Opinie o More Gruppa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy More Gruppa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie More Gruppa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o More Gruppa w Warszawa

lololo

Zanim moja historia z firmą More Gruppa się zaczeła, zapoznałam sie z opiniami. Założyłam, że opinie piszą głównie niezadowoleni pracownicy. Ci zadowoleni raczej nie bawią się w opinie i myslałam, ze jak zacznę tam prace to będzie wszystko ok. Niestety nie. Odradzam serdecznie każdemu pracę w tej firmie. Szczerze. Nie wiem jak to napisać, zeby was przestrzec. Firma jest nieprofesjonalna, niezorganizowana. A wszystko zaczyna sie od Karoliny P., która wprowadza tam swoje rządy. Póki ona tam będzie, będzie źle. Odradzam, odradzam, odradzam!!! Nie marnujcie tam czasu, nie narażajcie się na stres, na marne pieniądze i na brak możliwosci wyrobienia jakiejkowliek premii. nie naraząjcie się na chamskie docinki i lekceważanie. Uważajcie! szczerze...

Prawda

Konrad daj spokój bo sie ośmieszasz :)

Jola

Widzę ze MG nadal nieśmiało dodaje własne wPiSy :)

Nr. T.

Wszystkie negatywne opinie tutaj to niestety prawda. Wszystkie 'pozytywne' zaś, to wpisy dokonywane przez prezesa bądź tez jego ludzi. Jakis czas temu zakończyłem współpracę z More Gruppa i jedno co mogę powiedzieć z cała pewnością o tej firmie, to jest niepodważalny fakt, iż tak nieprofesjonalnego podejścia do sprzedaży jak w MG nie przerobiłem w żadnej innej, w których pracowałem. Poziom świadczonych usług jest mocno poniżej rynkowych norm, podejście do pracownika jest karygodny, atmosfera panująca w pracy jest najzwyczajniej w świecie mocno toksyczna, doradztwo to tak naprawdę wciskanie klientowi wszystkiego co sie da i na czym firma najwiecej zarobi nie dbając o interesy potencjalnego Klienta, z pracownika wyciska sie przede wszystkim kontakty i jego bazy danych a potem sie go zwalnia. Pani 'detektor' to jedna wielka pomyłka - brak kompetencji, brak elementarnych zasad kultury osobistej, przepełniona kompleksami. Tak jak i kilka innych osób. Firma nie płaci zusow, wynagrodzeń w terminie o ile w ogóle. Inwigilacja na każdym kroku, maile i smsy w nocy i w weekendy. Każdemu radzę omijać ten pseudoHolding z daleka. Uwierzcie mi, nic dobrego nikogo tam nie czeka. More Gruppa to jedno wielkie nieporozumienie. Na szczęście mam to juz za sobą. Ocena - niedostateczna minus. Kilka słów do prezesa: Otóż drogi Konradzie, teraz jestem dyrektorem oddziału w jednym z banków. Mam pod sobą 12osob, dobra pensje wypłacana w terminie, świetna atmosferę i poszanowanie ze strony podwładnych i zwierzchników. A także wypasiony portfel Klientów :) Cieszę sie, ze sam odszedłem - pozdrawiam :) T.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
exMore

Popieram przedmówce i wszystkie jego argumenty. Firma nieprofesjonalna. Brak merytorycznie przygotowanej kadry zarządzającej. Produkty - dramat. Nacisk głownie na sprzedaż obligacji korporacyjnych drugiej spółki prezesa - Hussar Gruppa. Szkoda czadu, nerwów i pieniędzy.

