Opinie o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Klozet

Ty jesteś takim samym nierobem jak ten Krochmal i reszta wszystkich w biurze. A zwykły pracownik co odwala całą robotę przez 8 godzin, (usunięte przez administratora) to trzeba go do reszty zgnoić żeby nawet na spokojnie nie mógł się załatwić w WC. Jakby nie te chłopaki że spawalni to reszta nie nie ma co robić bo na liniach to już sama rodzinka pracuje i im oczywiście wszystko wolno.

Stepan

Znowu sie zaczelo zwalnianie, znowu ludzie beda siedziec jak na szpilkach Dalej niech wyrzucaja doswiadczonych to beda mogli zamknac klodke na brame i zgasic swiatlo

A zamiast nowych to proponuje szkolic ludzi z zakladu, inwestowac w nich - oni najbardziej sie nadaja na zarzadzanie zakladem, bo go znaja!!!

@Stepan

Czemu zwalniają? Z jakich stanowisk? Czekam na powtórkę ogłoszenia z naborem na Specjalistę ds. obsługi klienta. Mogę się nie doczekać, skoro coś się tam u Was dzieje?

Śmieć.

W tej firmie ludzie traktowani są jak (usunięte przez administratora) dosłownie. Zero jakiegokolwiek szacunku dla pracownika. Nie rozumiem dlaczego kierownik kogut jeszcze w ogóle tutaj pracuje,powinien wylecieć z hukiem!!!

milosz

Dostałem propozycje pracy na magazyn h3. Jaka jest tam atmosfera ? Szukać czegoś innego ?

@milosz

Osoby pracujace na tym magazynie z tego co wiem wypruwają sobie żyly i ledwo się wyrabiają. Na pewno przyda się im dodatkowa para rąk do pomocy. Biorąc pod uwage ze jest tylko jeden wózek zwyzkowy jest im ciezko robic wszytko na czas. Powodzenia w tej firmie :)

logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Rock

To co dzieje się w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie i wyobrażenie.... Nikt z poza firmy nie uwierzyłby, co się tam dzieje Na produkcji gaśnic to jeden wielki chaos, ludzie z doświadczeniem, z długoletnim stażem są poniewierani po liniach, a młodzi mają wywalone, śmiechy, chichy, słuchawki w uszach, odgadywanie i zero zrywu do pracy. Lenie nie z tej ziemi. A kierownicy, co??? Orzą tylko starymi jak się da, to jest nie do opisania. Na zaworach jest ze 3 panie które udają,że coś potrafią, nadają się tylko do skręcania dyszek , ale to też dla nich za ciężko i za duży wyczyn... Nic od siebie, a pani kierownik pozwala na takie nieróbstwo Tylko ploty, i oranie starymi

@Rock

A ja zytam tak kim jest pani Marzena M na zaworach co łasi się rządzi i uśmiecha swoim szyderczym uśmiechem . Kobieto ogarnij się i weź za robotę bo nie wystarczy na ucho szeptać pani kierownik i samowolka a inni tyrają za ciebie. Chcemy zmiany na tym zakładzie a nie układy ukladziki .

Były L.Co2
@Ania

To co wiąże panią Marzene M ze swoją przełożoną panią kierownik To tylko wspólne tematy i tajemnice, których mają full Ona od zawsze miała raj w tej firmie Nigdy się nie przepracowywała, zawsze była kryta i najlepsza ze względu za kumpelostwo z panią kierownik Nikt z tej zmiany tak nie miał No w zasadzie, bo jeszcze jedna Pani jest R.O. Wychodzenie do WC w ciągu zmiany po kilka razy i siedzenie tam po 20 min gdzie inni załatwiają swoje potrzeby w ciągu 2 min, no to to chyba już raczej przegięcie Cały zakład o tym huczy Także układy i ukladziki Znajomość od początku To są dwie panie którym wszystko wolno, niestety Reszta jest od (usunięte przez administratora)

@mini

Ludzie rozumiem wasze komentarze ale bez przesady jakieś plotkary co to znaczy , wszędzie są ludzie którzy plotkują którym coś wiecznie nie pasuje. Chwytacie się pracowników że plotkują a w którym zakładzie nie plotkują zacznij od tego ?

