Opinie o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Specjalista

Polecam wszystkim pracę w tej firmie, przyjazna atmosfera, ludzie w większości ok, nie ma spiny... Wypłata co miesiąc.

Rolnik
@Specjalista

Kasa jest, co misac dobra kasiurka

Rysiu

Powiesz jaka to kasa skoro tak wszyscy chwalą? W końcu dobra czy to tylko takie sarkastyczne uwagi? Wypłata starcza na przeżycie czy da rade jeszcze coś odłożyć?

Staś

Nie każdy odrazu wpada w romans,a może lubią porozmawiać, może mają wspólne pasje. Najlepiej wrzucić wszystkich do jednego worka i osądzać kogoś a w prawdzie jest to tylko stosunek koleżeński. W każdej pracy można mieć kolegów i koleżanki to nie jest zabronione więc ludzie!! Zajmijcie się sobą a nie kimś każdy jest dorosły i to nie ty odpowiadasz za kogoś lecz każdy za siebie ????

Widzę że człowiek człowiekowi nie równy więc szanujmy się wzajemnie a nie poniżamy osoby z którymi pracujemy a nawet siedzimy wspólnie przy jednym stole na jadalni rozmawiamy a za parę minut cyk a napiszę bo tak mi się podoba. Jeśli chodzi o spawalnie i malarnię nie ma uczciwych tam ludzi jeden z drugiego tylko się naśmiewa obgaduje aby drugiemu dogryźć zero szacunku i poszanowania. Niech każdy zada sobie pytanie czy tak powinna wyglądać twoja postawa co do pracy i współpracowników. Ostatnie słowa Szanujmy się Wzajemnie To Nasz Drugi Dom. Pozdrawiam miłego weekendu.

Poz

Jeden wielki(usunięte przez administratora), zament i lizanie tyłków osobom wyżej. Szczerze odmawiam wszystkim pracę tutaj, chyba że chcesz nabyć stany nerwowe, być stale mob.ingowany i nie masz żadnych perspektyw w życiu. Żadna firma wcześniej w którą mogłem się spotkać nie dawała tylu umów śmieciowych przez taki długi okres. Czy też głodową pensje, to już w (usunięte przez administratora) więcej się zarabia.

Artur
@Poz

Powiesz ile dostałeś tych umów zlecenie i przez jaki czas? Bo chyba któraś z kolei powinna być na czas określony.Tu tak nie jest? Nikt nie ma umowy o pracę? Nawet ludzie z długim stażem?

@Artur

14 miesięcy

Kac

Przez 18 miesięcy można pracować na smieciówkach więc 14 miesięcy to nic

@Kac

Wybacz ale nie myl umów zleceń z umowami o pracę. Gdzie jeżeli chodzi o produkcję nikt nie miał umowy o zlecenie tylko o pracę. Pracuje ponad te 14 MSC na UOP i po 18 mscach jak to kierownik mówił się pożegnam z tą firmą. Bo będę musiała mieć umowę zakładową.

Ilona
@Poz

O, dobrze ze się rozjaśniło w kwestii umowy w takim razie :) od razu jest uop na czas nieokreślony, czy obowiązuje jakiś okres próbny? Jak tam w ogole praca, jest ciężko, czy człowiek szybko w miarę ogarnie co i jak działa na produkcji? Stawka aktualnie jaka? Warto się przyjąć?

Stepan
@Ilona

Umowy z posrednictwem pracy a umowy z zakladem to rozne rzeczy. Mozesz byc 18 miesiecy na umowie z posrednikiem i otem nastepne 18 z pracodawca

