Opinie o BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. w Poznań

Wiecie czy BNB Investment udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Fifi Nowy wpis

Jasne. Do tego dostajesz auto służbowe i pakiet do domu publicznego. A tak poważnie to osoby z tej "firmy" powinny siedzieć w więzieniu

Kris Nowy wpis

Serio ta firmą jeszcze istnieje i nadal (usunięte przez administratora) ludzi . Nikt się jeszcze nie wziął za te osoby które tam naciągają ? To w jakim my kraju żyjemy ? Czyżby było tak , że tutaj nie ma co liczyć na sądy i wszystko brać w swoje ręce ?

Kuba Nowy wpis

Mam nadzieję, że bardzo dobrze pracuje się w firmie. Taka cisza to musi być efekt zadowolenia i dlatego nikt nie pisze.

mk

Wydaję mi się że negatywne opinie były pisane przez zwykłych obiboków. Ja obecnie pracuję w tej firmie i jestem w trakcie szkolenia. Faktycznie, ćwiczenie w podziemiach - bardzo intensywne, ale nie można tego nazwać praniem głowy chyba że ktoś jest głupi i nie ma obiekcji do prowadzących, nawet jeśli to wszystko ma swoje logiczne uzasadnienie. Po 2 tygodniach już mam klientów którzy rokują na zyski. Jeżeli ktoś potrafi pracować w bezpośrednim kontakcie z klientem i jest wygadany to sobie poradzi. A ten co mu się wydaje że za nic będzie otrzymywał minimalną krajową to rzeczywiście może iść rozdawać ulotki bo tylko do tego się nadaje. Są rzeczy do których się można przyczepić, ale ogólna ocena na duży plus.

@mk

hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

rubin

Jak się nie chcę pracować tylko ściemniać to się nie zarobi. koniec. Podstawa dobra jest w biedronce słyszałem na kasie, możecie złożyć CV,,, a i klienta łatwiej pozyskać!!! polecam

@rubin

to lec pierwszy, na pampersa dam bidulo

Telemarketer

zostałam zaproszona z polecenia, wszysto ładnie pieknie ale potem sie okazało. pracownicy traktowani jak bydło, wysmiewani i wgl. jak sie zwolnilam o do dzisiaj mi nie zaplacili.

Iza

Czy macie tak dobrą pracę w firmie, ze nie piszecie?

Joanna

@Damiandlaczego masz taką opinię na temat firmy? Czy byłeś jej pracownikiem? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie od jej obecnych pracowników.

oszukany

Czy ktoś ma aktualny adres firmy BNB Investment?

Wom

Ale jak to, nie ma umowy o prace tutaj w firmie, czy my na pewno wszyscy mówimy właśnie o BNB Investments? Ja tam zawsze myślałem, że umowy o pracę to jest właśnie standard niezaprzeczalny i nie do podwazenia i na tym opiera się właśnie komfort firmy

Chłopie o jakiej umowie o prace w tej firmie Ty mówisz ? Pracowałeś tam , ze się wypowiadasz ? czy tylko powtarzasz to co wyczytałeś w ogłoszeniu ? idź na rozmowę zatrudnij się a potem porozmawiamy bo fajnie jest się udzielać nie mając zielonego pojęcia o czym się pisze a powiela coś co się wyczytało a nie przeżyło samemu !! Papier wszystko przyjmie a rzeczywistość to weryfikuje . Ja pracowałem tam więc wiem o czym pisze a Ty ?

Chcesz być murzynem to do bnb

Czasy niewolnictwa i pracy za free myślałem, że mamy dawno za sobą a tutaj prosze w XXI wieku w podanej wyżej firmie jest gorzej niż w więzieniu no może nie do końca bo można opuścić mury siedziby firmy ale w więzieniu dają chociaż jeść a pracując w tej firmie podkreślam pracując nawet na suchy chleb się nie zarobi a jeszcze jak przyjdzie co do czego to człowieka obciąża kara za śmieszne kserowki i pseudo line szkolenie!

Oszuści

Chyba to ze płaca napisał ktos z właścicieli. BO NIE PŁACA! Ani na czas ani w ogole. !!!!!!!

Flaszer

Pracowalem u nich w grudniu 2012r. Poswiecilem wszystkich moich znajomych probujac im sprzedac te smieszne produkty finansowe. Jak teraz pomysle to smiech przez lzy. Stracilem ponad 2 tysiace zl a nie zarobilem ani gronia, bo... nie potrafie klamac i oszukiwac. Tak! Jezeli jestes kretaczem, oszustem i zlodziejem to jest praca w sam raz dla Ciebie!

Faktycznie jak sie sprawdzi krs widnieje ta sama osoba!!!!!!

J.D

Teraz działają tez pod nazwa LAJKER. Zwykli oszuści i krętacze.

Takie, że uciekaj!

eks

I na szczęście nie moja, ale w tej sytuacji "administratorzy" są delikatnie mówiąc bezczelni nazywając pracowników ułomnymi. A w sprawie "GIODIO" jeszcze się pan nie wypowiedział...

Były

Nie polecam tej firmy!!!!

eks

Ułomni, to Wy jesteście! Nadal straszycie pracowników "GIODIO"? (dodatkowe "i" to nie przypadek. Poza tym to wasi wielcy "menedżerowie" siedzą w internecie na zakupach w Allegro. Tak "się robi" pieniądze w tej firemce!

do Tomcio

A co chcesz wiedziec więcej ? i o jakiej rozprawie sadowej piszesz ?

były

Wszędzie nawet tam gdzie płaca 4 zł netto za godzine więcej się zarobi niż w tej podającej się za firmę instytucji .

Zostaw merytoryczną opinię o BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K.
3.3/5 Na podstawie 913 ocen.
  • Wszystkich świętych 5
    61-843 Poznań

BNB Investment Sp. z o.o. Sp. K.