Opinie o Premium Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Premium Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Premium Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Dawid Nowy wpis

Czy wszystkie szkolenia są w siedzibie firmy czy czasem są jakieś wyjazdowe ?

Eustachy Nowy wpis

Niby fajna ekipa , ale kablowanie na każdym kroku , prowadzenie magazynu masakra, widzialem kolesia co pracował jeszcze jak firma byla w Dąbrowie po przeniesieniu magazynu go zwolnili a nie pracowal krótko . Biuro--- jak sie nie przypucujesz masz przej...Prowadzenie operacji magazynowych ,chaos ,pośpiech,

Waldi Nowy wpis

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Ale generalnie ostatnio mało osób pisze.

Aplikant Nowy wpis

Witam, jak wygląda praca w tej firmie? Ile płacą i czy atmosfera jest znośna? Wcześniej magazyn był w Dąbrowie ale mieli się przenosić i czy ktoś mógłby podać dokładny adres jaki jest teraz i powiedzieć czy warto tam składać aplikacje?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Premium Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy asystent ds. kontroli jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Zygmnt

Szczerze polecam komuś kto na poważnie podchodzi do pracy.2500 netto na start ,całość na umowie,nie najniższa krajowa plus premia,luźna atmosfera,fajna lecz mała ekipa,pracuje się na spokojnie,bez nerwów,ubranie robocze,kawa,herbata,cukier na koszt firmy,jedyny minus brak oficjalnego socjala.Praca tylko na wózkach widłowych,brak paleciakow.

@Zygmnt

Zapomniałem dodać że nadgodziny płatne 20 zł na rękę za godzinę.

Praca na jedną zmianę od 8do 16

@Zygmnt

Wymagane jest natomiast doświadczenie na bocznych i czołòwkach,rozwalanie regałów nie jest tu tolerowane,ostatnio gość uszkodził 2 regały w ciągu miesiąca i mu podziękowali,zakład nie sprzyja nauce jazdy na wózku niestety.

Eustachy nie ma lach...

Haha paleciaki sa 2 niebieski i żółty XD :) tak dla informacji

fasfsdf

Chyba sie pozmieniało, bo pracuje w Premium Sp. z o.o i płacą 2500 zł na rękę, praca od 8 do 16 i bardzo sobie ją cenie

GoWorker
@fasfsdf

Jak długo już pracujesz?

odradzam pracę w tej firmie, płacą mało i na czarno premie i nadgodziny o pieniądze nie można się doprosić, brak odpowiednich narzędzi do pracy i ubrań roboczych

Odradzam, na magazynie panuje jeden wielki chaos.Kierownik nijaki (usunięte przez moderatora). udaje że Sie na wszystkim zna a w gruncie rzeczy sam nie wie po co tam jest, wprowadza jeszcze większy chaos.No cóż taki typ człowieka ale pewnie dociagnie do końca umowy i Sie go pozbeda bo gość przez pomyłkę chyba trafia na takie stanowisko nie ma pojęcia o prowadzeniu magazynu.Jeśli komuś pasuje praca od godz.8 do 20 lub dłużej codziennie to może Sie tam zgłosić bo na przyjęcie może liczyć gorzej za zapłatę za nadgodziny bo z tym bywa różnie.Poza tym brak ogrzewania na magazynie bo oszczędności,ludzie przemeczeni praca bo są zmuszani do pracy po 12-14 godzin na dobę bo jeśli Sie nie zgodzą mogą pożegnać Sie z praca.Choć na kablowanie poniektorzy jeszcze mają siły choć z poniektorych magazynierzy też mizernii.

JAN57
@pracownik

Dobrze że to przeczytałem zanim złożyłem aplikację......Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam tego Pana.....

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Premium Sp. z o.o.