Organizacja pracy - tragiczna, organizacja miejsc - tragiczna, planowanie nie potrafi działać z wyprzedzeniem przez co są przestoje przez oczekiwanie na materiał. Na produkcji nie wolno trzymać swojej wody, a panie z kontroli jakości chodzą sobie w spódniczkach kiedy inni muszą gotować się w długich spodniach... Jeżeli masz znajomości, możesz robić wszystko. Polecam poszukać czegoś innego, chyba że ciągłe (usunięte przez administratora) i stres nie robią na tobie wrażenia :)

xyz

Można zobaczyć gołym okiem jak bardzo w ostatnim czasie przybyło komentarzy na temat pracy w Carrier. Przychodząc do tej firmy myślałxm, że będzie super. Niestety po jakimś czasie zaczęły lecieć bezsensowne zwolnienia pracowników elektroniki, po czym znowu ich zatrudnili. Bezsensownie. Kierownictwo próbuje wprowadzić zmiany na produkcji, aby ''firma się rozwijała'', a jeżeli coś nie wychodzi, to nie potrafią się przyznać do popełnionego błędu. Na temat tego miejsca można by naprawę wiele napisać. Ale po co? koniec końców i tak usłyszymy motto firmy: '' Jak się nie podoba, to się zwolnij'' i na tym kończy się jakakolwiek dyskusja. Podsumowując: Cały czas się coś tu dzieje, są wprowadzane zmiany niekoniecznie zawsze dobre, ale jednak są. Liderzy czy też pracownicy produkcji z H2 jak i H3 są świetni, bez wyjątku. Proszę kierownictwo aby nie zepsuć tak wyjątkowego miejsca. W końcu praca to prawie nasz drugi dom. :) Pilnujcie aby Ci najbardziej doświadczeni i umiejętni w tej pracy NIE ODESZLI. Pozdrawiam serdecznie.

Grzesio
@xyz

Zwolnili i zatrudnili te same osoby? Czy po prostu była chwilowa redukcja i a potem przyjęli nowych pracowników? Jakie zmiany wprowadzili teraz na produkcji? Bo o tym wspomniałeś a nie dodałeś o co chodzi. Warto tu przyjść do pracy?

Ops
@xyz

Na urok (humory) liderów poczekaj do czasu jak coś zepsujesz albo jak będzie rosnąć presja z góry :) pokażą swoje pazury i swoje mile zrozumienie

Xyz
@Grzesio

Zależy czy byłeś miły dla lidera, kierownika i byłeś pod ich dyktando to wróciłeś. Jeżeli nie to mogłeś wiedzieć dużo rzeczy czy gdzie by Cię nie dali to byś ogarnął ale i tak by cię nie przyjeli ponownie

xyz
@Grzesio

Tak, była chwilowa redukcja. Po niespełna miesiącu osoby zwolnione wróciły na produkcję. Jeżeli chodzi o wprowadzone zmiany na produkcji - można tu dużo wymieniać ale cały czas się coś zmienia. Moim osobistym zdaniem warto tu przyjść i spróbować. Łatwo napisać anonimową wiadomość i pisać różne rzeczy... Ale nie ma to jak samemu się przekonać czy jest warto. :) Ja jestem osobą zadowoloną z pracy.

Iwona
@xyz

Masz rację, każdy ma prawo do opinii do napisania różnych rzeczy. Jeżeli chodzi o pracę to nie jest ciężka, wręcz przeciwnie jest prosta jak się nauczy współpracować i co jest do czego. Z drugiej strony z czego pracowałam, było ciężko się dowiedzieć podstawowych informacji osób z góry i gdzie dowiadywałam się od osób gdzies przypadkiem. Po za tym mi osobiście... Te grupki na smartcelu są mega śmieszne jak cała ta linia

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Jak wygląda ścieżka kariery w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Brak

Nie ma czegoś takiego jak awans

Magdalena

Ta firma poprzez kadrę zarządzającą stacza się na (usunięte przez administratora) Pani Prezes nie potrafi zarządzać firmą, w oponach jej sie nie udało i tutaj próbuje wprowadzać swoje nic nie warte pomysły. Wyrzucenie ogromnej kasy na Panów z CCO było największym błędem tej Pani. Wszyscy pracownicy poczuli się niedocenieni, morale w firmie spadły do zera, potraktowała tym zagraniem wszystkich jak nic nie znaczących pracowników. Tą kasę można było o wiele lepiej spożytkować. Dodatkowo kasa ta została wyrzucona w błoto, nic nie wnieśli do firmy. Teraz przyjeżdżają Panowie z Meksyku i innych stron świata, aby pokazać że coś się u nas dzieje. Żałosne Pani główna kadrowa (HR) nie potrafi zatrzymać najlepszych pracowników, tylko głupkowato się uśmiecha na spotkaniach. Nie ma w tej firmie ścieżki kariery, przyjęliśmy Cię na dane stanowisko to się ciesz, na awans nie masz szans. Szkoleń w tej firmie jest okrągłe 0 w roku, a kadry i tak ogłoszą że 100% zaplanowanych szkoleń odbyło się. W tej firmie działu HR nie ma, przyjmują ludzi na szybko i to z łapanki tak aby wypchać dziury po doświadczonych pracownikach których w tej firmie prawie już nie zostało. Kto ma okazję to ucieka z tej firmy. Pan Dyrektor Gaśnic to kolejny gwóźdź do trumny w tej firmie. Zero kompetencji, traktowanie wszystkich z góry, to w jego stylu. Zero pomysłu i samodzielności w podejmowaniu decyzji, marionetka Pani Prezes.

