym stanowisku przez 8h nie przejmując się czy dasz radę czy nie. Czy wyjdziesz prosty czy pogarbiony z tej firmy. Czy cię czasem nie wyniosą po 8h (usunięte przez administratora).

Irena
@Kac morderca

8 godzin to nie tak źle, normalny dzień pracy... no chyba ze firma krzywo patrzy na przerwy?

Duduś

Która to Pani?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Ropczyce

• Jak się pracuje w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.