Opinie o Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. w Częstochowa

fotos

to rzetelny pracodawca. co ważne od razu dali mi umowę, bez żadnych haczyków.

andi

w trochu miejscach byłem i tu jest nieźle. bez fajerwerków ale no przyzwoicie.

Światowy

Sandhar to bardzo dobra firma . Szefostwo jest fair w stosunku do pracownika. Pracownicy między sobą też. Nie miałem problemów żadnych z nikim i niczym do tej pory i mam nadzieję że dalej też tak będzie. Praca jest normalna, nie ma co się tu rozpisywać nawet. Robię co mam i tyle w porządnym zakładzie.

Klik

Praca nie jest taka znowu najgorsza. Ludzie do tego znośni, niekonfliktowi, do pogadania. Dobre warunki są. Ogólnie spoks firma.

Leszno
woś

dla mnie to najważniejsze że stabilnie jest,. bo to co w innych firmach sie dzieje to koszmar. w sandharze stabilnie i można spokojnie pracować.

Rocker

W Sandharze źle się nie pracuje. Każdy by chciał zarobić, ale się przy tym nie narobić, ale to nie tutaj. Tu zarobić można, jeśli się jest pracowitym.

przystojny kawaler
@Rocker

zarobic? ty tak serio? placa akurat to tu slaba jest

Lidia

@Rocker, czy w takim razie możesz polecić zatrudnienie w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy za zaangażowanie pracodawca ten docenia Cię w jakiś sposób? Możesz coś napisać na ten temat?

Rocker
@Lidia

Oczywiście że polecić mogę. Tylko przygotować się trzeba na systematyczną pracę.

słomek

pracowałem tu kiedyś dosyć długi okres czasu jako kontroler jakości i sama w sobie robota jest ok, pewnie bywają lepsze, ale robiłem też w gorszych miejscach, więc umiem ocenić. ludzie na lajcie.

Mecz

Czy nie ma w tej firmie aktualnie jakiejś rekrutacji? Chętnie bym się przyjął, bo dużo dobrego mówili o Sandharze.

strona
@Mecz

osobiście nie słyszałem ale kto wie, czasem się zmienia sytuacja, więc najlepiej będzie przedzwonić albo po prostu wysłać cv. może się ktoś jeszcze tu wypowie kto będzie coś wiedział.

dzoli

Wyplata miesięczna bo ktoś mi mówił ze tygodniowki

posejdon

właśnie znalazłem to forum, nie wiedziałem, że coś takiego jest. zostawie opinię o sandhar. to porządny pracodawca. w pracy na co dzień jest okej. tzn robota jest ale bez przesady, myśle że gdzie indziej były większy młyn. robie swoje i wracam zadowolony. koledzy super. pozdrawiam

Nope

Chyba sobie pomyliłeś fora kolego.

falk

sandhar to dobry pracodawca. każdy pewnie ma inną opinię na jego temat, ale warunki oferowane są w porządku i do tego się nie można przyczepić

ner1

Może ktoś opisać dokładnie na czym polega praca ?

Powiem tak

Powiem tak. Firma jest trochę na rynku, ja też już pare zdążyłem przerobić i dużo przeżyć. Sandhar przestrzega norm, od razu dali mi umowę, ze świecą szukać takiego pracodawcy naprawdę. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Koledzy w pracy bardzo życzliwi, też nie tak często spotykanie, więc pracuje się nienajgorzej dzięki temu chociaż to praca biurowa nie jest i trzeba robić.

Świeży

jestem w firmie od niedawna. ludzie mają różne zdanie, ale w większości się im dobrze pracuje. mnie w sumie też. tak na świeżo.

opiniuję

ten pracodawca OK

hm?

dają coś do umowy? poza pensją, wiadomix..

Zelon
@hm?

Jest cały pakiet socjalny, ktoś tam wcześniej pisał o tym. W tym wczasy, to na pewno.

Azitka

Sandhar jest spoko. Wymagają jak w każdym zakładzie, bo interes kręcić się musi, ale do zniesienia. Nie ma z nikim żadnych problemów, ludzie są normalni, pożartujesz, pośmiejesz i popracujesz przede wszystkim. Kierownictwo, liderzy podobnie, przyczepić się nie mogę. Polecam tę firmę.

Colgade

firma jak firma, w branżach jest dużo takich i we wszysttkich podobne warunki więc nie ma co wydziwiać. no ale ludzie tu są bardzo do siebie i sandhar dodatki różne daje wiec warto do tej firmy przyjść pracować a nie do innej.

Zostaw merytoryczną opinię o Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Legionów 59
    42-200 Częstochowa

Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.