Opinie o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Magdalena

Ta firma poprzez kadrę zarządzającą stacza się na (usunięte przez administratora) Pani Prezes nie potrafi zarządzać firmą, w oponach jej sie nie udało i tutaj próbuje wprowadzać swoje nic nie warte pomysły. Wyrzucenie ogromnej kasy na Panów z CCO było największym błędem tej Pani. Wszyscy pracownicy poczuli się niedocenieni, morale w firmie spadły do zera, potraktowała tym zagraniem wszystkich jak nic nie znaczących pracowników. Tą kasę można było o wiele lepiej spożytkować. Dodatkowo kasa ta została wyrzucona w błoto, nic nie wnieśli do firmy. Teraz przyjeżdżają Panowie z Meksyku i innych stron świata, aby pokazać że coś się u nas dzieje. Żałosne Pani główna kadrowa (HR) nie potrafi zatrzymać najlepszych pracowników, tylko głupkowato się uśmiecha na spotkaniach. Nie ma w tej firmie ścieżki kariery, przyjęliśmy Cię na dane stanowisko to się ciesz, na awans nie masz szans. Szkoleń w tej firmie jest okrągłe 0 w roku, a kadry i tak ogłoszą że 100% zaplanowanych szkoleń odbyło się. W tej firmie działu HR nie ma, przyjmują ludzi na szybko i to z łapanki tak aby wypchać dziury po doświadczonych pracownikach których w tej firmie prawie już nie zostało. Kto ma okazję to ucieka z tej firmy. Pan Dyrektor Gaśnic to kolejny gwóźdź do trumny w tej firmie. Zero kompetencji, traktowanie wszystkich z góry, to w jego stylu. Zero pomysłu i samodzielności w podejmowaniu decyzji, marionetka Pani Prezes.

Zawiedziony
@Magdalena

Właśnie został wyrzucony kierownik produkcji elektroniki jak jakiś śmieć. Tak właśnie tutaj się traktuje ludzi którzy coś chcą zrobić dla firmy i się starają!!! To chyba nie tędy droga panie M. Istny cyrk.

Poz

Jeden wielki(usunięte przez administratora), zament i lizanie tyłków osobom wyżej. Szczerze odmawiam wszystkim pracę tutaj, chyba że chcesz nabyć stany nerwowe, być stale mob.ingowany i nie masz żadnych perspektyw w życiu. Żadna firma wcześniej w którą mogłem się spotkać nie dawała tylu umów śmieciowych przez taki długi okres. Czy też głodową pensje, to już w (usunięte przez administratora) więcej się zarabia.

Stepan
@Ilona

Umowy z posrednictwem pracy a umowy z zakladem to rozne rzeczy. Mozesz byc 18 miesiecy na umowie z posrednikiem i otem nastepne 18 z pracodawca

Inia

Poszukują dyrektora zakładu, jest ogłoszenie, może on rozwiąże Wasz problem z komórkami? :) Żartuję, jestem tutaj bo szukają też specjalisty ds obsługi klienta i oprócz benefitów wymieniony jest także pakiet socjalny. Co w niego wchodzi? Jakie są stawki na tym stanowisku w ogóle?

Marianna

Chciałabym Ci pomóc, ale nie znam zarobków na stanowiskach. Wydaje mi się że w obsludze klienta na podstawowym stanowisku (junior bądź specjalista) zarobisz pomiędzy 4 a 7 tysięcy brutto, a widełki są zależne od umiejętności czyli doświadczenia zawodowego popartego papierem. Podobnie zapewne jest w HR czy Zakupach, a nawet na stanowiskach inżynierskich i konstruktorskich są inne widełki i w zależności od stopnia jest to rozrzut kilka tysięcy. Wszystko jest zależne od doświadczenia i umiejętności, które również są poddawane ocenie przez przełożonego przez czas trwania umowy w firmie. Także nie da się jednoznacznie powiedzieć ile zarobisz.

xxx

Jestem zadowolona z pracy.

