Opinie o Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. w Częstochowa

K. J. H

Nie polecam!!! Zacznę od początku. brak wyposażenia. Większość krzesełek rozwalonych. Może z 2 dobre . Ciągła walka kto pierwszy ten lepszy po krzesełko i po wiatrak. Rękawiczki wydawane 2 razy w tygodniu ( po pierwszym dniu już nieraz się targają) Ogólnie na zakładzie jeden wielki (usunięte przez administratora) Co do liderek to niektóre nawet nie wiedza jak piłować poszczególne czesci a wożą się jakby wszystko wiedziały a chodza się pytać starych pracownic. Ogólnie bardzo chamskie i niemiłe. Wymagają aby już po 2 dniach wszystko wiedzieć i że mało że trzeba więcej robić. Jak wstałam się zapytać coś innej pracownicy to dostałam zjebe ze nie ma tak sobie chodzenia po hali. A jak stare pracownice co chwilę latają na papieroski i na telefonach siedzą albo gadają o pierdoalach to uwagi nie zwrócą. Poprosiłam kiedyś liderkę by przyszła do mnie to przez caly dzien nie znalazła dla mnie chwili ale na papieroski latać to czas był. Jak kierownik chodzi po hali to chcą się posrac tak latają. Co do kierownika to chodząca ci... Pa Lata z kartka i udaje ze coś notuje. Z dnia na dzień nakazuje nadgodziny a komu się nie podoba i nie przyjdzie to dziękuję za współpracę. Koszulke na start dostaje się jedna. Przynajmniej powinny być dwie by móc na zmianę je prac no ale cóż co można się spodziewać. Współpracownice większość unosi się jakby była 3 szczeble nad nową osoba. Podejście że masakra. Żeby Ci odpowiedziała albo podpowiedziała to z wielką łaska. ( choć wiadomo jedna czy dwie zdarzyły się normalne) Pan rekrutujący do pracy opowiada takie bajki że masakra. Po przyjściu do pracy okazuje się zupełnie co innego. Pani z biura. Kabel do szefa trzeba na nią uważać bo nawet widzi jak 3 minuty po czasie wracasz z przerwy. Ogólnie nie polecam. Ale wiadomo jak komuś zależy na umowie o pracę i pełnym etacie to to tu znajdzie. Sama praca monotonna.

@K. J. H

Sama prawda. Problemy o wszystko. Wymyślają nadgodziny bo wielce tyle roboty jest a nie każdy ma ochotę zostawać. Stare pracownice mogą stać koło siebie po 15 min i gadać a jeśli ktoś inny podejdzie na chwilę to zaraz żeby wracać na stanowisko dramat. Na papierosa też co chwilę te same osoby wychodziły bądź na stołówkę i było ok, a teraz pani K. ma problem nawet o to że wyszłaś na 2 min do szatni zjeść rogala bo jesteś głodna istny dramat

Basia

Na jaka umowe sie pracuje,zlecenie czy uop ? Ile jest przerw i jak dlugie ? Zmienilo sie cos jesli chodzi o leaderki i szefostwo,czy nadal same problemy ?? ( pytam po opiniach zamieszczonych tutaj )

Olga
@Basia

A o jakie stanowisko pytasz w ogóle?

Basia
@Olga

Sprawdzanie tych czesci metalowych

Pracownica
@Basia

Umowa o pracę, przerwa normalnie 15 minut na 8h. Jednym liderki pasują, innym nie; ludzie jak to ludzie...

Izabela
@Pracownica

A tobie pasują liderki? Ogólnie twoim zdaniem jest okej? :)

@Basia

Umowa o pracę. Jest jedną przerwa 15 min, niektóre liderki nie uczepią się jeśli przyjdziesz kilka minut po czasie bo się przeciąglo w toalecie (jedna dobra toaleta, w drugiej deska sedesowa pęknięta), ale znajdzie się taka osoba co będzie miała pretensje o te kilka minut. Szef sam nie potrafi wyjść do pracownic, wysługuje się liderkami. Z dnia na dzień daje nakazy do przyjścia na nadgodziny w tygodniu bądź w weekend nie pytając czy możemy w tym dniu. Ogólnie jest dramat w tym zakładzie

A.