@@mini

Różnica jest taka, że np biuro siedzi na jadalni i plotkuje popijając kawę. Więc jaką one w tym momencie wykonują pracę..? Kiedyś jak mieliśmy szkolenie w sali na górze nie mogliśmy zrozumieć co Pani prowadząca szkolenie chce nam przekazać , ponieważ ryk i rechot pań biurowych był PORAŻAJĄCY!.. Rozumiem że w pracy się rozmawia omawia pewne tematy... czasem ktoś powie coś śmiesznego i wszyscy mają z tego ubaw.. przecież to jest ludzkie i całkowicie normalne..ale to co się działo w godzinach od 7 do co najmniej 10tej nie przypominało w żaden sposób pracy ....nie miało nic wspólnego z omawianiem ważnych spraw dotyczących firmy... Najlepsze w tym wszystkim było to że mimo tego że byliśmy za przeszkloną ścianą, wiedziały że wszystko widzimy i słyszymy...nikt z tym nieróbstwem się nie krył, tak jakby się w ogóle nie bały i tak jakby wiedziały że nikt im niczego nie zrobi.. Komplety brak szacunku dla pani która się produkowała żeby nam cokolwiek przekazać i kompletny brak szacunku dla słuchaczy.......Już to widzę jak na produkcji byłoby dopuszczalne takie zachowanie!

Halo elektronika zapraszam na H9 tu nikt nikogo nie goni ludzie nie płaczą bo są ciśnięci każdy pracuje w swoim tempie a pan Rafał na magazynie smacznie śpi Pozdtawiam kierownika Kamila

(usunięte przez administratora) Dobrze że już tam nie pracuję od dawna bo ta atmosfera była nie do zniesnia, pracownicy którzy naprawdę sumiennie pracowali zostali zwolnieni(usunięte przez administratora)

Czasami się zastanawiam czy jestem w miejscu gdzie pracującą dorośli ludzie czy w przedszkolu! Czy kierownictwo jest po to żeby to wszystko jakoś hulało ,miało ręce i nogi czy po to żeby wepchnąć te firmę w jeszcze większe (usunięte przez administratora) niż jest w tym momencie.Panie kierowniku wziąłby się pan wkoncu za robotę i zaczął myśleć logicznie bo jak widzę z tym u pana ciężko ! Myślisz że jak pozmieniasz ludzi na liniach to rozwiążesz problemy!? Od początku trzeba było wziąć się za pewne osoby nauczyć ich jak mają pracować a nie przymykać oko na ich nieróbstwo, teraz sami macie efekty! Ale to przecież były dziewczynki..... jak widać te dziewczynki narobiły tyle bubli że ciągną firme na (usunięte przez administratora). Poza tym nie ma myślenia i planowania z wyprzedzeniem żeby były komponenty na czas żeby było wgl czym pracować a nie że śrubokręty trzeba z domu przynosić.... taka american koroporejszyn a bida jak w krajach trzeciego świata. Wstyd! Problemy nie są wgl rozwiązywane, inżynierowie mają wszystko gdzieś, najlepiej się schować jak dziecko w kącie i uważać żeby ktoś czasem mnie nie zauważył i nie kazał coś zrobić... nie daj boże naprawić.,.No chyba że ma przyjechać pan M wtedy tak strasznie chodzą i robią że normalnie śmiać się chce,, gra godna Oscara..!Można mówić zgłaszać i prosić ale każdy na wszystko gdzieś a jak przyjdzie co do czego to się każdy wszystkiego wypiera i oczywiście winny za całe zło tego świata jest pracownik...Drogi pracowniku pamiętaj chociaż byś się (usunięte przez administratora)i tak nie usłyszysz dobrego słowa.! O lepszej kasie nie wspomne..premie zgraniaja tylko (usunięte przez administratora) i lizusy którzy oczywiście oprócz włażenia kierownictwu w (usunięte przez administratora) nie robią kompletnie nic..!!! Ale ciemnocie można wcisnąć że firma pod kreską że trzeba podnieść sprzedaż bo nie ma kasy! No niestety droga władzo nie jesteśmy ciemnogrodem od entera jak to stwierdził były kierownik! Widzimy co się dzieje! Nowe bety rozbijają się na parkingu i na to was stać! Mam nadzieję że pan M zrobi z wami wszystkimi porządek!

