Opinie o BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

nowy

akurat czytam komentarze i dodam do wypowiedzi "marnie" że : to ze w ogłoszeniach piszą 3500 albo 5000 podstawy + prowizja to nie prawda na rozmowie okazuje się że podstawa owszem taka może być ale jest uzależniona od wynników pracy + prowizja a więc możesz zarobić 1000 zł + prowizje nie wykluczone ze bedziesz dobry i zarobisz 5000 aha nie ma umowy o prace tak jak piszą tylko zlecenie proponują

marnie

proponują umowę zlecenie lub własna działalność gospodarcza. za pierwszy miesiąc szkolenia proponują 500 zł to jakiś żart !!!

obserwator

No to jak chcesz mieć płacone wszystko na czas to zapomnij o tej firmie zresztą masz opisane przez Angel co i jak w tej firmie wygląda ! Lepiej na ulotkach wyjdziesz roznosząc

zainteresowany

Angel masz jakis kontakt mailowy do siebie ?

Telemarketer

zostałam zaproszona z polecenia, wszysto ładnie pieknie ale potem sie okazało. pracownicy traktowani jak bydło, wysmiewani i wgl. jak sie zwolnilam o do dzisiaj mi nie zaplacili.

były

(usunięte przez administratora)Szkolenia wygląda tak , że dostajesz materiały które są omawiane na zajęciach i uczysz się pewnych zwrotów i regułek na pamięć , zajęcia prowadzą tam wszyscy menagerowie i pani (usunięte przez administratora)też dosyć sympatyczna swoja drogą ;) ale ona bardziej czyta ogólne warunki owu niż coś tłumaczy . Działalność bardzo przemyślana która każdy może założyć tak naprawdę sam i nie dzielić się z nikim zarobkiem i gwarantuje , że będzie bardziej zadowolony z takiego rozwiązania .

młoda

@spoko 2: talent do sprzedaży, a nie nawiajnie makaronu na uszy. A to dwie rózne sprawy moi kochani :).

Spoko 2
@młoda

Wiesz co talent może i masz do sprzedaży ale jeśli tak jest to nie rozumiem czemu nie masz jeszcze pracy a po drugie jeśli masz taki talent to znajdź sobie normalna firmę a z ta daj sobie spokój !!!!! Bo szkoda Twojego talentu na nich i Twoich nerwów docelowo

kk
@młoda

hahahahaha

obiektywny

Śmieszy mnie to jak czytam ,że gościu piszę że miał najwięcej spotkań,klienci chcieli się z nim spotykać tyle umów podpisał itd same superlatywy i go nagle bez przyczyny wyrzucili albo tak dobrze mu szło i sam zrezygnował ... dobre sobie.' Czemu piszesz anonimowo jeżeli byleś takim wspaniałym pracownikiem heheh.

były
@obiektywny

Po pierwsze pokaż mi gdzie napisałem że miałem jakąkolwiek umowę podpisaną... Po drugie napisałem że miałem najwięcej spotkań - to fakt miałem... Po trzecie jeśli się ma znajomych to oni zawsze chętnie się spotykają... a po czwarte jeśli z moich wpisów nie wiesz czemu zrezygnowałem to trzeba przeczytać wpisy które zamieściłem...

masakrta
@obiektywny

Kolego trzeba czytać uważnie wpisy... Tu nikt się nie przechwala tylko opisuje sytuacje z firmy...

No fakt jak ja tam pracowałem to mówili że otwierają nowe placówki i to nie jedną a 2 a od 2015 kolejną... Hihihi ciekawe gdzie śa te ich nowe placówki...

dobre

Nie ma to jak profesjonalne podejście... Idźmy na ilość nie jakość... Lepiej mieć 20 klientów beznadziejnych niż 5 porządnych którzy podpiszą wniosek...

