Opinie o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. w Ropczyce Kolejowa 24

Co komu i w co trzeba zrobić by awansować na wyższe stanowisko?

Pro star
@Gość

Skończyć maks podstawówkę

Buka

Starzy pracownicy zarabiaja mniej czyli najnizsza krajowa niz nowo zatrudnieni,to jest dyskryminacja.Porażka

Były

Jakie trzeba mieć wykształcenie żeby można było zostać kierownikiem

Hhh
@Były

Zależy gdzie w biurze czy na prod

@Hhh

Na produkcji

Czerwony
@Były

Podstawowe albo najlepiej nie ogarniać co się dzieję na produkcji

Czyżby kierownictwo tego pseudo zakładu starało się pozbyć doświadczonych pracowników i zatrudnić nowych za najniższą krajową? Zapraszam do dyskusji

Elza

Pierwsze co to powinni pozbyć się tych nieudaczników zwanych wielkich kierownikow którzy nie posiadają żadnej wiedzy

Hhh

To już trwa dłużej niż myślisz ,ludzie doświadczeni sami odchodzą patrząc na to wszytko ,bo można znaleźć lepszą pracę za dużo lepsze pieniadze

logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Inżynier budowy
Eurovia Polska S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Qwerty

Obecnie poszukują na stanowisko Inżynier ds. badań i rozwoju (Mechanika). Czy ktoś może coś powiedzieć o tym stanowisku, jakie godziny pracy, pieniądze, czy fajna atmosfera czy raczej na odwrót? Proszę o rzetelna opinie.

hehe
@Qwerty

Atmosfera jest rewelacyjna patrząc że w ciagu roku 70% inżynierów odeszło. Resztę proszę sobie dośpiewać.

Mmm
@Qwerty

Nie ic tam jak nie masz noża na gardle ,to jest praca dobra dla osób które mieszkają na miejscu tyle tu plusow ,reszta beznadzieja

Stefanek
@Qwerty

(usunięte przez administratora)i odpowiedzialnosc za czyjes decyzje. W kazdym biurowym dziale tak jest. Inflacja kilkukrotnie wyzsza niz podwyzka inflacyjna. Zero awansow, brak szkolen. Na produkcji ciagla rotacja. Zaden dzial ze soba nie wspolpracuje, brakuje jednosci i komunikacji. Pracowalem tam dwa lata, o dwa za duzo.

Manpowerczyk

Widać ,że firma Carrier zaczyna robić świetny interes na wspòłpracy z Manpower. Tani pracownik niskim kosztem . Co miesiąc nowa dostawa świeźitkich robotnikòw. Te panienki na spawalni to mogłyby swoimi paznokciami opiłki z butli drapać! No trafiło się paru w miarę dobrze zbudowanych na inne wydziały. Ale poczekajmy. Jak zobaczą 1 wypłatę to im wszystko zwiotczeje! Chyba źe bedá po godzinkach i w soboty zasòwać jak te Janki, Mariany, Pawełki, Baśki i Kaśki!! Moi drodzy zanim przekroczyćie progi tej firmy poczytajcie więcej na temat Manpower Group na Go Work jednej z najgorszych agencji pośrednictwa pracy . Ja już więcej z nich nie skorzystam!!

Elza
@Manpowerczyk

Haha ciekawe jak długo

Lol

Ktoś może wyrazić jakieś opinie na temat Pana który u Was był kierownikiem Pan Łukasz P...h?

Lol Goolll!!
@Lol

Pan Łukasz to już przeszłość! Teraz nastaje era Elvisa!!! Król jest tylko jeden!!! ???????? (usunięte przez administratora) Pewnie tego kierownika z Ostrowa co już czuje się Panem i Władcą!!! Czuć że to już będzie gwóźdź do trumny dla tej firmy. Chcieli mieć (usunięte przez administratora) to teraz brak pracowników! A Ci którzy zostali już się nie dają (usunięte przez administratora) Choć paru (usunięte przez administratora) jeszcze nie zmądrzało! Brawo Wy!!!

@Lol

Dokonania tego pana to współudział w chaosie zarządzania na firmie ,Dopuszczenie niekompetentnych kierowników zmian do kierowania produkcja i ludźmi . Prawdopodobnie wyznawca teorii 20 procent ciężka praca 80 procent umiejętne ściemnianie. To tak w skrócie . Prywatnie człowiek miły i pogadany ????