Franciszka

Ja też z utęsknieniem czekam na przyjazd pana M. Mam nadzieję że zauważy to,że kierownik Kogut nic nie wnosi do tej firmy. Kierownikiem powinna być osoba kompetentna i myśląca logicznie. Osoba która dba o produkcję a nie tak jak obecnie myśli o tym jak to wszystko rozwalić. Bo jeżeli jedynym pomysłem pana kierownika na poprawienie jakości produkcji na lini EMS jest to aby rozwalić produkcję na innych liniach przenosząc z nich osoby to o czym tu mówimy. Nie będzie miał jakości wtedy ani tu ani tu. To wtedy będzie lepiej? Panie kierowniku proszę się zastanowić i dobrze to przemyśleć a jeżeli pan nie potrafi myśleć logicznie to już jest oznaka,że chyba pan nie nadaje się na to stanowisko. Z tego co widać to jak na razie chce pan rozwalić produkcję na całej hali. W tej firmie nigdy nie było dobrze,ale teraz jest coraz gorzej widać taka to już specyfika tego zakładu,że zatrudnia do kierownictwa osoby do tego się nie nadające i nie dbające o dobro pracowników ani o dobre imię firmy. Tak złej opinii na całą okolicę nie ma żadna firma chyba w całym województwie. Ludzi zwalniacie,umów nie dajecie. Ciągłe biadolenie jak to jest źle. Dlatego ja się pytam czy jak jest źle to wywala się kasę na bzdety? No chyba nie. A tu proszę nowe beemki dla kierownictwa. Pewnie. A zwykłemu pracownikowi bajki opowiadać,że zwolnienia to wina inflacji i wojny na Ukrainie. Czy wy macie pracowników za totalnych (usunięte przez administratora) Potraficie tylko dbać o swoje tyłki kosztem pracownika. W biurach totalne nieróbstwo, więcej czasu spędzonego jest na stołówce i na spacerach z kawą a nie na pracy. Więc ja się pytam jak w tej firmie ma być dobrze? Oby pan M zrobił w końcu porządek.

Domi

A mi jak coś nie pasuje to też mogę się wypowiedzieć bo po to to jest. A Skoro zglaszane są problemy na bieżąco do przełożonego to powinien reagować natychmiastowo a nie mieć na to wywalone.,potem wielkie oczy robi ze mało zrobione! To oczywiste że w każdej firmie nie jest idealnie i jeden pracuje więcej drugi mniej ale jeśli nie ma dobrego zarządzającego który myśli zdrowo i realnie nic z tego nie będzie! I nie rozumiem jakim prawem taka osoba jest jeszcze na stanowisku.

@Franciszka

Ogarnijcie się, żaden M czy inna litera alfabetu nie zmieni dopóki mentalność ludzi się nie zmieni, to ludzie tworzą miejsce pracy. Cały ten Carrier może potrafił się odnaleźć kiedy klepali kilka sztuk dziennie i oto cała produkcja, czasy się zmieniły lecz dalej mentalność przed ery kamienia łupanego pozostała. Rację przyznam, firma jest bardzo źle zorganizowana i poprawy nie widać od dłuższego czasu.

Tomus

Tu nie ma kompletnie zarządzania, nic ci menagery nie widziały i nie maja pomysłów zadnych na poprawę, jak można zarządzać zakładem i produkcja nie mając do tego kwalifikacji doświadczenia i dobrej szkoły wyższej ?! Jak nie powiem kto ciagle tu robi od początku i nigdy nic innego nie widział , jak tu ma być dobrze ?! Organizacja i zarządzanie to dno ! Nie wspomnę już o czymś takim jak planowanie - przecież to się kupy nie trzyma i ciagle zmieniają bo nie potrafią choć na 1 zm ustawić

To prawda,firma schodzi na psy,ale jak mozna liderem ekektroniki zrobić dwudziestplatkę ktorą nie interesuje dobro firmy tylko wdawanie sie wraz ze swoją przyjacióką w plotki i intrygi,oraz usuwanie niewygodnych kezanek z linii,zmiany,a ostatnio nawet z pracy...Reszta liderow zasluguje na szacunek,bo potrafią zapewnic potrzebne nateraly i doradzić,bo od tego są.Szkoda,bo tego typu firma powinna przestać być głucha na skargi pracowników,bo przez to tylko traci na tym opinia.

A to standard, lepiej było obrobić (usunięte przez administratora) komuś lub pogadać po paznokciach lub posiedzieć na magazynie niż coś pomoc na linii czy wyrzucić pudełka na linii. Palcem ci nie kiwnęła żeby pomóc. Strach było się odezwać jak się pytała czy czegoś brakuje bo była to świadomość że tego nie przyniesie tylko każe ci przynieść z magazynu lub z H3.