Ten zakład to jest kpina, nie powinien wgl istnieć, kierownik jak i liderki dawno powinni zostać wywaleni, nic nie potrafią załatwiać. Najlepiej im wychodzi czepianie się ze za mało robisz albo że za dużo chodzisz, nie możesz wyjść nawet na 2 min w lato złapać powietrza bo zaraz problemy dlaczego wychodzisz

Jak długo trwa proces awansu w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.?

ABC

Że czego??? Awans nie istnieje. Chyba, że potraktujesz jako awans przeniesienie na inną referencję. Albo z kontroli na maszynę (tudzież odwrotnie). Oczywiście dalej za minimalną wypłatę.

Hanna

A tak na poważnie? Skoro nie ma awansu, to nie zgłaszane to było nigdzie? Jaka była reakcja szefa?

Izabela
@ABC

A te przeniesienia często się zdarzają? Można odmówić czy raczej nie?

RikiTiki
@Izabela

Przeniesienia są zależne od zapotrzebowania na części.Nie można odmówić.Zreszta w tym zakładzie pracownik nie ma nic do powiedzenia.

Antoni
@RikiTiki

Czemu? Nie ma absolutnie żadnej reakcji na jakieś sugestie lub prośby?

RikiTiki
@Antoni

Na tym polega ta praca.Z tym że na początku nikt Cie nie uprzedza że kontrola jakosci polega na pilowaniu części przez 8 godzin lub przerabianiu ich na wiecznie popsutych maszynach.Dlatego w zakładzie jest taka rotacja pracowników.Przychodza I odchodzą.Do kierownika nie docierają żadne sugestie.Prosby tym bardziej.

Alicja
@RikiTiki

Nie łatwiej byłoby naprawić tych maszyn niż zmieniać pracowników jak rękawiczki?

Była pracownica

Witam nie polecam pracy w tej firmie same dno liderki i kierownik od siedmiu boleści siebie warte jak można nazwać go kierownikiem nawet dzień dobry nie umie powiedzieć A liderki wredne mobing jeszcze raz mobing niema kto się zająć tą firmą odpowiednio A zwłaszcza kierownikiem Andrzejem Radeckim więc nie polecam pracy!!!

Była pracownica

Pracowałam tam jakiś czas temu i nie polecam tego miejsca pracy. Praca sama w sobie nie jest skomplikowana. Wypłata na czas. Natomiast normy są nie do zrobienia. Zarówno kierownik jak i liderki oczekują cudów. Robisz dużo i przychodzi reklamacja to źle. A jak robisz dokładnie to za mało. Osoby które robiły za mało bardzo często obrywały za to nieprzyjemnymi i niestosownym i uwagami. Liderka potrafiła uśmiechać się przy innej doświadczonej pracownicy, a jak podchodziła do tej nowej to minę miała jakby tu za kare pracowała. Nie ma nic gorszego niż zła atmosfera w pracy. Po pierwszym dniu pracy musisz wszystko umieć. Pytać to lepiej pracowników obok, a nie liderek. Pani K. potrafi być wredna i nieuprzejma. Wszystko zależy od jej humoru. W pracy mimo wszystko warto zachowywać się profesjonalnie. W firmie brak osoby sprzątającej, więc pracownicy są do tego zmuszani, a jak nie chcesz sprzątać to wylatujesz. Oczywiście podpisując umowę o pracę nie ma tego zakresu obowiązków zawartych w niej. Rękawiczki dostawałyśmy 2 razy w tygodniu, gdzie po pierwszym dniu często się przecierały i nieprzyjemnie pachniały. Często brakowało rękawiczek bo ktoś odpowiedzialny nie zakupił. O nową koszulkę trzeba było się długo prosić. Człowiek musiał długi czas chodzić w zacerowanej albo kupić sobie swoją. To samo tyczyło się spodni roboczych. Brak dystrybutora wody. Latem dostałyśmy wodę butelkowaną zaledwie kilka razy. Niestety niech firma się nie dziwi, że pracownicy mają o niej taką opinię ponieważ sami sobie na nią zapracowali. W Częstochowie ciężko o pracę na umowę ale jak ktoś chce mieć w miarę normalną atmosferę w pracy to nie polecam tego zakładu.