Pawełek
@Magdalena

Dodam tylko, że zarząd powinien być decyzyjny. A wyżej wymienieni państwo, gdy trzeba podjąć najprostszą decyzję to są bezradni jak dziecko we mgle. Komicznie to wygląda patrząc na ich uciekający wzrok i poddenerwowanie na na twarzach. Najważniejsze jest rozpisanie choćby najgłupszych akcji i eskalacja statusów i a nóż uda się wypłatę za kolejny miesiąc wziąć. Może akurat nie zwolnią w tym miesiącu. Podsumowując, państwu zarządzającym nie w głowie rozwój i dobro firmy, tylko, aby utrzymać się jak najdłużej na stołku i wypełnić sobie kieszonki. Czekając na lepsze jutro.... Nie pozdrawiam.

Operator z montażu
@Pawełek

Tak to jest jak jedynym celem jest utrzymaniu stołka. Paczek dla dzieci już nie ma, premia coraz mniejsza z kwartału na kwartał, robią wszystko żeby jej nie dać. Wprowadzili jakieś śmieszne sugestie pracownicze które ze względu na brak funduszy nie są realizowane. Zrobili bałagan na gaśnicach który na pewno już nie naprawią. Przeszkolonych operatorów już nie ma, kierownicy nie wiedzą czy pilniki mają się rozgrzewać, technologów już praktycznie nie ma. Coraz mniej ludzi którzy potrafią obsługiwać maszyny. Nie wróżę tej trójce długiej kariery w Carrier......

Chinol

Carrier........najlepsza firma w Twoim mieście......hahahahahaha

Gaśnica
@Magdalena

Dzięki solidarności która podpisała regulamin pracy,macie 4 brygadówkę,będziecie zachszaniać Świątek piątek iniedzielę,skończą się Sobótki za 100,

DDR5

dokładnie

#Byly pracownik
@Magdalena

Bardzo smutno się to czyta, szkoda mi ludzi kórzy tam pracują,

Zulu Gula
@Operator z montażu

Polska to jest dziwny krajjj! I ten zakład też dziwny jest. Bo kto to widział żeby w tak renomowanym zakładzie taki jeden kierownik posuwał przy taśmie z operatorkami byle wydrzeć jak najwięcej sztuk. Zamiast być prawdziwym kierownikiem. To jest bardzo dziwny krajjjjjjj.

Stokrotka!!
@Chinol

A jak??! Firma wzajemnych adoracji , obłudy i zakłamania. Tylko kit wciskają że będzie lepiej! A jest gorzej niż 10 lat temu. Młodych brak do pracy ,no chyba że chodzi o te panienki co nie wiedzą co chcą w źyciu robić? Faceta nie znajdziesz tu z zapałem do pracy. Starzy pracownicy zaczynają już masowo szukać innej pracy widząc jak firma odwdzięcza się im za lata poświęconej pracy niskim uposażeniem i ciężką pracą. Tam tylko te psełdo kierowniki mają dobrze! Taki jeden to potrafi sobie wyjść z pracy kiedy mu pasuje bo meczyk musi sobie oglądnąć niż być do dyspozycji ludzi. No przecież wiadomo! Oni mają ludzi z taśmy głęboko (usunięte przez administratora) My jesteśmy od (usunięte przez administratora) Nie od gadania.