Lol

Jeśli chodzi o zarządzanie to wiadomo... Ale jak stosunki kierownik-pracownik fizyczny. Czy bardzo naciska na dyscyplinę?

@Lol

Tak tablica cieni i plandeka na wózek była najważniejsza pod tym względem był wymagający . Do pracowników wiele się nie odzywał bardziej wymagał od swoich podwładnych kierowników . Taki model zarządzania

Helena Trojańska
@Lol

Łukasz był i jest super gościem. Jeśli traktuje się go z szacunkiem, to odpłaca się tym samym. Można z nim wszystko załatwić, jeśli jest się kulturalnym i uprzejmym. Nie trzeba włazić w (usunięte przez administratora) jak to niektórzy myślą. To też człowiek. Należy mu się szacunek.

#Byly pracownik
@Lol

tak ja moge nie polecam pan jest z gantunku usmiecham sie i wbijam nóż w plecy, do tego kompetencje kierownika produkcji to za duzo u niego powiedziane

Uchodźca

Ile osób złożyło wypowiedzenia w tym miesiącu na gaśnicach? Jest blisko 20?

Mmm

W tej firmie jednych wywalają drugich awansują w jednym miesiącu ,więc jeśli masz ochotę tu przyjść to się dobrze zastanow

@# szkoda czasu

ta firma nigdy nie miała szczęscia do zarządzających, zawsze była to banda nieudaczników których nikt nigdzie nie chciał, a tu dostawali posadki i mega kase, szkoda ludzi

Reflektor
@@# szkoda czasu

Trudno się z Twoją opinią nie zgodzić. Niestety tendencja jest spadkowa: każda kolejna wymiana zarządu to zmiana na gorsze ☹️

Borsuk

Przyjmują może ludzi do tego zakładu? Co chwilę widzę ogłoszenia na olx, że poszukują na produkcję ale jakoś nie dzwonią. W kadrach mówią, że nie przyjmują ludzi a ogłoszenia w necie się odświeżają co jakiś czas, wtf? Wie ktoś o jakichś przyjęciach? Przyjmują nowych?

Carrier pracownik

Narzekacie a firma placi po dwa wynagrodzenia, zna ktoś innego pracodawcę co tak robi? Pewnie nie bo go nie stać, albo jest lepiej ogarnięty. I jak ma być doborze skoro nawet tak prostą rzecz potrafią zjechać.

Ele Melę trele.
@Carrier pracownik

A jak ma być inaczej skoro (pani) prezes większą część czasu spędza na kopceniu elektro cygaro pod bramązakładu, niż na tym co powinna robić. Albo nie ma odpowiednich kwalifikacji i ze stresu tak kopci, nie wiedząc w co ręce włożyć. Patrząc na nią to zero szacunku do pracownika! W ogóle się nie interesuje tym co dzieje się na produkcji. A ludzie odchodzą jeden po drugim. Młodzi nie chcąc nie pracować przez jakieś Manpowery za śmieszne 2800 na umowę. A ta pseudo agencja kasuje z 300- 500 zł miesięcznie za każdego naiwnego, co się da nabrać na te ogłoszenia w internecie wypieszczone do granic absurdu. I jeszcze wymagają byś za 3 robił. Pani prezes nie tędy droga!!!

Ele

Wypowiem się o elektronice bo pracuję tu od początku... Obserwując młodzież przychodząca tu do pracy to odnoszę wrażenie, że większość nadal metalnie zachowuje się jak w szkole.... Odbeebnic 8 godz nie przepracowując się a później narzekać ze każą pracować....

Bo
@Ele

Ríndete hombre. Trabaje en silencio hasta esta jubilación y no se interese demasiado.

Xcx

(usunięte przez administratora),liderzy na elek nic nie robią,tylko siedza i rozmawiaja na prywatne tematy,(usunięte przez administratora)

Zyczenia

Zycze wszystkim pracownikom zeby zmadrzeli i nie dali sie tak (usunięte przez administratora) tym wszystkim pseudo biurowym.

Pseuo biurowa
@Zyczenia

Pseudo biurowa bardzo dziękuje za zyczenia :)

Niespełnione co2
@Pseuo biurowa

Nie ma za co

blabla
@Zyczenia

Czemu wszytkich biurowych wkladacie do jednego worka .....................

