Opinie o Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. w Karczew

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. w Karczew

Natalia

A co możecie powiedzieć o pracy w innych działach firmy? Jeszcze przez kilka dni trwa rekrutacja na stanowisko Młodszego kontrolera kredytowego. Co warto wiedzieć o tej pracy? Jakie możliwości rozwoju da praca właśnie w Marflex - M.J. Maillis Poland? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

ktos

super, bo sadzilem, ze naprawde jest zle...ale widze, ze firma sie rozwija, na dluzej wiaze sie z pracownikami...a ze sa problemy "ludzkie" to jak wszedzie.... :) a na ktory dzial najlepiej aplikowac? Stretch czy te metalowe tasiemki do palet? Jest roznica? Gdzie jest lepiej?

pracownik marflexu
@ktos

Nowa maszyna to na stretch, a taśmy nie metalowe tylko PET i PP. Co do stresu to bardziej "koledzy" z pracy wkurzają.

Kak.

Jak ktoś chce pracować to oczywiście że praca na dłużej. Właśnie, firma się rozwija zatem praca na dłużej. Benefity: opieka medyczna, transport, paczki na święta itp. Co roku cos dochodzi. Maszyna chyba i w tym roku nowa będzie.

Ktos

Stres spory? Ale co ciśnienie na wyniki duże jest? A to praca na dłużej , czy raczej szybko die ludzi pozbywają? Czy są jakieś benefity dla pracowników? Słyszałem ze jakieś nowe maszyny kupują. Rozwijają się to dobrze

Czy rekrutacja na stanowisko Zatrudnię pracownika na budowę w firmie Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
ktos

A ja mam pytanie, ogolnie warto tam aplikowac? Jak kadra kierownicza, ogólnie stres, czy raczej spokoj? Moze to byc praca na dłuzej, czy raczej sezonowa?

mark
@ktos

Kadra kierownicza taka jak w opisach na forum stres spory.

nji

Ja to bym się załapał, bo dają dobre zarobki teraz.

newer again

@Marcin zobacz jaka jest rotacja w śród pracowników ludzie odchodzą masowo czy to dobrze świadczy o firmie, jeśli masz ochotę to spróbuj na pewno cię przyjmą zobaczymy jak długo wytrzymasz i czy awansujesz.

newer again

Bolączką firmy jest główny dyrektor zwany apostołem jego model zarządzania to zarządzanie przez stres . Następnym problemem to kadra kierownicza średniego i niższego szczebla ci mogą popisać się chamstwem i totalną nie kompetencją. Możliwości rozwoju owszem jak umiesz włazić w d..... to masz szanse.

ManieK

Pracuje Ktoś w Kontroli jakości? Jak atmosfera? ludzie?

diablo

Podwyżki tak 0,30zł na godzinę i to co rok

pracownik marflexu

Pracuję w Marflexie długo i obiektywnie mogę napisać, że dla pracownika produkcji na początek to kiepska kasa(12brutto na godzinę). Na produkcji można awansować i dostać więcej, ale nie tyle co pracujący na tym samy stanowisku z dłuższym stażem. Co do atmosfery to jeżeli pracownik robi to co do niego należy(nie bawi się teflonem, nie siedzi na palarni, nie chowa się po kątach)będzie traktowany normalnie. Czy polecam? Dla tych co chcą pracować, awansować i sprawdzić powyższe opinie w praktyce-TAK

Mix

Przyjdz popracuj a sie sam przekonasz

moon

Marcin źle mnie zrozumiałeś, ja nie mam negatywnego nastawienia, mój komentarz odnosił się do komentarza niejakiego pola, który pisze bez składu i ładu że ciężko zrozumieć o co chodzi. Pozdrawiam

pol

witam co do pracy w firmie marflex moja opinia jest trochę inna bo co nieturzy przesadzają warunki pracy nie są tak tragiczne w innych zakładach jest jeszcze gorzej mik nikogo nie pilnuje każdy robi co do niego należy wiadomo że kierownictwo wymaga żeby praca była zrobiona dobrze ale co nie którzy to olewają w firmie niema osoby odpowiedzialnej dlatego wszyscy to olewają nie którym kierownikom uderza palma do głowy ale oni piersi mogą stracić prace bo za bramą na nich miejsce jest 100 osób wiadomo że młody pracownik chciały zarobić jak najwięcej ale i staży pracownicy nie mają za wysokich stawek wiadomo że dyrekcja firmy wymaga od pracowników zaangażowania w prace ale i oni powinni zadbać o pracowników bo niedługo nie bidze miał kto pracować

mark7
@pol

Pol po składni i błędach widzę że możesz być zadowolony z pracy w marflexie.