Mariusz
@Magdalena

Jeszcze do tego Ta swinia kierownik marcin powinien już dawno do zwolnienia pójść a nie pchać się na stanowisko kierownika i zero pojęcia o robocie tylko żeby zgnoic pracownika i tyle ale wkoncu targi na kogoś i wtedy będzie żałował

Zawiedziony
@Magdalena

Właśnie został wyrzucony kierownik produkcji elektroniki jak jakiś śmieć. Tak właśnie tutaj się traktuje ludzi którzy coś chcą zrobić dla firmy i się starają!!! To chyba nie tędy droga panie M. Istny cyrk.

Miła

A Ja sobie chwalę pracę na elektronice.Jak ktoś ma słabą psychikę to już jego sprawa.

@Miła

Jak tak można takie coś napisać ???? bierzesz pod uwagę że są takie sytuacje że przychodził kierownik Maciej, Arek czy też lider i krzyczał na ludzi... O ciągłych pretensjach, ciągłego ale że jest coś nie tak. Mówieniu że jest się za mało wydajnym. Że jak się coś psuje to wina produkcji a nie czasem trefnego sprzętu. Mówisz że ktoś tu może mieć słabą psychikę? Poważnie ? Posłuchaj nie każdy najwidoczniej liże cztery litery liderowi czy kierownikom czy choćby nawet głupiej jakości. Jak Ci się to podoba proszę bardzo ale życzę Ci powodzenia.

Freddy
@Miła

To to jest prawda, dowodząca wiecznie naburmuszona, pretensje ma o wszystko chyba zapomina o tym że to nie jest wina produkcji jak np nie ma materiału bo jedzie od miesiąca albo narobią bałaganu bo nie potrafią sobie policzyć ile czego mają na stanie.... porażka

@Freddy

Nie jestem naburmuszona i nie mam pretensji o wszystko, tylko traktujmy się jak ludzi a nie jak do tej pory... W tym przypadku jakby wpuścić zwierzęta to u kierownictwa miały więcej szacunku i zrozumienia. Miejmy świadomość że lepiej tu obiwniać pracowników niż osób wyżej. Gdzie sam o tym zapominasz że powinno wyglądać tak piszesz tylko sam zapominasz o tym że realia tutaj są inne niż myślisz. Co daje do zrozumienia że masz tyle wspólnego z produkcją co nic.

Non

Może nie ma ponad 30 stopnii ale pracowałem tu i tu. Wolę wrócić na gaśnice bo miałem mniej zryty beret. I nie (usunięte przez administratora)po katach z stresu, ciągłej (usunięte przez administratora) z strony kierowników

Kamila

O co chodzi z tą elektroniką? Dostałam propozycję pracy tam ,ale po przeczytaniu opinii nie wiem czy jest sens . Może się ktoś wypowiedzieć czy warto w jakimś stopniu ? Czy lepiej odpuścić i poszukać czegoś innego ? Co robi się na tym stanowisku??

Yyy
@Kamila

Szkoda marnować zdrowia na ten zakład. Atmosfera okropna. Ciągle dogryzania i złośliwości. Coraz większy chaos i zamieszanie, kierownictwo chyba już sama samo nie wie jak wybrnąć. Powoli to wszystko stacza się na(usunięte przez administratora)

Miśka
@Yyy

Dokładnie, zgadzam się w 100%. Jak już koniecznie chcesz iść do poszukaj sobie dobrego specjalistę od zdrowia psychicznego. Bo z czego widzę też po opiniach że są osoby które myślą żeby zejść z tego świata to samo mówi za siebie. Po za tym chcesz pracować z plotkarami, gdzie wszystko najlepiej wiedzą jak było co kto powiedział jakby były z boku. Czy choćby nawet jako pracownik no sorry jest sajgon, robisz 1500 rzeczy gdzie nie dostaniesz nawet złamanej złotówki premii czy podwyżki, ba słowa dziękuję. Tylko pretensje od lidera że tego nie zrobiłaś a jak chcesz zrobić to dostajesz kolejne pretensje od kierownika że nie siedzisz na stanowisku (pozdrawiam w tym miejscu kierownika Maćka, w sumie też Arka gdzie są siebie warci i nie doceniają ludzi). Jeżeli właśnie chodzi o docenianie ludzi.... W momencie jak wyjdziesz z inicjatywą czy chcesz zrobić na + dla firmy czy zespołu to święta trójca kierownicza będzie Cię kopać dołek a liderzy będą pomagać. Pomijając zastraszanie, nękanie i napastowanie które są codziennością to polecam tą firmę