Tonylove

Firma obiecuje wiele, nie zraziły mnie nawet komentarze te negatywne. Do wszystkiego bowiem nalezy miec równomierne podejście. Dałem szanse pomimo wiedzy, zarowno opini z rynku jak i tej tutaj. Gdybym mógł dałbym wam wiedzę te ktora mam z środka z pracy tam ba miejscu wówczas trzymalibyscie sie z daleka. Piekna perspektywa wysokiego wynagrodzenia, narzędzia pracy (laps, kom, fura) to nic w porównaniu z niezdrowa atmosfera, plotkami, złym traktowaniem i niskim poziomem kultury. Piszą jaka to duża wartość ma dla nich pracownik, jadam powiem jedyna wartością jest wasza baza najlepiej klientów z segmentu VIP, prestiż, zamożnych, generalnie tych ktorzy maja pieniądze i wasze relacje i zaufanie ktore budowaliście latami z wieloma tymi klientami. Ja na szczescie żadnego swojego tam nie wprowadziłem ani tez żadnej głowy do pracy tzw. maszynki do zarabiania pieniędzy. Krótkometrażowego pracownika z którego wycisną bazę, a nastepnie złoża wypowiedzenie. Kochani podsłuchy wszędzie w oddziale, telefonie, laptopie, gps na porządku dziennym. Pełna inwigilacja bez zgody waszej i waszych klientów, tak sie buduje relacje wątek firmie. To po kropce dla pracowników przyszłych bo tych obecnych dni sa policzone. Szanowny kliencie bardzo cię proszę nie daj sie zwieść sporemu oprocentowaniu, obietnica bez pokrycia. Po prostu proszę uważajcie. Moja przygoda była krótka z ta firma, ale jakże cennym doświadczeniem. Nauczylem sie co to brak kompetencji zarządczych, tego jak nie powinno sie rozmawiać z ludźmi. W banku tez jest ciśnienie jak wszędzie gdzie jest sprzedaz, ale przynajmniej jest kultura, zarzadzający to zarzadzający, a nie przypadkowe osoby na pieknie nazywających sie stanowiskach. Tak droga Dyrektor Zarządzająca jesteś absolutnym przypadkiem i widocznym gołym okiem brakiem wiedzy zarzadczej. Dobracatmosfera to podstawa, a jak wiadomo atmosferę tworzą ludzie tutaj jej brakuje. Ściskam wszystkich byłych pracownikow, ktorzy postanowili odejść, tych ktorym kazano odejść bo byli niewygodni. Kłaniam sie ku wszystkim wyedukowanym i intuicyjnym klientom. Siła jest w prawdzie, nie dajcie sie zwieść. Jak najdalej stad...P.S. Mam nadzieje ze Prezes przejrzy na oczy, zrozumie ze struktury sie nie da zbudować wciąż pozwalając na permanentna rotacje i zwolnienia. Dziekuje za cenna lekcje, wyciągam wnioski i idę dalej

Worker

Dobre :) z tego co pamietam to pozytywne opinie miały byc wstawiane z głowa a nie żywcem ze ściągawki. Ja na szczęście juz za chwile pożegnam sie z more gruppa :) o czym jeszcze prezio nie wie ale każdemu oczywiście radzę trzymać sie jak najdalej od tej firemki. Wystawiam ocenę końcowa niedostateczna ze sposobu zarządzania, atmosfery, terminowości płatności i dotrzymywania słowa...a raczej jego braku. No More More :)

Worker

szczęśliwy-były

Buahaha, prezio dokładniej musi mówić na zebraniach co macie pisać.Chyba nie to miał na myśli mówiąc, że trzeba zacząć wstawiać dobre opinie

Ambroży

Niestety to wszystko nieprawda. Ta firma nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Produkty finansowe to lipa, doradztwa też nie ma o pisanie o nowoczesnych technologiach to kpina. Ciekawe jakie to produkty mają tak zachwycić Klientów ;)

na_wlasnej_skorze

Lila nie zastanawiaj się , szkoda Twojego cennego czasu i zdrowia . Obiecuja gruszki na wierzbie , nie daja nic

xyz

tak czytam te wszystkie komentarze i aż przykro, że na świecie są takie miejsca jak More. Mój staż pracy - 11 miesięcy, całe pod znakiem niemoralnych propozycji ze strony prezia. Współpraca zakończona wyrzuceniem mnie ( po co trzymać kobietę która chce tylko pracować i nie ma z niej innego pożytku). G.jest najgorszą osobą jaką w życiu spotkałam, z zazdrości o prezia za wszelką cenę chciała mnie sprowadzić do roli babci klozetowej, krzycząc na mnie na forum i poniżając tak żeby jak najwięcej pracowników to słyszało. Myślałam, że jestem silną psychicznie osobą, zakończyło się wszystko na wielomiesięcznej terapii. Odradzam każdemu pracę w tej firmie.

wierny_pracownik

Z przykrością podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami.Firma prosperuje jakiś czas na rynku, wielu już było zarządzających. Sytuacje sprzed kilku miesięcy min duże rotacje, są niczym w porównaniu do tego co się dzieje w tym momencie. Pani dyrektor sieci sprzedaży (obecna - biuro docelowe Warszawa)stosuje istny mobbing pracowników. Jest osobą szalenie zakompleksiona , która nie znosi sprzeciwu. Na każdym kroku próbuje udowodnić sobie , że jest lepsza od innych - a uwierzcie, nie powinna się porównywać - nie można niżej spaść niż ona. Romanse, o ktorych opowiadała na forum pomagaja jej zarówno wspinac sie po kolejnych szczeblach "kariery" jak i w negocjacjach mówiących o zwolnieniach kolejnych pracowników , którzy jej wadzili.. bo.. mieli swoje zdanie , lepsza sprzedaz , kobiety urode. Zero profesjonalizmu i taktu zarówno w zachowaniu jak i stroju ( przeswitujace sukienki, biust na wierzchu) Mobbing , raportowanie, zebrania w atmosferze krzyku i gróźb, to norma. Nie polecam nikomu pracy z ta osoba , nie przyniesie nic dobrego - nawet wynagrodzenia , poniewaz pani dyrektor (pisane z małej z powodu braku szacunku) non stop daje aneksy niezmniejszające prowizje. Sama firma nie prosperuje najlepiej - skladki do zus nie są odprowadzane , ciecie kosztów na każdym kroku , ponadto brak ciekawych produktów. trzymajcie się z daleka !

