Opinie o Synteza Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Synteza Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Synteza Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synteza Sp. z o.o. w Poznań

Skoda Fabia II bez klimy

Emocjonalna odpowiedź obrażonego chłopca. Dobrze, że zabrałeś swoje zabawki i uciekłeś z piaskownicy. Masz jakiekolwiek TWARDE dowody potwierdzające oszczerstwa? A może leżałeś pod materacem prezesa?

Kama

Nie wiem kto się ukrywa za \"beniem\", ale po przeczytaniu tej opinii dochodzę do wniosku, że to zwykły prostaczek. Łatwo krytykować z ukrycia i oceniać innych. Zarzucasz niekompetencje przełażonym, a to może Ty ich nie posiadasz, bo przełożeni pracują a Ciebie nie ma. Kierownictwo zawsze krytykowano ale tak prostacki sposób niezbyt dobrze świadczy o autorze tego tekstu. Z twoich obszernych wiadomości o firmie i jej pracownikach (nie wiadomo czy prawdziwych) wynika, ze więcej czasu musiałeś spędzać na szpiegowaniu i zwykłych plotkach niż na pracy.Pewnie efekty miałeś mizerne, żadnych osiągnięć i albo zrezygnowałeś sam z pracy, lub Tobie podziękowano i dlatego taki sfrustrowany prostaczek przez Ciebie przemawia. Marzyła Ci się dobra \"fura\" i to bez GPS, to dlaczego zasiadłeś za kółkiem mizernej Skody? W każdej firmie trzeba solidnie pracować żeby coś osiągnąć,nic za darmo. Bądź pewien, że nigdy nie pracowałam w tej firmie, nie jestem z nią powiązana w żaden sposób, ale trochę wiadomości posiadam. Przemyśl swoją wypowiedź prostaczku i na przyszłość nie oceniaj innych pochopnie.

Manager Marek

No i niestety złe opinie są na pewno prawdziwe. Skoro wieloletni pracownik firmy, zapewne z biura, w taki sposób prezentuje się na forum, fatalnie to świadczy o nim a przez niego o całej firmie. Myślę, że przyczyną takiej frustracji jest nieumiejętność \"złapania kontaktu\" z nowymi, często młodszymi pracownikami. Można się tego nauczyć, wykazując odrobinę chęci, w innym przypadku taka osoba nie powinna zajmować stanowiska kierowniczego.

wiewióra

a orientujesz się może ile zarabia kontroler jakości w laboratorium w Syntezie w Poznaniu? Z góry dzięki za odpowiedź :-)

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
heban

nawet nie zaczynajcie tam pracy! to nie jest firma dobra nawet na start, jeśli później będziecie szukać pracy to i tak was nie wezmą po doświadczeniu akurat w tej firmie. (usunięte przez administratora).nie idźcie, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy....

Zostaw merytoryczną opinię o Synteza Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Synteza Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synteza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Synteza Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Synteza Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Synteza Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Synteza Sp. z o.o.