Opinie o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Jak wygląda ścieżka awansu w UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

Byly pracownik

W tej firmie nie ma ścieżek kariery, firma UTC CCS Manufacturing NIE przygotowuje wewnatrz do pełnienia nowych ról, nie ma ducha wspołpracy i uczenia się, pracownicy na wolne stanowiska kupowani są z zewnątrz ( to taka droga by nie dawać głosu pracownikom wewnątrx firmy -by nie czuli się pewni siebie (pracownik doceniany jest pewniejszy siebie, a takich szeregowych się zwalcza, bo nóż byli by bardziej roszczeniowi i kierownicy "nie dali by sobie z nimi rady").

Tot

Weź krótki przykład z Pana z Ostrowa jak można awansować przez (usunięte przez administratora)

Oburzony
@Byly pracownik

No tak, niestety ścieżek kariery to nie ma :(

Operatorka
@Tot

A ten czarny stary Mareczek to nie pomyłka?! Nie wiem kto tego emeryta na dyrektora gaśnic mianował. Nic nie wnosi do tego zakładu. Tylko lata jak mucha z tym zeszytem po hali i do wszystkich ma pretensje! A sam od siebie nie potrafi nic dodać. Tylko konflikty robi w firmie między ludźmi! No ale kochani moi to już nie Utc tylko Carrier jedna z najgorszych firm w Polsce, poczytajcie co w innych fabrykach wyprawiają! Dziadku kończ waść wstydu oszczędź!

@Tot

Nie ma szacunku do pracownika w ogóle nie wiem kto go zrobił kierownikiem powinni trochę popatrzeć jak on się zachowuje i odnosi do pracowników. Normalne (usunięte przez administratora) i zero szacunku.

Maniuś

Panowie z Co2 szacun za postawę że się nie dajecie zajechać! Spawacze i linie powinny się od was uczyć!!!

pracownik lini

Szkoda słów na tą firme (usunięte przez administratora) i malaria. Jeżeli nie jesteś pod ścianą to nie przychodz do tej firmy Czas poszukać czegoś nowego Ta forma to (usunięte przez administratora)

Emilia
@pracownik lini

@pracownik lini Jak sam zauważyłeś, ktoś może być pod ścianą i potrzebować tej pracy. Dlatego będę Ci zobowiązana, jeśli odpiszesz parę słów o zarobkach na linii, może o dodatkach, jeśli są?

Niko
@Emilia

Obecnie przyjmuja orzen agencje 2600 brutto zależy gdzie na trafisz na linie ale wszędzie trzeba zapitalac jak osiol jak robot dosłownie, wymagają że od razu staniesz i będzie robił jak reszta robotów którzy pracują po kilkanaście lat. W ogóle te firma jest jak (usunięte przez administratora) Szkoda słów

Lider
@pracownik lini

I znowu zaczyna się cyrk z (usunięte przez administratora). na robienie jak największej ilości sztuk, przy jak najmniejszej obsadzie Lini. Tym panom (przez małe p). Z zewnątrz co mają udoskonalić produkcję to na taczki i do widzenia! Bo nie mają realnego pojęcia o tej pracy. Co innego teoria i cyferki na papierku, a co innego praktyka i realne warunki. Ta mała pani od 5S też mogła by do nich dołączyć. Jej się wydaje że jeden operator będzie za 3 zauwał!!?? Efekt będzie taki że sama przy taśmie stanie za karę, bo braknie ludzi. Nawet work serwis już nie chce tu robić!

@Kocik

nie wiem co i kiedy sprawiło że ta firma to taki dramat,

logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Jakie narzędzia pracy zapewnia UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Haha ????

Steven

Zawsze pozostaje możliwość zmiany pracy bo nikogo na siłę nie trzymają. Ja dobrze robię swoją robotę to nie narzekam!

Hej serio to polecacie teraz pracowac w tej firmie ? lub na tych "wajchlach" są stanowiska gdzie jest tam fajnie?

Zdębiała....

Hej ludzie! Jeleni szukają kurde no!! 250 zeta płacą za upolowanie Jelenia!!! A Jeleń dostanie marchewkę. Ludzie na polowanko!!!!

Koci koci

Tak ten lider z Ostrowa to totalne przegięcie. Mecze cały czas na nadgodzinach. I takiego zostawili do pracy. Ludzi nie szanuje no może za wyjątkiem jednej koleżanki z Górki która wszędzie za sobą ciągnie.

Jcb
@Koci koci

Dokładnie lider z ostowa powinien krowy paść a nie ludźmi rządzić. On nie ma za grosz szacunku do drugiego.

Pqla
@Jcb

Który to ten z Ostrowa? Gargamel? Ja bym go nieźle przeszkolił po pracy...