Kodeks pracy Nowy wpis

§ 7. Pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom: 1) łączenie przemienne pracy związanej z obsługą monitora ekranowego z innymi rodzajami prac nie obciążającymi narządu wzroku i wykonywanymi w innych pozycjach ciała — przy nieprzekraczaniu godziny nieprzerwanej pracy przy obsłudze monitora ekranowego lub 2) co najmniej 5-minutową przerwę, wliczaną do czasu pracy, po każdej godzinie pracy przy obsłudze monitora ekranowego.

Kłamliwi kierownicy Nowy wpis

Nie dajcie się nabrać na słodkie słówka kierowników w tej firmie. Będą wam obiecywać cuda. Będą was zachęcać i mydlić wam oczy. Lecz kiedy będzie blisko powrotu kolejnej baby z urlopu macierzyńskiego (jest ich sporo) to zwolnią was bez mrugnięcia okiem i potraktują jak śmiecia. Nie warto się starać w tej firmie. Nie słuchajcie przełożonych. Róbcie to samo co oni. Kłamcie i oszukujcie innych. Dołóżcie swoją cegiełkę do upadku tego miejsca.

Specjalista ds. Zakupów

Widziałem ogłoszenie na starszego specjalistę ds. zakupów do zakładu w Ropczycach. Jakie możliwości rozwoju daje to stanowisko ? Czy po jakimś czasie można liczyć na służbowe auto ? Ile można zarobić na takim stanowisku ?

Stefan
@Specjalista ds. Zakupów

Samochodu nie dostaniesz, bo tylko nielicznym sie należą. Ryzykownie teraz aplikować jak nadal zwalniają...

Karol Nowy wpis
@Stefan

To po co niby zatrudniają skoro zwalniają ?

Walec Nowy wpis
@Karol

Lepiej wymienić doświadczonego pracownika osobą bez doświadczenia. Proste i logiczne. O to właśnie chodzi w Carrier.

Ile jeszcze

Kiedy się skończy ten horror ze zwolnieniami? Ludzie ze strachu siedzą na chorobowym, bo nigdy nie wiadomo na kogo trafi...

@Ile jeszcze

A od kiedy trwa ta akcja ze zwolnieniami? I z jakich powodów ma ona miejsce?... Ciekawi mnie, komu dziękują jako pierwszemu.

Xxx

Oni zwalniają jak leci. Albo nie przedłużają umów albo wypowiedzenie. Nie opłaca się w tej firmie pracować, stanowczo ODRADZAM!

A gdzie te zwolnienia?? Która hala H3 H2 czy H9????

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Pytanie nr 1

Kiedy wkońcu będą się podwyżki w tej firmie ? Bylo coś już dawno mówione i nic do tej pory

@Pytanie nr 1

Od kwietnia, trzeba słuchać....czyli w maju dostaniesz

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie, szczególnie na produkcji elektroniki. Można tam tylko stracić zdrowie, zwłaszcza to psychiczne.

Nope

Współpracownicy w porządku, płaca słaba, co chwilę chore pomysły kierownictwa które są o (usunięte przez administratora)rozbić. Jakieś 4 lata temu jeszcze można było w miarę spokojnie pracować. Teraz jest porażka.

@Nope

Jakie chore pomysły ma kierownictwo? Chodzi o dodatkowe obowiązki czy w ogóle zmiany na stanowiskach? Napisz o co chodzi.

Lucy
@Nope

Co to znaczy, że płaca jest słaba? Dla mnie osobiście byłaby to najniższa krajowa, ale każdy ma inną wartość pieniądza... Więc jeśli możesz, daj znać, na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć? Wystarczy, że podasz widełki.

Blah blah
@Lucy

Nawet na produkcji osoba ktora dopiero przyszla ma wiecej niz najnizsza krajowa

Nope
@Blah blah

Nie pisz głupot na produkcji dziewczyny mają najczęściej najniższą lub 100 zł więcej niż najniższa.

A ty na jakim dziale jesteś? Może się różni właśnie w zależności od tego, który. W poprzedniej firmie produkcja też miała kilka różnych, tu gdzie można trafić? I gdzie najwięcej dają? Tego w żadnym ogłoszeniu nie piszą.