Burek
@Miśka

Kadro kierownicza zakładu Carrier zwłaszcza elektroniki na czele z panem nowym dyrektorem i kierownikiem produkcji ludzie zastanówcie się co wy robicie z tymi pracownikami macie wiele fajnych osób zaangażowanych i dobrze wykonujących swoją pracę uszanujcie to i pozwólcie tym ludziom pracować spokojnie zwłaszcza chodzi tu o spokój psychiczny to co się teraz dzieje jest nie do wytrzymania dobrze tutaj piszą że wiele ludzi musi chodzić do psychiatry. Trochę szacunku dla pracownika z produkcji bo dzięki niemu ta firma istnieje i od tego pracownika wszystko się zaczyna trochę szacunku droga kadro kierownicza!!! bierzecie za to ogromne pieniądze!!! a taki pracownik marne grosze !!!

Jaaaa

Sami nie wiemy co się tutaj wyprawia , pracownicy traktowani są jak (usunięte przez administratora) do przerzucania z kąta w kąt najlepiej , takie mamy lepsze kierownictwo.

Hyyt
@Jaaaa

Kierownictwo tylko na razie gada a z tego gadania nic nie wynika pracownicy nie mają żadnych konkretów jeżeli chodzi o umowy nie ma co liczyć jeżeli przepracujesz 18 miesięcy na agencji wypad lepiej zatrudnić nową osobę niż dać osobie doświadczonej która już się nauczyła pracować nad stanowisku umowę przez firmę po prostu masakra zero szacunku dla pracownika z doświadczeniem.

Jaaaa
@Hyyt

Dokładnie taka prawda , niestety oby w końcu przejrzeli na oczy . Zero poszanowania dla pracowników z dłuższym stażem pracy najlepiej wymieniać na nowych .

Firma ma bardzo duży potencjał, jest kilka osób z którymi można merytorycznie porozmawiać, które chcą wprowadzić coś dobrego, ale niestety często odbijają się od ściany ze względu na chaotyczne zarządzanie, brak stałych decyzji. Zarządzający z zagranicy nie pozwalają podejmować żadnych decyzji na miejscu. Żaden dyrektor się nie nadaje, każda osoba która przychodzi na to stanowisko wie, że zagości na nim maksymalnie 1,5 roku... co wprowadza dodatkową atmosferę zastraszenia i obniża morale. Na produkcji gaśnic brak szacunku do pracowników innego szczebla, ze względu na stałą rotację. Przykro patrzeć, jak wiele fajnych osób musi pracować i odnajdywać się w tym młynie.

Xp.18

Nie tylko na produkcji gaśnic jest brak szacunku do drugiego człowieka na elektronice wcale nie jest lepiej. Nowa kadra kierownicza pięknie opowiada co to nie zrobią jakie będą plany z tyg, wyprzedzeniem, a tak naprawdę nie potrafią ogarnąć podstawowych materiałów niezbędnych do dalszej produkcji. Podnoszenie norm i śrubowanie pracownika do granic możliwości fizycznych gdyż brakuje ludzi (pracownicy odchodzą sami widząc ten bezsens istnienia firmy). Wielu świetnych ludzi odchodzi. Firma nie robi sobie nic z tego skoro przyjdą najwniacy z agencji Manpower wykorzystywani przez firmę Carrier manafactura polska. (usunięte przez administratora)