@Pqla

Nie ta bajka, Guciu

@Jcb

Przepraszam nie lider teraz juz kierownik z ostrowa - widzicie ciężka praca popłaca

Malarnia

No (usunięte przez administratora) to trzeba mieć charakter i odwagę w takiej małej mieścinie tak donosic

No jak tem

No Elo jak tam sitodruki, robita już po 1500 butelek na zmianę? Dziękujcie rządowi PiS bo dzięki temu że podnoszą najniższa krajowa być może za kilka lat zarobicie 2tys zł netto na miesiąc. To jest wasz majestat to jest wasza godność. 2 tysiące za przewalanie kilku ton blachy codziennie. Nabijacie fussringi dalej ręcznie czy nabijarka działa?

Patryk

faktycznie jest aż tak zle czy pisała to konkurencja?

WyLuzowany

Macie zaszczyt pracować w firmie nr.1 w Europie docencie to w końcu a nie narzekacie tylko i chcecie podwyżek :):)

Maryna
@WyLuzowany

Numer 1 pod względem czego??? Bo na pewno nie pod względem jakości produktu. Bo to szmelc jak Chińskie zabawki. I na pewno nie nr. 1 pod względem warunków pracy i płacy. Co to za nr 1 w Europie??? Śmiechu warte!!!

Ten gorszy...
@Maryna

A jakie warunki panują w UTC ? Nie ma stołówki z tv ? Brudno ? Brak ogrzewania ? Jak złe są warunki pracy ? Co to znaczy że warunki pracy są złe ? Nie płacą na czas ? Obcinają zarobki ?

kandydat

są teraz 4 oferty pracy do UTC CCS, czy ktoś orientuje się czy szukają faktycznie pracowników i z jakiego powodu i czy to są nowe stanowiska pracy czy jakieś zwolnienia o których piszecie niżej w komentarzach? warto aplikować?

nick
@kandydat

non stop jest przemiał ludzi. Szczerze odradzam. Najlepsze są wymagania na dane stanowisko, a przyjdzie co do czego to z biura pracy lepiej im będzie przyjąć kandydata na staż...

Ten gorszy...
@kandydat

To są faktyczne oferty i ta rekrutacja jest prawdziwa. Jedna osoba na elektronikę została zatrudniona. Chyba kolejna zostanie na dniach zatrudniona. Nastepne mają przyjść. Głównie to rekrutacja w miejsce pozostawione po odejściach pracowników. Zwolnienia były w tym roku wiec wychodzi na to że teraz uzupelniaja braki kadrowe.

Undiscoveredmystery

Zwalniają wszystkich teraz z wysoką pensja, by zatrudnić nowych, którzy będą najniższa zarabiać... Koszmar po prostu

@Undiscoveredmystery

Tu niema wysokich pensji proszę ja Ciebie zwalniają bo mają takie nakazy z góry

Undiscoveredmystery

Taak, jak niby że redukcja, bo wirus, a na miejsce zwolnionej osoby przyjmują nową? No ludzie... Obserwując co się tu dzieje, to naprawdę wielki jeden szok

Obserwator
@Undiscoveredmystery

I na dodatek niemal że codziennie grupki nowych ludzi w holu czekających na przyjęcie?? To coś tu jest nie tak. Rozumiem, fajnie jak są miejsca pracy i przyjęcia, ale nie kosztem zwolnienien pracowników.

@Kocik

Prada jest taka że sami do tego dopucilismy, żeby zarzadzali nami ludzie nawet nie marni ale bezndziejni, jak zwalniali Tadka nikt sie nie odezwał a był jedynym który dbał o pracownika. A teraz płaczemy że mamy nie prezesa tylko dzieciaka któremu na chwile dano zabawki do ręki. Biernośc nas pokarała i nkit juz tego nie odwróci

Zszokowana...
@@Kocik

To do czego doszło dziś. Świadczy jak nisko zaczyna upadać ta firma i jej cudowne kierownictwo! Zmuszanie pracowników którzy odmówili pracy w sobotę do przyjścia w ten dzień. Poprzez wypisanie polecenia pracy w godzinach nadliczbowych, obrazuje jak pięknie układa się współpraca na Lini pracownik pracodawca. Wykorzystać i poniżyć pracownika staje się hasłem przewodnim w tym zakładzie. Zapłacić za pracę w sobotę zapłacą! Tylko dlaczego pracownik ma czekać na ciężko zarobione pieniądze do końca kwartału? A no dlatego, że firma skorzystała z tarczy antykryzysowej i nie może płacić teraz. Ale zmuszać do pracy może?? Pieniądze zamiast na utrzymanie zatrudnienia z pewnością poszły na pokrycie kosztów. No bo gdzie one wyparowały jak tyłu pracowników zwolniono a teraz nie ma kto robić i wielkie paniska płaczą jakby tu resztę zmusić by za dwóch robili??? Najwyższy czas stanąć pod bramą zakładu tylko nie parę osób lecz wszyscy i dać do zrozumienia że nie zgadzamy się na takie traktowanie i wyzyskiwanie za marny grosza taki pan G ze związku to teraz nic nie wskóra bo co on może jak i sam niewiele wie. A zwalanie winny na pandemię to jest jawne robienie ludzi w balona. W tej firmie nie ma! Nie było! Kryzysu! Tak jest niestety prawda.