Dzień dobry!:) Ktoś zajmuje jakiekolwiek stanowisko w obsłudze klienta? Szukają specjalisty i chyba jestem zdecydowana aplikować. Podpowiecie mi, jak wygląda proces rekrutacyjny do działu? Jest się czym stresować? :P Jakie widełki są przewidziane na stanowisku? Piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu, ale wiecie jak to jest. W większości ofert to standard ;) Jak to jest z awansami wewnętrznymi? Dałoby radę np. przejść z czasem do działu sprzedazy?

aa
@Ewa

Czemu piszesz o przejściu do działu sprzedaży jak aplikujesz do obsługi klienta? Aplikuj od razu na takie stanowisko jak chcesz

Tranzystor

Beemki są w leasingu, nie kupione Jak Ci szkoda to sam zapracuj na to, żebyś dostał samochód służbowy, bo nikomu za darmo z nieba nie spadło Trzeba się było uczyć w szkole

Prababka Matiego

Jak będzie kasa na imprezę firmową jak oni sami sobie teraz poprzyznawali pieronskie podwyżki a z ludzi robią wała że kasa poszła na święta????

Jak to nie wiecie gdzie podziewają się pieniądze które miały być na imprezę firmową? Przecież niedawno kierownictwo dostało podwyżki więc chyba wszystko jasne. Porażka

Mati

Pytanie do zarządcy firmy gdzie są pieniądze z socjalne które są przekazywane firmą na różne rodzaje imprez. W każdym zakładzie w Ropczycach są organizowane imprezy firmowe a niestety u nas brak imprez integracyjnych bo nie ma pieniędzy. Pytanie gdzie są!! Teraz Ciebień i spółka organizują imprezę tylko dla swoich z ograniczeniem max 70 osób. Czy tylko znajomi mogą przyjść reszta zakładu to jakieś barany którzy pracują kilkanaście lat . Czas chyba się obudzić kierownictwo

Pracownik!!!
@Mati

(usunięte przez administratora)Pieniądze socjalne są przeznaczone na co innego i dowodem tego są na przykład wypłaty pieniędzy na święta .Ogarnij się człowieku.

Matka Matiego
@Mati

A to chłopcze już nie dotarła do ciebie informacja że każdy pracownik miał sobie sam zapłacić za udział? Że informację mieli kierownicy rozprowadzić? Jak masz złe info to pretensje do przełożonego Hajs na swieta bierzesz to skad ma sie wziac nagle na imprezy??

Biurowiec
@Pracownik!!!

Nie wiem czy wiesz ale są pule pieniędzy które są przekazywane na święte oraz pieniądze na inne świadczenia więc wybierz się ty do dobrego specjalisty a później się wypowiadaj

Wterynorz

Ile to można pracować na umowie agencyjnej? Podpisujesz umowę po czym dostajesz wypowiedzenie???? (usunięte przez administratora)

Zmartwiony

Mam pytanie odnośnie umów. Dyrektor ostatnio zapewniał na "spotkaniu" że umowy będą przedłużane po czym teraz dowiaduję się że ponoć 20 osób ma jednak nie mieć przedłużonych umów czy ktoś coś wie na ten temat? Druga sprawa to dlaczego tak długo kierownictwo zwleka z podaniem decyzji pracownikom kto dostaje tą umowę a kto nie i dlaczego te umowy nie są jeszcze ludziom wręczone??

Ccd

Uważam,że pracownikom w końcu należy się jakiś konkret a nie opowiadanie bajek. Mydlenie oczu i kłamanie ciągle ,że a to wtedy będzie odpowiedź albo wtedy. A tak naprawdę wszystko dawno wiadomo tylko ludzi w (usunięte przez administratora)mają i chcą wykorzystać do ostatniego dnia umowy a potem nawet bez mrugnięcia okiem wywalą.

@Zmartwiony

Ale czego tutaj oczekujesz że Ci powiedzą wcześniej ? W tym domu publicznym więcej nie oczekuj niż wyzysk

Uytg

Mnie ciekawi tylko jedna rzecz. Jak to jest,że na elektronice osoby pracują bez umowy???