Daria
@Xp.18

Jeżeli chodzi o śrubowanie pracownika coś w tym jest, warunki pracy są nie spółmierne raz do pensji, dwa do tego że jak coś jest zaplanowane prze planistę to w 70-80% czegoś nie ma lub trzeba czekać aż przyjdzie z magazynu czy aż magazyn ogarnie materiał z podgrodzia. Raczej liczę na cud, jeżeli ta firma wyjdzie pod tym względem na prostą to jedno. Po drugie, drogi użytkowniku masz wiele racji o funkcjonowanie tej firmy, ale też nie ma co się dziwić jeżeli chodzi o traktowanie pracowników. Bo ta firma ich traktuje gorzej jak zwierzęta w zoo, ba, bym była skłonna powiedzieć że nimi się by bardziej się przejęli niż pracownikami. Nie ma co ukrywać, że tak dobrze traktują pracowników, że kilku z nich chodzi do psychiatry, czy też próbowało (usunięte przez administratora) poprzez traktowanie czy presje wywołaną przez kierownictwo. Pozdrawiam :) P.S. Pozdrawiam cały cyrk z biura na H2 i H3, zastanówcie się co robicie i co mówicie zanim ktoś przez was zejdzie z tego świata.

Danka

Dziwne umowy, ogromna rotacja, marne pieniądze.. firma jednak funkcjonuje, to jakieś plusy musza być?? Chodzi mi o stanowisko na produkcji, widzę, że można się zgłosić do pracy. Zastanawiające jest też to, że nie padają tu żadne konkretne kwoty co do wynagrodzenia. Faktycznie takie marne? Napisze ktoś widełki?

Xyz
@Danka

Nie wiele od najniższej. Po za tym ile chcesz więcej na produkcji ? Z drugiej strony powiem Ci jako pracownik jak dostaniesz więcej niż 200 zł od najniższej to całuj po rękach. Bo nie którzy ani tyle nie mają po za tym więcej niż 50-100 zł od najniższej nie licz bo tej firmy nie stać. :) Pozdrawiam

Gg

Witam, teraz tylko umowy przez agencję po przepracowaniu 18 miesięcy na agencji Carrier nie zatrudnia, nie wiem czym to jest spowodowane, może wreszcie ktoś co myśli wyżej się puknie w głowę i zostawi sobie wykwalifikowanych pracowników

Obozowy

Dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie, wymiana prezesów, dyrektorów co kilka miesięcy, te śmieszne niekończące się umowy agencyjne ( jak można pracować kilka lat nie wiedząc czy jutro idzie się do pracy?), zwolnienia, warunki pracy. Po prostu masakra....

@xyz

Jeden wielki (usunięte przez administratora), cisnąć ludzi żeby robili a nawet do wstać się napić nie można. masz siedzieć i robić za marne pieniądze i umowy agencyjne, ba przedłużane co 3 miesiące czy nawet krócej. Żadnego docenienia pracownika jakąś premią/podwyżką, umowę na firmę na dłuższy okres. Ciągłe pretensje od osób które przychodzą coś naprawić że coś się zepsuło i to wina zgłaszającego usterkę i ciągle wypominanie tego.

xxx

Jestem zadowolona z pracy.

Jkkkk

To co sie dzieje na elek h2 przechodzi ludzkie zachowania.Rywalizacja,lizusostwo do lidera i (usunięte przez administratora) do kierownika,nie tedy droga,takim sposobem nie da sie pracowac.Lizuski mobbuja kolezanki.a do tego taka co wulgaryzm tylko zna,gdzie etyka pracy.Gdzie kucharek 6 tam nie ma co jesc????

Tomasz
@Jkkkk

Czyli atmosfera na duży minus ... Ale jak już o tym mowa, to można uzyskać coś z tej rywalizacji i lizusostwa? Bo chyba ot tak by tego nie było? Możesz coś więcej o tym powiedzieć? Chciałbym też zapytać o wynagrodzenie, może ono chociaż rekompensuje trudną atmosferę, na ile można liczyć?

Jonas

Jak wygląda praca w biurach?? Czy jest duża rotacja??? Interesuje mnie dział logistyki wysyłki sprzedaży zakupów finansów czy tam jest okej? Jest dużo ofert pracy, z czego to wynika?

Inżynier Jakości

Cześć, proszę o opnię osoby które pracują/pracowały na stanowisku inż jakości. Czy warto interesować się tym stanowiskiem w tej firmie?

Carrier

Dyrektor już zwalnia jak w zawieciu ?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Ropczyce

• Jak się pracuje w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.