Kultura.

Jest taki jeden lider M Na elektronice, klnie jest chamski, krzyczy, ciągle z kolesiami gada o swoich prywatnych wynurzeniach jak to dzieci ma chore.. A zapytany , dlaczego krzyczy, to odpowiedź brzmi:" jak ci się nie podoba to idź do domu i nie wracaj" Nie prędko znajdą tam obsadę na SMT. Gdy taki (usunięte przez administratora) zachęca do pozostania w tej firmie.

Muszę powiedzieć że teraz pracuje się na firmie super ,ile się zrobi tyle będzie ,kierownicy spoko pracownicy bywa że sami szukają zajęcia . Dawno takiego spokoju jak teraz nie było . A wystarczyło zwolnić liderów ????

Były

Ta firma to jest jakaś masakra, jak narzuca tempo to ciężko się wyrwać do WC sami ludzie napędzają też i po co za marne grosze za taką pracę, niedługo nikt tam nie będzie chciał pracować mimo kryzysu bo ileż można ludzi wykorzystywać

Pik i rypiesz!!!
@Były

Brakuje tylko na bramie napisu w stylu" Praca czyni wolnym". Ale tu ostatnie słowo pasowało by zmienić na," niewolnikiem". I wszystko się zgadza!

Eyoeyoooee

Stażystko z sourcingu współczuję Ci miejsca, nikt na zakupy Cię nie przygotuje a swój czas zmarnowany zawdzięczaj UP. Pozdro. Kawa lepiej smakuje jak idziesz sama.

Chris

Witam, ostatnio pojawiła się oferta pracy w dziale jakości - czy ktoś może się wypowiedzieć o pracy w tym dziale? Z góry dzięki za opinie

Pracownik utc
@Chris

Tak wiem, właśnie wprowadzili im 4 brygadowy system pracy, aplikuj przydasz się.

Jasnowidz Jackowski
@Pracownik utc

I do tego chorego systemu zarządzania produkcją który ma na celu zwiększenie ilości produkowanych sztuk wkręcili jakimś cudem bezbronne i Bogu ducha winne kobietki które stoją w mundurkach na wydziale spawania, i rypią z tymi Baranami co godzą się na pracę w soboty i niedzielę. I taki uważa że dobrze zarabia pracując po 12h???!!! Dobrze to zarabia człowiek który spędza w pracy 8h i 5 dni w tygodniu. Ma czas dla rodziny i na odpoczynek. I nie brakuje mu od 1 do ostatniego. Tak to ma tu takich paru z biura i psełdo majstry co potrafią wydrzeć po 60 - 80 tys. dochodu na rok. Łatwo policzyć ile taki dostaje na rękę??? Tu jest przymus i same złośliwości. Ci co teraz rządzą zniszczą klimat i tą firmę bo nikt nie zgodzi się na takie traktowanie i pracę za marne grosze. A gdy się jeszcze doda że podwyżki mają być uzależnione od tego ile kto przepracuje godzin ponad normę to rzyg bierze na taką robotę i patrzenie na tych cwaniaków próbujących ogłupiać ludzi!!! Opamiętajcie się!!

Skrzywdzony przez życie
@Jasnowidz Jackowski

I do kogo masz pretensje że jesteś życiowym nieudacznikiem? Przecież możesz zmienić pracę, a nie narzekać na cały świat na tym durnym forum.

Jasnowidz Jackowski
@Skrzywdzony przez życie

Nie narzekam bo nie ma na co ja se siedzę i udaję że robię a ty zapierdzielasz pewnie jak szczur po 12h. Ja chcę tylko dać do zrozumienia innym by się nie pakowali w to g... o. Bo szkoda młodych by się zmarnowli w tym kurniku.... Lepiej w piekarni bułki lepić. Cmok.

Skrzywdzony przez życie
@Jasnowidz Jackowski

Brakuje Ci od pierwszego do ostatniego, udajesz zamiast pracować(to za co chcesz kase), oszczegasz innych młodych, ale nie narzekasz. Ty to naprawę jesteś bystry niczym ta woda w kiblu. Brawo Ty, więcej takich będzie lepiej.