Jakie narzędzia pracy zapewnia Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Narzedzia pracy zaleza od stanowiska. Dla biurowych i posrednio produkcyjnych jest to komputer, rzadko telefon sluzbowy. Nie korzysta sie z niego do celow prywatnych. O samochodzie sluzbowym mozna tylko pomarzyc.

@Karolina

Hej Karolina:) A ty pracujesz w biurze? Nie wiem czy dobrze zakładam, ale mam nadzieje, ze trafiłam. Nawet osoby zajmujące się sprzedażą nie maja samochodów służbowych? Kilka miesięcy temu firma szukała Specjalisty ds obsługi klienta, akurat odpuściłam rekrutacje, ale teraz jestem bardziej zdecydowana spróbować, jeśli coś się pojawi. Jaka jest rotacja w biurze? No i warunki? Dużo tu o zarządzaniu, naprawdę jest tak zle? Jak stawki wypadają, płaca w biurze dobrze?

Sprzedażowcy mają samochody służbowe, ale kierownicy czy dyrektorzy mniejszych stanowisk juz nie. Co do rotacji różnie bywa, większa jest na produkcji. Z reguly w biurach ludzie w obrebie jednego dzialu dobrze sie ze soba dogaduja.

Inia

Lolo
@Inia

Powinni wszystkich tych dyrków powymieniać bo sobie nie radzą , zero zarządzania i ogarnięcia l, same straty przez nich !

@Inia

Z benefitow masz: -50 zl na karcie na przekąski miesiecznie - darmowa opieka medyczna w wariancie podstawowym - kawa dla biura co miesiac w ziarnie - wsparcie psychologiczne dla ciebie i rodziny w trudnych momentach za darmo - jakies tam szkolenia na platformach, ale dosc okrojone - premia co 3msc - mozliwosc urlopu chorobowego 1 dzien w msc bez utraty premii - dofinansowanie okularow - pozyczki pracownicze - finansowanie studiow 1 i 2 stopnia po roku od rozpoczecia pracy - mozliwosci zmiany stanowisk wewnetrznie

Stepan
@Lolo

Straty nie są przez dyrektorów, a przez reklamacje. Dyrektor nie montuje gaśnicy ani nie dostarcza komponentów.

Szczery
@Stepan

A wlasnie nie masz racji kierownictwo powinno odpowiadac za sytuacje na produkcji ale co sie dziwic jak na stanowiskach kierowniczych sa ludzie nie wyksztalcone co niektorzy po szkole sredniej lub podstawowce ktorzy nadaja sie do pracy fizycznej a nie do rzadzenia najpierw do szkoly studia zrobic a potem pchac sie na stolek i tego sa skutki zanim towar zostanue poszczony dalej powinien byc sprawdzony dopilniwany i to wlasnie kierownictwo powinno byc brane za (usunięte przez administratora) a nie pracownik najlepiej zgonic na szaraka pomylone naklejki itp. Wiecej zatrudniajcie przez Manpower niedlugo to nie bedziemy miec co tutaj robic dziekiWaszym rzadom. Z dniem zmiany nazwu firmy dzial HR powibuen powolac nowe osoby na kierownixze stanowiska przede wszystkim ludzi z Wyzszym Wyksztalceniem bo to swiadczt o bardzo niskim IQ tych ktorzy ich zatrudnili Czas na zmiany bo jak bedzie to kierownictwo jak teraz to zostaniemy bez pracy wkrotce Obudzcie sie wkoncu

Suchy

Ja tu przychodzę bo mi za prace płacą .Jak Ci nie pasuje znajdź sobie robotę gdzie będziesz leżał cały dzień. A nie siedziesz w jednym miejscu na closie 3 i spawalni 15 lat i biadolisz jak ci źle. Człowieku ogarnij się w końcu.

