Opinie o RISER Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie RISER Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie RISER Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RISER Sp. z o.o. w Jaworzno

Piotr Góralczyk

Witam. Jako Prezes pragnę odnieść się do wpisów, które pojawiły się w niniejszym serwisie na temat naszej firmy. Na wstępie chciałbym podziękować za wyrażone opinie, oczywiście te konstruktywne – są one dla nas istotnym wskaźnikiem, w którym kierunku powinniśmy działać, aby nasi pracownicy byli zadowoleni. Nie ukrywam, że jestem zaskoczony faktem, iż znalazły się wśród naszego zespołu osoby, mające negatywną opinię na temat pracy w firmie RISER. Tym bardziej, że jak dotąd nie docierały do nas podobne sygnały niezadowolenia. Co więcej: w ostatnim czasie zwiększyliśmy pakiet benefitów, stopniowo wprowadzamy kolejne udogodnienia, rozpoczęliśmy cykl szkoleń zarówno dla kadry administracyjnej jak i wykonawczej, a przede wszystkim obserwujemy niski stopień rotacji pracowników. Nie dziwi fakt, że w każdej firmie są osoby, które czują się niezadowolone czy niedocenione. A ponieważ jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się (zatrudniamy obecnie ponad 100 osób), może to rzeczywiście powodować pewne przeoczenia czy sprzyjać sytuacjom, w których dochodzi do niedopatrzenia szczegółów. Ponieważ każda konstruktywna krytyka może być początkiem zmian na lepsze, dlatego przemyślimy powyższe uwagi i się do nich odniesiemy. (usunięte przez administratora)

Jacek [ murarz ]
@Piotr Góralczyk

Chętni podejmę prace w tej firmie aby przekonać się ile prawdy jest a ile nie .

ewa

opinie negatywne są od ludzi którym się nie chce pracować, którym wydaje się że można całą dniówkę prześlizgać się. Nie do końca mogę się z tym zgodzić i szczerze to trochę niesprawiedliwe tak źle ich oceniać. Nie wiecie jak jest w innych prywatnych firmach. Zarobki też nie są najgorsze. Dla chcącego nic trudnego. A budowlanka to specyficzny twór i ludzie też są inni

Leszek
@ewa

"Zarobki też nie są najgorsze" tzn. na jaką stawkę/podstawę może liczyć nowy pracownik, a na jaką osoba z o wiele dłuższym stażem? Rzeczywiście pracodawca nie płaci za nadgodziny?

Byłem i widziałem
@Leszek

Nie ma tu czrgos takiego jak nadgodziny. Z bazy wyjezdzasz o 6 rano, a dniowka liczy Ci sie od 7. Wracasz 16-17, a zaplacone masz do 15-15:30. Stawki najniższe. Jakby nie bylo ustawowej to by dali 5 zl na godzine

koparkomann

Witam szanownych forumowiczów,Mam pytanie odnośnie pracy w w/w firmie.Ponieważ jest totalny brak pracowników w każdej profesji nie tylko budowlanej w całej Europie( ukraińcy nie pracownicy).Co firma może zaoferować doświadczonemu pracownikowi.Czy są szanse pracować tylko 8 godz-1 dniówka ,Mam dość pracy na kontraktach za dobra kasę,ale za darmo w Riser też pracować nie chce i nie będę!Okres próbny zatrudnienia miałem 25 lat temu i na więcej się nie godzę. Podpowiecie coś Panowie czy warto ,a jezeli nie to dlaczego i odpowiedz bardziej od fachowca mile widziana nie od początkującego pracownika (powody wiadome,bardziej z żalu)

Koparkomann

Ale 19zł netto czy brutto.Według KP.każde nadgodziny muszą! być płatne 50 lub 100% i nawet 23zł.netto to bardzo bardzo słabo...300zł dniówka na operatora za 8h to standard..a do łopaty mogą sami spadać...jakie masz stanowisko na umowie to takie wykonujesz....a 300zł /h to poto żeby jakiś blazen w tylek sobie premie wsadził....Więc chyba jednak zostane tu dzie jestem.....

Operator
@Koparkomann

(usunięte przez administratora) zł netto. Dodatkowo, maszyny non stop się psują, narzędzi do naprawy nie ma. Mechanicy wiecznie mają problem z dojazdem. Na budowie chaos, kazdy inżynier czy kierownik każe Ci robić co innego. (usunięte przez administratora) Tak jak ktoś tu napisał, w firmie masz być 5:50, wracasz na 16, (usunięte przez administratora) Dodatkowo stosunki międzyludzkie pozostawiają bardzo wiele do życzenia. Brak jakiegokolwiek szacunku do czlowieka. (usunięte przez administratora)

Pytko

Dzień dobry! Jak wygląda praca inżyniera budowy w firmie? Jak wyglądają warunki pracy? Jaką stawkę można uzyskać - na początku i z upływem czasu? Mówimy o kandydacie z wykształceniem wyższym, z słabym doświadczeniem.