Pracownik LINI
@Zszokowana...

Bravo wkońcu ktos mysli wyjechac na tych wszytkich zalosnym dyrektorach i tej starej rurze Małej Mi

observator
@Pracownik LINI

Kto to jest mala mi?

piotr

Prezes wrócił może ukruci trochę panów menagerow????

Litości
@piotr

Jaki prezes??? Człowieku!! Przecież to nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu firmą. Tylko siedzi w tej norze bo na hali skwar jak pieron bywał po 30 - 35 C. Żeby tylko sobie koszulki nie przepocił. I wymśla gdzie by tu jeszcze dozownik przeciw Covid postawić albo plakacik powiesić A może by tak studzienki na różowo pomalować??? Żałosne aż słów brak!

@piotr

To był wpis drwiący panie Litości nie dobieraj sobie do głowy .Wiadomo że ci ludzie z jednej gliny lepienie wyluzuj .

Pracownik Liniii

została sama elita fałszu i obłudy wiedza że nigdzie indziej się nie załapią to doją ile wlezie, co sie dziwić chyb ajuz krzyżyk natej firmie dawno został postawiony, dyrektorzy sa po rok nachapią się z ida żerowac dalej

Nice
@Pracownik Liniii

Do końca roku wszystko jest zamrożone, nie jest dobrze

Kończ wstydu oszdzędz...
@Pracownik Liniii

Słowem folwark młodych cwaniaków nie kierowników. Skrócili czas pracy, obniżyli wynagrodzenia o 20% a normy produkcyjne podnieśli. Żerują na zaistniałej sytuacji i próbują wydoić z człowieka ile się da bez żadnego wsparcia. Również technologicznego bo to złom wszędzie jest. Jakby nie człowiek to dawno z torbami by poszli do Wietnamu robić gaśnicę. A te pseudo lidery robiące maślane oczy i poklepujące po pleckach byle byś naiwnie machał jak wariat rękami przy taśmach to norma. Nie polecam. Nikt nie zasługuje na takie poniżania i zarobki za nie lekką pracę tam.

N
@Kończ wstydu oszdzędz...

Dzięki podziałało i zatwardzenie poszło w niepamięć Wielkie dzięki ????

inv
@Kończ wstydu oszdzędz...

Tego typu działania polecam zgłosić do Panstwowej inspekcji pracy, można zrobić to anonimowo. Zachowanie ze strony kierownictwa jest wysoko nieetyczne. Możliwe, że działania kierownictwa, zarówno niższego jak i wyższego szczebla są działaniami na szkodę spółki i dłuższym terminie mogą spowodować jej upadek. W związku z powyższym, jeżeli Wam pracownikom zależy na zachowaniu miejsc pracy to najlepiej będzie jeżeli zgłosicie tą sprawę.

Ktosik
@inv

Zagraniczne firmy w Polsce wykorzystują pracowników nie wszystkie żeby nie było . Ale ta akurat wykorzystuje i to rękami polskich menagerow . Targety wyssane z palca są konsekwencją niewiedzy menagerow . Jeżeli to czytają to chciałabym podkreślić że wszyscy .pracujemy w tej firmie i wszystkim nam na niej zależy Dobrze by było zrobić od czasu do czasu spotkanie dla produkcji i wyjaśnić czego menagerowie robią tak a nie inaczej .Poza tym warto by przedstawił się nowy dyrektor i swoje plany biznesowe również bo póki co to wychodzi od czasu do czasu z biura i tylko sonduje swoimi rozbieganymi oczkami To nie wytyk tylko obserwacja No i coś pozytywnego gloria do boju się nie daj cowid 19 ????

@inv

Gdyby do tego zakładu teraz weszła PIP to musieli b go zamknąc, to jaki poziom zarzadzania obecnie jest to jest dramat Ci ludzie to chyba nie wiedzą za co im płacą byle płacili ich jedyna umiejętnośc to wciskanie kitu po angielsku.

Finish

Trzy słowa tylko o tej firmie!!!! ::: (usunięte przez administratora) I potworni wyzyskiwacze!!!

polskie obozy pracy
@Finish

pensje uciete, praca na 200 % normy.?

WYluzowany
@Finish

I ten kierownik co zgrywa pana i władce, wrogo nastawiony do operatorów, w żaden sposób nie idzie sie z nim dogadac. Najgorsze kierownictwo w historii zakładu który zamienia sie w (usunięte przez administratora)

Robię kupe

No tak jak w temacie zawsze jak mam zatwardzenie to sobie wbijam na opinie utc ropczyce i od razu (usunięte przez administratora)się robi.

jjjj

Czy są przyjęcia w Ropczycach

Tot
@jjjj

Tak są tylko musisz mieć charakter żeby(usunięte przez administratora)

Na jakie benefity można liczyć w UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o.?

Koko

Na zwolnienie

Zostaw merytoryczną opinię o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Ropczyce

• Jak się pracuje w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.