Opinie o Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. w Częstochowa

Ponury żart

Ciężko znaleźć argument przemawiający za tą firmą. Atmosfera średnia bo mimo iż każdy z pracujących tam wie jak jest to i tak część dała by się pokroić za tą pracę kopiąc dołek pod innymi. Żeby wziąć jeden dzień urlopu trzeba tydzien wcześniej zgłosić a jak coś wyskoczy to tylko na żądanie. Wszystko zależy od humoru kierownika. Z tego co się wiem to koszulka jedna na rok to jakiś żart. Praca taka sobie. Co do wcześniejszych komentarzy że starzy pracownicy chodzą na fajke czy gdzieś tam to mimo iż krótko tam pracowałam to się nie dziwię bo za takie traktowanie ludzi też miałabym to w nosie, przecież nikt nikogo na siłę przy stanowisku nie trzyma a normy i tak ciężko zrobić. Podsumowując brak poszanowania do ludzi przez kadrę zarządzającą ale i przez innych współpracowników. Gdyby nie to że w Częstochowie jest taka lipa z pracą to myślę że wielu ludzi by się stamtąd zwolniła. Nie polecam z całego serca.

Co jaki okres czasu w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Co rok, jak tylko rząd podniesie minimalną krajową.

Spejson

Praca na poziomie zerowym.Liderki co trochę chodziły na papierosa.Pracowalem tam jako magazynier nikomu bym nie polecił tej pracy.Nawet niektóre osoby widziały i same potwierdziły że nie powinny się tak odnosić do nowo przyjętej osoby.Poganialy i poniżały miałem chęć dać im w twarz i je opluć.Ale nie zrobiłem tego bo moja kultura jest na wyższym poziomie niż Kaśki i Malgośki chodzi tu o te zjeba.e liderki.Kierownik też głuchy i ślepy i na wszystko im pozwala.

Kapitalna

Pozdrawiam Iwonkę.

@Kapitalna

Iwonka odeszła na emeryturke????

monka

Jak obecnie wygląda tak praca? złożyłam CV i po opiniach negatywnych troszkę się zniechęciłam.

Ilona

A te przerwy na drugiej zmianie dla wybranych po 30 min zaraz po 16 gdy wyjeżdża kierownik to sprawiedliwe?podczas gdy inne zapierniczaja uczciwie i czekają na ustawowa swoja przerwe 15 min i nie wiecej....ciekawe i trudne pytanie....

@Ilona

Oczywiscie liderki przymykaja oko na to bo same siedza w jadalni 6 razy po 30 min lacznie ze swoimi wybrankami....wiec pytam jak potem wyrabiaja norme...i nagle w raporcie wszystko sie zgadza....

Nina

Z tymi luźnymi piatkami to któraś z obecnych pracownic napisała kutwa a czy nie mozna sie poprostu kierownika zapytac?co boisz sie?tylko pisać na forum?

rysiowa
@Nina

luzne piatki, owocowe czwartki, analne wtorki i sroda dzien loda xd

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.?

Bardzo pozytywnie bez zastrzeżeń ????????????

Czy Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

nie

Nina

Narazie nie ale moze tak byc????????????

Ktoś

Praca sama w sobie nie należy do trudnych jesli ktoś lubi monotonną robote.Normy są z kosmosu nie do przrrobienia przy normalnym sprawdzaniu. Najgorsza jednak jest atmosfera i podejście do nowego pracownika (chodzi tu o liderki, szczególnie jedną) Szkolenie jest szybkie i bez szczegółów. Chamskie odzywki, brak uprzejmości i wymagania żeby wiedzieć wszystko już o pierwszego dnia bo jak nie to wyrwiesz (usunięte przez administratora) Sekundę wczesniej gadają z uśmiechem na twarzy ze starsza pracownicą a za chwilę do nowej osoby podchodzi z taką miną i nastawieniem jakby się jej ojca zabiło. Nic dziwnego że ciągle są rekrutacje bo po co znosić czyjeś fochy za najniższą krajową w pseudo fabryce. Diwi mnie tylko że kierownictwu się opłaca co chwila szkolić nowych pracowników, inwestować w ubranie itp. Generalnie nie polecam ludziom o slabych nerwach.