Cieśla

Ogólnie jakiś gość nie ma pojęcia o budownictwie a jest dyrektorem czy jakimś tam na sztukę w biurze.Zero kultury i pojęcia o organizacji pracy ,taki typ z pod ciemnej latarni .

Zarobki minimum to odpowiedż na pytanie najważniejsze .Czas pracy przed 6 do zjazdu ,czyli nic konkretnego w odpowiedzi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Ulka

trochę dziwne są te opinie bo jak wytłumaczyć, że w internecie firma ma dobrą opinię?

nick
@Ulka

Czego oczy nie widzą....

Hej, czy w firmie RISER Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Ryży

Nie płacą za nadgodziny, nie placą za dojazdy. Platne masz od chwili pobytu na budowie. A dojazd firmowym autem za darmo

Ryży

Oo, widzę że komentatze niepochlebne firmie i mowiące prawdę o stosunkach w niej panujących są usuwane. Ciekawe...

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o RISER Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Aaa

Nic t się nie zmieniło, teraz wymyślają jakąś pracę na akord bez zgody pracowników, ludzie uciekają z tej firmy bo widzą co się dzieje

Teb
@Aaa

Jakiś akord?? Akord to najlepsza forma zarobku dla pracownika i najlepsza dla pracodawcy. Fachowiec samodzielny nie chce innego wynagrodzenia jak akord. Tylko pseudo fachowiec będzie liczył na godzinowki. Robić robić zarobić ale się nie hu hu narobić.

Wojtek

Tylko można pozazdrościć wam dobrej pracy. Szkoda, że nie ma chętnej osoby, która podzieliłaby się wskazówkami z nowymi ludźmi, chętnymi do pracy.

Czy pracownicy RISER Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Smoker

Tak.

Stefan

Wiadomo,że brakuje fachowców. Firmy mają wielkie problemy z pełnymi obsadami pracowniczymi.

Norbert

Podpowiedzcie czy firma ma roboty poza granicami? Tak słyszałem.

@Norbert

Wyjeżdża...ale tylko za Brynicę

Żywy

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda stawka godzinowa jako operator koparki lub kierowca kat C . Firma ma dosyć dobre opinie czy mógłby ktoś sie wypowiedzieć na ten temat ? Z góry dziekuje :)

@Żywy

14-18 operator, kierowca 16 oczywiście od (usunięte przez administratora)brutto zus

i ja
@Żywy

Ja jeszcze dodam że płacą tylko za czas pracy - o zapłacie za dojazd z bazy na budowę i powrót zapomnij!

@ja

No to faktycznie szału nie ma .. Jak na dobrze prosperujaca firmę to zarobki można powiedzieć słabe

@Żywy

A ile godzin dziennie i czy soboty robocze ?

@Żywy

soboty robocze 6 godzin, w tygodniu różnie od 8-10 w sezonie w zależności od budowy, w zależności od pogody -dni deszczowe, mroźne, przy większym śniegu większość wolne. Było to tak jak ja robiłem. Teraz pewnie podobnie - w tej kwestii raczej się nic nie zmienia. Sprzęt raczej stary, co chwilę się psuł. Mechanicy z opowieści operatorów raczej marni.

Op
@ja

Operatorów szukają już rok i z tymi stawkami to jeszcze długo będą szukać. 15/h to dobra stawka dla młodego po kursie. Dla kogoś kto wie do czego są te wajchy w koparce to słaba żenada.

Czytelnik

co za idiota jest autorem tego wpisu ? jak już wypisujesz takie brednie, to się podpisz i zostaw namiar, żeby można było cię sprawdzić czy jesteś zdrowy psychicznie !

NIKita
@Czytelnik

Twój Ojciec we własnej osobie

Fesler złodzieju oddaj moje pieniądze! Jak zwykle wypisujesz obelgi a dam jesteś oszustem i (usunięte przez administratora)

Podwykonawca

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy to prawda że pan Pierzewicz będący podwykonawcą Riser nie płaci swoim podwykonawcą ??? a teraz próbuje się wykpić udając pokrzywdzonego ???

Wykonawca - Katowice

Proszę o pomoc. Chciałbym zostać podwykonawcą w firmie Multinergia. Czy to prawda, że oni mają coś wspólnego z wrzuceniem tego linka do pisma ? sprawdzałem ich na gowork, nie jest dobrze. Proszę o podpowiedz.

Podwykonawca
@anonymous

Fesler to nazwa firmy ? pełna nazwa ?