Haha... też tak miałem. (usunięte przez administratora)Jeden wielki telemarketing i tyle ;)

masakra

Więc firma w sam raz dla ludzi którzy chcą związać swoją przyszłość z finansami:P hehehe

Niunia

Do mnie dziś też dzwonili, że ze wszystkich cv są zainteresowani akurat moją kandydaturą i jutro mam się pojawić na rozmowie kwalifikacyjnej :) dodatkowo, Pan powiedział przez telefon, czy na pewno się pojawię, bo prezes specjalnie musi spod Poznania dojechać, aby ze mną rozmowę przeprowadzić...

ola

tez jestem zaproszona do firmy na rozmowe , po przeczytaniu nie wiem czy tam isc... a w sumie pojde by sama zobaczyc co to za gostki i firemka. naprawde tam tak zle ?? :)

rubin

Jak się nie chcę pracować tylko ściemniać to się nie zarobi. koniec. Podstawa dobra jest w biedronce słyszałem na kasie, możecie złożyć CV,,, a i klienta łatwiej pozyskać!!! polecam

kiygy

Powiedz cokolwiek to i tak Cie przyjmą....

kolejny były pracownik

Pamiętam tą sytuację co do testu. Pozdrawiam

obserwator

Przeczytaj uważnie wszystkie wpisy a gwarantuje , ze podejmiesz jedyną słuszną decyzje !!!!

xyz

Jesteście nienormalni, żadna umowa zlecenie, od początku jesteście ubezpieczeni i to na gigantyczną kwotę. Nikt nie wyłudza tam pieniędzy z kar, ostatnio jedna dziewczyna, która zaczęła pracować i musiała odejść nie zapłaciła kary, ponieważ firma poszła jej na rękę i jej odpuścili jak ładnie poprosiła. Zarabiasz tyle ile sprzedasz produktów, także negatywy piszą zapewne same osoby, które nie wiedziały z czym ta praca się wiąże i jak wygląda i po prostu sobie nie radzą. Ja zacząłem zarabiać dopiero po 3 miesiącach pracy, ale od razy na rękę dostałem kilkanaście tysięcy, także zarobki wspaniałe, można zarobić 1000zł a można zarobić 100000zł, zależy kto jak sprzeda. Nie jest to praca dla każdego! rekrutują cały czas bo ludzie przychodzą, dostają się i odchodzą jak dowiedzą się, że jednak trzeba PRACOWAĆ a nie siedzieć na (usunięte przez administratora) nic nie robić i tylko czekać na regularną pensję!

ciekawski
@xyz

Czyli nie jest to umowa zlecenie ? A jaka w takim razie bo dużo osób tutaj właśnie o takiej umowie pisze !

@xyz

Kilkanaście tysięcy hahahaha człowieku w tej firmie jak kilkaset złotych zarobisz to jesteś farciazem wytrzymałem tam prawie 4 miesiace i nikt nigdy nie widział tam takich pieniędzy ciągle tylko zwodzenie że jeszcze wpłaty nie doszły na konto od klienta i dlatego taka mała wypłata... Podstawę którą dostaje się w pierwszym i drugim miesiącu każą później oddać bo okazuje się że była to forma zaliczki non stop trwa rekrutacja ponieważ nikt nie wytrzymuje tam dłużej niż 3 miesiące dyrektor nigdy nie dojeżdża ekstra na spotkania rekrutacyjne gdyż: a) codziennie jest w firmie b) mieszka w poznaniu i c) niestety nie ma nawet samochodu!!! Nowe placówki to otwierają już od 2 lat i jakoś dziwnym trafem dalej żadnej nie otworzyli... Ludzie omijajcie tą firmę szerokim łukiem dobrze wam radzę... No chyba że chcecie sobie popatrzeć na fajne managerki bo jest naprawdę na co ale jeśli chcecie zarobić to niestety nie tam...

zainteresowany

dlaczego ?

Omjać tą "firmę" szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

byłam

do bezrobotny , szkoda kasy na dojazd!

bezrobotny
@byłam

dzięki za info tak też zrobiłem i nie pojechałem :)

Zostaw merytoryczną opinię o BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K.
3.3/5 Na podstawie 913 ocen.
  • Wszystkich świętych 5
    61-843 Poznań

BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K.