Suspended

Czytam te opinie i smiac mi się chce. Firma More Gruppa "przerobiła" przez ostatnie dwa lata kilkudziesięciu pracowników. Znaczna większość z nich odeszła sama, przez fakt że standardy pracy w firmie odbiegały znacznie od normy rynkowej. Pensje nie były płacone na czas, nie mieli gdzie się podziać bo biura były w mieszkaniach na Kabatach, koszty za wydatki słuzbowe były zwracane przez bardzo długi czas, telefony były namierzane także po godzinach pracy a ilość maili i sprzecznych ze soba decyzji i poleceń była bardzo duza. Do tego smsy i telefony po godzinach pracy, w nocy i standardowo w weekendy to norma. To fakt jest nowe biuro, ale nie sadze aby pozostałe rzeczy się zmieniły. To że ktoś próbuje tutaj rozmywać informacje i wpisuje jak mu tam dobrze pokazuje jak w firmie musi byc źle skoro zarząd i pracownicy wpisują tu komentarze by znaleźć kogoś do pracy. Ja na miejscu osób które planują rozpocząć prace zastanowiłbym się dwa razy. Może część komentarzy ze strony jest przesadzona, ale niestety dla MG osoby które dodaja tu omentarze piszą prawdę czy to się komus podoba czy nie. Gdyby te komentarze nie były prawdziwe to moderator juz dawno usunąłby je ze strony, ponieważ MG usilnie próbuje się ich stąd pozbyć pisząc do gowork bardzo ładne maile, twierdząc że ludzi piszą tu nieprawde i wpisy nalezy usunąć. Z tego co mi wiadomo Państwowa Inspekcja Pracy przez ostatnie dwa lata odwiedzała firme ponad 20 razy. To chyba samo świadczy za siebie. Może warto się tam wybrać i dowiedziec się jakim pracodawcą jest MG zanim rozpocznie się tam pracę.

ByłaMorowiczkaja

A co to sie teraz wciska ludziom w More? Książki? Plandeki na tiry? Kapcie z merynosow? Obligacje rentowego przedsiębiorstwa?

Asia

niestabilna firma - pozyskują bazy od doradców lub menagerów a później ich zwalniają po 3 m-cach - nie polecam - niejasności juz są 1go dnia przy podpisywaniu umów i załączników lojalek itp.

Prezes

prezes widzę nudzi sie jak zawsze :) Żenujące. Bardzo.

Prosecutor

nie polecam. Zero profesjonalizmu, monbing. Od kaDego nowego pracownika tylko wyciskanie baz danych, dlatego głownie zalezy im na pracownikach bankowych. Problemy znplatboaciami. I to duże. Omijajcie z daleka ten pseudo holding.

Agata

Uważajcie bardzo nieprofesjonalna firma - obiecują wiele ale szybko przychodzi rozczarowanie. Mobbing na każdym kroku, 24h sprawdzanie i kontrolowanie pracownika - rozmów tel., gps w telefonie, każdego Twojego ruchu + pelna inwigilacja. W trakcie trwania miesiaca zmieniaja warunki prowizyjne. Graja bardzo nie fer. Bardzo duza rotacja pracownikow.

ala

Powiedzcie mi proszę czym zajmuje sie doradca VIP w tej firmie?

smit

Czy to prawdz, że na podpisaniu umowy o pracę daja dwie umowy o pracę i jeszcze podsuwaja jakieś lojali? Podobno trzeba też pokrywać rachunki za paliwo itp.? Ktoś może napisać kilka zdań na ten temat, bardzo proszę, bo szczerze nie chce wtopić z zatrudnieniem. Dzięki.

marceli
@smit

niestety prawda :/

Zostaw merytoryczną opinię o More Gruppa - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy More Gruppa?

Kandydaci do pracy w More Gruppa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

More Gruppa
2.2/5 Na podstawie 342 ocen.
  • Pileckiego 63
    02-781 Warszawa