analna rozkosz
@Ktoś

Prosto w sedno, kierownik jest do wymiany, pozwala liderką na takie zachowanie i kompletnie nic z tym nie robi, powinien je dyscyplinować, (metod jest wiele), a jeśli to by nie odniosło efektów zwolnić, zamiast tego pozwala sobie wchodzić na głowę, Flip i Flap zamiast pracować siedzą na fajce przed magazynem, śmieją sie z kierownika i przechwalają która za co kogo ochrzaniła. Firma jest niszczona przez niekompetencje kierownika, ciągła zmiana pracowników tylko stwarza straty nie tylko w postaci nowych ubrań ale i straty rekrutacyjne, szkoleniowe, adaptacyjne nowego pracownika itp. Doświadczonych pracowników traktuje się tutaj jak zera, było multum przykładów, gdzie kogoś zwolniono z zemsty bo raz powiedział coś co nei spodobało się kierownikowi a potem płacz i liderki latają jak kot z pęcherzem, że potrzeba robić bo jest zamówienie.

@Ktoś

Trafiłaś .Kierownik ślepy i głuchy.Do niczego dobrego to nie prowadzi .Pseudo fabryka ha ha .Sprzątaczki brak. Mechanicy pożal się Boże .Toalety ...o litości !!! Kuchnia czyli jadalnia masakra . Ogólnie bida z nędzą .Ręce często gęsto trzeba myć w płynie do mycia podłóg bo mydła brak .I TO NAPRAWDĘ NIE JEST PRZESADA ,TAK TAM PO PROSTU JEST.!!! Ale cóż, coś trzeba robić z czegoś żyć . W Częstochowie większego wyboru nie ma i na tym kierownictwo żeruje.

Grzegorz
@Ktoś

Jeśli chodzi o rekrutacje, o których wspominasz to nie znalazłem żadnych ogłoszeń o pracę. Czy możesz napisać na jakie stanowiska jest obecnie zapotrzebowanie? To ważne informacje, które przydałyby się w tym wątku.

Xyz
@Grzegorz

Na pewno na kontrolera jakości i tylko dla Pań, potrzebują na bierząco bo jedni przychodzą drudzy odchodzą

Czy pracownicy w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

mireja

nie bo nadal przychodza do pracy zamiast zrobic strajk zrezygnowałam z pracy jestem w stanei wiecej użebrać niż zarobić w tym franksistowskim obozie

cienka helenka

Liderki zachowują sie nieadekwatnie do stanowiska, chamskie odzywki to norma zwłaszcza jak maja pracę do wykonania i nie mogą siedzieć pół dnia przed magazynem na papierosie. Na uwagę, iż powinny być zakupione wygodne krzesła bo od tych bolą plecy, sprawa została skomentowana za plecami osoby która rzuciła uwagę następująco: "ją bolą plecy bo jest stara, a nie dlatego, że krzesła są niewygodne". Za te pieniądze nie warto słyszeć takie teksty od kogoś kto powinien być przykładem.

Elżbieta
@cienka helenka

Myślę, że takie zachowanie powinno zostać gdzieś zgłoszone. Napisałaś, że nie odpowiadają Ci też zarobki w Sandhar. A czy dostajecie jakieś premie za pracę?

@Elżbieta

wiesz.... o tym zachowaniu liderek to wie cały zakład włącznie z kierownikiem i nic z tym nie robi ... może faktycznie trzeba by było złożyć oficjalne pismo do kierownika na które musiał by odpowiedzieć na piśmie ... tylko kto się odważy .. jednak większości w tym zakładzie zależy na pracy.