To prawda,biura tylko robią kawę (ich nie obowiązuje 15-minutowa przerwa),a produkcja jest rozliczana za wszystko....Jezeli nie zmieni się kierownik z zewnątrz i zupełnie obcy liderzy-bez zbajomości,to nic z tej formy nie będzie....teraz tylko klaniki i intrygi,głownie na linii tlenionej blond liderki z H2

Dziwie sie tylko ze Ameryka na to nic niereaguje Cale kierownictwo laczmie z dyrektorem do wymiany. Na produkcji na stanowiskach ludzie niekompetentni brak odpowiedniego wyksztalcenia na te stanowiska albo maja tylko podstawowe wyksztalcenie. A pan dyrektor produkcji skoro ukonczyl turystyke to powinien przeganiac niedzwiedzie w Bieszczadach wstyd i hanba jak rzadzicie ludzie madrzejszych ludzi zwalniacie nawet po studiach ktorzy pracowali na liniach ludzi ktorzy znaja angielski. Czas najwyzsxy na zmiany. Wstyd wielki ze ludxie na stanowiskach maja takie niskie IQ w HR pozdrawiam Panie w HR ktore nigdy nic nie wiedza Nawet tego po co tam siedza .Zero wstydu i zero ambicji (usunięte przez administratora) Dobrze ze juz wkrotce sie zwalniam z tego (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Franciszka

@Koleżanka

Nie warto się starać ostatnio zwolniono 18 osób które chciały pracować a młoda tleniona liderka siedzi przy biurku na h2 bawi się tylko telefonem patrzy w swoje paznokcie nikomu nie pomoże jest wulgarna(też będziesz kiedyś stara troszkę szacunku dla starszych osób ) nawet ma problem z zamykaniem zleceń by się schylić trzeba jej naklejki dać do ręki nie na karton ,na magazyn nie pójdzie z lenistwa dalej pracuje (usunięte przez administratora)

Binia

Tak tak to prawda! Jak były zwolnienia to kierownik kogut schował się w biurze. Jak tak można. Tak się zachowuje kierownik????Każdemu należą się jakieś słowa wyjaśnienia. Na spotkaniu dyrektor nie był w stanie odpowiedzieć czy będą przedłożone umowy w tym miesiącu. A przecież chcemy wiedzieć co nas czeka a nie że dowiemy się dzień czy dwa wcześniej że wylatujemy. Ale co to kogo obchodzi ważne że na ich pensje jest. Na produkcji ciągle czegoś brakuje. Jedna etykieta na całą firmę jakby nie dało się zamówić tego więcej. dwa dni i wszystko stoi. Ale najbardziej zadziwjaca instytucją w tej firmie jest biuro na górze,,, nie załatwisz niczego bo nikt tam niczego nie wie bo najciekawszą rzeczą którą się zajmują to plotki ,!ciągle przesiadywanie na jadalni i picie kawy. Pracownik nie ma szansy pójść w spokoju na przerwę czy by to było o 9.10,11 czy 12 bo one wiecznie tam przesiadują a ich najważniejszą sprawą do rozwiązania jest co która ma do chlania! Może wkoncu ktoś wziął się za to i zrobił porządek bo to pracownik produkcyjny musi robić na to (usunięte przez administratora)!!!!!!!

Ale jest jedna linia smartcella ktora jest pewna swojej posadki-ciekawe dlaczego????W czym one są lepsze od reszty ktora zostala zwolniona????Od początku wiedzą kto wyleci....Widać jak działa ta firma.. .....

F
@Anonim

Ta firma to jedno wielkie zakłamanie i kolesiostwo

W zadnym razie nie polecam pracy w tej firmie,agencja (usunięte przez administratora) na pensjach i nic nie da się wyjaśnić z paniami z Manpower....a o firmowej umowie treba zapomnieć,bo kierownik nas zbywa i nie wiemy co dalej...porażka.....

@Anonim

Co się dzieje w tej firmie??? Ludzi w piątek powyrzucali bez słowa wyjaśnienia. Kierownik Kogut schował się w biurze i zero jakiegokolwiek wyjaśnienia na bieżąco co się dzieje. Czy tak powinien zachowywać się kierownik? porażka po prostu porażka!!!

Gyg
@Anonim

Było spotkanie dopiero w poniedziałek, ale to takie ogólne mydlenie oczu że inflacja że wojna na Ukrainie. Prawdy nikt nie powie.