Ziom
@Wykonawca - Katowice

Głupie pytanie, co ma link z tym wspólnego i z byciem podwykonawcą innej firmy. Idź do Risera pracować bezpośrednio będziesz opywal w luksusy i bogactwo.

Zuza

Kiedyś firma miała etaty dla praktykantów, czy prowadzą jeszcze coś takiego?

Eldor

Witam Dla Risera świadcze uslugi podwykonawcze od kilku lat i dziwią Mnie te komentarze od podwykonawców czy niezadowolonych inżynierów. Co to za podwykonawca co bez kierownika sobie nie poradzi?? Do czego Ci wogóle kierownim 24h ?? Zeby Ci projekt przeczytac?? Bo sam pojecia nie masz? Nie rozumiem. Z tego co czytam to powstala niezła nagonka na Risera.. ciekawe czym to jest spowodowane??? Zazdroscia??? Co Wy myslicie ze Prezes czy Dyrektor beda z Wami taczkami.jeździc??? No bez przesady szacunku troche ludzie.... z obserwacji moge stwierdzic że takiej laby i (usunięte przez administratora) to chyba nigdzie nie znajdziecie bo jak patrze na ruchy niektorych pracowników czy na tempo podwykonawcow to żal ...... i pozniej zostaje tylko.niezadowolenie i pretensje... NIE POZDRAWIAM wszystkich oszustów ktorzy piszą takie brednie POZDRAWIAM ...... "ELDOR"

Kierownik budowy

Nie, nic sie nie zmieniło... Nie, nie wykorzystują. Nie, bo nigdy nie wykorzystywali. Jeśli dla inżyniera prosto po studiach komputer, telefon, tablet, miejsce pracy w dobrze wyposażonym biurze, nie rzadko samochód sluzbowy to mało - nie ma on czego w tej firmie szukać. Jeśli taki sprzęt jak niwelatory laserowe, nivocomputer, wiazarki do zbrojenia, dalmierze, wilgotnosciomierze, podnosniki koszowe, koparki, fadromy, zurawie wiezowe to nic wartego uwagi - ta oferta pracy nie jest godna by na nią odpowiadac. Jeśli ktoś nie ma na tyle chociaż malej dawki pokory by po studiach, nie umiejac nic praktycznie, uczyć się od jednych z bardziej ogarniętych ludzi w branży na Śląsku to sorry... Ja przyszedlem do Risera nie umiejac prawie nic. Przyszedlem na chwile, jestem już dłużej, mam nadzieję ze na zawsze. Pracowalem wczesniej w kilku firmach, w innych miastach. Z kilku z nich ostatniej wyplaty nie widac do dziś. W Riserze pensja jest zawsze na czas w wysokosci umowionej wczesniej, nie rzadko z premia w wysokosci wyzszej jak umowiona. Dla życzliwych, bumelantow i pseudo fachowcow zaznaczam - minus jest tylko jeden: SWOJA PRACE TRZEBA WYKONYWAC DOBRZE !!! Znając tą prosta tajemnice bedziecie mogli tak jak i ja przepracowac w Riser aż do emerytury (taka przynajmniej mam nadzieje)???? Wystarczy wywiazywac sie z zakresow umow i obowiazkow, a przelewy sa na czas. PS Nie upatrujcie w tym wpisie Prezesa. On juz kiedys zabral glos na forum i podpisal sie z imienia i nazwiska.

BlaBla
@Kierownik budowy

"pensja jest zawsze na czas w wysokosci umowionej wczesniej, nie rzadko z premia w wysokosci wyzszej jak umowiona" Takk, "umówiona" jak jesteś zawsze w pracy, nie idziesz na urlop, o L4 nie wspominając-Bo tak to masz te dni minimum z papierka HAHA, a jak jesteś w pracy cały czas łącznie z sobotami, to ta "umowna premia" może zniknąć dzięki humorkowi dyrektora, kierowników i cholera wie dlaczego jeszcze. . .

Inzynier

Proszę mi powiedzieć czy coś się zmieniło w tej firmie? Czy dalej wykorzystują pracowników i zmuszają do niepłatnych nadgodzin? Pytam bo w internecie pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko inżyniera budowy i się zastanawiam czy aplikować.

Inzynier
@Inzynier

Nadgodziny niepłatne. Nasze nadgodziny zbiera Dyrektor i jeździ sobie na wakacje. Soboty pracujesz za 14zł/godz. Tyrasz...ale nie wiele z tego masz a nabijasz do kieszeni Dyrektorowi. Przemyśl....

Nicki

kto z was budował w katowicach na podlesiu dom dla prezydenta jednego z miast? szukam kontaktu, pilne

Zostaw merytoryczną opinię o RISER Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w RISER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RISER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RISER Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RISER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RISER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RISER Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Inwalidów Wojennych 8
    43-603 Jaworzno