@Marianna

Dużo tego, i faktycznie wszystko ma pokrycie w rzeczywistości? Czy studia sa finansowane jedynie związane z branżą i firmą, czy to bez róźnicy? Premia na jakiej zasadzie działa, za realizację celów czy jest uznaniowa? Ile dodatkowej kasy może wpaść?

Marianna

Premia jest zalezna od wydajnosci na produkcji. Studia beda finansowane jesli pokrywaja sie w ze stanowiskiem i profilem dzialalnosci firmy - architektura wnetrz zatem odpada.

@Marianna

To bardzo miłe, że w tak uporządkowany sposób podajesz szczegóły. Jednak choć mnie też interesowały benefity specjalisty ds. obsługi klienta, to za kluczowe uważam zarobki na tej pozycji :)) Czy będziesz uprzejma i w tej dziedzinie nam-kandydatom pomóc?

Marianna

Tak to prawda czas najwyzszy aby ten lancuszek rodzinny ktos rozwalil poczawszy od produkcji i magazynu skonczywszy na biurze wiadomo o kogo chodzi na cala okolice sa znani z chamstwa (usunięte przez administratora) w tym zakladzie trzymaja sie rekami i nogami na stanowiskach po trupach do celu maja tupet ludzie przestancie wkoncu to dziadostwo tolerowac i zaczac mowic glosno a nie po katach cichaczem to nie jest zaklad prywatny ttej rodzinki (usunięte przez administratora)to ze stanowisk niech przyjda wkobcu nowi obcy niech te uklady sie skoncza ZABAWA W ZAKLAD(usunięte przez administratora)

Marianna

A kto jest z kim z rodziny? Fakt jest tu duzo malzenstw ale wszyscy na nizszych stanowiskach niz kierownicy czy dyrektorzy. O kim mowisz?

@Marianna

To caly zaklad wie a ty nie wiesz? Kierownik Ciebien ma na stanowiskach wiekszosc rodziny sa wtyki to i wyjsztalcenia nie potrzeba Ludzie czas na zmiany te uklady musza sie skonczyc bo dobra w tym zakladzie nie bedzie niedlugo zostaniemy bez pracy czy widzicie do czego doprowadza to ich rzadzenie lacznie z dyrektorem tak jak jest zle teraz to nigdy jeszcze nie bylo najgorzej zarzadzajacy zaklad w okolicy

@Marianna

Tu nie chodzi o małżeństwa bo jeśli są małżeństwa to każdy pracuje na innych zmianach lub na innych linach a jeśli chodzi o rodzinę i znajomych kierownika to wszystkie te osoby są właśnie u niego na zmianie czyżby to tylko przypadek???

Siku

Pampers gania po wc za ludźmi i rozdaje kary za(usunięte przez administratora) a nie pamięta jak za czasów jego mistrzowania na spawalni przesiadywał i palił fajki w WC chociaż był i jest zakaz na całym zakładzie.

Staś
@Siku

Czytając to co piszesz dlaczego nie byłeś mocny jak byłeś u kierownika tylko wywalsz swój gniew na forum. Po pierwsze nie była to jedna osoba znajdująca się w WC tylko prawie cała linia. Po drugie kiedy pan Marcin był mistrzem to było bardzo dawno i strategie zarządzania na hali również były inne i takie już nie wrócą. Po trzecie każdy chojrak mocny w gębie dopóki nie zostanie złapany tak jak w tym przypadku. Proponuję porozmawiać z panem kierownikiem zmiany z waszym przełożonym co powiedział i jak odniósł się do tej zaistniałej sytuacji. Niektórzy panowie jak i panie kończą bardzo w czesniej przesiadując właśnie w WC z tel w ręku wystarczy przejść przez hale i widać gołym okiem lub schowani po kątach. Jeśli wasz przełożony nie radzi sobie z wami to zainterweniował kierownik produkcji.

Antylopa

Ludzie z tego co się dowiedziałam to w tym zakładzie przełożeni chodzą za ludźmi do WC nie można się nawet załatwić bez stresu bo puzniej jest za to pisemna kara, omijać

Zostaw merytoryczną opinię o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Ropczyce

• Jak się pracuje w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.