Monl

Kierownik wszystkiego najjjj a my tak rzucamy coś dla ciebie hehe to powineś się cieszyć !!

Monolit
@Monl

Yyy.. A można po polsku?

@Była pracownica

Wszystko się zgadza. Normy nie do wyrobienia, a przynajmniej nie cały czas... Materiał na którym się pracuje przychodzi bardzo często z rakimi wadami, że ponad połowa idzie do odrzutu

Litości

Człowieku … mowa o innym zakładzie.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Trurl

Ha dobre sobie kierownik nawet papieru i taśmy nie potrafi kupic.(usunięte przez administratora)

NikiNick

Chyba Pan pomylił strony... Ten konkretny "gowork" dotyczny Sandhar na Legionów 59

piotr szewczyk czestochowa

w trw na ulicy legionów 63 w Częstochowie nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy wszystko co tam jest wyprodukowane jest dawane na złom specjalnie każą oszczędzać wszystko że to niby produkt drugiej kategorii jak ktoś ma jakie ktokolwiek pojęcie o życiu to sam zauważy że tam coś jest nie tak nie zgadzajcie się na pracę w piwnicy bo to jest bezsens taka praca coś produkować starać się a oni dają wszystko jak leci na hutę i na przetop do wielkiego pieca nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej nie dajcie robić z siebie idio tow

wcw

Liderki ok, pracownicy w wielu przypadkach też, chociaż znajdzie się paru ludzi z prowincji, donosząca na ciebie na każdym możliwym kroku (nawet jak robisz lepsze wyniki od nich). Ewidentnie piękny nepotyzm wśród kadry inżynierskiej, manager zatrudnił swoje siostrzyczki, które o pracy inżyniera nie mają zielonego pojęcia. Szczególnie pani od jakości, tragedia, każdy błąd potrafi zgonić na pracowników, mimo, że metodologia pracy jest po prostu błędna. Infrastuktura? Dobre sobie, zakład prlowski, w lato 40 stopni na hali.

a co cie to
@wcw

student na pierwszym roku studiow z zakresu inzynierii produkcji wie wiecej i jest bardziej merytoryczny xD

Pracowałam tam jakiś czas temu , mnie się podobało , tylko nie wiem dlaczego mnie zwolnili, ludzie na hali mili ,liderki też . Pozdrawiam Adę

Nieznana

Praca na pozór nie wydaje się trudna a wręcz przyjemna jeśli nie przeszkadza komuś monotonia w robieniu tego samego przez 8 godzin. Jednak podejście ze strony liderek oraz koleżanek z hali pozostawia wiele do życzenia.. Jako nowy pracownik dostałam 3 godzinne szkolenie, które opierało się praktycznie na samej rozmowie i oglądaniu katalogów ze zdjęciami części, plus karta z nazewnictwem poszczególnych braków której w 1 dzień nie byłam w stanie ogarnąć, po szkoleniu zostałam sama bez jakiejkolwiek możliwości uzyskania odpowiedzi jeśli czegoś nie wiedziałam. Jeśli już zapytałam była to odpowiedzieć z wielką łaska, że w ogóle śmiem o cokowiek pytać. Przerwy 15 minutowe dla stałych pracowników przedłużały się do wychodzenia co chwilę na papierosa bądź grzebania w telefonie. Pisze o tym tylko i wyłącznie dlatego bo już po 1 dniu dostałam reprymende , że zrobiłam za mało i muszę się bardziej postarać bo przecież inni normę wyrabiaja tylko nie wiem jakim cudem po tym co zdążyłam zauważyć. Największym jednak śmiechem był koniec zmiany gdzie liderka 10 minut przed końcem; mówiąc kończymy, 3 minuty później cała hala zdążyła się ulotnić zostawiając mnie sama oraz gasząc przy tym światło.. w 1 dniu mojej pracy. Podsumowując moja wypowiedź jeśli ktoś lubi być wrzodem na (usunięte przez administratora) innych,bądź latania po hali szukając osoby, która Cię nie opluje to polecam.