@Anonim

Jeżeli tak zrobili, bardzo nieprofesjonalnie podeszli do tematu. Kto kim by nie był zasługuje od pracownika liniowego po dyrektora zasługuje na wyjaśnienie.

Byly pracownik

To prawda firma niedlugo przestanie istniec Brak szacunku do pracownikow ptacowalem na produkcji i Carrier to firma RODZINA NA SWOIM Drzewo rodzinne mysle ze kierownik Krochmal zna to drzewo od korzeni . To co dzieje sie w firmie to porazka Jak moze firma dobrze funkcjonowac jezel caly czas sa przyjmowane ludzie przez Manpower popracuja kilka miesiecy i wymiana. Ludzi wykwalifikowanych wysylaja na bruk Podczas mojej pracy pozwalniali ludzi nawet na umowach z Carrier moja kolezanka nawet ktora mowila po angielsku zostala (usunięte przez administratora)gdzie jest logika Panie dyrektorze czyzby niektorzy bali sie o swoje (usunięte przez administratora) Proponuje aby system zatrudniania przez Manpower zastosowac w HR moze ktos wkoncu przez pare miesiecy poprowadzil by firme w dobrym kierunku Tak tak DYREKCJO warto to przemyslec Pozdrawiam Darek

Jagna
@Byly pracownik

Znajoma, która pracowała w tej firmie mówiła, że w HR dziewczyny dostają umowę o pracę na czas nieokreślony, nawet będąc w ciąży. Wiadomo, że ciąża wiąże się z ponad roczną nieobecnością, także to dobrze o nich świadczy. Myślałam, że w korporacji obowiązują takie same standardy we wszystkich działach.

Natalka
@Jagna

A inne działy nie mają umów na stałe czy o co chodzi? Pytanie czy umowy na stałe dostają od początku zatrudnienia. A planując powiększenie rodziny to jest gorzej z zatrudnieniem?

Onaion

Dokładnie. Zgadzam się w stu procentach. Wszyscy w firmie mają dość durnych pomysłów co jeden to lepszy od drugiego. Więc panie kierowniku niech pan pomyśli zanim pan podejmie kolejny głupi i w ogóle nieprzemyślany pomysł. Kierownik powinien się zająć tym aby na liniach wszystko było żeby ludzie mogli pracować a brakuje wszystkiego począwszy od głupich naklejek skończywszy na podstawowych narzędziach do pracy. Nic tu w tej firmie nie działa, przez produkcję poprzez magazyn i kadre zarządzającą Nic. Po prostu nic!!!! Kupcie jeszcze więcej beemek żeby kadra zarządzająca mogła się wozić za nasze pieniądze.

Kiciuś

Elektronika- kogut się panoszy jakby był w kurniku! A pracownicy to nie są kury żeby mógł je tak przestawiać z kąta w kąt! Jak chce zrobić! Ludzie potrzebują stabilizacji w pracy a nie zamartwiania się co się z nimi stanie;! Ale jak się ma doradcę co podrzuca głupie pomysły to co się dziwić. Sama się pchała na tą linie a teraz miesza. CHCEMY SPOKOJNIE PRACOWAĆ NA SWOICH LINIACH!!!!!

Mati

Ja mam trochę pytanie z innej beczki ????Po co jacyś kierownicy na malarni?? skoro kiedyś byli mistrzowie i ich zwolnili bo nie potrzebni???? teraz wracamy do tego co było kiedyś a tak naprawdę roboty wogole nie ma. Odnoszę wrażenie że więcej kierowników niż pracowników tak samo jak wielki pan trener???? Panie Dygdoń nie masz pojęcia o czym kolwiek nie tak powinna wyglądać twoja praca że stoisz sobie na zaworach na pogaduszkach nie tędy droga może w końcu Prezes zauważy i zrobi z tym porządek bo pan Marcin nie reaguje bo to jego pionek i jego wymysł dziękuję pozdrawiam,????

Stepan

No niestety coraz mniej doswiadczonych pracownikow a nowych sie nie szkoli

MałaMi
@Stepan

Jak się zwalnia doświadczonych ludzi po18m bez słowa wyjaśnienia to co się dziwisz.. jeszcze chwila i nikt tam nie zostanie.

@MałaMi

18 miesiecy to nijakie doswiadczenie, nie tak dawno polecieli ludzie którzy pracowali prawie od początku i co? I nikt sie nie przejął

Zostaw merytoryczną opinię o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Ropczyce

• Jak się pracuje w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.