@Elżbieta

zero premii !!!!

ruchawica

słaba pensja ale L4 można brać do oporu

Kamil
@ruchawica

Twoja wypowiedź mało mówi o Sandhar Technologies. Słaba pensja czyli jaka? Przyjmują osoby bez doświadczenia? Dzięki pomoc.

@ruchawica

I tu kierownictwo powinno się zastanowić czy dawać od pierwszego dnia umowy o prace czy może by docenić pracujących z dłuższym stażem ?

pietruszka
@Tora

@Tora lepiej niech się zastanowią czy godnie płacić, większość przychodzi żeby sobie pochorować albo przezimować w poszukiwaniu pracy w której normalnie płacić, pracownicy z długim stażem to osoby które boją się odejść, uwielbiają robić nadgodziny i jeść starą wędlinę z przeceny

mała czarna

Proszę sobie przypomnieć w jakim kraju powstały pierwsze (usunięte przez administratora)i teraz potomkowie tych samych ludzi wymyślili sobie, że zrobią fabrykę w Polsce, a teraz proszę dodać dwa do dwóch i wyciągnąć wnioski. NIE POLECAM, wycisnąć jak najwięcej z pracownika i strasznie redukcją etatów praktycznie co rok, może w latach '90 robiłoby to na kimś wrażenie.

Fraky

Pracowałem tam jako magazynier. (usunięte przez administratora) Lem za 5 osób. Oczywiście z ich pupilkiem (usunięte przez administratora). Wredne liderki szczególnie (usunięte przez administratora) nie lepsza zawsze naburmuszona. Nerwowa praca była z tymi liderkami.Caly czas Cię poganialy. Na pierwszych zmianach Jacek brał samochód służbowy i jechał swoim lidera po bułeczki.

nowy

Witam, piszę tu pierwszy raz. Proszę o wypowiedź osoby pracującej w tej firmie, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca tutaj. na czym polega, nie mogę nigdzie ich strony www znaleźć, proszę o podanie też jakie są zarobki, jaka podstawa.

mormonka
@nowy

wszystko masz wczesniej napisane, czytac nie umiesz?

strzelec

potwierdzam, kierownik jest dziwny nie da się porozumieć na jakikolwiek temat, niekompetencja aż razi, nie dziwi mnie ze wyrzucili go z TRW pani z biura zajmuje się zbieraniem podpisów i dotrzymywaniem towarzystwa liderką na papierosie przy czym przekazywaniu najnowsze plotki, w innych sprawach nie jest decyzyjna

Lidia
@strzelec

Wpisy dotyczące osób pracujących w Sandhar Technologies Poland są niezgodne z regulaminem, a także są nieprzydatne dla użytkowników forum. Zachęcam Ciebie zatem do napisania bardziej merytorycznej opinii dotyczącej aktualnej sytuacji firmy. Twoja wypowiedź okaże się cenną wskazówką dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w niej. Jak myślisz, czy firma oferuje nowemu pracownikowi taką samą stawkę, co osobie bardziej doświadczonej z dłuższym stażem pracy?

ona
@Lidia

osobiście uważam że to ważne jakich ma sie przełożonych bo bardzo to potrafi wpłynąć na pracę i dzięki takim opinią nie zdecydowałam się podjąć pracy wiec jeżeli uważąsz że jest to nieprzydatne to proponuję wziąć patelnie i z całej siły uderzyć się w głowę:)

k

(usunięte przez administratora) jest bardzo konfliktowy, nie chcę się rozstawać z ludźmi w zgodzie, nie zgadza się na porozumienie stron, po daniu wypowiedzenia ludzie idą na L4 a on potrafi dzwonić co tydzień i dopytywać kiedy się wróci (co każdy wie że nigdy), nawet kobiecie bardzo chorej na raka nie chciał pójść na rękę. Reasumując: groteskowy i infantylny neptyk.

Mam pytanie.czy przyjecia do pracy nie sa przez agencje pracy ? jak tak to jaka

Tora

Co ty rozumiesz przez słowo dobrze ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Legionów 59
    42-200 Częstochowa

Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.