xyz
@Nieznana

podpisuje się pod tym w pełni, po przepracowaniu 3 miesięcy i podziękowaniu za współprace :)

@Nieznana

Mam nadzieję, że już tam nie pracujesz, bo po jesteś nieudolna

Nieznana

Owszem nie pracuje, teraz zarabiam 3 razy więcej, pozdrawiam.

Asia

Nieudolna to chyba ty jesteś, że tam pracujesz i cieszysz się że zarabiasz najniższą krajową :)

Szok

@Pracownik wnioskuję ze Ty tam nadal pracujesz więc nie wiem kto tu jest nieudolny????????????

Tora

Ludzie jak wy wytrzymujecie ten hałas. Maszyny głośne a ta (usunięte przez administratora) z tym glosnikiem jeszcze głośniej. Czy jej nie można uciszyć.słu

Kaja
@Tora

Pewnie można by było gdyby nie to że to prz...pas liderek.inni nie mogą w słuchawkach muzyki słuchać a inni mogą ryczeć głosnikiem na całą hale

Rak

Spłynęło jak po Kaczce.

Buble
@Rak

Przyniosła głosnik nie pytając nikogo czy chce tego słuchać a teraz uważa ze trzeba ją poprosić o wyłączenie. Coś z nia nie tak .ha ha .ona uwaza ze jest ok.

@Buble

Ja raz zglosilem firme do pipu bo stoperow nie raczyli kupic przez miesiac, co prawda halas w normie ale dostali kary za inne rzeczy. Polecam tak zrobic umywalek w szatni meskiej i drugiej damskiej nadal nie ma?? wiec kara dla firmy bedzie. Wystarczy anonim przez formularz w internecie.

Kaja

NIE POLECAM !!! Praca nie jest zła lecz bardzo monotonna Brak szkolenia,jedna z pań tylko pokazała pokazała i jak przez chwilę i tyle I później radź sobie sama Kierownik to jedno wielkie nieporozumienie Liderki ... gwiazdy od wszystkiego i od niczego (usunięte przez administratora) A "koleżanki " ze zmiany to już w ogóle szok Chamstwo,przeklinanie,kopanie dołków,obgadywanie Na prawdę atmosfera jest fatalna i nigdzie jeszcze nie spotkał się z takimi osobami. Stanowiska pracy nie są przystosowane do wykonywanego zadania Krzesła maja juz swoje lata są rozwalone i nie da się siedzec ale nikt nie interweniuje. Jednym słowem masakra i nawet jako praca "przejściowa " tak jak u mnie nie polecam nikomu !!!!!!

Łuki

Witam jak teraz wygląda tam praca?

Yhy

Dno i tona mułu. Kierownik do wymiany bo potrafi tylko żeby udawać że się na czymś zna. Z takim brakiem niekompetencji dawno się nie spotkałem. Ta firma to żart

Klapaucjusz

A pamiętacie jak ktos napisał zła opinie o kierowniku A on potem zrobił zebranie i powiedział "wiem kto to napisał i niech ta osoba się przyzna" xd śmiechom nie było końca do dziś nie powiedział kto to jest xd taki to poziom iq ma kierownik:)

Wero
@Klapaucjusz

Pracujesz tam dalej?

@Wero

Nie wiem A Ty?

Ciężko jest w systemie 12/12 w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.?

Łuki

Praca prosta byłem tam magazynierem pozdrawiam Liderki praca przyjemna czasem jest więcej pracy ,ale spoko jest

Zostaw merytoryczną opinię o Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 101 ocen.
  • Legionów 59
    42-200 Częstochowa

Sandhar Technologies Poland Sp. z o.o.