Opinie o Noble Finance Service Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Noble Finance Service Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Noble Finance Service Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Noble Finance Service Sp. z o.o. w Warszawa

Dziekuje za odpowiedz prcownikom

Ktoś mnie źle zrozumiał ....nie twierzdzę ,że ich nie było-;) a czemu miało by nie być??? normalne pracujesz to zarabiasz -raczej ciekawość co do daty Waszych przelewów , pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

NFS

Ludzie, co Wy wymyślacie, to już jakaś totalna kampania negatywna. Przecież wypłaty już były, wszystko jest ok

nfs

Kolejny rzut ataku na NFS przez konkurencję, ostatnio podobny nawał negatywów wystąpił przy okazji rekrutacji rekruterów, teraz ktoś chce napsuć krwi potencjalnym doradcom. Ludzie, nie macie innej rozrywki tylko hejtowanie???

DF

Czytam te żałosne wypociny i mi słabo tracę wiarę w ludzi. Jestem w trakcie rozmów z NFS mam zamiar przejść do nich z całym zespołem sprzedażowym. Umowy są jasne wszystko jest sprecyzowane. Zgadzam się rekrutacja w hotelach fatalny pomysł, ale logicznie myśląc żeby otworzyć biuro trzeba najpierw mieć dla kogo je otwierać dlatego też rekrutacje są prowadzone w tak żenujących miejscach. W momencie otwarcia oddziału w danym mieście na pewno Rekruterzy będą mieli możliwość rekrutować w normalnych warunkach. To nie jest praca dla kogoś kto chce się poobijać i zaliczyć kolejne szkolenie. Można zarabiać duże pieniądze ale nic nie jest za darmo. Piszecie o karach za zerwanie umowy.... Ludzie będziecie kiepskimi praconikami sami was zwolnią i nie będziecie ponosić kosztów szkolenia. Pracowałem w firmach które wchodziły na rynek też doradztwa i żyje i nikt mnie nigdy nie oszukał. Pracują dla jednych z najlepszych konernów finansowych na świecie. Zawsze jeśli macie wątpliwości zadzwońcie na infolinie Amplico czy Aliora i zapytajcie czy współpracują. Naprawde troszke wiary i chęci podjęcia ryzyka.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
znawca

Firma uciekła z piętra. Nie zostawili po sobie nawet kartki papieru... Zostawili podobno tylko długi i to duże...

doradca??

Mam nawiązać z tą firmą współpracę, teraz mocno się zastanawiam, może ktoś mi z tej firmy odpowiedzieć, czemu firma opuściła lokum na Prostej? Nie wierzyłam w komentarze, wiec zadzwoniłam i rzeczywiście jakiś Pan powiedział, że firma od wczoraj nie istnieje pod tym adresem. Czy może ktoś to wytłumaczyć? Bo w lodzi ma dopiero powstać biuro, ale jak ma powstać jak w warszawie juz zmienia?

hahaha rozbawion

hahahahahhaha :D jelonku drogi, ale Ty mnie bawisz :D to gdzie ja codziennie do roboty chodzę jak nie na prostą na 13 piętro? :P weź przestań tutaj jakąs dywersję uprawiać i zajmij się czymś pożytecznym :D

selena

"Chumor" to oczywiście ironia.

selena

A jednak nadal tam jest. Ciekawe skąd masz takie informacje? Czyżby kolejny rozżalony co to wiedział, że podpisuje lojalność na 12 mc-y, a potem chciał odejść i musiał za szkolenie zapłacić? Zemsta niestety chumoru Ci nie poprawi.

OMG

Widać, że te wszystkie durne opinie piszą osoby, które nie mają pojęcia o doradztwie finansowym :/ // żenada. NFS to fajna firma i przeciwieństwie do konkurencji gwarantuje po 3 miesiącach nielichą podstawę + prowizję! a nie tylko sama prowizję. jak dla mnie bardzo korzystnie

luala1

Tak, po 3 miesiącach jest podstawa + prowizja. Po zdanym egzaminie KNF = Komisja Nadzoru Finansowego.

doraddca

zależy jakie ubezpieczenie i w jakiej ilości sprzedać oraz jaką składkę ustalisz z klientem. Zależy od Twojego doświadczenia... zależy. Ale ja wyciągam około tysiaka na samej prowizji. A oferują w tej firmie podstawe czy nie ?

początkujący w pracy

Witam , czy mógł by ktoś więcej napisać o parcy doradcy ? jakie zarobki miesięcznie wychodzą ? wypłaty w terminie itp? bardzo prosze

dasdada

pracuje jako doradca i właśnie zarabiam na moją pierwszą wypłatę ;) nie jest źle, wszystko jest OK w tej firmie i to po prostu zwykle posrednictwo :)

luala1

Czyli tak jak sądziłam - konkurencja. Nic dziwnego, że tak bardzo chcesz zdyskredytować firmę, która będzie miała wiele ofert, a jej Doradcy będą robić to co ty teraz. Już tyle nie zarobisz ... .

jjjjjjjjjjjj

Ludzie wyluzujcie - Ci co pracują niech sobie pracują i się spełniają w tej pracy ....po co to tak roztrząsać wszystko

praca jak każda

uwazam ze siejecie niepotrzebna panike, ale juz tak jest na forach ze raczej udzielają się ci co nie mają pojecia. Łatwo jest anonimowo wieszac psy, w dodatku nie podajac argumentów. Ja tez sceptycznie podchodze do nowych firm na rynku.[usunięte przez admina]

ZAinteresowan ale przestraszona

Ja również zrezygnowałam i nie wiem czy dobrze zrobiłam !!! Napisz proszę coś więcej

mimka

Magda napisz proszę coś więcej, bo ja miałam jechać, ale zrezygnowałam w ostatniej chwili. Napisz proszę jak było.

czy jest osoba ktora dostala juz wyplate od nich ??

Zostaw merytoryczną opinię o Noble Finance Service Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Noble Finance Service Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Noble Finance Service Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Noble Finance Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 235 ocen.

Noble Finance Service Sp. z o.o.