moon
@pol

jak pisałeś ten komentarz to byłeś trzeźwy?

aaa

NAJGORSZA FIRMA KTORA MA LUDZI ZANIC NAJGORSZE JEST TO ZE POZBYWAJA SIE DOBRYCH PRACOWNIKOW KTORZY SA KUMACI A TRZYMAJA NIEROBOW I PIJAKOW MISTRZOWIE I KIEROWNICY TO UKRYWAJA PEWNIE SAMI WKONCU STANA PRZY MASZYNACH

lex

Dołączam również negatywną opinię odnośnie rekrutacji, nie polecam tej firmy, gdyż są niepoważni chcieliby, żebyś pracował u nich najlepiej za darmo szkoda czasu i pieniędzy na fatygowanie się do nich

lolx

Witam widze tutaj wiele nie zadowolonych bądź wyrzuconych z firmy osób :) no cóż po pierwsze w każdej firmie jest kolesiostwo plotki itp więc nic dziwnego nie ma owszem pracują ludzie ze Wsi ale jak zachowujesz się jak idiota to nie dziw się ze mieszają cię z Błotem , po za tym jak robisz swoje to rób w każdej pracy s (usunięte przez administratora) no co poradzisz , Firma płaci normalnie .. jak się nie podoba nie musisz pracować ale to jest lepsze niż siedzieć w domu jajami do góry i się drapać po nich ... Na początku 3mc masz umowę i okres Próby i nie dziwne ze ci premii nie dają przecież musisz się wdrożyć po 3 mc dostajesz na rok i są premie Mistrz to szef produkcji jak robisz swoje to się nie czepia a jak odpierdzielasz i obijasz się to nie dziwne ze cie ochrzaniają.. Praca Ciężka ale dobra

inga

wszyscy karczewiacy niezadowoleni z każdego miejsca pracy , heh. to chyba cecha karczewiaków.

Kadaffi

Zawsze można złożyć swoja ofertę to że ktoś nie prowadzi rekrutacji nie znaczy że nie potrzebują konkretnych ludzi. Firma raczej dobra dość mały bałagan korporacyjny czasami jest ciśnienie jak w każdej firmie. Umiejętność współpracy różna często nie ma wsparcia tylko pretensje i w sumie zostaje się samemu z problemem ale to już kwestia ludzi i menadżerskiego podejścia do spraw. Dział SUR to jedna wielka trampolina i brak kompetencji. Zwala się prace z jednego na drugiego a na końcu zawsze jest winny jakiś kozioł ofiarny.

jaco

Hej, czy pracuje kots obecnie może w Marflex-M.J.Maillis? Jak często firma organizuje jakieś szkolenia, czy cos w tym rodzaju jak kursy? Ludzie są mili, pomocni i się wspierają, czy nie bardzo i wygląda to jak wyscig szczurów? W ogóle jakie sa szanse, ze w najbliższym czasie beda rekrutować nowe osoby do firmy?

MMjMP
@jaco

Można liczyć na odnowienia uprawnień zawodowych które są twoją własnością,tzn które przyniosłeś do zakładu i są ważne do stanowiska ,reszta które organizowali to angielski dla biura .pochodne PR-u(bhp,dekra ,integracje).Zawodowo -silna eksplotacja, kreatywność dla młodych-starsi przez doświadczenia już widzą to inaczej ,ludzie mili trochę okopani, świadomi ryzyka utraty pracy i silnego właściciela.

belek
@MMjMP

Silnego pracodawcy? smieszne. Chamstwo, ignorancja i kolesiostwo trzy filary tej firmy. pozdrawiam

• Jak się pracuje w Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Marflex - M.J. Maillis Poland Sp. z o.o.