@Jasnowidz Jackowski

zgadzam się w 100%, ciekawe jak długo te kobitki popracują w tych warunkach na spawalni? Co do niedzieli, to tylko chciwi i pazerni ludzie zapisują się na te niedzielne zmiany i niech od razu wybudują sobie barak obok H-9 skoro spędzają już 7 dni w tygodniu w firmie i rypią nadgodziny do upadłości. Co do podwyżek, to zachowanie osób odpowiedzialnych za to jest naprawdę bezczelne w stosunku do pracowników i traktują nas jak ludzi gorszego sortu, NAPRAWDĘ TEGO NIE WIDZICIE? Albo się coś zmieni na lepsze i dostaniemy to co się należy nam od dawna, albo ta firma pójdzie na dno jak Titanic, no chyba że panowie w garniturkach i wolontariusze wyzwolą tę firmę i staną na produkcji za nasze stawki po naszym odejściu?! Jeszcze przyjdą takie czasy, że ludzie zaczną się zwalniać masowo, ale to kwestia czasu... bo od roku zabawa w głupiego jasia jest z podwyżkami, ale wszystko ma swój kres na tym świecie. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ W KOŃCU I ZACZNIJCIE WALCZYĆ O LEPSZY BYT W TEJ FIRMIE!!! Po innych zakładach na Jasionce, czy w Mielcu to robi się wszystko żeby pracownik z roku na rok czuł się ludzko w miejscu pracy, szacunek do człowieka, do jego doświadczenia, wiedzy i są podwyżki inflacyjne, obiady na stołówce, wyjazdy integracyjne, wycieczki itd. A tutaj? Poganianie, krzyki, gnojenie na każdym kroku, (usunięte przez administratora) i hałas na hali, fałszywi i wredni ludzie obok, psychika i zdrowie wysiada. Zero szacunku do osób doświadczonych, a nowi którzy jednak chcą pracować w tym bagnie muszą chodzić i dopominać się o umowę o pracę przez UTC, ale i tak kadry mają to gdzieś... czekają 18 miesięcy na łaskawe danie im umowy przez UTC, bo w końcu agencyjna umowa to wielka oszczędność dla tej firmy. Wielka amerykańska korporacja, a tak naprawdę jeden wielki (usunięte przez administratora) tu i wizja biznesowa taka żeby tylko wykorzystać pracowników produkcyjnych za 12 zł/h i jak najwięcej sprzedać gaśnic i zarobić dla siebie w dolarkach, taka wizja Amerykańców, a ich pazerność nie zna granic! A w Hutchinsonie 3 miesiące próbnego okresu i dostajesz potem umowę o pracę. Można?! To ostatnie wyrównanie stawki na agencyjnej umowie dla nowych do granicy stawki pracownika kilkuletniego z UTC jest naprawdę ŻAŁOSNE!!!

Strefa Mielec i Jasionka
@pracownik

A myślisz, że na Jasionce czy w Mielcu na strefie jest Kolorowo??? Pracowałam Tam to wiem jak jest taka praca jaj w UTC- zapierdol jak wszędzie. Jak się nie upomnisz o swoje to nie masz nic!!! jakie chłopie wycieczki? co Ty (usunięte przez administratora) chyba tylko dla biurowców i prezesów!!!(usunięte przez administratora)

Baran
@Jasnowidz Jackowski

A co niby tylko na spawalni ludzie rypią nadgodziny,a na montażu nie ma baranów pracujących w nadgodziny,tak samo fabryka proszków, tam może też nikt w nadgodziny nie pracuje?Na tych obszarach tak naprawdę pracują ludzie bezdomni.Takze kolego baranie nie obrażaj innych baranów będąc takim samym baranem

Niko
@Skrzywdzony przez życie

A ty po co siedzisz na tym durnym forum skoro takie durne??? Weź człowieku, skoro jest takie forum to po coś służy może po to żeby zanim ktoś tu przyjdzie do tej firmy się zastanowił i wiedział co go czeka. A czeka go harówka za uwłaczające pieniądze. Tyle ludzi co się tam przewija to szok i tylko jakieś robokopy zostają które nie mają wyjścia.

Krysia na L4
@Chris

Omijać szerokim łukiem!!!! To nie firma tylko...... Umowy śmieciowe, zarobki śmieciowe, warunki pracy jak w hucie stali tylko kasa nie ta. I traktowanie ludzi jak śmieci przez takiego jednego rudego!!! Won!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. - Ropczyce

• Jak się pracuje w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 5 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o.